Skocz do zawartości

[East RD2] (4) Boston Celtics - (8) Philadelphia 76ers


Julius

Who?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Who?

    • Boston in 4
      4
    • Boston in 5
      19
    • Boston in 6
      37
    • Boston in 7
      4
    • Sixers in 4
      4
    • Sixers in 5
      0
    • Sixers in 6
      8
    • Sixers in 7
      7


Rekomendowane odpowiedzi

widze ze nie za bardzo ogarniacie gre Celtics. Boston nie ma ofensywy bo Rondo jest c***owym scrubem ktory nie potrafi przelamac defensywy. Celtics od lat sa najgorsi przy zlamanych playach, oddaja najgorsze rzuty gdy shot clock spada blisko zera, nie graja nic w 4 kwartach. prawda jest taka ze KG robi co moze w tych playoffach, Pierce wiele nie zrobi bo broni go Iguodala, Ray jest kontuzjowany i za stary, Bass jest undersized i nic nie gra, znaczna wiekszosc skladu jest wzieta prosto z d-league. Celtics mieli powazne problemy z pokonaniem Hawks ktorzy grali wiekszosc serii bez Horforda a Josh Smith byl kontuzjowany. czego wy oczekiwaliscie ? Celtics nie maja nic w zanadrzu, oni juz graja swojego absolutnego maxa w defensywie gdzie zreszta miazda przez cale playoffy (92.4 DRTG), problemem jest to ze nie ma komu poprowadzic ofensywy.

 

od lat trabilem ze Rondo jest przecenianym cieniasem ktory ma nabite asysty nie przekladajace sie na gre zespolu. tak naprawde dopiero za rok wszyscy zobaczycie jak bardzo jest przeceniany. Lorak sie ostatnimi czasy nawrocil i juz wie ze Rondo ssie. ale znaczna wiekszosc ludzi naprawde mysli ze on bardzo duzo pomaga. zobaczcie co ten pajac odpierdolil na minute do konca ostatniego meczu. Celtics mieli prowadzenie a on przeklepal caly zegar i na koniec oddal pilke do Pierce'a ktore to podanie prawie przechwycil Iguodala na kontre. tego typu akcje - bezproduktywne przeklepanie calego zegara i oddanie pilki na contested jumpshot lub glupia strata - takie cos jest u niego normalne. Celtics nie moga nic wygrac w tym sezonie gdy PG tak slabo gra w ataku.

 

Philly jak najbardziej moze ta serie wygrac. tutaj beda najprawdopodobniej bardzo zaciete mecze i slaba egzekucja w koncowkach (bo oba teamy sa bardzo slabe na 4Q, brak kreatora off the dribble). jezeli Boston ma jednak wygrac to musi grac przez Garnetta bo przynajmniej wtedy sa jako takie pozycje rzutowe. im mniej pilke bedzie mial Rondo, im wiecej bedzie ja mial KG, tym lepszy bedzie atak Bostonu i wtedy bedzie szansa na wygranie tej serii. o obrone nie ma sie co martwic, Garnett i Pierce graja taki team defense w tych playoffach jakby mieli dalej z 29-30 lat (zobaczcie jak Pierce zastawia na defensywnej zbiorce wysokich przeciwnikow, cos pieknego).

 

strasznie mnie zdziwilo ze mysleliscie ze Celtics moga grac jakos znacznie lepiej niz to co graja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dla czysto naukowych celów chcę wam pokazać jaki obraz RR widnieje wśród ludzi. Tu moja rozmowa z typkiem z forum bukmacherskiego:

 

ja:

ale spoko Rondo kilka razy ładnie podał i jest najlepszym pg ligi. 11 pkt w 3 kwarcie? A co on ma do tego?Dołączona grafika

on:

pokaż mi lepszego pg w Nba w tej chwili? Czy to wina Rondo że starting 5 miało 13 strat,a on sam jedną?Czy to jego wina że Pierce miał 2-9 z gry,a wiadomo że jak Paul nie wejdzie w mecz to Boston ma problemy?

ja:

Nash, Paul, Deron, Lowry, Curry, Parker.. mam dalej wymieniać?

on:

wszyscy których wymieniłeś to dla mnie to dla mnie combo pg u których ważniejsze jest zdobywanie punktów niż kreowanie gry dla kolegów..nie lubisz i przez to nie doceniasz RR.A gra w ekipie z zawodnikami(Pierce,Allen i Garnett) którzy za nim nie przepadają i najchętniej wytransferowaliby go jak najdalej od Bostonu.

ja:

Toudi widzisz to co ja? Zaraz pęknę ze śmiechuDołączona grafika

NASH PAUL COMBO PG! levy idziesz do łapu capu!

