Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

nie chodzi mi o kontrakty itp itd.

dokładnie zalias.

Boozer teraz jest over bosh,gasol itd + jest jak najbardziej allstarem TERAZ!.

jestem całkiem pewien że w PO powórci do swojego 45%TS 12ppg i mega hujowej obrony.

 

iii.

gdyby boozer grał w PO 2011 tak jak teraz to bulls wtedy mieli by mistrza, tak zgaduje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawne jaki 1-2 miesiace gry moga zmienic perspektywe jak postrzegamy graczy

eee tam miesiąc, dwa.

19 dni wystarczy.

31grudnia pisano

(...)dziś carlos boozer nie daje nic poza hujową obroną i 35% mid range game i jak dla mnie to jest kandydat do amnesti tu i teraz.(...)

tegoż dnia samego po ostatnim meczu roku pańskiego 2012

I powiedz tu że mogliby tanknąć ten sezon w którym i tak nic się nie wydarzy to nie bo nie.

19 dni 9 spotkań później świat wygląda całkiem inaczej. Brakuje tylko wysokiego od kompletu (Boziu coś lepszego niż Nazr w obecnej formie)

i to jest pany NBA.

i nawet Hinrich jest lepszy niż Watson.

życie jest piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam miesiąc, dwa.

19 dni wystarczy.

31grudnia pisano

 

tegoż dnia samego po ostatnim meczu roku pańskiego 2012

 

19 dni 9 spotkań później świat wygląda całkiem inaczej. Brakuje tylko wysokiego od kompletu (Boziu coś lepszego niż Nazr w obecnej formie)

i to jest pany NBA.

i nawet Hinrich jest lepszy niż Watson.

życie jest piękne

Jestes na forum 8 lat + 5 lat zajeło ci nauczenie sie czytac wiec wnioskuje ze masz przynajmniej 13 lat.

Jesli mimo to czytanie sprawia ci problem to popros mamusie albo tatusia żeby Ci czytali.

 

1) Carlos boozer miesiąc temu był fatalny, jak wiemy raz na jakiś czas w każdym sezonie spedzonym w nba zaczyna nabijac staty -tak to nazwę, ale potem przychodzą PO i boozer pokazuje że gra o cos sprawia mu trudnosc wiec zadalem to pytanie o wymiane gasol-boozer bo jakby carlos do konca RS robil 25-10 to i tak wole miec w PO pau'a - nawet w takiej formie jak teraz, a i tak wiemy że jego forma wynika z tego ze w lakerlandzie sie go w huj ogranicza (patrz co robil na olimpiadzie w sierpniu). Ba, nawet jeśli wyjebanie boozera nawet przez amnestie skutkowało by zatrzymaniem ripa + pozyskaniem jakiegoś fajnego gracza to ja w to wchodze.

 

2) Do jakiego k**** kompletu? Taki kołek pod koszem jak mozgow byłby straszakiem jakim byl asik, pisalem o tym że thibodo jeśli miałby takiego gościa mógłby mieć ten słynny rim protection jaki był za czasów asika. Tyle. Bulls nawet z Rosem w 100% dalej mają mnóstwo problemów. A wszyscy wiedzą że rose nie wróci i nie będzie napierdalał jak MVP bo to jest po prostu fizycznie nie możliwe. Dlatego jestem/byłem bo już na to za pózno - za tankowaniem. Ale tak jak pisałem nawet z rosem w nie-100% bulls będa chcieli coś zwojować - co będzie mega trudne, bardzo bardzo k**** mega trudne. Ale jak już chcą się porwać z motyką na słońce to niech załatają największą dziurę jaką jest brak 4 wysokiego.

 

3) Tak bardzo starałem sie wyjasnic o co chodzi z kirkiem, watson jest w huj lepszym koszykarzem od niego ale kirk daje szatnie liderszip doswiadczenie to nie czyni go lepszym koszykarzem od watsona (skill) tylko lepszym fitem dla organizacji nazwanej chicago bulls. Dla miami to nie problem oni jada na talencie ale dla bulls wlasnie takie male rzeczy jak chemia w zespole czy doswiadczony weteran sa wazne.

