Skocz do zawartości

[West FINALS] (1) San Antonio Spurs - (2) Oklahoma City Thunder


Luki

Kto w ilu?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto w ilu?



Rekomendowane odpowiedzi

Ale heylbj nigdy nie zaprzeczał, że jest trollem i jego trolling przybrał takie rozmiarów, że żaden szanujących się użytkowników nie odnosił się do jego postów.

przeciez skoro trolluje czy bezasadnie krytykuje wystarczy zacytowac fragment i wytknac jak na dloni,ze mowie nieprawde...proste prawda?szkoda,ze do tego nie dojdzie,bo z checia poczytalbym argumenty zaslepiencow pt. 'wade i lebron nie sa hipokrytami' (argumenty konkretne,nie puste gadanie 'nie bo nie' pana pln).

 

Przem sedziowanie w tym meczu ogolnie bylo z dupy,ale ten fragment kiedy OKC doszlo bliziutko i gwizdneli ten goaltending na parkerze a potem faule przy wjazdach Manu bedac bardzo delikatnym nazwalbym 'watpliwymi'...na szczescie dla OKC u siebie beda mieli gwizdki pod siebie w sytuacjach 50-50,wszystko wiec zalezy od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sędziowie nie interesują. Dopułki nie sa nadwyraz widoczni to ja wcale o nich nie myslę. Bo i po co?

 

Mnie interesuje sama gra a nie sedziowie.

 

 

 

btw. Dlaczego jest taki spadek wartosciowych postów. Ogólnie mało czytam forum, ale albo jestem za stary i zmieniły sie zasady konwersacji, albo po prostu na forum zrobiło sie biednie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wykład walnij o tym, jak ich to podłamało psychicznie. Bo zapewne dzwonileś i ci powiedzieli że są podłamani.

 

Zapewne będą walczyć do końca. I jeszcze się wiele może zmienić.

nie mam takich kontaktów ale dziękuje za uświadomienie mnie, że okc się nie poddadzą i będą walczyć do końca. dobra lekcja dla mnie i zapamiętam to sobie. ;]

 

 

btw. Dlaczego jest taki spadek wartosciowych postów. Ogólnie mało czytam forum, ale albo jestem za stary i zmieniły sie zasady konwersacji, albo po prostu na forum zrobiło sie biednie ???

ministerstwo edukacji bez przerwy reformuje szkołę na lepszą ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sędziowie nie interesują. Dopułki nie sa nadwyraz widoczni to ja wcale o nich nie myslę. Bo i po co?

 

Mnie interesuje sama gra a nie sedziowie.

 

btw. Dlaczego jest taki spadek wartosciowych postów. Ogólnie mało czytam forum, ale albo jestem za stary i zmieniły sie zasady konwersacji, albo po prostu na forum zrobiło sie biednie ???

ad1. prosiles o przyklady sytuacji - podalem je...oczywiscie moglbym podac tez pare na korzysc dla okc,ale to tylko potwierdziloby teze,ze gwizdanie ogolnie w tym meczu to parodia.Podkresle tez - to nie wina sedziow,ze Thunder wkopali sie w taki dolek przed tym runem,no ale ze te pare gwizdkow dla spurs wypadlo w takim a nie innym momencie,to pojawia sie oczywiscie oskarzenia o wypaczenie wyniku.

 

ad2.to moja wina,trolluje - podobno mozna mnie dac na ignore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w g1. bylo typowe gospodarskie sedziowanie ale mysle ze nikt o to nie ma pretensji bo po to spurs maja hca

 

 

w g2. sedziowie przesadzili lekko , fisher i jego out of bounds , gdzie na powtorce bylo doskonale widac ze fishowi naprawde duzo brakowalo , sedzia byl blizej niz kamera i mimo wszystko oddal pilke spurs , out of bounds bylo 3 razy , pozniej juz ani razu nie bylo powtorki , ciekawe czemu???

manu wskakuje na hardena przy rzucie za 3 , zdaje sobie sprawe jakim komediantem jest harden ale w tej sytuacji james sie nie podsuwal a manu poprostu na niego wskoczyl harden lezy na ziemi ,gwizdka i 3 osobistych nie ma. goaltending ibaki w kluczowym momencie, kazde dotkniecie manu w koncowce i ft.