 

ostatni skasowany, ale brzmiał mniej więcej tak: gówniarzu, to że przeczytałeś sobie na wikipedii, że Nash i Paul to true pg to nie znaczy, że już tak jest. Ja mam pewnie swoje wyobrażenie o koszykówce i wolę takiego Rondo, którzy zawsze szuka partnerów. (dalej stek inwektyw pod moim adresem..)

 

 

Gościu się mało nie zesrał, pisząc głupoty i jeszcze mnie obrażając, a ja się mało nie zesrałem ze śmiechu ;)

 

 

Ostatnio dużo sporo obstawiam, że dużo tam przebywam i paranoja co tam się dzieje. Rondo funkcjonuje jako bóg. Wszyscy jarają się jego triple-double, każdym podaniem. I tylko liczą mu asysty :D Czy naprawdę laickie oko nie dostrzega, że ofensywa Bostonu wygląda po prostu słabo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo to jest swojego rodzaju wyznacznnik czy ktos rozumie koszykowke czy nie. jak ktos uwaza go za jednego z najlepszych PG ligi to w 98% bedzie oznaczalo ze rowniez na NBA sie po prostu c***a zna. pozostale 2% to loverzy Rondo ktorzy nie chca widziec ze jest taki slaby. finaly 2010 grane przez Celtics 4 na 5 powinny byly raz na zawsze ta kwestie rozstrzygnac. Rondo faktycznie ma mecze ze przeciwnik gra slabo w obronie a on to potrafi wykorzystac znajdujac wolnych teammates. ale gdy obrona nie popelnia szkolnych bledow, to Rondo nie jest w stanie zrobic kupy w HCO.

 

bardzo chetnie uslysze teraz mnostwo pochwal nt. Rondo bo i tak wiem ze w przyszlym sezonie bedzie exposed jako scrub gdy Celtics sie rozejda, a wtedy bedzie sie mozna posmiac z tych komentarzy. dla mnie jest niesamowitym ze mozna ogladac gracza przez lata i dalej nie zdawac sobie sprawy z tego ze jest c***owy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znaczy, ze Doc wraz z innymi trenerami sie c***a znaja na koszykowce

 

ps. jest tu jakas opcja ignore?

jakbys mial troche oleju i zdrowego rozsadku w glowie to zdalbys sobie jakie implikacje w mediach mialoby glosne obwieszczanie ze Rondo jest c***owy podczas gdy wszyscy dostaja orgazmu przy jego pustych boxscore stats. to co gracze mowia o innych, a to co mysla... dwie rozne rzeczy. fakty sa takie ze Celtics bez Rondo graja tak samo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie o tym jak ktos sie wypowiada o rondo, bo sam uwazam ze go troche przeceniaja. Dziwi mnie jak taki c***owy scrub, cienias i koles ktory jest wyznacznikiem czy ktos sie zna na nba czy nie, mogl sie po pierwsze dostac do nba, po drugie utrzymac sie w nim, po 3 grac jako starter - eh ten Doc musi sie c***a znac

 

chodzi mi o to, ze jak wiekszosc go przecenia to ty przeginasz dwa razy bardziej w druga strona, co jest spowodowane twoim hatingiem, badz zwroceniem wiekszej uwagi na to co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chetnie uslysze teraz mnostwo pochwal nt. Rondo bo i tak wiem ze w przyszlym sezonie bedzie exposed jako scrub gdy Celtics sie rozejda, a wtedy bedzie sie mozna posmiac z tych komentarzy. dla mnie jest niesamowitym ze mozna ogladac gracza przez lata i dalej nie zdawac sobie sprawy z tego ze jest c***owy.

