Skocz do zawartości

Rekrutacje 2012/2013, czyli rybacy zapraszają wolnych agentów do pomocy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

z serii marzenia scietej glowy: Hornets podpisuja Nasha i KG, przedluzaja Gordona. Nash-Gordon-Aminu-AD-KG. k****. megaofensywny backcourt, megadefensywny frontcourt czyli recepta na sukces w NBA. shot creation, spacing, interior defense, zbiorka. ich coachem moglby zostac moj lewy fajfus, a dalej nikt nie mialby szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz a jak oceniasz szanse na Derona w Suns? :P

Na jakieś 2%

 

Nash bez pilki wcale nie jest az tak przydatny. to po prostu spot up shooter. pamietasz co sie dzialo w 2009 r. jak Porter przejal Suns ? Nash powinien grac z pilka w rekach z bardzo prostego powodu. jest w tym lepszy niz kazdy zawodnik w tej lidze. Nash z pilka = easy pts dla zespolu. chyba malo kto sobie zdaje sprawe z zeszlorocznego dokonania Nasha. kiedys jego haterzy mogli sobie gadac jak to inni gracze tez zrobiliby swietna ofensywe z Amare i Marionem, coz w minionym sezonie Nash zrobil top9 ofensywe z Gortatem jako najlepszym scorerem. Suns bez watpienia byliby najgorsza ofensywa ligi bez Nasha. oni nie mieli talentu zeby zrobic 80 ppg.

Myślisz, że Nash przyjdzie do Heat, będzie miał piłkę na wyłączność jak w Suns, a LeBron i Wade będą stać w rogu?

 

 

A Alonzo Gee to typowe, stuprocentowe Phoenix Suns acquisition tak, że bardziej po sunsowsku się nie da druzyny budowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Bulls ściągnął Garnetta, o czym sie poważnie wspomina to Asik najpewniej będzie wolny

Choć szczerze to wolałbym dac Turkowi jeszcze rok, w tym często zawodził, nie łapał piłek równie czesto jak Kwame, ale chcę wierzyć ze to syndrom drugiego roku

 

 

A paczka Garnett-Nash to by było chyba za duzo cudów jak na Bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprowokowałeś mnie poniekąd tym postem joseph.

Gdzie się wspomina o KG ?

Wydaje mi się że z tym co Chicago mają za biurkiem to prędzej będziemy mieli śnieżne święta w Tallahassee niż KG czy Nasha w trykocie Bulls.

Jestem dość dziwnie przekonany że jedynym posunięciem transferowym Bulls będzie sprowadzenie Kirka Hinricha i heroiczne próby ominięcia luxury tax poprzez puszczenie wolno korvera i brewera.

Podpisanie Asika może się równać z puszczeniem Gibsona za rok, Bulls już mają kilka 'ładnych' kontraktów na liście płac, a wiadomo jak nastawieni na podatek od luksusu są Jerry, Gar i Pax.

No ale od strony 2k sports to Nash, jako game changer na poziomie all-time zmienia kompletnie sytuację w której będą Bulls za kilka miesięcy. Wyobrażacie sobie s5 : kirk-rip-brewer-boozer-noah ? ani jednego kreatora, a na ławce jedynie john III (choć wspominał że będzie chciał 7 baniek za sezon). Nash w Bulls to automatyczne uruchomienie Boozera na 20ppg playera, do tego lepsze życie dla Joakima Noahy. Brewera można zastąpić na przykład Delfino, który jest dobrym obrońcą i potrafi rzucać zza łuku. Na obwodzie Nash-Kirk-Rip-Butler-Korver-Delfino czyli tylko dwóch nie potrafi rzucać, byłoby ok.

Do tego po powrocie Denga i Rose'a, szczególnie Rose'a, nie byłoby ciśnienia na przywracanie fotela kierowcy Derrickowi. Ciekaw jestem jakby wyglądał backcourt Rose-Nash, pewnie fajnie.

