Skocz do zawartości

Very Last Dance - San Antonio Spurs 2012/2013


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Nastroje w SAS prawie pogrzebowe.

 

Wszystko sypie się w najmniej odpowiednim momencie. Pierwszy seed czy drugi? A jakie to ma znaczenie skoro ten zespół dręczą problemy zdrowotne.

 

Oby wszyscy byli zdrowi i w jako takiej formie. Nic innego w tej chwili się nie liczy.

Edytowane przez duncan_24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 czy 2 nie ma żadnego znaczenia na zachodzie. Chyba, że bierzemy pod uwagę ewentualnę serię z Lakers.

 

Najważniejsze jest zdrowie i to jedyny warunek, który musi być spełniony aby Spurs mogli namieszać nawet z Miami.

 

Manu niech nie gra w pierwszej rundzie bo potrzebny mocno będzie dopiero z Thunder w ewentualnym WCF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 czy 2 nie ma żadnego znaczenia na zachodzie. Chyba, że bierzemy pod uwagę ewentualnę serię z Lakers.

 

Najważniejsze jest zdrowie i to jedyny warunek, który musi być spełniony aby Spurs mogli namieszać nawet z Miami.

 

Manu niech nie gra w pierwszej rundzie bo potrzebny mocno będzie dopiero z Thunder w ewentualnym WCF.

zdrowie zdrowiem ale bardzo chciałbym game #7 zagrać w San Antonio bo brak Hardena moze pomóc w końcu pyknąć Oklę.

Manu i ta jego kONTUZJA - wierze głęboko ze to blef bo widząc to zdarzenie na boisku jakos sobie nie moge wyobrazić ze kosztuje to 4 tygodnie......blef i tyle i w R #1 Manu w pełni sił....Gorzej z jaxem i kolanem Leonarda IMMMMO

 

Na Greena ostatnio nie moge patrzeć a brakuje jego obu zmienników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem ze spiecia z Popem o zbyt mala role w zespole i ze przed zamknieciem okienka juz chcial zeby go wymienili, ale sie dogadali .... jak widac nie. tak czy siak teraz nikt go nie moze juz podpisac zeby wziac na PO, wiec poczekali z tym specjalnie na to + pewnie na cala sytuacje.

pokazuje to tez w sumie jaka organizacja jest SAS, nic nie bylo slychac o zadnych spieciach i klopotach na linii Pop-Jax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackson traci u mnie caly szacunek. Jego gra w tym sezonie to było padło, a ten jeszcze majac szanse walki o mistrzostwo pajacuje. Jego czas juz minal i powinien zrozumiec, ze teraz jest role-playerem, ktory raz gra dobrze, raz padło. Najwyrazniej musialo byc mocne spiecie, ze woleli go wywalic, niz miec na PO. Jedynie warto pamietac, ze rok temu w PO byl jednym z najlepszych w Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie trochę problem ze spięciami, bo Jax z tego sezonu kojarzy mi sę z momentami kiedy "jara" się po game-winnerach z resztą zespołu, a wręcz lideruje tym zachowaniom (zwłaszcza po 2+1 z LAC), w życiu bym nie pomyślał, że cos tam w środku zaczyna gnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dojdzie do serii z okla to odbije sie to spursom czkawka. Z calej ekipy rolesow jako jedyny w zeszlorocznej serii nie wymiekl i chyba najlepiej kryl duranta.

Leonard bedzie miec wysoko ustawiona poprzeczke, zeby zasuwac za siebie i za greena ktoremu spotlight nie sluzy.

 

Z drugiej strony jak cancerowal to nie bylo wyjscia.

Lose-lose sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie na pierwszy rzut oka - straszna decyzja bo myslałem ze para obrońców na Duranta/LBJ/Melo - Leonard plus Jax to jest to co sprawi w PO różnicę...

 

wnioski są dwa...

a) było gorzej niz myslałem z Jaxem

B) jest pewnie lepiej niz myslimy z Leonardem...

 

po prostu wierze ze Pop uznał młodego za gotowego do 40 minut gry w waskiej rotacji PO a resztę na pozycji zagra Bonner, Diaw lub gdy niska piatka równocześnie Manu z Greenem.

 

 

To jednoznaczne postawienie na graczy posłusznych w czasach gdzie juz nie warto chyba trzymać Rodman-like gracza na obecnych soft parkietach może być uzasadnione.

 

Byłbym temu przeciwny nie znając okolicznosci ale spójrzmy....

 

Jax w 2013 RS: 20 minut (wcale nie tak mało) a dostawał takze ważne minuty a nie tylko ochłapy i zawodził bardzo.....