niesamowite jest to ,że przy swojej c***owości napierdala takie statystyki. el fenomeno. jest dobrym przykładem zawodnika jak trzeba korzystać z przyczyn losowych aby zaistnieć w nba i w dodatku być bronionym przez kibiców, którzy uważają go za bardzo dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics wygral g1 glownie dzieki jumperkom (nie TD, nie 50 asystom, ani 20 zbiórkom), jeszcze raz: dzieki jumperkom rondo, ktore trafia zazwyczaj na skutecznosci 20%, do tego doszly bledy collinsa, ale sixers najzwyczajniej odpuscili krycie RR, woleli skupic sie na kryciu pozostalej czwórki celtow. w g2 rondo wrocil do starego siebie i C's gdyby nie niecontestowana trójka KG na koniec (zeby nie sfaulowac) nie rzuciliby nawet 80pkt w tym meczu. jak to sie ma do 13 asyst RR?

 

stat dnia:

 

The Sixers allow 91 points per 100 possessions when Andre Iguodala is on the floor. They allow 123 when he's on the bench. That's the largest such margin of any player in the 2012 Playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chetnie uslysze teraz mnostwo pochwal nt. Rondo

Po co?Fan Rondo zostanie jego fanem,a hejter hejterem.Niestety,ale c***owo czyta się twoje kiepskie wypociny na temat własnej nieomylności.Weź jeszcze dopisz teorię,że przeciwnicy Rondo się podkładają żeby Celtowie/NBA mogła go lepiej wypromować i bedzie lepszy pocisk.Pisanie o tym,że Rondo umie grać tylko przeciwko słabej obronie utwierdza mnie w przekonaniu,że sam się c***a znasz na NBA.Wiadomo,że Rondo ma braki w swojej grze,ale do k**** nędzy ile można pi*****ić o tym,że on jest słabym zawodnikiem?Jak Boston wygrywa to jakoś was nie słychać.Jak tylko Celtowie dostają w dupę to od razu cała wataha wyskakuje z pianą na ryju,że wszystkiemu winny jest Rondo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w tym meczu troche za duzo podawal i niestety zamiast wesprzec tez punktowo druzyne kiedy Pierce nie mial kompletnie dnia to wolal asystowac

ze 2-3 razy mial idealne pozycje zeby prostego lay upa zrobic to i tak tam gdzies za glowa podania szukal, jakby chcial pobic rekord asyst PO, czy nie wiadomo co

tak samo jak Pierce raz wjezdzal pod kosz, oddal do Rondo'a i tam Iggy juz za Piercem polecial, to zamiast to skonczyc od razu to rzucil do Allena mimo ze byl pod samym koszem a obronca mial zachwiana pozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu już sie rzygać chce czytając po raz Nty jaki to Rondo jest c***owy i zawala gre C's.

Jego hejterzy sa gorsi nawet od hejterow Lebrona, serio.

 

Jest rozgrywającym - zajebiscie podaje, przechwyca,z grupy dziadkow nadal robi contendera, robi najwiecej TD w sezonie...no rzeczywiscie, koles jest beznadziejny!!

Nie ma rzutu, tu sie zgodze ale ludzie ktorzy nazywaja go slabym/przereklamowanym to chyba Tauron Basket supeligą (czy jak to sie tam k**** nazywa) jarają!

 

Od czasu jak przyszedl Iverson do ligi a po nim inni podobni to chyba wam rozum odebralo!!

Pomijajac juz rzut (c***owy), zbiorki (lepsze niz nie jeden skrzydlowy), przechwyty (co tu gadac) to gosc jest ROZGRYWAJACYM i w tej lidze pilke ROZGRYWA lepiej tylko Paul i Nash, c*** juz nawet na sile wepchnijcie tam Derona ale takie gadki jakie tu juz mialy miejsce wielokrotnie czyli hejtowanie Rondo sa po prostu brakiem wiedzy o koszu albo checia pokazania jakim jest sie zajebistym ziomkiem hejtujac jednego z najlepszych PG w lidze. Żenada.

