Skocz do zawartości

Rekrutacje 2012/2013, czyli rybacy zapraszają wolnych agentów do pomocy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

mycek znajdź mi jeden zespół, który regularnie bił sie o tytuł i nie płacił podatku?

Poza tym sam sobie zaprzeczasz

Piszesz, ze nie uwierzysz ze Jerry zapłaci podatek, ale piszesz tez ze Bulls (i tu masz słuszczność) potrzebuja przynajmniej jednego gracza, który w Po bedzie w stanie podźwignąć zespół w przypadku kłopotów Rose'a

A czym chcesz tej drugiej i trzeciej opcji zapłacić? Bawełną?

i to jest największy problem Chicago Bulls.

damn joseph, sam powiedz, czy przez to co widziałeś przez te wszystkie lata wydaje Ci się że forman/jerry zrobią jakis ryzykowny ruch ? przykład: trade Denga który jest kompletny ale nie jest diffrence makerem za tyreke evansa/harrisona barnesa (to są przykłady, nie wiąże każdego z Bulls !! ). Inny przykład, trade po howarda tak jak zrobili to clippers z cp3 (czyli bez długoterminowych zapewnien o przedłużeniu)? Oczywiście że nie, podpiszą Kirka, a w PO znów będzie 70 ppg bo nie ma kto kreować punktów. Rozumiesz ? tu nie chodzi stricte o Luxury tax, ale o swego rodzaju ryzyko.

 

Czy Rose może grać bez piłki czy będzie efektywny na tym etapie kariery? No i dont think so

Rose trafiał 40% trójek w spot-up, do tego Kubbas kto jak kto ale Ty chyba wiesz że Rose nie wróci w 100% zdrowy. Obecność steve pomogłaby derrickowi, bo nie musiałby grać na siłę, tylko miałby pomoc od nasha.

joseph, drażnicie mnie ostatnio, wy jako fani bulls, piszecie potrzebujemy KG, potrzebujemy kogoś pokroju Gortata, come on Bulls to drużyna kompletna w tym składzie co są, i pójdą tak daleko jak Derrick Rose ich zabierze. jak można chcieć o zgrozo Gortata jak się ma Noaha?

A jak daleko zajdą bulls(rose) mając jednowymiarową offensywe (patrz co Miami zrobiło z Nix w I rd)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lebron tez mowil duzo rzeczy przed the decision

 

melo tez niby sie wahal

 

opera mydlana z howardem,ktory jest jak choragiewka na wietrze trwa nadal...

EG to inne pokolenie zawodników, zresztą jakby nie chciał zostać w Nowym Orleanie to raczej nie interesował się i nie przychodziłby na workouty rooksów ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lebron tez mowil duzo rzeczy przed the decision

 

melo tez niby sie wahal

 

opera mydlana z howardem,ktory jest jak choragiewka na wietrze trwa nadal...

Ciekawe czy ty byś nie był chorągiewką gdyby ta decyzja miała zaważyć na kolejnych kilku latach twojego życia i szansach na zdobycie czegoś w NBA.

 

Ciekawe czy kibice go znienawidzą jak Lebrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boozera wyśla w diabły jeśli KG przybędzie do Bulls?

Interesujaca opcja, ale jakos tego nie widze... niestety

 

mycek tak zamykajac juz te dyskusje

To po cholerę w ogóle kibicowac Bulls? Skoro nie wierzysz w tę organizacje to po co?

Dla wrzodów żołądka? Uwierz mi że jak dorośniesz i zacznie Cie zycie kopać w dupe Bulls Ci do tego nie będą potrzebni ;)

 

I masz racje- Forman nie zaryzykuje Howarda, który moze nie podpisac umowy, tym bardziej kiedy ten otwarcie mówi gdzie podpisze. Moze i zachowawczy ruch, ale z drugiej strony- oddajac noah+Deng+Taja/Butlera do Magic za niepewnego Drwala Bulls umieszczaja sie na półce Bux, a tego nie chcesz

Nie wyciagajacy po Howarda łap Bulls moga (ja w to wierze) powalczyć (nawet skutecznie) o jakiegos weterana z powerem w nogach i zawalczyć o tytuł

 

 

Tegoroczni Bulls byli zespołem kompletnym, przygotowanym do walki o tytuł równie dobrze jak Heat czy OKC, a Ty chcesz robic rewolucje, oddawac połowe składu za dziecko, które jak nie dostanie lizaka posika sie na złośc mamusi w majtki...