 

jeszcze mozna wspomniec o koncu 2q? , westbrook, atakuje duncana a ten ma opuszczone rece zamiast miec je pionowo i nic , sefolosha atakujacy obrecz z boku ta sama sytuacja duncan zla pozycja obronna, duncan w foul touble to raczej niejest komfortowa sytuacja dla spurs , ale to mozna podpiac pod normalne gospodarskie sedziowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w g1. bylo typowe gospodarskie sedziowanie ale mysle ze nikt o to nie ma pretensji bo po to spurs maja hca

 

 

w g2. sedziowie przesadzili lekko , fisher i jego out of bounds , gdzie na powtorce bylo doskonale widac ze fishowi naprawde duzo brakowalo , sedzia byl blizej niz kamera i mimo wszystko oddal pilke spurs , out of bounds bylo 3 razy , pozniej juz ani razu nie bylo powtorki , ciekawe czemu???

manu wskakuje na hardena przy rzucie za 3 , zdaje sobie sprawe jakim komediantem jest harden ale w tej sytuacji james sie nie podsuwal a manu poprostu na niego wskoczyl harden lezy na ziemi ,gwizdka i 3 osobistych nie ma. goaltending ibaki w kluczowym momencie, kazde dotkniecie manu w koncowce i ft.

 

jeszcze mozna wspomniec o koncu 2q? , westbrook, atakuje duncana a ten ma opuszczone rece zamiast miec je pionowo i nic , sefolosha atakujacy obrecz z boku ta sama sytuacja duncan zla pozycja obronna, duncan w foul touble to raczej niejest komfortowa sytuacja dla spurs , ale to mozna podpiac pod normalne gospodarskie sedziowanie :)

Chcesz zasugerowac ze latwiej "wysedziowac" SAS niz OKC ??? Co za tym idzie mozna by pomyslec ze lepszym przeciwnikiem dla ligi (czytaj MIA) w finale byloby SAS gdyz wystarczy 2 razy gwizdnac Duncana i juz czusen łon ma wieksze szanse na misia...

 

Ciekawe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczylem,ze podzieli sie z nami jakas uwaga w stylu 'z taka gra finalisci zachodu nie ma szans vs Miami'

 

no ale tak na serio - nie spodziewalem sie,ze Spurs utrzymaja tempo vs OKC.Na razie te dwa mecze przypominaja serie z Clippers,niby jest blisko,SanAn sa w zasiegu,potem jest 'nara'.Zastanawiam sie czy publika w Oklahomie pomoze chlopakom,bo ja osobiscie bylbym podlamany stylem,w ktorych przegrali meczami 1 i 2.Costam pewnie urwia,ale wygrac z San Antonio 4 razy?

 

Z drugiej strony Heat podobno najlepiej w lidze sa przystosowani do Spurs,obronia niby ten pnr,ich szybkie rotacje maja byc kryptonitem na supermena tych PO.Tylko co jesli Pop postawi strefe i odetnie Miami wjazdy?Zmusi Jamesa i Wade'a (nie wiem nadal co z Boshem) do jumperkowania cala serie?No i to,co sam napisales - James i Wade nawet przy slabszej efektywnosci Spurs beda musieli miec srednio po 50ppg aby cokolwiek tutaj ugrac....

To, że Wade i Lebron walną po 50ppg to pewne. Problem, że poza b3 reszta nie walnie razem 20 ppg, a po raz pierwszy w tych po Miami się spotka z dobrą ofensywą. Celtics=Rondo=dno Knicks=Melo=cancer Indiana=niby ok, ale talentu to im w cholere brakuje. Gdyby jeszcze Miller i Haslem grali zgodnie z oczekiwaniami byłby cień szansy, ale teraz Miami gra naprawdę w dwójkę, bo i formy Bosha od razu po kontuzji nie można być pewnym. Po prostu LBJ musi trzymać kciuki za OKC, bo z nimi może jeszcze jakoś pójdzie, nie są tacy szerocy.

 

No i rzecz jasna Brooks to jedyny trener, jakiego ma szansę Spoelstra objechać.