 

btw. napisalbym "Boston w 5" ale biorac pod uwage szpital z Piercem, Bradleyem, Allenem itd. to pewnie bedzie w 6, moze 7.

Nie mam nic do Phillyu, dobrze im zycze, ale jesli ktos na Wschodzie mialbym pokonac Miami to predzej to bedzie Boston (nawet predzej niz zdrowe Chicago).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guys, ja sie chyba juz nie znam na zasadach panujacych w NBA-czy ktos mi wytlumaczy dlaczego po faulu Rondo na 14,4 sekundy przed koncem na zawodniku Philly, ktory byl na polowie Bostonu, Philly wznawiajac pilke z autu podala ja na swoja polowe i nie bylo bledu polowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie szkoda przegranego Game2... Jeśli nie uda się teraz wyrwać co najmniej jednego z dwóch kolejnych meczów, będzie naprawdę gorąco. Pociesza fakt, że w seriach PO Boston nigdy sobie wiele nie robił z tego, czy gra w domu czy na wyjeździe.

 

Tak naprawdę wiem, że piszę kocopały i banialuki w stylu rookiego, więc chcę napisać tylko tylko jedną złotą myśl - w tym roku mamy ostatnie pierdnięcie Bostonu, chciałbym żeby w ramach tego pierdnięcia mogli jeszcze raz stanąć naprzeciw Heat. Tadam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu już sie rzygać chce czytając po raz Nty jaki to Rondo jest c***owy i zawala gre C's.

Jego hejterzy sa gorsi nawet od hejterow Lebrona, serio.

 

Jest rozgrywającym - zajebiscie podaje, przechwyca,z grupy dziadkow nadal robi contendera, robi najwiecej TD w sezonie...no rzeczywiscie, koles jest beznadziejny!!

Nie ma rzutu, tu sie zgodze ale ludzie ktorzy nazywaja go slabym/przereklamowanym to chyba Tauron Basket supeligą (czy jak to sie tam k**** nazywa) jarają!

 

Od czasu jak przyszedl Iverson do ligi a po nim inni podobni to chyba wam rozum odebralo!!

Pomijajac juz rzut (c***owy), zbiorki (lepsze niz nie jeden skrzydlowy), przechwyty (co tu gadac) to gosc jest ROZGRYWAJACYM i w tej lidze pilke ROZGRYWA lepiej tylko Paul i Nash, c*** juz nawet na sile wepchnijcie tam Derona ale takie gadki jakie tu juz mialy miejsce wielokrotnie czyli hejtowanie Rondo sa po prostu brakiem wiedzy o koszu albo checia pokazania jakim jest sie zajebistym ziomkiem hejtujac jednego z najlepszych PG w lidze. Żenada.

 

btw. napisalbym "Boston w 5" ale biorac pod uwage szpital z Piercem, Bradleyem, Allenem itd. to pewnie bedzie w 6, moze 7.

Nie mam nic do Phillyu, dobrze im zycze, ale jesli ktos na Wschodzie mialbym pokonac Miami to predzej to bedzie Boston (nawet predzej niz zdrowe Chicago).

jeden z najwiekszych mitow nt. Rondo to wlasnie ta cala jego super wszechstronnosc. zwyklo sie pisac ze Rondo brakuje tylko rzutu, ale to nie prawda. Andre Miller rowniez w zasadzie nie ma rzutu a mimo to potrafi bardzo dobrze rozgrywac. Tony Parker kiedys tez nie mial rzutu a i tak byl prawie nie do zatrzymania w systemie Spurs. Rondo nie brakuje tylko rzutu, on rowniez jest beznadziejny w wymuszaniu osobistych, slabo konczy spod kosza przy presji obrony, jest niesamowitym ball stopperem (czasami klepie pilke przez 20 sec! po prostu marnowanie possessions ktorego jeszcze nie ma w boxscore), jest EASILY jednym z najgorszych graczy w lidze jesli chodzi o gre bez pilki w ataku i za duzo podaje przez co czesto majac dobra pozycje oddaje do pilnowanego partnera. statystyki Rondo sa zasmiecone przez 2 rodzaje playow: asystowanie przy contested jumperach i oddawanie pilki przy shot clocku bliskim zera. pierwsze nie powinno sie liczyc jako asysta, drugie jest w zasadzie bliskie straty. konsekwencja tego wyglada jakby Rondo gral zajebiscie, bo malo kto zwraca na to uwage. inni sie zachwycaja jego rozgrywaniem, a ja sie wkurwiam jak marnuje kolejne possessions.