Tak czy srak playoffowa koszykówka pokazuje drugi raz Chicago Bulls że trzeba mieć przynajmniej dwóch graczy którzy nie dadzą dupy w najważniejszych momentach. Dirk po serii z OKC powiedział zdanie roku, zdanie dekady : żeby się liczyć trzeba mieć co najmniej dwóch playoffowych graczy. Nash jest takim graczem i to pełną gębą.

Chicago Bulls muszą się zastanowić czego chcą, bo bez kasy i bez ryzyka sukcesów nie będzie, jeśli nie nash, to tradowanie po pick w top 5 i wyciągnięcie kogoś kto obok rose'a może stać się allstarem i playoffową opcją (Barnes?). Lub szukanie kogoś kto jest na wylocie, a kto ma potencjał na allstara (tyrake evans). Fajnie będzie się temu przyglądać -już bez - szczególnych emocji.

ps. ale like like like i said : kirk hinrich za minimum i here we go again bejb.

 

Nash pójdzie do Dallas do Dirka, to będzie połączenie nie-pozornego patriotyzmu z pozorną walką o mistrzostwo.

Miami po zwolnieniu millera będą mieli 75 mln w SC i brak MLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets też mają perspektywy (ADavis), ale są teamem NBA i nie wiem czy w polityce ligi będzie dawanie super-wysokiego kontraktu Gordonowi po tym jak opuścił 80%sezonu.

Na szczęście nie są już teamem NBA i mają pełnoprawnego właściciela. Ostatnio coś czytałem z NO i Hornets chcą zatrzymać Gordona, nie są jednak pewni czy on jest zaineresowany zostaniem w zespole, bo wprawdzie jest zastrzeżony, ale wiadomo, że z niewolnika nie ma pracownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O KG w Bulls jeszcze w RS pisał któryś insider z ESPN, nie pytaj który bo nie pamiętam, wiem tylko ze własnie Garnett podobno jest wg tamtego kolesia pierwszy na liscie życzeń Byków

Znaczy wtedy, czyli przed urazem Derricka był pierwszy, zwłaszcza ze tom bardzo na pozyskanie Kevina napiera

 

Korvera Bykom puścić nie wolno i obaj to wiemy, zbyt wiele wart jest ten chłopak

Brewer to juz inna bajka- świetnie sie go oglada ganiającego za rywalami, ale z tej dwójki wole Kyle'a

Lucas i 7mln mówi samo za siebie

Rainsdorf juz przed ASG mówił otwarcie ze nie ma nic przeciwko zapłaceniu luxury jeśli zespół ma walczyc o tytuł, a ciężko mi sobie wyobrazic zespół walczacy o mistrzostwo nie płacacy podatku! Nie przy obecnych płacach i przy obecnych rosterach u pretendentów

 

 

Ten nash- myśle ze Byki o niego ostro zawalczą, ale podobnie jak Ty nie wydaje mi sie zeby udało sie im go ściągnąć. Nie zrozumie mnie źle- nie z tych powodów z jakich Ty go nie widzisz w Bulls

Nie wiem czemu, ale jedyną opcja dla niego są wg mnie Suns

I tam spodziewam sie go widzieć w październiku

 

duet Nash-Rose wygladałby identycznie jak duet leBron-Nash. Jak mozna było przeczytac wyzej, wg wielu tutaj LeBron nie pasuje do Nasha bo musi miec piłkę w rękach, wiec czemu Derrick miałby pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz, ja nie mowie ze Nash bedzie mial pilke w rekach w Heat tylko ze:

a) powinien ja miec w rekach, bo gra z nia lepiej niz LeBron/Wade - ta dwojka mialaby milion layupow na mecz

B) jesli jej miec nie bedzie, a glownie bedzie spot up shooterem, to moze i teoretycznie bedzie robil duzy impact jako GOAT shooter, ale widzielismy w praktyce ze tak to nie dzialalo w 2009 r. - po prostu impact Nasha bez pilki nie jest taki duzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz, ja nie mowie ze Nash bedzie mial pilke w rekach w Heat tylko ze:

a) powinien ja miec w rekach, bo gra z nia lepiej niz LeBron/Wade - ta dwojka mialaby milion layupow na mecz

B) jesli jej miec nie bedzie, a glownie bedzie spot up shooterem, to moze i teoretycznie bedzie robil duzy impact jako GOAT shooter, ale widzielismy w praktyce ze tak to nie dzialalo w 2009 r. - po prostu impact Nasha bez pilki nie jest taki duzy

Ale UWAGA, UWAGA!