Bulls nie przegrali z rywalami, żeby ich skreslać bo sie nie sprawdzili, nikt nie był w stanie i nikt nie mógł przewidzeć ACL/MCL Derricka i tego skręcenia kostki Noah, który był mniej wiecej zdrowy przez cały ten popieprzony sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ty byś nie był chorągiewką gdyby ta decyzja miała zaważyć na kolejnych kilku latach twojego życia i szansach na zdobycie czegoś w NBA.

 

Ciekawe czy kibice go znienawidzą jak Lebrona.

jakos inni gracze zazwyczaj nie maja z tym problemow i nie zmieniaja decyzji 30 razy na godzine...co za problem usiasc z agentem,rodzina,swoim chomikiem maskotka i rozwazyc za i przeciw wszystkich opcji po czym wybrac to,co uznajemy dla nas za najlepsze?nawet jesli to stanowi problem,to mozna zawsze nie udzielac komentarzy albo ucinac wszystko 'jeszcze sie nie zdecydowalem'.

 

i duzo kibicow juz jedzie po howardzie jak po burej suce za ta i kilka innych akcji (robi sie na ministranta a strzelil cheerleaderce nieslubne dziecko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos inni gracze zazwyczaj nie maja z tym problemow i nie zmieniaja decyzji 30 razy na godzine...co za problem usiasc z agentem,rodzina,swoim chomikiem maskotka i rozwazyc za i przeciw wszystkich opcji po czym wybrac to,co uznajemy dla nas za najlepsze?nawet jesli to stanowi problem,to mozna zawsze nie udzielac komentarzy albo ucinac wszystko 'jeszcze sie nie zdecydowalem'.

 

i duzo kibicow juz jedzie po howardzie jak po burej suce za ta i kilka innych akcji (robi sie na ministranta a strzelil cheerleaderce nieslubne dziecko)

 

przypominam: on gra w NBA a nie na podwórku. Marketing działa, szum musi być. To nie jest JAKIŚ zawodnik.

 

A krytycy zawsze sie znajdą. Zazwyczaj tacy którzy zrobili by to samo ale że nie mogą to pozostaje im krytyka.

 

A co do Howarda i jego nieslubnego to laska wiedziała co robi, wiedziała ile on zarabia. A on zawsze mógł powiedzieć: jestem katolikiem, kochałem ją, a ona zrobiła to tylko by mieć dziecko i moje pieniądze, niech jej bóg wybaczy bo ja nigdy.

 

W usa jest tylu ludzi, że zawsze znajdzie sie ktoś kto nie lubi kogoś tylko by nie lubić.

Edytowane przez pln2003rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś stare info masz.

 

Aktualnie ponoć ma nie mniej niż 3, możliwe ze 5. On pace żeby pobić Shawna Kempa.

prawda.

 

http://www.therundown.tv/headlines/say-what/will-royce-reed-lose-custody-of-her-son-with-dwight-howard/

 

Ale na łatwego nie trafiło. 500 tysięcy dolców już musi mu panna zapłacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam: on gra w NBA a nie na podwórku. Marketing działa, szum musi być. To nie jest JAKIŚ zawodnik.

 

A krytycy zawsze sie znajdą. Zazwyczaj tacy którzy zrobili by to samo ale że nie mogą to pozostaje im krytyka.

 

A co do Howarda i jego nieslubnego to laska wiedziała co robi, wiedziała ile on zarabia. A on zawsze mógł powiedzieć: jestem katolikiem, kochałem ją, a ona zrobiła to tylko by mieć dziecko i moje pieniądze, niech jej bóg wybaczy bo ja nigdy.

