Skocz do zawartości

Very Last Dance - San Antonio Spurs 2012/2013


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

To jak biega Duncan i co robi pod koszem dawno nie widziałem aby tyle pakował z góry i skakał do każdego bloku

Też na to zwróciłem uwagę, oglądałem oba mecze Spurs i Duncan wygląda naprawdę świetnie, zdominował mecz z Hornets po obu stronach parkietu, z Thunder zdominował defensywę a pierwsza połowa w ataku w jego wykonaniu to prof game.

 

Nie tacy Hornets słabi :]

 

Leonard w dwóch meczach 10 steali.

 

Durant nie pojawił się na czwartą kwartę, przez ostatnie 6 minut oddał ... jeden rzut. Westbrook game, zjebał mecz Oklahomie, epicka 4q w jego wykonaniu, bodaj 4 pkt, 1/7 z gry i strata na 7 sekund do końca. Russell > Harden, no doubt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pi****lenie, Russell poprzedni sezon też zaczął tragicznie, przez pierwsze 3 tygodnie słabizna. Jak mu zacząl siedzieć jumper w dalszej części sezonu to był często unstoppable.

Jak widać teraz RW będzie 10krotnie bardziej hejtowany, bo OKC oddali Hardena, a nie jego...

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook będzie jeszcze bardziej hejtowany, bo jest gorszym zawodnikiem niż Harden, a był hejtowany, bo jest overrated bezmózgiem, który stosunkowo często szkodzi drużynie.

 

Zapowiada się kolejny epicki regular dla Spurs, co w sumie patrząc na fakt, że w przyszłym roku Tim będzie miał 37 lat, a Manu pewnie znowu opuści sporo spotkań jest jednak imponujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a później wrócił do tego ceglenia w finałach i wszyscy wiemy jak to się skończyło.

 

E. +1 Chris

Przynajmniej w 1 meczu był nie do zatrzymania trzymając OKC w grze. Harden jakoś w ogólę się w nich nie zjawił.

Jarajcie się brodaczem, prosze bardzo, ale przy tym nie musicie po kazdym słabszym występie robić nagonki na RW, bo jaki jest Westbrook to każdy wie, nie trzeba teraz non stop o tym pisać.

 

A z tymi Spurs to nie wiem na jakiej podstawie wyciągacie wnioski, że będą mieli zajebisty rs...narazie to męczyli się z Hornets i ledwo wygrali z OKC grającymi 1szy raz bez Hardena, z ceglącym Westbrookiem, z Ibaką, który nie raczył się zjawić na meczu i bez wsparcia ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan wygląda więcej niż dobrze; Parker jak w zeszłym sezonie; Leonard jest starszy i potencjalnie lepszy; Diaw miał czas aby się jeszcze lepiej wpasować do zespołu a przede wszaystkim na ławce jest Pop- najlepszy aktywny trener NBA. To sporo przesłanek do bycia optymistą, choćby umiarkowanym.

 

A to, że Spurs grali bez najwartościowszego swojego zawodnika jakim jest Manu znaczenia rozumiem nie ma? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Timmy utrzyma taka formę do prawie-wakacji i Gino wróci do pełni zdrowia to Spurs mogą powalczyć z tymi lajkiersami(zwłaszcza, że trzeba mieć nadzieję na utrzymaniu sie Majka B na stołku). Ze zbióka może być w cholerę ciężko, ale prócz tego mają wszystko gdy Tim gra tak jak dziś.

 

A OKC, no cóż, Westbrook wyraźnie bez formy jeszcze, ale jak wróci mu ten J z mid range to jednak będzie to wygladało zupełnie inaczej. Brooks tez jest idiotą bo OKC miało na poczatku przewagę, która zmarnowało grając przez dłuższy czas bez Wesbrooka i Duranta... Myślałem, że skoro oddają Hardena i sprowadzają gościa, który raczej jest finisherem a nie kreatorem to ktoś z dwójki Durant/W-Brick będzie cały czas na boisku. Wtedy miałoby to raczej więcej sensu.

 

Ale ogólnie mecz na plus, choć cięzko z niego wyciągac jakieś daleko idące wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Raczej wybryk tym bardziej ze jest on w moim top1 wkurwiajacych graczy w calej lidze. Gra bardzo slabo i ma mnostwo drobnych niedorobek brdzo wnerwiajacych. A to nogi nie dostawi a to zle się ustawi no i jest w topie zawodow w nielapaniu pilek. Zbiorki to placz a spoznienie do blokow mistyczne. Jak go widze to mnie telepie to drewno z wiecznie nie wyspana facjata. Chcialem naet topik zalozyc a tu nagle nawet dobrze zagral.........