 

6,2/2,8/1,5/0,61,4 straty przy tak ograniczoej roli gdzie nie miał ani klepania ani rozrzucania kluczowego ( z niezbednym czasem ryzykiem) w poukładanej ekipie spurs to przy tej roli mimo niskiej wydawałoby się liczby - wysoki wskaznik

Jeszcze gorzej wypadają proceny: 37% 27% 70% - to sporo ponizej średnich nie tak wyzyłowanych i chyba nawet te oczekiwania że w PO bedzie lepiej nie przekonały Popa, ze utrata Jaxa i jego doswiadczenia w tak zgranej i starej drużynie nie wyniszczy zespołu bo są inni. Oczywiście nie widzę drugiego SF w rosterze ale zbyt wiele meczy widziałem jak Jax stał bezproduktywnie albo się Metta World Pisował z kozłem i stratą albo z rzutem zza łuku zwanym eirbolem

 

trochę jednak zaskoczony jestem bo w swoich 2 z 3 ostatnich meczów kwietnia zagrał przyzwoicie, miał dobre staty (9 i 12 punktów) ale z drugiej strony w obu nie grał Manu a w 1 Leonard ( więc poprawa chyba złudna).

 

Skoro wywalono tak istotnego plastra na PO to uznano ze Leonard Green Diaw dadzą radę a kwasy są zbedne

 

dodatkowo chyba sędziowie średnio za nim przepadali choć statystyki fauli pokazują ze bronił "w miarę" czysto.

Stary=wolniejszy a Dirka nie ma w PO na którego sie dobrze nadawał

 

Ryzyko spore niestety przy gwizdkach na KL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na mnie wymuszono naukę bez popicia i nie wiem jak teraz, ale wtedy spokojnie 5 i więcej kielonów ciepłej szło bez popitki pomiędzy, ale pytanie po co - wódka jak się nie zapierać smaczna nie jest i nie wiem co komu ma udowadniać znoszenie w ustach okropnego posmaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na mnie wymuszono naukę bez popicia i nie wiem jak teraz, ale wtedy spokojnie 5 i więcej kielonów ciepłej szło bez popitki pomiędzy, ale pytanie po co - wódka jak się nie zapierać smaczna nie jest i nie wiem co komu ma udowadniać znoszenie w ustach okropnego posmaku.

a) Bo jest szybka petarda.

B) Bo jeśli dużo nie żresz podczas melanżu jest to zdecydowanie lepsze od picia dużej ilości browarów, bo nie urośnie jakoś mocno śmietnik, kocioł zwany też często mięśniem piwnym.

 

Wracając do tematu Spurs. Może właśnie Jackson poleciał za melanże. Ciekawe jak się ostatnio prowadził w San Antonio i czy często gwintował wódkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop chyba chce ten 2 seed i ominąć Lakers. Nie jest to najgłupsze rozwiązanie ale nie dlatego, że Lakers a dlatego, że prawdopodobnie Mem będą 4-5. Denver na 3 miejscu to cakiem spoko seria i imo gładkie WCF znowu. Jeszcze niby nic nie wiadomo ale jeśli tak to ma się zakończyć (Spurs 2 seed, Houston + Nuggets) to nie będę narzekał. A swoją droga Thunder-Grizzlies może być najlepszą serią w tegorocznych PO (jeśli miśki nie zjebią znowu) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Pop każe grać Parkerowi zarówno z OKC jak i z LAL jak totalne ścierwo ?

 

Szkoda mi Duncana i Leonarda (w statach nie wygląda może dizś imponująco, ale w moich oczach to był drugi zawodnik SAS po Duncanie), że mają taki beznadziejny support. Mam nadzieję, że w lato odpuszczą Splittera, o podpiszą na 3 letniego maxa Josha Smitha, a jeszcze lepiej Kirilenko jeśli ten wykorzysta opcję na co się zanosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Pop każe grać Parkerowi zarówno z OKC jak i z LAL jak totalne ścierwo ?

Ten ostatni mecz z Lakers nie jest żadnym wykładnikiem, bo Spursom porażka była na rękę. Teraz wrzucili na konia OKC, które będzie musiało się mocować z Lakersami, a potem fizycznymi Memphis lub Clippers. Spurs, którzy często mieli problemy z kontuzjami dostaną najlepszy zestaw dla siebie, bo ofensywne drużyny Rockets czy Nuggets. Te drużyny nie należą do "twardych skał" i mocne ofensywnie Spurs powinno zdrowe przejść dwie rundy, gdzie OKC może już odpadnie albo będzie po ciężkich rundach z twardymi zespołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mi się wydaje ze w takie pary celują spurs gdzie dodatkowo Denver sporo w ataku traci bez Gallo....a rakiety mimo Brody to chyba łatwiejszy kąsek niż Jazz 2012....

no i honorowo w pełnym składzie.......na poważnie to sie trochę zdziwiłem ta porażką ale jak zobaczyłem 3/15 TP i Leonarda to chyba wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mi się wydaje ze w takie pary celują spurs gdzie dodatkowo Denver sporo w ataku traci bez Gallo....a rakiety mimo Brody to chyba łatwiejszy kąsek niż Jazz 2012....

no i honorowo w pełnym składzie.......na poważnie to sie trochę zdziwiłem ta porażką ale jak zobaczyłem 3/15 TP i Leonarda to chyba wszystko jasne

Houston 2013>>Jazz 2012

 

Sweepa na pewno nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.