Skocz do zawartości

[East Rd2] 2 Miami Heat - 3 Indiana Pacers


theo001

W ilu gms Heat zatrzymają Pacers?  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W ilu gms Heat zatrzymają Pacers?

    • w 4-5
      23
    • w 6
      39
    • w 7
      19
    • nie zatrzymają ;)
      98


Rekomendowane odpowiedzi

Kozłem ofiarnym w razie czego będzie prawdopodobnie Spo. Ale...

 

Wade właściwie jako jedyny był do tej pory gościem, którego nie można było wymienić choćby nie wiem co. Ale swoim zachowaniem doprowadził do ciekawej rzeczy - przez brak respektu dla Spoelstry podważył pośrednio autorytet Pata a dla każdego zawodnika Miami to baaaaardzo zła wiadomość. Myślę, że żeby go wytrade'ować musiałby jeszcze bardziej przegiąć pałę, ale już teraz przekroczył cienką granicę niedopuszczalnego zachowania wobec klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozbywając sie Lebrona lub Wadea za Howarda otrzymują doskonałą konfigurację, lepszą nawet niż Bosh za Howarda. Problem Miami to właśnie zła konfiguracja. Problemy w clutch Lebrona też ale głównie to jednak dopasowanie

 

teraz tak dla żartu napisze; z Miami jak z Bostonem- pierwszy sezon zajebisty a później już do tyłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozbywając sie Lebrona lub Wadea za Howarda otrzymują doskonałą konfigurację, lepszą nawet niż Bosh za Howarda. Problem Miami to właśnie zła konfiguracja. Problemy w clutch Lebrona też ale głównie to jednak dopasowanie

 

teraz tak dla żartu napisze; z Miami jak z Bostonem- pierwszy sezon zajebisty a później już do tyłu :)

Człowieku, nie dojdzie do oddania LeBrona za nikogo. To zbyt cenny zawodnik a ciągle młody.

Jeśli w postseason Wade nie uczyni rachunku sumienia to być może odejdzie, ale tylko po to by zbudować zespół Jamesowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie za nikogo oprócz Howarda. Pat jeżeli odpadną z Indianą a miałby możliwość- zrobi to. sam byś to zrobił. Howard, Bosh i Wade i ta mieszanka zniszczy wszystko w NBA

 

Wade i Lebron funkcjonują w kontrze i w obronie, pozycyjny atak w ich wspólnym wykonaniu to nedza a play off nie wygrasz kontrą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zespół z howardem a bez lebrona byłby jeszcze słabszy niż obecnie, pomijam kwestie związane z zarobkami zawodników, bo heat musiałoby jeszcze coś dorzucić

 

nie oszukujmy się, pierwszym do wyjebania powinien być wade, gra słabo rozwala atmosferę w drużynie, buc, cham

 

i nie zapomniany moment z tego sezonu, gdy rozjebał bryantowi nos w asg, a ten mu odpłacił przy najbliższym meczu 10/10 fg w pierwszej kwarcie :encouragement:

 

podsumowując, łejd jesteś skończony, wypierdalaj :loyal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, nie dojdzie do oddania LeBrona za nikogo. To zbyt cenny zawodnik a ciągle młody.

Jeśli w postseason Wade nie uczyni rachunku sumienia to być może odejdzie, ale tylko po to by zbudować zespół Jamesowi.

nie zapomniałeś zapalić świeczki na oltarzyku LeBrona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie za nikogo oprócz Howarda. Pat jeżeli odpadną z Indianą a miałby możliwość- zrobi to. sam byś to zrobił. Howard, Bosh i Wade i ta mieszanka zniszczy wszystko w NBA

 

Wade i Lebron funkcjonują w kontrze i w obronie, pozycyjny atak w ich wspólnym wykonaniu to nedza a play off nie wygrasz kontrą

W życiu wiekszego pier*olenia nie słyszałem.. Jakby Pat był zainteresowany wymianą James-Howard to zrobiłby to już w tym sezonie przed trade deadline.

