Skocz do zawartości

koko koko euro spoko


Me Myself and I

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii komentarza, który nam serwuje tvp to już szkoda słów. Dość powiedzieć, że jedynym sensownym komentatorem na tych ME był wypożyczony z Canal+ Laskowski.

 

A Juskowiak to jakaś pomyłka, chyba płaci abonament że go biorą do tv. Gość nie ma głosu, pierdoli od rzeczy, a najśmieszniejszy (w negatywnym tego słowa znaczeniu) jest wtedy jak wytyka błędy na lewo i prawo. Chyba niedługo go gdzieś zatrudnią, podobno Niemcy chcą zwolnić Lowa :) To już bym wolał finał w wykonaniu Szpak/Trzeciak, choć ten drugi to pewnie spuściłby się na łysinę Szpaka widząc jak grają Hiszpanie.

 

imo niedościgniony wzór komentarza w ostatnich latach - finału Euro 2008 - Borek/Boniek i każdy mecz który komentują w parze Twarowski z Nahornym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie nie zauważyli to hiszpanie są jedynym europejskim krajem który zdobył mistrzostwo świata poza Europa.

 

to chyba podobnie ciekawe jak to ze russel wesbrook byl jedynym zawodnikiem w historii 2 rundy PO ktory mial w jednym meczu 3 przechwyty, 2 bloki i 8 strat a jednoczesnie 14/19 z gry i 9/9 z gry, nikt nigdy wczesniej nie zgromadzil takich statystyk !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba podobnie ciekawe jak to ze russel wesbrook byl jedynym zawodnikiem w historii 2 rundy PO ktory mial w jednym meczu 3 przechwyty, 2 bloki i 8 strat a jednoczesnie 14/19 z gry i 9/9 z gry, nikt nigdy wczesniej nie zgromadzil takich statystyk !

Nie no fakt,że Westbrook miał zarówno 14/19 z gry, jak i 9/9 z gry w jednym meczu PO jest zdecydowanie ciekawszy- to jest kozak stat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze słów kilka o komentatorach.

 

Szpakowski już raz był na wylocie i kilka lat nie było go słychać, chyba wtedy Basałaj dał mu kopa. Niestety wrócił i teraz dał popis. Zdecydowanie za bardzo od początku Euro był podjarany całą imprezą. Przekręcanie nazwisk (mój ulubiony Kim Kum-Il czytany przez Szpaka jako Kim Kum Drugi w czasie MS w RPA), gadanie głupot, nieczytanie gry i podnieta byle jaką akcją. Mimo wszystko szacun mu się należy za mecz Słowenia - Polska 3-0 gdzie ładnie pocisnął wszystkim odpowiedzialnym za stan naszej piłki.

 

Szpak dołączył to trójki najgorszych komentatorów. 1 miejsce to "ze stadionu zabrskiego Górnika wita państwa Andrzej Zydorowicz". Facet nie wiedział nic o piłce ale za to miał doktorat we wszystkich okołopiłkarskich sprawach: kto z kim się stuka, kto kogo zdradza, komu zaszkodziły parówki na śniadanie, gdzie ktoś był na wakacjach, kto jest czyim wujkiem etc etc.

 

2 miejsce Kołtoń. Zakochany w bundeslidze, w sobie i w "Matim". Nie mogę go słuchać.

 

3 miejsce Grzegorz Milko - gościu z C+ od ligi włoskiej który zawsze smuci i marudzi.

 

Honorowe wyróżnienia dla Macieja Dowbora (!!!) który ze studia "komentował" jakiś mecz na MS 2002, oraz dla wszystkich Barcelonofili z enki ale ich na szczęście słychać bardzo rzadko.

 

I jest jeszcze jeden który ma szanse przebić ich wszystkich Maciej "czas podstawowy" Iwański. Jest młody a już osiągnął umiejętność skutecznego przeszkadzania w oglądaniu meczu. Pamiętam, że kiedy zaczynał mówiono, że ma swój styl i nikogo nie naśladuje. A ktoś mądry zapytał "a kogo on niby miałby naśladować?"

 

 

A najlepsi zdecydowanie Twarowski i Nahorny. Tyle juz lat mam dobrą zabawe w czasie oglądania Premiership. Oprócz nich Smokowski, Borek, Laskowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba podobnie ciekawe jak to ze russel wesbrook byl jedynym zawodnikiem w historii 2 rundy PO ktory mial w jednym meczu 3 przechwyty, 2 bloki i 8 strat a jednoczesnie 14/19 z gry i 9/9 z gry, nikt nigdy wczesniej nie zgromadzil takich statystyk !