 

Jeszcze nie zagrali a ty juz wiesz że nie mają szans. Prorok czy jak?

Ludzie inteligentni potrafią na podstawie dostępnych danych wysnuć wnioski, także te, które sięgają w przyszłość. Na twoim poziomie umysłowym rzeczywiście wygląda to jak magia, ale gwarantuję Ci, że zachowane zostają fizyczne prawa świata. Tu jednak już musisz mi uwierzyć na słowo. Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkins jest zupelnie bezuzyteczny, Mohammed to samo, wiec trzeba grac small ball + wiecej pilek dla Hardena bo on po prostu lepiej rozgrywa niz Westbrook. Westbrook dostanie swoje touches rowniez, ale to jednak Harden musi miec pilke w kluczowych momentach, jego decision making jest na poziomie Nasha, Manu, Duncana i innych all time greats.

 

ja wam proponuje przeanalizowac jak Ibaka broni jako help defender w sytuacji gdy Perkins wychodzi wysoko do pnr. on czeka pod samym koszem kryjac swojego i nie rusza sie dopoki rolujacy wysoki nie dostanie pilki. tragedia. co prawda w takiej sytuacji prawidlowo zachowuje sie jedynie garstka wysokich w calej lidze (absolutnym wzorcem jest help defense KG). ogolnie chodzi o to, ze Ibaka musi rotowac juz w momencie wyjscia Perkinsa do gory, a nie dopiero gdy rolujacy wysoki dostanie pilke - wtedy jest juz pograne. np. w tej akcji gdzie Duncan nad nim zapakowal, to Ibaka powinien byl juz byc przy nim zanim jeszcze Duncan dostal pilke, a Duncan zdazyl ja juz zlapac, zrobic 2 kroki i dopiero wtedy Ibaka raczyl ruszyc dupsko w rotacji. wlasnie dlatego Duncan i KG maja tak 'malo' blokow - jest gra sie perfekcyjny defense to na blok nie ma szans bo przeciwnik nie bedzie rzucal nad KG/Duncanem w dobrej pozycji obronnej. Ibaka napierdala te bloki jeden za drugim bo rzadko kiedy dobrze rotuje, wiec potem wraca z weakside i czesto wroci, ale wiele mu brakuje do all-defensive 1st.

 

Thunder i tak strasznie mi imponuja ze pomimo braku coachingu pokazuja taki charakter. zabierzcie Popa i Brooksa na te serie i Spurs dostaliby sweepa. najlepszy coach wszechczasow to jednak pokazna roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czy w ogóle, gdyby ktoś usłyszał przed meczem, że 'big trio' z Oklahomy pierdolnie 88 pkt na 55% z gry to uwierzyłby, że ten mecz mogą przegrać..

Defensywa Thunder niestety jest tragiczna. Rozumiem k****, że zatrzymać najlepszą ligową ofensywę nie wykonuje się tak łatwo jak o tym mówi, ale do huja.. 120 pkt?!

Jestem tym bardziej zdziwiony, bo Okla dosyć dobrze broniła pierwsze 3 kwarty w g1. Niektórzy mówią, że tragicznie grali Spurs, ale ja tam widziałem przede wszystkim agresywną obronę Thunder, sporo stealsów, dobrze bronione pomalowane. W 4 kwarcie ich rozstrzelali jak kaczki i co robią Thunder w g2? Idą na wymianę ognia.. Dla mnie cel jaki powinien wyznaczyć swojej ekipie Brooks jest prosty: spowolnić do maxa grę, "pobrudzić", niech rolesi Spurs nie łapią rytmu i nie nakurwiają trójec, bo wtedy po prostu się robi po meczu. Parker był znakomity, Manu w końcówkach jest fantastyczny, ale jeżeli Thunder zrobią z tego pojedynek Durant-Westbrook-Harden na Parker-Ginobili-1/2 Duncana to będzie to wyglądało inaczej. Ciężko rywalizować 3 strzelcami na 10. Reszta zespołu Okli jeżeli dobrze liczę 7/34 z gry?

