Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

tak też myslalem. skoro oglądałeś to Cie trochę podpytam:

-a jak jimmy butler ? generalnie chodzi mi o wszystko, ale szczegolnie o to czy rzucal coś z mid-range, czy chociaż połowa z tych FT byłaby uznana w NBA (pewnie poziom sędziowania kiepski...).

-co z obroną tiga?

-czy ktoś poza tą dwójką jest godny uwagi? leon powe?

 

jesli darko powie "bulls" to bulls go podpiszą, szukają srodkowego czyli to jest jasny znak ze nie matc***ą asika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gdzieś mi się przewijał nius, że Byki próbują Donte Greene'a podpisać - jakież to by było defensywne monstrum, gdyby tylko wytrenować u niego umiejętność rozumienia słowa mówionego...:hororr:

I jeszcze Belinelli też gdzieś w natłoku informacji mi mignął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko jedno ale :

 

czy Ci wymienieni panowie wezmą " tylko " min vet ? bo na nic więcej od bulls nie mają co liczyć ....raczej bym się na tą 3 nie nastawiał , zostaną podpisani gracze tylko za min a tych na razie nie widać , pewnie za 2 tyg jak zostaną resztki fa to dopiero wtedy bulls się uaktywnią co by kogoś na ławkę mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gdzieś mi się przewijał nius, że Byki próbują Donte Greene'a podpisać - jakież to by było defensywne monstrum, gdyby tylko wytrenować u niego umiejętność rozumienia słowa mówionego...:hororr:

I jeszcze Belinelli też gdzieś w natłoku informacji mi mignął.

po co donte green, kolejny nie rzucający skydłowy skoro jest już butler, bulls obecnie mają spacing na poziomie plk.

to na prawdę nie jest filozofia podpisac leo barbose (za wyjątek dwuroczny?) i mieć scorera który poklepie piłe, który mógłby grać na 1 i 2, a gdy wróci rose byłby pierwszą opcją z ławki, do tego jakiś tani shooter, belinelli lub rush lub redd, który w poprzednim sezonie robił 20ppg na 36minut, do tego darko za asika. łączny koszt: 5 mln, a ławka lepsza/taka sama jakościowo ale zdecydowanie lepsza offensywnie niż rok temu.

ale skoro przymierzane są takie nazwisko jak pargo czy tolliver to ja nie mam pytan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek sądzisz iż gość , który zarabiał 5-7 mln nagle zejdzie do min ? jeszcze gdyby to chodziło o dojście do Miami to zrozumiałe bo chcesz zdobyć mistrza , ale przyjście do zespołu , który tylko załapie sie do PO to już niekoniecznie ... Rusha z Golden to za min nie wyciągnie się bo on przebąkiwał coś o ok MLE zaś beli chce dłuższy kontrakt ..... na temat Reeda sie nie wypowiem bo ostatnio tez TMG miał niby przyjść do nas , ale coś tam było niehalo ze zdrowiem czy cóś i wyszło inaczej dlatego teraz raczej bym sie nie nastawiał na takich graczy bardziej prawdopodobnie zostaną podpisani ludzie z summer league ew jak juz wspomniałem pargo , tolliver ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać było, że Butler już ma rok gry w lidze. Niby dużo się nie nagrał, ale jednak wyniósł coś. Dobrze wykorzystywał swoje zalety, potrafił odnaleźć się na kontrze czy pod koszem. Z midrange coś trafił, ale większość to te spudłowane rzuty z tego co kojarzę. Na gwizdki nie zwracałem większej uwagi, bo gwiżdżą właściwie każdy kontakt. Butler wbijał pod kosz i dostawał osobowe. W NBA skończyłoby to się w większości pewnie stratą albo monster blockiem.

 

Teague obrona to prowizorka w dużej mierze. Niby agresywnie, niby wywiera ciągłą presję, ale nie wiele z tego wynika, prócz łapanych wielu przewinień.

 

Większość dosyć niedługo grała, zmieniali się, że nawet nie wiedziałem kto to. Zapamiętałem tylko tego Thomasa, który ładnie na tablicach walczył, ale raczej to nie jest zawodnik na NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do TPE to na 100 % nie wykorzystają bo nie chcą wejść w LT poza tym mają jakiś plan ( s-f ) 2014 : liczą na Lovów , Lebronów , Wadeów , Boshów i kogoś tam jeszcze kto teoretycznie może wycofac sie ze swojego kontraktu i przyjść do .... Bulls - tak sie wydaje zarządowi , ale nie łudźmy się bo to nie pierwszy tego typu plan od momentu odejścia MJ i spółki a pamiętamy mieli tu grac Duncan , TMG kto tam jeszcze ? a jak sie skończyło wszyscy wiemy , tylko to jakoś nie może trafić do głów kierownictwa Bulls i mimo iż wyczyscimy sobie salary to i tak nikt tu nie zawita z wyżej wypisanych a przepłacimy innych graczy

dlatego tez nie chcą z nikm podpisywać kontraktów dłuższych niż do lata 2014 + 0 wejścia w LT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do TPE to na 100 % nie wykorzystają bo nie chcą wejść w LT poza tym mają jakiś plan ( s-f ) 2014 : liczą na Lovów , Lebronów , Wadeów , Boshów i kogoś tam jeszcze kto teoretycznie może wycofac sie ze swojego kontraktu i przyjść do .... Bulls - tak sie wydaje zarządowi , ale nie łudźmy się bo to nie pierwszy tego typu plan od momentu odejścia MJ i spółki a pamiętamy mieli tu grac Duncan , TMG kto tam jeszcze ? a jak sie skończyło wszyscy wiemy , tylko to jakoś nie może trafić do głów kierownictwa Bulls i mimo iż wyczyscimy sobie salary to i tak nikt tu nie zawita z wyżej wypisanych a przepłacimy innych graczy

dlatego tez nie chcą z nikm podpisywać kontraktów dłuższych niż do lata 2014 + 0 wejścia w LT

Duncan w bulls?

nigdy nie było takiego planu

 

jedyna rozbieżność pomiedzy słowami spurs a Td to nazwa Orlkando i Grant Hill...

 

a Batum dostał dodatkowo $2,5M bonusa za podpis kontraktu

OCB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Radman to wzmocnienie, nie ma co, chyba nawet lepsze niz white mamba.

 

coraz czesciej sie przewija nazwisko Delfina teraz w rumorsach, teraz niby celci zainteresowani.

 

a ja czekam na amnestionowanych zwłaszcza na Blacza i Birdmana, w sumie Heat mogliby sie pokusic, on dalej ma tak zajebisty stosunek blokow do minut on court?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Birdman udaje tymi blokami, że umie bronić. Andraaaaay to headcase i nie chciałbym go nigdzie w pobliżu naszej szatni. Więc niech lepiej nikt ich nie podpisuje.

 

Za to dałbym szanse Hassanowi Whiteside'owi. Projekt, ale w perspektywie naprawdę fajny patrol pomalowanego + mid range game + dobre ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.