 

pojąłeś czy dzwonimy do mamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek, inwektywy na poziomie. ile ty masz lat, naucz się czytać, tato mama.... Boziu

 

A tak po ludzku podobnie jak Zaliasa śmieszą mnie takie sytuacje gdzie wpadasz z tym swoim odwiecznym "panic mode" trzy tygodnie wcześniej po kilku słabych spotkaniach z hasłem amnestia tankowanie nikt w wszechświecie nie chciał hinricha, by po kilku zwycięstwach zadawać pytanie czy bedąc gm wymieniłbyś booza za gasola. czaisz? nie bardzo ?

to postaw siebie w roli gm bulls mycek.

dzwoni do cb micz kupczak i mówi "hej damy wam gasola za boozera" wchodzisz w to?

na to gm bulls mycek:

„nie bardzo , 31 grudnia wyrzuciłem go ze składu na zbity pysk.”

teraz rozumiesz? wystarczyło trzy tygodnie dobrej gry boozera by nawet Tobie który uważasz go za beznadziejnego grajka przyszło do głowy takowe pytanie odnośnie trejdu i wrzuciłeś go na forum czym chciałeś, nie wiem pozbyć się swoich wątpliwości, wywołać lawinę dyskusji, burzę mózgów?

 

to samo z resztą Hinrich, który gra słabo do tego ciągle ma problemy zdrowotne i nagle obiekt całosezonowych szykan z Myckowej strony po meczu w ESPN i kilku pozytywnych opinii Hubi Browna stał się ulubieńcem szatni, mentalnym przywódcą i overall kirk>watson . no proszę cię.

 

Odnośnie wysokich to przecież wyraźnie napisałem że brakuje wysokiego do kompletu. granie trójką wysokich przez cały sezon jest przykrótka rotacją a i Noah grający 40min może trochę klapnąć fizycznie w drugiej części rozgrywek (w sumie to się już dzieje). Tylko nie wiem czy Mozgov podpasuje Thibsowi druga sprawa trzeba kogoś puścić w zamian. Nie każdy koleś powyżej 210 ze starego kontynentu będzie drugim Asikiem, o czym mogłeś się przekonać na przykładzie Fesenko z którego Thibs miał zrobić ukraińską wersję Asika a skończyło się kiepściutko.

 

pojąłeś czy dzwonimy do mamy?

Mycek nie widziałem że z Ciebie taki Milfhunter...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek, inwektywy na poziomie. ile ty masz lat, naucz się czytać, tato mama.... Boziu

o czekaj czekaj, dwa/trzy lata temu kto pisał żebym "pomachał do tatusia rączkami żeby mi dał jeść", tak było czy inaczej?? przypomnij mi, wiem tylko że chodziło o to że chwaliłem watsona że jest aktynym obrońcą "on ball".

A tak po ludzku podobnie jak Zaliasa śmieszą mnie takie sytuacje gdzie wpadasz z tym swoim odwiecznym "panic mode" trzy tygodnie wcześniej po kilku słabych spotkaniach z hasłem amnestia tankowanie nikt w wszechświecie nie chciał hinricha, by po kilku zwycięstwach zadawać pytanie czy bedąc gm wymieniłbyś booza za gasola. czaisz? nie bardzo ?

to postaw siebie w roli gm bulls mycek.

dzwoni do cb micz kupczak i mówi "hej damy wam gasola za boozera" wchodzisz w to?

na to gm bulls mycek:

„nie bardzo , 31 grudnia wyrzuciłem go ze składu na zbity pysk.”

