Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

no i tu ładnie wychodzi jakim ty i twój ziomuś jesteście "znafcami" co nie raz podkreślał Lorak.

zakładam że nie oglądasz regularnie mavs, więc mógłbyś rzucić okiem chociażby na statystki a nie pi*****ić z serii "a bo tak mi się wydaje".

mayo obecnie to jest absolutnie poziom allstar, a nie dość że w O gra iso/pnr i trafia na % nie z tej ziemi to i jeszcze w obronie pokazuje że wie o co chodzi.

 

i huj, może jutro się wypali ale nawet jeśli jebałby do końca swego istnienia w tej lidze staty na poziomie 0 0 0 to i tak wolałbym allstara oj mayo przez cwiarkte sezonu niz ogladanie patologii koszykarskiej jaka prezentuje KH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol i to 2

Dobrze, że przynajmniej Thibs potrafi wyciągnąć wnioski z takiej porażki i nie ciepie starterami po 48 minut.

Dziś z Mavs ławka równo punktowała i żadnego Comebacku gości nie było.

ps.Lubię jak Majonez rozczarowuje.

post po meczu chi-mavs.

Koles targnął sie na takie stwierdzenie po 1 (słownie jednym) słabszym meczu mayo w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol i to 2

 

post po meczu chi-mavs.

Koles targnął sie na takie stwierdzenie po 1 (słownie jednym) słabszym meczu mayo w tym sezonie.

Bo oceniałem go tylko w tym jednym meczu. I Był w nim beznadziejny. Qrwa Mycek ty tworzysz jakieś chorę wizje.

Idź na podwórko i jebnij się z bani ze śniegowym bałwanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybko to mecz jakiś dziwny, a NYk mają kur*a tyle strzelb, ze w PO bedą zajebiscie niebezpieczni, mozna było bać sie o wynik w czwartej qtr...

45pts!!! i to w czwartej kwarcie, gdzie teoretycznie D jest na najwyzszym poziomie

nice

 

 

a jesli to z Derrickiem to prawda to zajebiscie za wcześnie!!!

 

 

ide do pracy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goble, Zarba, Poole - zanotuję sobie te nazwiska, bo ci panowie odstawili największą żenadę jaką widziałem od czasu G1 Knicks@Heat (chociaż i tak raczej większą). Oczywiście Bulls zasłużyli na wygraną, ale czy naprawdę w tym meczu było tyle agresji, że trzeba było wyrzuacać tylu graczy oraz Woodsona? No i 4Q trwała chyba z godzinę, bo gwizdki tym kurwom się tak rozgrzały, że gwizdały w pewnym momencie chyba same i w sytuacjach kiedy w życiu bym się nie spodziewał, że można ich użyć. A ten "ofens" Robinsona na pół minuty przed końcem był idealnym podsumowaniem ich pracy, którą po wczorajszym meczu powinni skończyć i zacząć przerzucać gnój, bo do tego się najlepiej nadają.

 

Dołączona grafika

 

Spike i Zarba to najlepsze podsumowanie tego dziadostwa.

 

E: A Goble to ten sam, który wyrzucił w tym sezonie Sheeda w minutę za "Ball don't lie!".

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to sędziowie w tym meczu to jakaś pomyłka - bardzo dożo sytuacji, w których gwizdali przeciwko Bulls.

 

na +

Deng - dawal radę przeciw Melo w obronie i w ataku też bardzo dobrze

Kirk - za bardzo dobra skuteczność

Mario - daje zajebiście dużo w ataku, nie jest tak jednowymiarowy jak Korver

Carlos - o dziwo broni chyba coraz lepiej, szkoda ze a ataku tak mało przez niego graliśmy

Noah - gość mnie zadziwa w tym roku, świetny w obroni i ataku, bardzo dobre asysty

 

na -

Nate - za dużo zagran na siłę w tym meczu

Tai - jakiś taki zagubiony biega po tym bosiku

 

 

Szkoda ze to NY ma JR na lawce a nie my - gość w ataku to jest czołówka ligi, a i w obronie wygląda dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinrich jest tak rzadki, że abym wziął go do składu, to musiałby oddać mi połowę swojej wypłaty, a jeśli chciałby dostać jeszcze jakiś playing time, to spodziewałbym sie drugiej połowy... Wygląda więc na to, że Kirk gra za darmo, a Thibo jest bogatszy o 8 baniek.

Poważnie uważam, że niejeden typ z D-League miałby większy impact na grę i robiłby więcej pożytecznych rzeczy niż Kirk. Na podstawie kilku przyzwoitych sezonów kilka lat temu wyrobił sobie jaką taką renomę, a w tej chwili jest jednym z najbardziej overrated i overpaid. Koleś nie nadaję się do tej ligi, prezentuje poziom Steve'a Blake'a, który również jakimś kosmicznym zrządzeniem losu wciąż gra w tej lidze. Nie wiem jak on to robi, ale chciałbym poznać jego tajemnicę, bo może jeszcze nie jest za późno na grę w NBA. Nie ogarne tego jak widzę jak on gra, a potem jeszcze słyszę na ten temat jakieś pozytywne rzeczy. Scrub nadający sie na polską ligę w tej chwili - nic więcej. Wielka była ma radość swego czasu, jak zniknęli z Chicago Hinrich, Nocioni i Pargo - teraz wracają złe wspomnienia...

 

Za bardzo się rozpędziłem.

 

Stop.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy napisze ktoś coś pozytywnego o grze Bulls w ten swieteczny poranek?

bo ja nie mam co, nawet koszulki były c***owe...

 

Asik zrobił w UC tureckie kebaby w strefie podkoszowej Chicago, mam nadzieję, ze ta dziura w CBA wyjdzie Hou bokiem!!!

coś pozytywnego...

Hamilton i Rose trenują z zespołem.:smile-new:

Hinrich wymiata.

odwilż w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam by się przydał pewien zawodnik z NY, a nie Arizony...szkoda ze JR gra tam gdzie gra - i to za takie nędzne pieniądze

JR to było moje marzenia na SG w Bulls odf kiedy on gral w Denver...w ataku jest świetny, ale niestety charakter ma jaki ma i nie przypasił on zarządowi z Wietrznego MIasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.