Skocz do zawartości

Plotki, wymiany - lato 2012


matek

Rekomendowane odpowiedzi

będzie się działo, o to można być spokojnym :D

 

może mi ktoś powiedzieć coś o defensywie Mayo? Bo na realgm rozpisują się, że jest dobrym obrońcą, a potencjał ma nawet na "elite" defensora. Jakoś nigdy nie przyglądałem się szczególnie jego obronie i druga sprawa, że jakby miał taki talent defensywny i do tego taki skill strzelecki to chyba by się o niego zabijali contenderzy :)

Majo jest bardzo przeciętnym obrońcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ Mayo był najlepszym obrońcą na Chrisie Paulu w pierwszej rundzie.

Ogólnie jest dobrym defensorem 1on1 i off ball, ale zupełnie przeciętnym w teamD i głównie dzięki temu lineup Grizz z Tonym Allenem jest dużo skuteczniejszy.

 

Problem Mayo jest taki, że nie ma on specjalnie przypisanej pozycji na boisku, bo z jednej strony mógłby grać więcej z piłką ale poza tym że jest dobrym kreatorem to ma kiepski decision making i jest za miękki - czasem nawet na fullcourt press. A na granie bez piłki też zbytnio się nie nadaje, bo jest średnim spot up shooterem i ma wtedy problemy z motywacją.

OJ potrafi wszystko na boisku, ale nie w takiej skali żeby być all-starem czy nawet liderem jakiejkolwiek ekipy i niczego poza tym nie robi topNBA dobrze, żeby być klasowym rolesem.

 

Tony Allen jak mu dał w pizdę rok temu to chociaż wiedział gdzie jego koryto i do czego się nie ma pchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G. Hill wybierze pomiędzy Knicks, Lakers i Heat. Tylko teraz mam pytanie - czy Heat są nim w ogóle zainteresowani, czy to on chciałby u nich grać? Moim zdaniem jest im zbędny, lepiej zainteresować się biednym Darko.

 

Knicks mogą mieć ciekawy zestaw dziadków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason Kidd, fresh off signing a three-year deal with the NY Knicks, reportedly found himself in some trouble Sunday morning, when, according to South Hampton Patch, he was arrested and charged with a DWI. More details should emerge soon, the report states: “Jason Kidd, who just signed with the New York Knicks, was arrested on Sunday morning on an alleged drunken driving charge, according to Southampton Town police. Details are still emerging, but Southampton Town police confirmed that the basketball star was arrested during the midnight shift. Kidd, 39, was arraigned on a misdemeanor DWI charge on Sunday morning in Southampton Town Justice Court and released on his own recognizance. Sag Harbor attorney Eddie Burke Jr. said he was on his way to speak with Kidd. ‘We await further discovery from the district attorney’s office,’ Burke said.

Okazuje się, że ten mój avatar jest mocno na czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tak prędko mycek, według sources Lakers i Grizzlies dyskutują o s&t za McRobertsa i Blake'a

 

byłby świetny jako zmiennik na 1 i 2

 

oby przeszło, mielibyśmy nadal do wydania MMLE, zamiast wydawać je na jakiegoś Meeksa mogłoby pójść np na Jamisona...

 

i dodanie dobrego gracza na ławkę bez dodatkowych wydatków (a może nawet udałoby się coś zaoszczędzić na takiej wymianie?) zwiększyłoby moim zdaniem szanse na zatrzymanie Hilla

 

tak czy inaczej przedłużenie Hilla to priorytet, na szczęście nawet Mitch tak mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Maciek.

wybrór to będzie suns.

co bulls mogą dać? nawet mini mle nie mają, TPE nie wykorzystają, bo po co niby puszczali korvera?

dla bulls korver >>>>>>>>>>>>>> mayo.

suns dadzą mu 36/4 i wszyscy rozejdą się do domu.

 

 

matek mówie Ci !!

ronnie brewer, bez niego będziecie mieli biede, a w offensywie wcale takim kołkiem nie jest, ma midrange game (przynajmniej miał w pierwszej części sezonu) a i kilka trójek trafił. Boston też mieli swojego tonego allena.

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę za bardzo we wszystich zawiłych zasadach, dotyczących płac w enbieju ale czytam po różnych forach, że jak Byki zdilują pół składu za TPE, picki itp, co aktualnie czynią to będą mieli MLE do wykorzystania. Oczywiście pod warunkiem, że nie wyrównają Asika. To jak to jest rzeczywiście?? Rzuci ktoś na to trochę światła??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek mówie Ci !!

ronnie brewer, bez niego będziecie mieli biede, a w offensywie wcale takim kołkiem nie jest, ma midrange game (przynajmniej miał w pierwszej części sezonu) a i kilka trójek trafił. Boston też mieli swojego tonego allena.

Masz rację, w dodatku myślę, że u Browna mógłby liczyć na grę. Tylko... Lakers nie wykazują zainteresowania. Przełknąłbym nawet amnestię na Ronie, gdyby podpisali na jego miejsce Roonie'go. Alteta z mega obroną, tego nam trzeba. Tylko jak mówiłem wcześniej, Lakers szukają czegoś innego, czego żałuję patrząc na Roonie'go czy Darko. Zamiast nich możemy mieć G. Hilla i JO. Nie jest to złą opcją, ale potrzebujemy w tej chwili przede wszystkim odmłodzenia składu.

 

Ile może chcieć taki Brewer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem że jak nie wyrównają Asika to będą mieć mle ale przecież wykorzystali już mini mle więc??

Ale benon nie czarujmy się, so far bulls podejmują same złe decyzje, więc asika wyrównają, będą płacić za trzy lata 15 mln gościowi który gra po 15mpg.

co zrobią bulls?

beda za wszelka cene chcieli zdealowac ripa, zrobia to czy nie, who cares, do skladu dokoptują josha howarda i anthonego tollivera i tyle.

 

 

Brewer - min dla veterana innej opcji nie ma.

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem że jak nie wyrównają Asika to będą mieć mle ale przecież wykorzystali już mini mle więc??

Ale benon nie czarujmy się, so far bulls podejmują same złe decyzje, więc asika wyrównają, będą płacić za trzy lata 15 mln gościowi który gra po 15mpg.

co zrobią bulls?

beda za wszelka cene chcieli zdealowac ripa, zrobia to czy nie, who cares, do skladu dokoptują josha howarda i anthonego tollivera i tyle.

 

 

Brewer - min dla veterana innej opcji nie ma.

Mini MLE dla Kirka - o tym mówisz, jak się domyślam - coś mi się obiło o uszy, że to jeszcze nie poszło i ten Korver w Atlancie to ma być S&T za Hinricha + TPE, czy jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wtedy wgl nie byłoby szans na mayo.

kirk + 2mln tpe za korvera

albo 5mln tpe za korvera

jeśli mamy żyć w jakiejś nadzieji to ja biore drugą opcje.

 

The Bulls are seriously shopping shooting guard Rip Hamilton. Targeting OJ Mayo, Courtney Lee, and likely Shannon Brown as replacement.

rip+korver>>mayo+lee czy brown.

watson>>hinrich

puszczenie asika>> zatrzymanie asika.

 

bulls przegrali/ją to offseason jak nikt inny.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.