 

Narzekalem na niektorych to zaczeli grac. Chwalilem to zaczeli cieniowac poszczegolni gracze. Ale win to win

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i były momenty:

 

Tiago zagrał najlepszy mecz sezonu pokazując jaka słaba pod koszem jest obrona bostonu a przede wszystkim Bassa.

na podkoszowe dogranie diawa lub po minieciu pierwszej linii Parkera wchodząc od linii albo pakował, albo prosty rzut o tablicę albo ewentualnie z obejsciem obręczy rewersik.

tak popykał 23 punkty na skuteczności 9/11 5/5FT o dziwo łapiąc większość piłek.

 

do podniety daleko bo Duncan odciagał KG od niego a BB robił za czarne tło w D czasem nawet podwajając "niechcący" TD zostawiając tiago bez krycia 9 3 takie akcje zakończyły się brakiem podania niestety przez duet Manu Parker a 1 nie złapał niestety....

 

Blair dalej w S5, na SF postawiono Greena który nijak z Manu moze kryć SF przeciwnika typu PP no i była wstawka bigball TD Diaw i Blair równoczesnie na parkiecie gdzie jako fałszywy SF Diaw trafił 3 a raz Duncan nie wykorzystał przewagi nad PP.

 

na tablicach co dziwi spurs wygrzmocili celtów (KG tylko 3), pod koszem w punktach także, ( w 1Q Boston 4 punkty z pomalowanego)

z drugiej strony RR zrobił swoje 15v asyst, a boston dał wstawkę 16 minut bez straty piłki co ładnie sie i płynnie oglądało

 

niestety spurs bez Leonarda i Jaxa to parodia na SF więc chłopcy wracajcie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

temat spurs został ozywiony przez aferę z Popem i nowa lepszą S5, a tu realnie trzeba ocenić że całkiem nieźle sobie spurs w RS radzą choć nadal wielu sceptyków uważa oklę memphis miami i lal za ekipy lepsze z wiekszymi szansami na tytuł!

 

plaga kontuzji Jax, Leonard oraz doszły urazy Greena i Neala sprawiają, ze Colo dostał szansę a rosna minuty Bonnera i odkurzono Andersona dając Diawa nawet na SF (sic!).

Pop dalej wariuje i kręci rosterem jak może tylko aby ugrać maxa nie mecząc za bardzo liderów

 

od dłuzszego czasu zwróciłem uwagę że spurs niesamowicie wbijają sie w stronę kosza i sporo jest i wjazdów i wymuszeń fauli i szybkich jumpshooting off czego na takiej intensywności nietylko nie widziałem u spurs ale (poza suns i ostatni element - 7sec jumpshooting) nie widziałem wcale.

 

ładnie sie to oglada a pewność shooterów z ławki zasakakuje nawet mnie...praktycznie kto wchodzi ten bez strachu rzuca i moze to robic seryjnie a trwa to regularnie game by game.......

 

zauwazyc trzeba także ile daje ogarniety i często lider asyst Diaw - bezcenny dodatek do ekipy

dodatkowo ciekawe czy afera wyjdzie z foty z helloween....http://blog.mysanantonio.com/spursnation/2012/12/03/spurs%E2%80%99-halloween-photo-could-create-tricky-situation/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afera jakas niby jest ale fakac to- o co biega to nie wiem. Juz na hallow nie mozna sie przebierac :)

 

A poza tym juz nie mowmy o tym jak Pop zarzadza druzyna. Liga juz nadwyraz ucierpiala i jest zdruzgotana, niemal na skraju bankructwa. Jeszcze raz Manu czy Tim opuszcza mecz - nie daj boze telewizyjny ogolnokrajowy bo lokalne tv malo sie licza, to wszyscy pojda z torbami ...

 

Liga upadnie i co my bedziemy ogladac?

 

 

De Colo niestety w Toros

 

Leonard niby mial wrocic na mem ale pewnie dopiero wroci na koniec tego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Spurs znowu rozwala jak rok temu i pewnie wykreca najlepszy albo drugi po OKC bilans, ale w PO mysle, ze znowu zawaza gwiazdy a'la Durant, Westbrook czy Kobe lub Howard. Spurs gra swietnie zespolowo, ale w PO zabraknie osoby, ktora moze naparzac w kazdym meczu po +20 PPG i byc pewna opcja na koncowki. Ginobili czesto daje rade, ale juz w poprzednich PO bylo widac czesto brak atletyki z dawnych lat, w 2013 pewnie bedzie jeszcze gorzej.

 

SAS musza pokombinowac ze spadajacymi kontraktami w tym sezonie Manu Gino oraz Jacksona. Ja podbilbym do Denver z zamiana Jax/Leonard za Iggy'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.