Fajnie, że masz jakieś swoje zdanie ale to, co piszesz jest kompletnie bezsensowne.

 

@Xamel

A może coś na temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze żę mamy do czynienia z buractwem, więc odpowiem zniżając sie do twojego poziomu geju. Ja nie napisałem że Pat oddałby Jamesa w okienku transferowym, tylko napisałem że bez wahania zrobi to teraz jeżeli bedzie możliwość. Każdy widzi że Miami nie funkcjonuje a porażka z Indianą to już bedzie szczyt nędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze żę mamy do czynienia z buractwem, więc odpowiem zniżając sie do twojego poziomu geju. Ja nie napisałem że Pat oddałby Jamesa w okienku transferowym, tylko napisałem że bez wahania zrobi to teraz jeżeli bedzie możliwość. Każdy widzi że Miami nie funkcjonuje a porażka z Indianą to już bedzie szczyt nędzy

Gościu, wcześniej napisałeś że już jest po serii a przypominam - jest 2-1. "Miami nie funkcjonuje". WTF? Przegrali 2 mecze i wg Ciebie jest tak chu*owo?

Co Ty masz za wiedzę, że chcesz się nią dzielić na forum? "Pat odda Jamesa jeśli będzie taka możliwość"? Naprawdę nie wiem, ale mam wrażenie że zacząłeś oglądać NBA od obecnych PO.

 

No a do Twoich pierwszych słów się po prostu nie odniosę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie te posty i w wiekszosci jest cos ze "Wade sie skonczył" albo juz sa trady wymyslane a ani slowa o Indy.

Prosze zwróccie uwage jak broni my man Paul George Wade'a .

Juz pomijam ze w kazda druzyna rzuca swojego najlepszego obwodowego obrońce na Wade i kur.... super hiper zajebisty LBJ dostaje MVP a kryty jest przez shotera w każdej serii.

Nie wiem jak sie seria dalej potoczy , ale z racji tego iz Bosh jest kontuzjowany stawiam na Indy i z kimkolwiek sie nie spotkaja ( 76 badz Boston ) to wlasnie ich stawiam w roli faworyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana to bardzo solidnie zbudowany zespół. George jest chyba najlepszym zawodnikiem Indi w tej serii. Brakuje jakiegoś pewniaka ale jest kilku jak Grenger, West itp. któryś z nich zawsze stawi sie na spotkaniu. Ten rok pewnie skończy sie na finale konfy ale zwyciestwo nad Miami powinno dać sporo dobrego na przyszłość

 

Najbardziej boje sie czy center Indy zagra równo całą serie. West da rade a Grenger powinien mimo krycia mieć jeden mecz około 30 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zespół z howardem a bez lebrona byłby jeszcze słabszy niż obecnie, pomijam kwestie związane z zarobkami zawodników, bo heat musiałoby jeszcze coś dorzucić

 

nie oszukujmy się, pierwszym do wyjebania powinien być wade, gra słabo rozwala atmosferę w drużynie, buc, cham

 

i nie zapomniany moment z tego sezonu, gdy rozjebał bryantowi nos w asg, a ten mu odpłacił przy najbliższym meczu 10/10 fg w pierwszej kwarcie :encouragement:

 

podsumowując, łejd jesteś skończony, wypierdalaj :loyal:

Czy ktoś w końcu może zbanować tego człowieka? No k****, nie da się czytać Twoich postów gościu, po prostu nie da.

Ja generalnie poczekałbym z tymi trade'ami do końca sezonu, póki co Heat zagrali katastrofalnie Game 3, w G2 przegrali po frajersku, a tutaj na forum już Wade wyhandlowany do Orlando, Dwight do Miami. Już jutrzejszy mecz nam dużo powie w tej kwestii, czy projekt pod tytułem BIG 3 można wstępnie uznać za skończony, czy jeszcze jest cień szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.