Skocz do zawartości

Bulls 12/13


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry mecz. Run zaczal sie po wejsciu Gibsona i Butlera, pozniej swoje dolozyl makaroniarz i bylo po meczu.

Tibs powinien byc bardziej cierpliwy, bo lawka nie jest az taka zla jak ja maluja. Atmosfera w druzynie jest dobra, a takie porazki jak z Bucks czasami sie przydaja, by scementowac zespol.

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem coś, co robię bardzo rzadko, a zważając na to, że mamy dopiero grudzień, to bardzo, bardzo rzadko... Spojrzałem na standings i przypomniało mi się, że ktoś skłaniał się tu ku opcji tankowania w obecnym sezonie, bo z 6, 7, czy 8 pozycji i tak nas czeka upset w pierwszej rundzie. Pragnę przypomnieć, że aby zaczynać playoffy z czwartego miejsca na wschodzie wystarczy wykręcić bilans lepszy niż Bucks, Pacers, Cavs i Pistons, a może taki Brooklyn, Atlanta czy Phila zaczną z czasem obniżać loty i umieszczą nas na 3 seedzie... Nie jest to wcale takie unreal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo powalczyć, żeby skusić free agentów, do tego dojdzie pick od Bobcats w tym, a bardziej prawdopodobne, że w przyszłym sezonie. Za rok trzeba podpisać Denga. Za 2 lata spada Boozer. W przyszłym sezonie Hinrich spada a Rip ma team Option, cała ławka podpisana w tym roku spada. Do tego jeszcze są prawa do Miroticia. Miejsca na manewry jest naprawdę dużo. Właściwie to jak byśmy powalczyli w tym PO a Rose pokazał, że kontuzja to przeszłość trochę chętniej przyjdą gracze, którzy na jakieś poważne granie liczą.

 

Właściwie to jak wysoki kontrakt może dostać Deng? Przekroczy 50/4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belinelli tylko pogłebia moja niechęć do Włochów...

 

 

no cóż- mecz w kratke bardzo, widac ze obie ekipy sa mniej wiecej na tym samym poziomie... była szansa, ale zeby takie szanse wykorzystywac trzeba miec komu powierzyć piłke, a w Bulls niestety pewnej opcji chwilowo brak

mozna gdybac czy Hibbertowi powinni gwiazdnąc, kontakt w sumie był, ale Hibbert poszedł pionowo w górę stad pewnie brak faulu

 

ja natomiast chciałem o microNate chwilę

 

kiedys były tu osoby pragnace mieć w składzie Jamaala Crawforda czy jeszcze lepiej JRa

chcieliście jeźdźca bez głowy no to mamy

i tak- Nate bywa nie tylko najlepszym rezerwowym, ale czasami wydaje sie byc najlepszym graczem ataku w ogóle, szkoda tylko ze chłopak sie tak podpala chwilami ze wydaje sie jakby był sam na parkiecie

denerwuje mnie to niemiłosiernie, choc przyznaję- sa momenty (i to często) w których jako jedyny ma jaja zeby uruchomic grę w ataku, bo nikt inny sie nie kwapi

 

podsumowując

fajnie ze ktos daje oznaki zycia w Bulls

fajnie jakby sie nate'a w przyszłym sezonie pozbyc bo średnio mi osobiście pasuje do czerwonych trykotów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nate'em to problem jest takowy, że Thibs go nieumiejętnie rotuje w IV kwartach. Gdy złapie flow w ataku Tibsowi się chyba wydaje że już tak bedzie do końca a kończy się jak wczoraj czy wcześniej w Houston. jak się Robinsonowi zagrzeje pod czaszką to nic dobrego zwyczajowo już potem z tego nie wynika dla Bulls.

Ale co tam mecz. Rose robi "sprinty" w hali:fat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tyle się dzieje, a tu taka cisza...