Chyba nie bardzo. Ale jak dla Ciebie to to samo to gratuluję, albo masz problemy z czytaniem że zrozumieniem, albo z wyciaganiem logicznych wniosków.

PS: wzajemny szacun foreva , nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski komentował mecz jakby pracował w radiu. Pełne opisy sytuacji co sie dzieje na boisku. Zero jakichś ciekawych informacji z historii Euro, zero statystyk piłkarzy z klubu itp.

 

Jedyne co potrafią mówić to:

 

Taaaaaaak on potrafi strzelać sprzed pola karnego, robi to wyśmienicie(mówi to w momencie kiedy zawodnik strzela sprzed pola karnego, wczesniej ani słowa o tym)

 

oraz wszelakie inne opisy sytuacji na boisku.

 

 

Jakbym k**** oczu nie miał.

 

 

Jak szpakowski odejdzie to wywieszą ogłoszenie:

TVp poszukuje komentatora sportowego.

 

Wymagania:

-Umiejetność szybkiego uczenia sie nazwisk

-Umiejętność mówienia od rzeczy i opisywania sytuacji

 

Niewymagana znajomość sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsi zdecydowanie Twarowski i Nahorny.

Twaróg jak najbardziej ale Nahorny o ile co mecz rzuca masę statystyk to słabo interpretuje to, co się dzieje na boisku. Ale może dlatego fajnie się ich obu słucha bo Twarowski często się z nim nie zgadza i czasami fajnie ze sobą dyskutują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twaróg jak najbardziej ale Nahorny o ile co mecz rzuca masę statystyk to słabo interpretuje to, co się dzieje na boisku. Ale może dlatego fajnie się ich obu słucha bo Twarowski często się z nim nie zgadza i czasami fajnie ze sobą dyskutują.

O to mi właśnie chodziło, bo sztuką jest znaleźć idealnie dobraną parę komentatorów. Nahornego w duecie z Rosłoniem np nie da się słuchać

 

Z pojedyńczych komentatorów fajnie posłuchać Rafała Wolskiego z Canal+. Zajebisty jest Laskowski, ale dopiero teraz zauważyłem, że w trakcie trwania sezonu poszedł do Enki (niedługo i tak wróci do Canal+ po fuzji). Lubię duet Borek/Kołtoń i najbardziej wtedy jak komentują mecze z udziałem Niemców ;) Borek z Bońkiem mieli mega udany Finał Euro 2008, zresztą Boniek jak już się pojawia na stołku, to daje rady.

 

Pchełka z Polsatu pamiętam był niezły, ale dawno nic na Polsacie nie oglądałem, wiec nie wiem kto tam jeszcze żyje - jak się zwał gość od ręcznej na Polsacie? Ten to się darł.

 

Z ekspertów na Canal+ numer jeden imo to Tomek Lipiński z Serie A, Orłowski ma swoje momenty, ale najlepiej się go słuchało jak miał u boku Laskowskiego. Ten taki jeden z "eskpertów" na Ence to totalne dno - Poziomka, czy Jagoda.

 

Na drugim biegunie cała ekipa TVP (z mega irytującymi Iwańskim, Jasiną i Jońcą - przy nich to Szpak jest mistrzem świata), całą ekipa z Enki na czele z Kalinowski i Ryczelem (jakie to są drewna), Rosłoń, Durda (masakra - kiedyś myślałem, że nagram sobie jakikolwiek mecz który on komentuje i potem będe sobie słuchał do snu i szybciej zasnę).

 

Nie mam przekonania do Dębińskiego z Canal+, za to Laboga powoli się rozkręca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Polsacie to nie komentował czasem człowiek-legenda czyli Bohdan Tomaszewski? Nie uwierzycie, ale koleś ma 91 lat (!)

ja wieżę, w sumie rewelacyjny człowiek ale fakt jego komentarz jest juz archaiczny i to od dobrych paru lat, ale legenda jest to się jej należy.

 

ps Można się nabijać z Williams ale żeby Radwańska miała chociaż 1/10 wolę walki jak ona to od dawna byłaby nr 1 i to nie takim malowanym jak to przez ostatnie lata było w kobiecym tenisie, nawiasem mówiąc to ten nasz kraj to jest jakaś mega paranoja awansowała dziewczyna do tego finału i git, wielki sukces ale jak słychać zaraz tych pseudo dzienikarzy co to wieszczą to jako największy sukces sportowy w historii kraju to serio niedobrze sie robi, i jeszcze te porównania jaka to radwańska jest mega super popularna już teraz wyprzedza Małysza, fakt emeryta no ale zawsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.