 

W usa jest tylu ludzi, że zawsze znajdzie sie ktoś kto nie lubi kogoś tylko by nie lubić.

i znowu o tym marketingu....

 

nie kazdy jest jak Kim Kardashian czy Paris Hilton - nie wazne co mowia,byleby mowili.Szum musi byc.Taki Bosh o ile dobrze pamietam nie odwalal szopek,nie bylo sciem,ze zostaje w toronto.

 

a krytyka howarda jest zasluzona,skoro tworzy wizerunek siebie jako ultrawierzacej osoby a laski zachodza z nim w ciaze jesli zbliza sie do niego na 500m to ludzie na to zwroca uwage.Tak samo jakby robil sie na jakiegos eco-friendly greenpeace aktywiste a jezdzil po florydzie hummerem i nie segregowal smieci...do tego mamy opere mydlana z trejdem,odchodze,zostaje,odchodze,zostaje,chce przejsc do x,y,z...'w orlando sa hambeksy nazwane od mojego imienia - zostaje',teraz znowu gadal,ze podjal zla decyzje...ile mozna?

 

i serio daruj sobie te teksty,ze ludzie nie lubia dla samego faktu 'bo lubie nie lubic' - kogos moze draznic hipokryzja,kibicow,graczy i wlodazy orlando moze draznic wodzenie za nos..ludzie maja do tego solidne podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu o tym marketingu....

 

nie kazdy jest jak Kim Kardashian czy Paris Hilton - nie wazne co mowia,byleby mowili.Szum musi byc.Taki Bosh o ile dobrze pamietam nie odwalal szopek,nie bylo sciem,ze zostaje w toronto.

 

a krytyka howarda jest zasluzona,skoro tworzy wizerunek siebie jako ultrawierzacej osoby a laski zachodza z nim w ciaze jesli zbliza sie do niego na 500m to ludzie na to zwroca uwage.Tak samo jakby robil sie na jakiegos eco-friendly greenpeace aktywiste a jezdzil po florydzie hummerem i nie segregowal smieci...do tego mamy opere mydlana z trejdem,odchodze,zostaje,odchodze,zostaje,chce przejsc do x,y,z...'w orlando sa hambeksy nazwane od mojego imienia - zostaje',teraz znowu gadal,ze podjal zla decyzje...ile mozna?

 

i serio daruj sobie te teksty,ze ludzie nie lubia dla samego faktu 'bo lubie nie lubic' - kogos moze draznic hipokryzja,kibicow,graczy i wlodazy orlando moze draznic wodzenie za nos..ludzie maja do tego solidne podstawy.

Hehe. Jedni robią tak a inni inaczej. Marketing ma tu duże znaczenie. Może zmieniać zdanie 100 razy. To jego sprawa. Jakbyś ty miał podjąć taką decyzje to w dupie byś miał co sobie pomyślą kibice, brukowce czy fachofffcy z dupy którzy szukają sensacji. I zmieniałbyś zdanie ile byś chciał razy. Nawet żeby czasami zakpić z dziennikarza który szuka sensacji. Ta liga zarabia na tym, że ludzie żyją nią, wiec im częściej gwiazdki zmieniają zdanie i robią szum tym wieksze zainteresowanie tym.

 

A wasze gadanie o kibicach nielubiących lebrona czy jego to tak jak juz pisałem równie godne zaufania źródło informacji jak sondaże przedwyborcze. Przedstawisz badania na milionach amerykanów? czy opierasz sie na tym, że jakiś fachofffiec od NBA napisał gdzieś, że howarda napewno kibice z orlando znienawidzą.

 

Ten tekst o zachodzeniu w ciążę z każdą laską to też dobra opcja. Bujną wyobraźnie masz. Dasz jakieś dane ile lasek tylko ruchał a z iloma wpadł albo specjalnie go złapały na dziecko czy będziesz sobie zmyślał swoje teorie spiskowe?

