Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

jest temat o wolnych agentach, ale żeby go nie zaśmiecać wymianami postanowiłem założyć nowy. jeśli to zły pomysł, to możemy je połączyć...

 

 

 

i na początek wymianka NOH-Wizards Okafor i Ariza za Ryśka i #46

NOH udało się pozbyć obu kontraktów, które im ciążyły. Lewis ma gwarantowane tylko 10mln i na bank się go pozbędą za dwa tygodnie. Wizards w tej sytuacji z draftu wezmą na 99% Beala. dodatkowo coś całkiem ciekawego mogą wyrwać z #32 na ławkę, no i ten #46. Z s5 wall-beal-ariza-nene-okafor i solidną ławką mogą powalczyć o PO na wschodzie, jeśli zdrowie dopisze

 

 

 

swoją drogą nie wiedziałem, że można już robić transfery. myślałem, że pierwszym dniem wymian jest draft day...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę pomieszałem, Wizards nie mają już #46, który poszedł do NOH... którzy chcą teraz handlować swoją #10. w orbicie zainteresowań: Millsap, ale też Darren Collison, Bledsoe i Evan Turner(!)

 

 

Blazers też są skłonni oddać swoją #11, za podobne nazwiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

Hornets chcą wytransferować swój 10 pick w drafcie i podobno najbardziej zainteresowani są pozyskaniem Paula Millsapa w zamian."

Trochę nie rozumiem, bo przecież wiadomo, że NOH budują drużynę z prospectów i w najbliższym sezonie za wiele nie ugrają, więc po co im Sap? Zresztą, Jazz też już chyba chcą dorastać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sporo osób już czytało ale MJ chce wytrejdować #2 overall pick.. Co prawda niekoniecznie ale czekają na oferty. To by przynajmniej cieszyło potencjalne picki 2-5, żeby się nie marnować w marnej drużynie czyli MKG, Barnes, T-Rob czy np. B-Beal.

 

@matek

czyli możemy spodziewać się Sapa za #10? ja bym na to nie poszedł na miejscu NOH

A ja na miejscu Jazz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz powiedz, dlaczego miałoby to się opłacać NOH?

Wolę Millsapa ze śmiesznym nosem, który zrobi swoje 15/10 w sezonie(a może więcej) niż nie pewne picki w postaci Lillarda, Riversa, Rossa, Zellera czy c*** wie kogo innego. W Jazz na tych pozycjach są już Hayward, Burke, Favors itp itd. Im brakuje tylko więcej doświadczenia.

Talent jest już odpowiedni by zacząć działać coś więcej niż pierwsza runda PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lillard byłby ich najlepszym PG, a Millsap tylko przeszkadza w rozwoju Favorsa i Kantera.

Według mnie taka rotacja jak Millsap-Jefferson-Favors-Kanter(o Okurze i Evansie nie wspominam) może być najlepszym i najgłębszym frontcourtem w NBA. A do tego mamy jeszcze Harris-Bell-Hayward(na którego mocno liczę w nowym sezonie) i podobno powrót AK47.

To wystarczy by zacząć być kimś na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK prawdopodobnie pójdzie do Nets, Harris i Bell już tylko w dół z graniem. Co to za goście? Co to znaczy być kimś na zachodzie?

 

Z tym składem nic nie ugrają więcej niż pierwsza runda. Favors i Kanter są blokowani i w najlepszym wypadku niedługo mogą być oddani za jakiś pick w top15 lub rolesów jak tak dalej będzie lub odejdą za darmo bo Jazz nie będą mieli za co wyrównać kontraktów jakie mogą dostać. Po co w drużynie 4 mocnych podkoszowych? Rotacja Jefferson-Favors-Kanter pod koszem i tak jest mega, nie ma tyle miejsca na boisku żeby wszyscy czterej dostali solidne minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym składem nic nie ugrają więcej niż pierwsza runda. Favors i Kanter są blokowani i w najlepszym wypadku niedługo mogą być oddani za jakiś pick w top15 lub rolesów jak tak dalej będzie lub odejdą za darmo bo Jazz nie będą mieli za co wyrównać kontraktów jakie mogą dostać. Po co w drużynie 4 mocnych podkoszowych? Rotacja Jefferson-Favors-Kanter pod koszem i tak jest mega, nie ma tyle miejsca na boisku żeby wszyscy czterej dostali solidne minuty.

Dla mnie dyskusja w tym momencie nie ma sensu kontynuacji. O tym, czy to mocarna czy tylko mocna rotacja podkoszowa przekonamy się najwcześniej do końca 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz po tej wymianie Szerszenie mają sporo kasy i mogą spróbować skusić Derona z wolnych agentów lub ewetualnie jakiś sign and trade z udziałem 10 picku i np Jackiem do Nets. Pozyskanie Denga raczej jest nierealne, ale warto spróbować przynajmniej, skoro jest podobno dostępny. Myślę że pozyskanie jednego z tych 2 zawodników ( plus jakiś solidny weteran ) i przedłużenie Gordona może z Hornets stworzyć bardzo silną ekipę i to już wkrótce:eagerness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wogole nie rozumiem co robia Wizards :/

lato 2013 bedzie jednym z najlepszych od wielu lat, wiec wtedy im by po prostu zszedl kontrakt Rasharda i mogliby tam cos podzialac, albo po prostu go dobrze wymienic, bo taki schodzacy kontrakt duzo druzyn bedzie chcialo

a tak teraz maja Nene ze swoimi 52mln za 4 nastepne lata, Okafora za 28mln przez kolejne 2 i Arize za 15 za kolejne 2 ...

wyamnestiuja Blatche, ale co z tego jak nadal beda mieli 50 mln w payrollu a to okienko teraz w 2012 jest dosyc slabe. kilka nazwisk i raczej nic dla Wizards

Gordon, Nash, Hibbert, Deron

 

a jesli chodzi o NOH to bardzo fajny ruch, bo i tak po co im i Kaman i Okafor i jeszcze Davis.

do tego tam czytalem to przy zamnestiowaniu Rasharda to maja cap space na podpisanie nie tylko Gordona ale jeszcze 2 maxy obok niego, wiadomo ze teraz to i tak nie ma komu ich dac, ale ogolnie maja maaase miejsca w salary

oddali wlasnie 45 mln przez kolejne 2 lata tak naprawde dosyc przecietnych zawodnikow i tak jak jeszcze Emeka to solidny gracz i chcialaby go ponad polowa ligi, tak Ariza niestety zbyt szybko byl rzucony na gleboka wode i jest teraz moim zdaniem kompletnie nijaki

ciekawe co zrobia tez ze swoim #10 pickiem czy wybiora jakiegos mlodego SF majac nadzieje ze Aminu przy otrzymaniu wiekszej ilosci minut da rade, czy beda szukac wzmocnienia na pozycji skrzydlowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.