Jedna sprawa to problem z obroną picków, trójek, ale ile już widzieliśmy meczów, gdy zaangażowaniem, agresją, czasami nawet przesadną, narzucało się defensywny styl gry rywalom. Doskonali byli kiedyś w tym właśnie Spurs przeciwko Suns ;) Thunder niech sprowadzą tą serię do poniżej setki to wtedy mogą powalczyć, w innym przypadku zawsze skończą im się argumenty w ataku, gdy po drugiej stronie to zaskoczy Neal, to Leonard, to Green.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam proponuje przeanalizowac jak Ibaka broni jako help defender w sytuacji gdy Perkins wychodzi wysoko do pnr. on czeka pod samym koszem kryjac swojego i nie rusza sie dopoki rolujacy wysoki nie dostanie pilki. tragedia. co prawda w takiej sytuacji prawidlowo zachowuje sie jedynie garstka wysokich w calej lidze (absolutnym wzorcem jest help defense KG). ogolnie chodzi o to, ze Ibaka musi rotowac juz w momencie wyjscia Perkinsa do gory, a nie dopiero gdy rolujacy wysoki dostanie pilke - wtedy jest juz pograne. np. w tej akcji gdzie Duncan nad nim zapakowal, to Ibaka powinien byl juz byc przy nim zanim jeszcze Duncan dostal pilke, a Duncan zdazyl ja juz zlapac, zrobic 2 kroki i dopiero wtedy Ibaka raczyl ruszyc dupsko w rotacji. wlasnie dlatego Duncan i KG maja tak 'malo' blokow - jest gra sie perfekcyjny defense to na blok nie ma szans bo przeciwnik nie bedzie rzucal nad KG/Duncanem w dobrej pozycji obronnej. Ibaka napierdala te bloki jeden za drugim bo rzadko kiedy dobrze rotuje, wiec potem wraca z weakside i czesto wroci, ale wiele mu brakuje do all-defensive 1st.

ciekawe co poruszyłeś. mecz już skasowałem ale odnośnie tego wsadu Duncana to Timmy oddałby piłkę do czystego wtedy Diawa. [video=youtube;bEL1pDCRybU]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=bEL1pDCRybU

do reszty się zgodzę. ale tutaj polega to na tym, że Wy królowie statystyk nie doceniacie obrony niskich ale obrona Hardena na tym picku była żadna i Manu miał taką przewagę, że Harden został bezczynny w tej akcji a Duncan jeszcze miał pass na open look do Leonarda. problem ze spurs jest taki, że mają świetnych wysokich passerów (Splitter także świetnie rozrzuca). OKC to robiła m.in w game 1 . dopóki spurs nie trafiało za trzy to było super a później się zesrało. sam nie wiem jakbym bronił tego picka. próbowałbym aby bronić od picka na side (gdzie manu rzeźni) i wtedy ryzykować open shoot Duncana. a jakby Duncan zdecydowałby się na driva to wtedy pomoc od Duranta i Westbrooka i modlić się aby nie trafiali. przy takich dobrych motorycznie zawodnikach tak bym próbował. side picki zawsze dobre obrony grają "yellow". m.in heat. LeBron zawsze ustawia się jak tylko może od picka. a drive do środka to każdy coach wie ,że to zabójstwa ,wtedy idzie ball movement i każdy musi nadganić. oj kibic suns powinien to wiedzieć.

 

p.s. tutaj widać jaką dobrą robotę robi Diaw ten pick w czasie ,idealny timeing i wszystko się zgrało. miód ,cud i orzeszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w g1. bylo typowe gospodarskie sedziowanie ale mysle ze nikt o to nie ma pretensji bo po to spurs maja hca

w g2. sedziowie przesadzili lekko , fisher i jego out of bounds , gdzie na powtorce bylo doskonale widac ze fishowi naprawde duzo brakowalo , sedzia byl blizej niz kamera i mimo wszystko oddal pilke spurs , out of bounds bylo 3 razy , pozniej juz ani razu nie bylo powtorki , ciekawe czemu???

manu wskakuje na hardena przy rzucie za 3 , zdaje sobie sprawe jakim komediantem jest harden ale w tej sytuacji james sie nie podsuwal a manu poprostu na niego wskoczyl harden lezy na ziemi ,gwizdka i 3 osobistych nie ma. goaltending ibaki w kluczowym momencie, kazde dotkniecie manu w koncowce i ft.

