Skocz do zawartości

Rekrutacje 2012/2013, czyli rybacy zapraszają wolnych agentów do pomocy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Nash w Bulls, hmmm, było by ciekawie, a Rose po powrocie dużą część czasu grałby na dwójce, co imo nie byłoby głupim pomysłem. Poza tym, Nash-Rose-Deng i ni stąd, ni zowąd mamy big three w Chi-Town (trzech all-starów). :D

 

Obwód Nash-Rose siałby niesamowite zniszczenie w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Denga taki all star jak z Igoudali czy Galinariego

zresztą ktoś tu pisał, że już teraz z Hamiltonem miał być big3 w Chi-town

zdrowe Chicago mialo 11 SRS w zeszlym sezonie. dla porownania Celtics 08 mieli 9.3 SRS.

 

a Deng jest na pewno lepszy od pajacow typu Melo czy Griffin. Chicago nie bez powodu mialo taka dominujaca defensywe i Deng znacznie sie do niej przyczynil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowe Chicago mialo 11 SRS w zeszlym sezonie. dla porownania Celtics 08 mieli 9.3 SRS.

 

a Deng jest na pewno lepszy od pajacow typu Melo czy Griffin. Chicago nie bez powodu mialo taka dominujaca defensywe i Deng znacznie sie do niej przyczynil.

nie znam się na adv stats więc możliwe, że tak jest

wyśmiałem po prostu szukanie na siłę wszędzie big3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako kibic Nasha nie wyobrazam sobie dla niego lepiej zbudowanego zespolu. Bulls maja znacznie lepszy sklad niz np. Suns 2005 lub Suns 2007, ktorzy mieli duzo indywidualnych talentow ale zero zbiorki i interior defense. tutaj jest mniej talentu, ale nieporownywalnie lepiej pasuje do Nasha. ogolnie jak Nash tam dojdzie, to niewazne czy Rose bedzie zdrowy czy nie, Bulls staja sie dla mnie zdecydowanym faworytem do mistrzostwa. przy okazji wreszcie zobaczycie jak malo wazne jest PG defense, bo po dojsciu Nasha Bulls dalej beda w scislej czolowce defensyw (top3). idealne polaczenie - zreszta zrobilem na realGM temat o Nashu w Bulls po kontuzji Rose'a i fani Chicago byli zachwyceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash w Bulls?

Musiałby chyba przejśc z całym medycznym stuffem SUns...

Bo jak te felczery z Chicago by położyły na nim łapy to naciągnięcie mięsnia mogłoby skutkowac out na cały sezon i wspolne kibicowanie z Rosem z ławki.

Do tego Thibs by pewnie grał nim po 40 minut co noc ;]

ale i tak qrwa Jarałbym się Stivkiem w trykocie Bulls. Od razu dałbym mu etat asystenta Thibsa od ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Nash nie pasuje do Heat - Lebron z pilka jest lepszy niz bez niej, to samo Wade. istotniejsze jest to zeby mieli trenera ktory zrobi im atak nie polegajacy na izolacjach.

 

Ja chcialbym zobaczyc Stiviego w PTB. Blazers oddaja 11 pick + jakies kontrkaty za Iggiego, z 6 biorą Beala/Drummonda i jest jazda.

Aldridge z Nashem na picknrollach masakra, iggy do kontry i brudnej roboty. shooting skills beala, albo size drummonda z draftu, do tego jeszcze Batum + jakies rolsy z FA.

Nash/Iggy/Batum/Aldridge/Drummond machupy na OKC zajebiste (iggy i batum jako stoperzy)

jak dla mnie contender z miejsca, do tego iggy bedzie na CY i albo daja mu nizsze extension, albo kombinuja dalej jakis trade.

 

Sixers robia miejsce dla Turnera, dostaja jakies spadajace kontrakty, drugi pick do draftu, z ktorymi moga wyciagnac dwójke z PJIII, Sullinger, Henson,Lamb, Moutrie, Leonard, Jones.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Nash nie pasuje do Heat - Lebron z pilka jest lepszy niz bez niej, to samo Wade. istotniejsze jest to zeby mieli trenera ktory zrobi im atak nie polegajacy na izolacjach.

True story. LeBron to de facto PG (sic). I w tej drużynie nie ma problemu PG co poniektórzy próbują wytknąć. Rozgrywający pokroju Rio (świetny D, spot-up shooter, kontrola tempa) to abolutny must obok LJ-DW. I jeśli chcą szukać upgradeu w stosunku do Chalmers'a, to na pewno nie jest to zawodnik typu Nash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.