Skocz do zawartości

[East Rd1] 2 Miami Heat - 7 New York Knicks


agresywnychomik

?  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ?

    • Bring me back 99
      33
    • Dude get real
      34


Rekomendowane odpowiedzi

Seria bez większej historii - zapamiętamy pewnie tylko incydent z gaśnicą Amar'e i niestety kontuzje Barona.

 

Nadal za dużo o tegorocznych Heat nie wiemy, bo Knicks nie zmusili ich do jakiegoś większego wysiłku

 

Dobrze, że role players Miami trafiali z dystansu, niezły ball movement, solidna obrona, chłopaki się ogrywali przed playoffs w 8-osobowej rotacji.

 

Następna do golenia - Indiana

Jeszcze 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

to ja nie umiem czytac ze zrozumieniem czy ty nie umiesz uzywac opcji 'cytuj' (tudziez poprawnie adresowac postow) ...ale w/e

 

Seria bez większej historii - zapamiętamy pewnie tylko incydent z gaśnicą Amar'e i niestety kontuzje Barona.

Nadal za dużo o tegorocznych Heat nie wiemy, bo Knicks nie zmusili ich do jakiegoś większego wysiłku

Dobrze, że role players Miami trafiali z dystansu, niezły ball movement, solidna obrona, chłopaki się ogrywali przed playoffs w 8-osobowej rotacji.

Następna do golenia - Indiana

Jeszcze 12

chcialbym,zeby to byl tylko incydent z gasnica,kontuzje barona,lina,jazdy z trenerem czy ogolnie burzliwy sezon,ale po prostu ten sklad nadal nie jest wystarczajacy na powazna walke w po.Ktokolwiek bal sie (zdrowych) knicks pisal tak glownie z powodu wielkich niewiadomych - zawsze byl strach,ze zacznie klikac miedzy melo,amare i reszta i wyjdzie cos z tego.

 

przyznaje z reka na sercu,ze indiany nie ogladalem w tym roku w zasadzie w ogole.Jak to wyglada jesli chodzi o matchups?Hibbert zniszczy wszystko co mu tam miami wystawia pod koszem,ale dalej?

 

Granny Danger vs Lebron?Paul George vs Wade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam nad ta seria,oczywiscie matchupy na ktore beda wszyscy patrzec to granger/lbj i george/wade,no ale zostaje jeszcze bosh vs west (hibbert?)...

 

ktos ogladal indiane wiecej niz na recapach w RS?:P

ja 2,5 meczu z serii z Magic. A co cię konkretnie interesuje?;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzylem na boxscores heat vs indy z RS ale nie sa miarodajne,brakowalo paru ludzi zawsze,start sezonu pacers mieli slaby,post asg grali duzo lepiej...

 

interesuje mnie glownie rebounding,lawka i jak obecnie wyglada david west (znam tylko cyfry) - w nim upatruje jakiegos factora jesli pacers maja tutaj robic jakiekolwiek niespodzianki.Wbrew pozorom indy calkiem niezle matchupuje sie z heat,ciekawe jak to wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam wydawało, że Hibbert zrobi już w pierwszej rundzie jesień na Florydzie, a jakoś Big Baby sobie radził. Nie wiem na ile to jest problem samego centra Pacers, a na ile złe wykorzystywanie go przez rozgrywajków. Genralnie jakoś nie widzę, że nagle będzie lał Joel'a czy Haslema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy stat: Steve Novak oddał tylko 7 (!) trójek w całej serii z Heat. Szokujące. Jeśli najlepszy strzelec za 3 ligi oddaje 7 rzutów w serii to egzekucja ofensywna jest na żenującym poziomie.

ogladales te mecze wiec widziales,ze gameplan heat byl taki a nie inny.Novak nie mial ani przez chwile miejsca,cala ofensywa knicks to w zasadzie iso na melo,dorzuc brak rozgrywajacego (nie,zwolki barona davisa i mumia mike'a bibbyego sie nie licza) i masz rozwiazanie calej zagadki.Nie ma co tez gdybac o Novaku grajacym jak Rip,Ray czy Reggie...suma sumarum wystarczylo posadzic kogos na Melo,odciac od trojek novaka,zostawic miejsce fieldsowi,jr niech cegluja etc i cala ofensywa poszla sie ekhm.O ile Melo swoje tam rzucil (na mniejszym lub wiekszym procencie) o tyle reszta byla niewidoczna (poza chwilowa pobudka ze snu zimowego amare)...ta dziura na jedynce baaaardzo zabolala nyk.

 

dlatego tak bardzo interesuje mnie seria z pacers i potencjalne mecze vs ekipy z zachodu (zwlaszcza,gdyby to byli spurs).Heat pokazali,ze potrafia spokojnie neutralizowac druzyny,w ktorych jest max 1-2 powazne scoring options (vide knicks czy bulls w zeszlym roku).Co z bardziej zbalansowanymi ekipami,gdzie nie ma az tylu niedociagniec a i kilka osob moze kreowac swoj rzut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że Heat dobrze bronili Novaka, uniemożliwiając mu rzuty, ale jakby więcej piłek do niego poszło i nawet by fakeował, obrońcy Miami musieliby close-outowac co automatycznie czyniłoby więcej miejsca dla takiego Amare choćby (czy Melo na półdystansie). Tu wychodzi brak rozgrywającego. Jestem ciekawy, czy z Linem w formie z lutego wyglądałoby to inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że Heat dobrze bronili Novaka, uniemożliwiając mu rzuty, ale jakby więcej piłek do niego poszło i nawet by fakeował, obrońcy Miami musieliby close-outowac co automatycznie czyniłoby więcej miejsca dla takiego Amare choćby (czy Melo na półdystansie). Tu wychodzi brak rozgrywającego. Jestem ciekawy, czy z Linem w formie z lutego wyglądałoby to inaczej.

nic nie musieli,bo kazda sekunde jaka byl na boisku mial na sobie plaster,w momencie gdy lapal pilke mial reke na twarzy.A Lin nic by tutaj nie zmienil,mielibysmy pewnie nieco wiecej punktow od pg,jakies penetracje,za to wiecej strat i mniejsza produkcje od melo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że art nie był pisany przez profesjonalistę, tylko przez usera Sport Airlines, bo na tej stronie to userzy piszą wszelkie artykuły i relacje z meczów, co jest świetne moim zdaniem. Także chwali się, że ludzie chcą pisać takie dłuższe formy wypowiedzi o sporcie, a nie tylko szczątkowe komentarze. Także jak dla mnie plus za to. Artykuł nie jest najwyższych lotów, zgadzam się, ale stawia jakąś opinię, z którą można się zgodzić lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że Knicks mają jakieś szanse na sprowadzenie Phila ? Wojnarowski dywagował na ten temat kilka dni temu http://sports.yahoo.com/news/nba--knicks-need-to-chase-phil-jackson-with-a-trail-of-cash.html

 

Obecny roster Knicks grający trójkąty ? jakoś tego nie widzę. Po zwolnieniu D'Antoniego były tez plotki, że Sloan byłby chętny do pracyw NYK. Jestem bardzo ciekawy co zadecydują Dolan z Grunwaldem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare chińskie przysłowie mówi: gdyby Bulls grali z kimś innym, to Rose pewnie nie rozwaliłby sobie kolana.

pewnie tak

 

@up

myślę, że Mike Woodson zostanie jeszcze przynajmniej na jeden sezon i każą mu sklecić coś z tego co będzie miał

poza tym ja także nie widzę w NYK trójkątów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.