 

jeszcze mozna wspomniec o koncu 2q? , westbrook, atakuje duncana a ten ma opuszczone rece zamiast miec je pionowo i nic , sefolosha atakujacy obrecz z boku ta sama sytuacja duncan zla pozycja obronna, duncan w foul touble to raczej niejest komfortowa sytuacja dla spurs , ale to mozna podpiac pod normalne gospodarskie sedziowanie :)

Jesli bedzie mi sie chciało to walnę posta z przeciwnymi gwizdkami - o jeden wiecej niz Ty podałeś - podasz kolejne a ja nastepne abym mial wiecej od Ciebie.

Ew. jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna głupia akcja a pokazuje niezłe rozstawienie spurs w ataku i dokładanie kolejnej opcji (Diaw) jakby obrońca jednak zdążył do TD.

Z drugiej strony ciasne wyniki pokazują jaki potencjał tkwi w Thunder

 

niby spurs robią wszystko cacy (G2) a tu wynik i tak bliski

dobre te gówniarze są już teraz

 

ciekawe czy [rzez salary utrzymają skład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mistrzBeatka

 

A zobacz jak zakończyła się akcja po rzucie Hardena i komu ta decyzja pomogła. Poza tym w tej akcji to Ibaka popchnął Manu więc równie dobrze mogli odgwizdać faul w ataku.

Co do autu Fishera i pozostałych to skoro pokazali jeden błąd to raczej na pewno pokazaliby i kolejny gdyby był.

 

@ ignazz

Składu pewnie całego nie utrzymają zapewne jeden z 2 Green Neal odejdzie, ale dużo zależy ile weźmie Duncan czy 20 mln za 2 lata czy jakiś sporo mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy utrzymają skład

hmm czy po tym sezonie nie spada kontrakt duncana?on mowil,ze podpisze z san an,a ze raczej nie bedzie chcial dozywotniego 30mln na rok extension to salary na utrzymanie przynajmniej czesci obecnej ekipy jest - jak nie to znowu pewnie pojda z 50tym pickiem jakies steals z draftu...problemem jest tu chyba tylko wiek tima i manu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkins jest zupelnie bezuzyteczny, Mohammed to samo

Nie wiem czy Mohammed już się zwyczajnie skończył, ale to przynajmniej był jeszcze niedawno kompetentny człowiek (w porównaniu do Perka), który w ataku nie zrobi 5 strat i 1/5 z gry mając piłkę raz na kwartę. Jak mu się wsadzi prosto do rak piłkę pod koszem 2 razy to przynajmniej raz ją skieruje do obręczy.

 

Perk ma 37% FG w PO i co ciekawe nie jest guardem oddającym 7/10 rzutów zza łuku.

 

Ogólnie Perk to jest "mój Rondo", brechtam złowrogo po każdym jego babolu spod kosza i spóźnionej obronie z fachowców, u których uchodził jakiś czas temu prawie za drugiego Big Bena. Pisali wypracowania o intangibles, mistrzowskim doświadczeniu, obronie, brudnej robocie i bycie x-factorem. Już prędzej Joe Johnson jest wart 120 milionów niż Perk 9 baniek rocznie. Śmiech jak c***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz'owi chodzilo o okc ;)

 