Dałem to pytanie tylko po to by sprawdzić stosunek innych do Boozera teraz, a wybrałem gasola ponieważ obecnie ma bardzo małą wartość, a boozer nabija ladne staty. Chce pokazać tylko to że boozer ma takie momenty, raz krótsze raz dłuższe że można robić sobie nadzieje że "będzie dobrze" alee to jest właśnie maska boozera, gra kiedy nie ma presji, kiedy się od niego nie wymaga, i tak jak pisałem spodziewam się że w PO boozer powróci do stagnacji, tak jak to było rok i dwa lata temu. O to mi chodzi. Trzy. Tak pisałem o amnestii ale jak Ci z pewnoscia wiadomo amniestowac mozna tylko przez ile? Okres 2 tygodni bodajże w lipcu czy sierpniu. Wiec to nie jest tak że padnie dzis decyzja wyjebac boozera i jutro go nie bedzie. Chcialem i heej ! dalej chce zeby go wymieniono nawet za jakiś spadający kontrakt bo to pozwoli zachować elastyczność w SC i pozwolić sobie na taki luksus jak zatrzymanie ripa czy dokoptowanie jakiegos fajnego goscia ktory nie wymiekknie w PO jak boozer.

 

to samo z resztą Hinrich, który gra słabo do tego ciągle ma problemy zdrowotne i nagle obiekt całosezonowych szykan z Myckowej strony po meczu w ESPN i kilku pozytywnych opinii Hubi Browna stał się ulubieńcem szatni, mentalnym przywódcą i overall kirk>watson . no proszę cię.

k**** hinrich gra nawet fatalnie, toż napisałem że watson jest lepszym KOSZYKARZEM. Ale wiadomo też było od samego pierdolonego poczatku - nie od meczu w jakimś espnie - że kirk to ziomek denga, rose'a, joakima i gibsona, wiadomo było że z nim bulls maja lepsza chemie,że organizacja go lubi, a wiadome jest również to że takie pierdoły jak chemia w druzynie sa baardzo wazne dla bulls. Dla heat nie dla OKC nie, bo oni jada na talencie, bulls jada na walce, zaufaniu, angazowaniu sie. Pomysl sobie o meczu w PO jak o wojnie, chyba wolisz isc na wojne z kumplem od X lat (kirk) niż z watsonem który okazało się jest pierdolonym bucem(komentarze po meczu z Nets). Dlaczego rose nie werbował jakiegoś wyskakanego murzyna, tylko kirka? k****, mi się to na prawdę nie podoba, dalej baardzo chetnie widziałbym w skladzie przyslowiowego 'jamala crawforda' ale tak jest tacy sa bulls. I dlatego napisałem że jako overall kirk jest over watson.

 

Tylko nie wiem czy Mozgov podpasuje Thibsowi druga sprawa trzeba kogoś puścić w zamian. Nie każdy koleś powyżej 210 ze starego kontynentu będzie drugim Asikiem, o czym mogłeś się przekonać na przykładzie Fesenko z którego Thibs miał zrobić ukraińską wersję Asika a skończyło się kiepściutko.

A twym zdaniem po cóż umieściłem te dwa pytajniki po nazwisku 'mozgow'?(hehe) - bo mają intrygujący szlaczek? No nie wiem czy mózgow, pierwszy mi przyszedl do glowy bo a) nie gra B) jest na trade block) c) ma kontrakt 2 mln d)ma spadajacy kontrakt e) fizycznie jest podobny do asika f) jest mlody g) karl- czlowiek ktory mysli o offensywie może przyjałby radmaovica- który w offensywnym teamie może pograć + karl coś ględził o braku strach 4 po odejsciu harringtona. Ale to tylko MOŻE, przecież nie pisze że to sie stanie wiec odpuśc sobie że wymyslam trade z nieba, dlatego dalem pytajnik, to nie to ze ja sobie upi****le mozgowa i już to był tylko jebany przykład który najbardziej pasuje do sytuacji, tak samo zreszta jak z gasolem. Gasol jest teraz w huj mniej wartosciowy od boozer ale tak jak to juz pisalem ze 3 razy chce tylko pokazac to jaki jest boozer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek, masz racje z tym Loozerem. Dzisiaj to bylo pieknie widac z LA Lakers. Zaczal trafiac jak juz bylo po meczu, wczesniej jak druzyna potrzebowala punktow, to cienas walil cegle za cegla. Jego za Gasola, to byloby marzenie, wtedy ta zyrafa z Heat nie gwalcilaby nas tak.