 

Jak ktoś już zauważył minęła właśnie ćwiarta sezonu. Spojrzałem dziś w tabelę i zaskoczyłem się. Byki mają naprawdę niezły bilans, biorąc pod uwagę skład, kontuzje i Kirka Hinricha. Oglądał ktoś mecz z Bostonem? Naprawdę Noah... Noah... Najlepszy rozgrywający tej ekipy. Zbiera, podaje, broni. Wg mnie zasługuje na nominację do All-Star. Nie pasuje charakterologicznie do tej imprezy(spośród Byków chyba nikt nie pasuje... I bardzo dobrze.), ale powinen zostać doceniony w jakiś sposób. Poza tym byłoby zabawnie zobaczyć go wśród tych wszystkich hipstrowych pizdeczek;] A co wy o tym sądzicie?

W ogóle bardzo dobrze współpracuje tam na górze z Boozerem(naprawdę klika między nimi), Gibsonem czy z ścinającym Dengiem.

Wracając do meczu z Bostonem - dawno nie widziałem, żeby Chicago grało tak ładnie dla oka, dużo ścięć, extra passów, szukanie zawodników na wolnych pozycjach, praktycznie gra bez iso. Nice...

 

Jeszcze takie wolne uwagi...

Nate daje mniej więcej to samo co CJ z poprzedniego sezonu. Tylko ma tą właściwość, że podpala się na momencie. Czasami przełamuje niemoc drużyny w ataku, nie boi się brać gry na siebie. Z drugiej strony jak próbuje robić show z sobą w roli głównej... No to żal patrzeć:]

 

Włoski Ogier, Italian Stallion... Dobrze mu zrobiło wskoczenie do S5. Jest pewniejszy siebie, nie unika kozłowania(jak chociażby KK), podać też potrafi. Odnajduje się, wychodzi z mroku. Ciągle jest wolny, jest lekko śmiesznym obrońcą, ale myślę, że nawet po powrocie Ripa będzie bardziej przydatny, niż był dotychczas.

 

Kirk Hinrich - mistrz bilarda. W 24 minuty zrobił tyle ile Teague w 7....

 

Strata Asika jest nieodżałowana.

 

Kiedy wraca Rip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zasługuje na nominację do All-Star. Nie pasuje charakterologicznie do tej imprezy(spośród Byków chyba nikt nie pasuje... I bardzo dobrze.)

Nie zapominaj o tym, że macie Nate'a Robinsona. Jeśli on nie pasuje do ASW, to trzeba po prostu zacząć głosować na Hinricha i Ilyasovę.

 

A Noah to aktualnie najlepszy center wschodu, więc mało kto zasługuję na nominację bardziej niż on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o tym, że macie Nate'a Robinsona. Jeśli on nie pasuje do ASW, to trzeba po prostu zacząć głosować na Hinricha i Ilyasovę.

No tak, zapomniałem, że jednak jest jakiś showman:] Chociaż jego czas w ASW już minął bezpowrotnie. Piąty raz chyba nikt nie da się nabrać na tą samą sztuczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak wypi*****ić ripa/nate którzy jako nieliczni robią jakiś offens i dawać kirkowi hinrichowi 4 banki za sezon.

nawet nie chce sobie myslec co by było gdyby paxson dał te kase majonezowi, okazalo sie ze mayo spuszczony z lancucha robi na zajebiscie mocnym zachodzie ~0.500 z krisem kamanem i brianem cardinalem pod koszem. Mayo robi +50% za 3 przy prawie 3 trafionych na mecz, jest obecnie chyba najefektywniejszym shooteroscorerem w lidze. Ale coż jest krik hinrich i wg niektórych (dwóch osób we wszechswiecie) jest fajnie.

Rip i tak poleci, nawet nie nastawiam się na inny scenraiusz po tym co odjebano z korverem, kwestia tylko czy w lutym czy w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Mycek tak jest w tym twoim wszechświecie.

i co tam jeszcze się dzieje? Deng sie kontuzjował Noah zdezerterował w Bulls tankują sezon na BP.

Wszechświat Mycka wciąga

po prostu napisz jak to w się cieszysz jak majonez zawodzi i jak fajnie jest że "kirk is back", bo wiesz w moim swiecie tez niedlugo wigilia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.