tez o tym juz pisalem, to przedostatni rok kiedy moga cos ugrac w tym skladzie. po nastepnych PO trzeba zatrzymac hardena i ibake, a ze ktos obu solidnie przeplaci to nie wróże dobrze thunder. musza handlowac jak najszybciej Westbrookiem, wtedy zatrzymaja Hardena. jak pisalem juz w innym temacie westbrook i ibaka za howarda najlepszy ruch (dla obu stron nie tylko thunder). wtedy za perka solidna czworke, ktora bedzie pasowala do howarda moga na luzie wyrwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta seria przede wszystkim pokazuje w ogóle, że Brooks to nie przeciętny coach, ale po prostu tragiczny, osioł na ławce, wielkie zero, które nie wyciągnęło ABSOLUTNIE żadnych wniosków z 4 kwarty g1 i w g2 widzimy Thunder, którzy za cholerę nie mają żadnego game planu w defensywie. Ani nie bronią trójek, ani strefy podkoszowej, są ruchani w każdą dziurkę. W regularze byli najlepiej broniącą ekipą w crunch time, ale widzimy teraz różnicę pomiędzy rs, a serię w playoffach. Dopiero teraz wychodzi ręka trenera. Tam po prosty wystarczyło się spiąć, tu już trzeba wiedzieć co robić w tej obronie, a nie po prostu sobie "szczelnie" kryć. Nie ma nic, żadnych adjustments, niczego co mogłoby w jakiś sposób zaskoczyć Popa, Spurs i niczego co byłoby reakcją na wydarzenia na boisku. Z takim osłem na ławce po mistrzostwo nie można sięgnąć, a ja jeszcze 3 dni temu nie zdawałem sobie sprawy z jego beztalencia albo talencia do partactwa. Chociaż może przesadzam, fatalnych decyzji nie popełnia, bo po prostu nie dokonuje żadnych decyzji. Bez różnicy czy jest czy by go nie było. I pomyśleć, że jeszcze 3 lata temu był kandydatem do coty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta seria przede wszystkim pokazuje w ogóle, że Brooks to nie przeciętny coach, ale po prostu tragiczny, osioł na ławce, wielkie zero, które nie wyciągnęło ABSOLUTNIE żadnych wniosków z 4 kwarty g1 i w g2 widzimy Thunder, którzy za cholerę nie mają żadnego game planu w defensywie. Ani nie bronią trójek, ani strefy podkoszowej, są ruchani w każdą dziurkę. W regularze byli najlepiej broniącą ekipą w crunch time, ale widzimy teraz różnicę pomiędzy rs, a serię w playoffach. Dopiero teraz wychodzi ręka trenera. Tam po prosty wystarczyło się spiąć, tu już trzeba wiedzieć co robić w tej obronie, a nie po prostu sobie "szczelnie" kryć. Nie ma nic, żadnych adjustments, niczego co mogłoby w jakiś sposób zaskoczyć Popa, Spurs i niczego co byłoby reakcją na wydarzenia na boisku. Z takim osłem na ławce po mistrzostwo nie można sięgnąć, a ja jeszcze 3 dni temu nie zdawałem sobie sprawy z jego beztalencia albo talencia do partactwa. Chociaż może przesadzam, fatalnych decyzji nie popełnia, bo po prostu nie dokonuje żadnych decyzji. Bez różnicy czy jest czy by go nie było. I pomyśleć, że jeszcze 3 lata temu był kandydatem do coty..

jak po RSie nie zdawales sobie sprawy z tego, ze Brooks jest oslem, to chyba po prostu OKC za czesto nie ogladales. on jest taki good guy, bardzo pozytywnie nastawiony, bardzo dobry motywator itp. ale to nie jest coach, ktory ma jakiekolwiek pojecie o taktyce. niestety trzeba sie cos znac na tej grze, zeby rywalizowac w playoffach. Thunder przez caly sezon maja improwizowany atak, gdzie wiekszosc rzutow jest bardzo trudna do trafienia i zdobywaja te pkty na samym talencie. oczywiscie nie ma co mowic o defensywie - tam na talencie polegaja w jeszcze wiekszym stopniu, bo o ile za atak w NBA glownie odpowiedzialni sa gracze, tak defensywa musi byc ustawiana przez coacha w dzisiejszych czasach. po prostu nie da sie dobrze bronic pick and rolli bez dobrego defensywnego coacha, chyba ze masz kogos w rodzaju Waltona lub KG ktory jest w stanie byc coachem na boisku i kazdemu mowi gdzie ma sie ustawic. przy obronie pickow wazny jest kazdy gracz, w zasadzie najmniej wazny jest ten ktory broni PG bezposrednio. najwazniejszy jest drugi wysoki (tzn. nie ten ktory broni pick wysoko, ale ten ktory pomaga z help defense) i braki Thunder wynikaja tutaj z ewidentnego braku coachingu. maja prawdopodobnie najwiecej defensywnego talentu w lidze i Larry Brown bez wysilku zrobilby z nich najlepsza obrone ligi, ale niestety nie potrafia rotowac, bo nikt im tego nie powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.