 

Jest też trzecia możliwość!

 

Może trochę grać z piłką ,a trochę bez, oszczędzając nieco sił z racji wieku. Voila, problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz, ja nie mowie ze Nash bedzie mial pilke w rekach w Heat tylko ze:

a) powinien ja miec w rekach, bo gra z nia lepiej niz LeBron/Wade - ta dwojka mialaby milion layupow na mecz

B) jesli jej miec nie bedzie, a glownie bedzie spot up shooterem, to moze i teoretycznie bedzie robil duzy impact jako GOAT shooter, ale widzielismy w praktyce ze tak to nie dzialalo w 2009 r. - po prostu impact Nasha bez pilki nie jest taki duzy

lebron i wade grajacy z nashem jako primary ball handler?Zobacz jakie oni maja problemy grajac w dwojke na parkiecie (te nieszczesne iso na zmiane o ktorym pisza regularnie 'hejterzy'),co by bylo gdyby dac im trzeciego goscia do klepania przez 20s zegara?Jaki jest ich wplyw na offens gdy nie maja galy w lapkach?Ja watpie,czy oni zgodziliby sie na takie rozwiazanie,a co dopiero odnalezienie sie w takim systemie gry.Na pewno ladnie by sie ogladalo fast breaks w top10,to fakt.

 

nash jako spot up shooter to jeszcze brzmi racjonalnie,ale na ile pilek moglby realistycznie liczyc w meczu?A i co z jego obrona?Nie chce zaczynac dyskusji o wartosci stiwiego dla obrony,ale czy nie jest to spory downgrade w stosunku do np.chalmersa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O KG w Bulls jeszcze w RS pisał któryś insider z ESPN, nie pytaj który bo nie pamiętam, wiem tylko ze własnie Garnett podobno jest wg tamtego kolesia pierwszy na liscie życzeń Byków

Znaczy wtedy, czyli przed urazem Derricka był pierwszy, zwłaszcza ze tom bardzo na pozyskanie Kevina napiera

No nie wiem, dość nic o tym nie słyszałem. Juz bardziej spodziewałbym się Nasha w Bulls niż Garnetta, (pamiętasz PO '09?).

 

Brewer skończy tak samo jak Bogans, lubie go, ale ma ogromne ograniczenia w ataku, jeszcze na początku RS regularnie trafiał z mid-range, nawet trójke pocisnął, ale im bliżej PO tym było gorzej. Jimmy Butler już jest na jego poziomie, brewer to swego rodzaju komfort ale jeśli miałbym wybierać pomiędzy nim (doskonałym obrońcą) a - po prostu - dobrym obrońcą z trójką to bym się nie wahał ani sekundę.

 

Rainsdorf juz przed ASG mówił otwarcie ze nie ma nic przeciwko zapłaceniu luxury jeśli zespół ma walczyc o tytuł, a ciężko mi sobie wyobrazic zespół walczacy o mistrzostwo nie płacacy podatku! Nie przy obecnych płacach i przy obecnych rosterach u pretendentów

nie uwierzę dopóki nie zobaczę, w lipcu będzie kilka ciekawych nazwisko do wzięcia i może MLE do wykorzystania, więc zobaczymy.

 

duet Nash-Rose wygladałby identycznie jak duet leBron-Nash. Jak mozna było przeczytac wyzej, wg wielu tutaj LeBron nie pasuje do Nasha bo musi miec piłkę w rękach, wiec czemu Derrick miałby pasować?