 

Ale z tym, ze Watson jest lepszy od Hinricha, to przegiecie paly. Nie wiem w czym on jest lepszy? chyba w tym, jak spierdolic wygrany mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek, Wirakocza;

Wasza wymiana zdań jest chyba równie głupia, jak pomysł Mycka z tankowaniem. Ty, Wira masz wyraźne problemy z okazywaniem jakiejkolwiek radości, natomiast Ty, Mycek cieszysz się ze wszystkiego jak wygłodniały pies po rzuceniu mu kości...

 

Idąc tokiem rozumowania Wirakoczy, pół świata powinno nieustannie jebać Randolpha za to jaki był w NYK, podczas gdy optymistyczne nastawienie Mycka po ostatnim meczu umieści chętnie Hinricha w allnba i alldefence.

 

Mycek walnął posta, całkiem nieźle odzwierciedlającego stan faktyczny, a obywatel Wirakocza wkręcił się w jawną prowokację, dotyczącą trejdu na lini Lakers-Bulls. To czy prowokacja była zamierzona, czy nie to srał pies. Ja również cieszę się z gry Boozera i od początku sezonu widzę jego o niebo większe zaangażowanie i efektywność w defensywie. Być może to tylko moje omamy, więc jak jakieś zaawansowane staty, które dość średnio ogarniam, są w stanie to wyrazić, to poproszę kogoś życzliwego o zamieszczenie takowych.

 

W moim przypadku mało tego: mi się podobał rzut Hinricha vs Celtics oraz nic złego nie powiem o jego grze w meczu z Lakersami (no może poza tym, że jako przeciwnika miał 700-letniego Nasha, który z defensywy nigdy nie słynął;)) Przecież jeszcze okoła miesiąca temu chciałem go publicznie ukamionować i oskarżałem typa o kradzież, jaką było podpisanie kontraktu... Chore, nie?????

 

Nadal nie podoba mi się, że tyle mu dali i koszykarsko wyżej stawiam Watsona, bo bardziej skupiam się na tym co widzę na parkiecie, więc argumenty Mycka w skali całego sezonu do mnie nie docierają.

 

Choć zapewne tego nie dostrzegają, to zarówno jeden, jak i drugi (to o Mycku i Wirakoczy) widzą brak czwartego sensownego podkoszowca, bo za takiego Mohameda trudno uznać. Przyznam obojgu rację, choć Oni i tak pewnie tego nie zauważą i zarzucą siebie nawzajem stertą inwektyw, a mnie grzecznie pominą, bo umknie ich uwadze, że to Benon tego posta sklecił...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy sobie gadu gadu a Bulls ładnie przejechali sie po Lakers

juz nie bede sie rozpisywal nad skut Kirka, bo fajnie ze mu wyszedl mecz, szkoda ze kazdy PG w lidze nie jest nashem, ale jedna jaskółka wiosny... i tak dalej

 

bardzo krzepiąca jest mysl, ze kolejny close game Bulls potrafili w ostatnich minutach zagrac po swojemu narzucając tempo przeciwnikowi, to duza zmiana w porównaniu z pierwsza czescia rs kiedy to na gre Bulls nie dało sie patrzec

 

Noah widac pogodzil sie z thibsem i zrewanżował sie za ostatni mecz, poza tym howard to koles na ktorego Noah czesto nie ma odpowiedzi (tak było przez kolka lat przeciez) i chyba to go dodatkowo motywuje

 

ale to co wyprawia Jimmy to juz teraz D z górnej półki

wystarczy sobie przypomniec tak na szybko jacy gracze maja w grze przeciw niemu kłopoty, albo nawet chwilami (tylko chwilami) sa wrecz bezsilni

na tapecie byli juz i melo, Majonez, Kobe, Wade a nawet sam wielki James Lebron

kazdy z nich odczuł tego niepozornego dzieciaka

 

aha i jeszcze jedno- kerr z albertem zastanawiali sie jak to jest ze swietni na wyjazdach Bulls sa w United tylko 11-11

no coz, jesli zespol gospodarzy nie dostsje u siebie tylu gwiazdków to jak to inaczej ma wygladac?

powaznie to pisze- Bulls grajacy u siebie dostaja chyba od pasiakow najmniej w lidze

 

 

 

benon widze cie!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.