 

Widzisz raz piszesz: ludzie zwrócą na to uwagę, a innym razem czytam jak to ludzie nienawidzą tych koszykarzy. Powinieneś pracować w jakimś Fakcie, bo lubisz przejaskrawiać coś co zapewne w ameryce było sensacją jednego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wasze gadanie o kibicach nielubiących lebrona czy jego to tak jak juz pisałem równie godne zaufania źródło informacji jak sondaże przedwyborcze. Przedstawisz badania na milionach amerykanów? czy opierasz sie na tym, że jakiś fachofffiec od NBA napisał gdzieś, że howarda napewno kibice z orlando znienawidzą.

Stary, nie wiem czy wiesz, ale nie trzeba badać miliona Amerykanów, żeby uzyskać reprezentatywne wyniki, wystarczy odpowiednia próbka ;] Słyszałeś kiedyś o badaniach marketingowych?

 

Np. badania z grudnia 2011, w których wyszło, że LeBron jest 2-gim najbardziej nielubianym koszykarzem ligi (po Humphriesie) przeprowadza Nielsen dla Forbesa, także to uznana marka, możesz mieć pewność, że nikt nie robi przekrętów bo po co taka firma miałaby narażać swoją reputację?

 

Aha, jeszcze to:

As for LeBron, he was knocked down one spot to No. 2 on the 2011 "most disliked" list. Rounding out the top 10: Kobe Bryant, Tony Parker, Metta World Peace (the player previously known as Ron Artest), Chris Bosh, Carmelo Anthony, Paul Pierce, Dwyane Wade and LaMar Odom.

As you can see from the Top 10, in addition to being on TV, a few other themes emerge when it comes to being reviled by NBA fans: With the exception of Pierce, the players were either involved in high-profile divorces, they recently changed teams (or names) or they play for the Evil Empire known as the Miami Heat.

 

Założę się, że w następnej edycji badania (o ile jeszcze nie było?) pojawi się Dwight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marnujesz czas Bulka

 

za chwile wyjdzie,ze te badania gowno znacza i ze taki james jak i cale nba oczywiscie zyskalo na tym wszystkim,bo to marketing, 'jest szum,a liga z tego zyje'.Przeciez liga jak i sami gracze zabiegaja o negatywny rozglos,to chyba oczywiste - widac to wyraznie od czasu zmiany polityki Sterna po The Brawl.....W koncu ta promocja na sile milych i ulozonych gwiazd jak Rose czy Durant jest przypadkowa,a jakies biale dziecko w Utah nie marzy o niczym innym jak kupnie pary butow mniej lub bardziej znienawidzonego przez siebie lebrona...

 

I on serio chce,zebym mu podal dane na temat ile lasek zaplodnil howard?To jakis alt heylbj ktory trolluje albo gosc ma mniejsze iq niz numer jamesa na koszulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego co bylo tam wyzej - nie mowie, ze Nash, Wade i James nie koegzystowaliby na parkiecie - poradzą sobie na pewno i bedzie wygladalo to jeszcze lepiej niz obecnie, bo po 1 to jest TAKI poziom talentu, a po drugie Heat maja po prostu kiepski zespol.

 

Tzn on paper wyglada to fajnie, ale gdyby mieli polowe teamworku Spurs, czy nawet Sixers to byliby poza zasiegiem. Popovich pokazuje od wielu lat, ze nie nazwiska graja, a system, taktyka, dopasowanie. W Heat tego nie ma. Wade z Jamesem na parkiecie to moc, ale nie duet.

 

A cały hating na LBJa jest mocno przegięty jesli chodzi o umiejetnosc wygrywania. Koles jest tak dobry, ze swoje słabe zespoly wciąga do miejsc, w ktorych byc ich nie powinno (Cavs wlasciwie od poczatku do konca), a potem dostaje po dupie. Heat '12 bez Bosha (czyli 4 gry z Cs) to wlasciwie tylko on, wade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.