Widziałeś co obrona Miami zrobiła z Carmelo, który jest nawet bardziej utalentowanym graczem od Rose'a ? W dzisiejszej koszykówce nie masz o czym dyskutować jeśli nie masz 2-3 graczy robiących różnicę. Bulls mają ciekawy trzon, ale ani deng ani noah ani tym bardziej boozer nie robią różnicy w PO. Bulls jeśli celują w regularne finały - nawet konferencji ! - muszą dodać coś do Rose'a. A nash to jest all-star i to do wzięcia. Jeśli Rose w ogóle wroci to nie bedzie od razu taki jaki kiedys, ze wezmie piłkę i będzie atakował kosz, rose przy nashu mógłby spokojnie odzyskiwać formę, a tak to będzie musiał od razu przejąć grę i - prawdopodnie, jeśli Deng opuści większość sezonu - bić się o PO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z Heat i Bulls jest z punktu widzenia Nasha taka różnica, ze o ile w Bulls Nash miałby szansę sie dobrze wkomponować tak Heat na PG potrzebuja kogos takiego jak Harper w Bulls ale przede wszystkim potrzebuja gościa pokroju Gortata pod koszem

 

 

mycek znajdź mi jeden zespół, który regularnie bił sie o tytuł i nie płacił podatku?

Poza tym sam sobie zaprzeczasz

Piszesz, ze nie uwierzysz ze Jerry zapłaci podatek, ale piszesz tez ze Bulls (i tu masz słuszczność) potrzebuja przynajmniej jednego gracza, który w Po bedzie w stanie podźwignąć zespół w przypadku kłopotów Rose'a

A czym chcesz tej drugiej i trzeciej opcji zapłacić? Bawełną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie są już teamem NBA i mają pełnoprawnego właściciela. Ostatnio coś czytałem z NO i Hornets chcą zatrzymać Gordona, nie są jednak pewni czy on jest zaineresowany zostaniem w zespole, bo wprawdzie jest zastrzeżony, ale wiadomo, że z niewolnika nie ma pracownika.

Demps cannot talk about a new contract with Gordon until July, but both Demps and Williams appreciated that Gordon was showing an interest in the Hornets' future.

"He has always intimated to me that this is the place where he wants to be," Willaims said. "We talked this weekend and he said he wanted to come down here and work out and see the guys and see the coaches. That's who he has been since he has been here."

 

http://espn.go.com/nba/draft2012/story/_/id/8008396/2012-nba-draft-new-orleans-hornets-host-draft-prospects-no-10-pick

 

 

 

Może to zamknie gębę wszystkim, którzy powtarzają, że EG nie chce grac w NOLA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanie do Was, już c*** popłynę waszym myśleniem, Nash w Bulls, zdrowi Bulls, plejofy, wschód, 1 runda z powiedzmy Philly, Nash gra PG Rose SG, czy Rose pokryje Turnera? Yes i think so, 2 runda Bulls Celtics, czy Rose, Nash matchupują się z Allen, Rondo, yes i think so, 3 runda miami czy Rose może kryć Wade'a? Yes i think so

 

Czy Rose może grać bez piłki czy będzie efektywny na tym etapie kariery? No i dont think so

 

joseph, drażnicie mnie ostatnio, wy jako fani bulls, piszecie potrzebujemy KG, potrzebujemy kogoś pokroju Gortata, come on Bulls to drużyna kompletna w tym składzie co są, i pójdą tak daleko jak Derrick Rose ich zabierze. jak można chcieć o zgrozo Gortata jak się ma Noaha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Rose może grać bez piłki czy będzie efektywny na tym etapie kariery? No i dont think so

 

joseph, drażnicie mnie ostatnio, wy jako fani bulls, piszecie potrzebujemy KG, potrzebujemy kogoś pokroju Gortata, come on Bulls to drużyna kompletna w tym składzie co są, i pójdą tak daleko jak Derrick Rose ich zabierze. jak można chcieć o zgrozo Gortata jak się ma Noaha?

Kubbas pierwszy akapit- napisałem to dwa posty wcześniej

drugi akapit- Bulls w przypadku straty Asika (a wiele na to wskazuje) potrzebuja wysokiego, do tego potrzebują kogoś ogranego w PO a takim kims jest KG

 

A o Gortacie pisałem w kontekscie Heat nie Bulls, widać nie doczytałeś dokładnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.