 

rozgrywanie to nie jest nabijanie statsow, to PROWADZENIE OFENSYWY. im dluzej Rondo ma pilke w rekach, tym gorzej gra ofensywa Celtics. gdy w 2008 Celtics byli jeszcze mocni w ataku, to Doc zonglowal w PO miedzy Rondo (nie umie rzucac), Housem (nie umie przeprowadzic pilki gdy kryje go Lindsay Hunter) i Cassellem (gunner). generalnie Celtics najlepiej wygladali wtedy z Housem na boisku, a mistrzostwo wygrali wtedy lineupem KG-Posey-Pierce-Ray-House. Rondo wiecej tam przeszkadzal niz pomagal, dlatego zupelnie nie rozumiem jak ludzie moga myslec ze byl jakakolwiek kluczowa czescia tamtego zespolu. wracajac do prowadzenia ofensywy, Rondo prowadzi obecnie najgorszy atak NBA (Bobcats nie licze bo to nie poziom NBA). i to najlepiej swiadczy o tym jaki dobry jest z niego PG. po prostu nie ma k**** takiej szansy na swiecie zeby Devin Harris prowadzil najgorsza ofensywe ligi majac w skladzie Pierce'a i KG. ci dwaj wciaz sa w scislej czolowce zawodnikow na swoich pozycjach.

 

tak wiec to cale gadanie ze Rondo brakuje tylko jumpera jest z jednej strony nietrafne bo brakuje mu znacznie wiecej podstawowych elementow, a z drugiej strony najwazniejszym wyznacznikiem dla jakosci rozgrywania nie jest to jakie indywidualne statsy potrafi ten PG stukac ale to jak zespol korzysta na jego rozgrywaniu. Celtics wiadomo ze niezbyt z tego korzystaja skoro maja tak slaby atak jak widac w kazdym meczu.

 

pamietam jak swojego czasu zalozylem temat na e-baskecie o tym ze Jason Kidd jest overrated i nagle powstala wielka wrzawa jak ja moge twierdzic ze Kidd jest slaby w HCO i ze slabo gra pick and rolle. tak wiec ja juz sie przyzwyczailem do tego ze jestem w znacznej mniejszosci, i tak sie pozniej okaze jak bardzo ja mam racje co do Rondo a jak wszyscy inni sie myla wiec moge z duza pewnoscia siebie mowic to co mowie. skoro malo kto potrafi zauwazyc tak oczywiste zaleznosci jak to ze Kidd nie jest zagrozeniem w HCO lub to ze Rondo trzyma pilke przez wiekszosc zegara bezproduktywnie marnujac cenne possessions, to jestem znacznie bardziej pewny swojej intuicji niz wiary w to ze ludzie potrafia analizowac gre skoro i tak wiekszosc po prostu powtarza po sobie (sheeple :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak swojego czasu zalozylem temat na e-baskecie o tym ze Jason Kidd jest overrated i nagle powstala wielka wrzawa jak ja moge twierdzic ze Kidd jest slaby w HCO i ze slabo gra pick and rolle. tak wiec ja juz sie przyzwyczailem do tego ze jestem w znacznej mniejszosci

:o

 

ale chyba większość jest za tym, że rondo jest overrated.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/mvp-ladder/2011-12/index.html

 

o to chodzi? szczerze mówiąc nie przeglądam newsów związanych z awardsami ponieważ od dawien dawien nie interesują mnie one. nie ma jasnych kryteriów kto dostaje za co, dlatego ich nie śledzę. a jeśli one są wybierane "demokratycznie" to pozwolę sobie zacytować Waldemara Łysiaka "Jeśli większość ma rację – jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.