Skocz do zawartości

2012 Regular season awards


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Lawson to w sumie dobry typ no ale jego postęp jest dość naturalny, bo z 90% graczy robi stopniowe postępy w pierwszych 3, 4 sezonach. A istota MIP tkwi w tym, żeby nagradzać tych, którzy nagle, ni stąd, ni zowąd wyskoczyli z dużą formą. Poza tym Lawsonowi pomogło odejście Billupsa, tymczasem Lin przyszedł ze słabszego zespołu do sporo silniejszego i miał dużo trudniej żeby się wybić. Wynik Nuggets jest pewnym zaskoczeniem i tu plus dla Lawsona ale nie można pomijać faktu, że ten zespół ma chyba najbardziej wyrównany skład w lidze i pomiędzy najlepszymi 3, 4 graczami nie ma zbyt wielkiej różnicy w poziomie gry więc ciężko przypisywać jednemu z nich ten sukces w jakimś szczególnie dużym stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP - Lebron James albo Kevin Durant

ROTY- Kyrie Iving

MIP - hmm tu można sie zastanawiać ale Pekovic chyba albo Lin jednak ze wzgledu na hype, chociaz moze Ryan Andreson??

COTY - Gregg Popovic na logike ale w sumie Spurs to czołówka RS od jakichś 10-ciu lat i o ile pamietam nie raz juz dostal ta nagrode a Frank Vogel z Indiany chyba zasluzyl na wyroznienie bo postep Pacers jest niepodważalny.

6th man - James Harden

DPOTY - Tyson Chandler hmm nawiasem mowiac Tyson to dla mnie osobowość roku jesli chodzi o zespolowosc, swietnie sie w komponowal w bande streetballowcow i zrobil z nich solidną defensywnie druzyne.

1st team nie wiem jak to jest z pozycjami czy PG,SG,SF,PF,C jak to sie ustawia ale ja daje tak: G-G-F-F-C : Paul-Parker-Durant-James-Howard

2nd team: Wade-Westbrook-Anthony-Love-Bynum

3rd team: Rondo-Bryant-Gay-Smith(nie tylko za brak nominacji do ASG;])-Hibbert(dałbym kogoś z indiany chociaż nie uwazam zeby Roy mial najwiekszy wplyw na wyniki Pacers)

Def 1st: A.Bradley(!)-Igoudala-Lebron-Ibaka-Chandler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP: Durex

COTY: Pop

ROTY: Irving

MIP: Bynum/Lin

DPOTY: Howard

6thMOTY: Harden

 

All-nba

1st: Parker/Bryant/KD/LBJ*/Howard

2nd:Cp3/Wade/PP lub Rudy/Love*/Bynum

3rd:Nash/Westbrick/Loul/Aldridge/Chandler

 

jeżeli wymuszamy mimo wszystko PF to wchodzi Love do first T

 

Rookie team:

 

Irving/Shump/Williams/Leonard/Kanter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP - Kevin Durant
ROTY- Kyrie Iving
MIP - Lin
COTY - Gregg Popovich
6th man - James Harden
DPOTY - Tyson Chandler

1st team Paul-Bryant-Durant-James-Howard
2nd team: Parker-Wade-Anthony-Love-Bynum
3rd team: Rondo-Gay-Smith-Nowik-Chandler


Najciekawsze jest to, że żaden gracz najlepszego zespołu po RS, a więc Bulls nie dostał żadnej indywidualnej nagrady,a nawet nie wszedł do żadnej pierwszej piątki i co najgorsze chyba słusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to, że żaden gracz najlepszego zespołu po RS, a więc Bulls nie dostał żadnej indywidualnej nagrady,a nawet nie wszedł do żadnej pierwszej piątki i co najgorsze chyba słusznie.

Ciekawe jest też, że Chicago i Spurs, dwie najlepsze ekipy w konferencjach i w NBA, w 15 najlepszych graczy mają jednego zawodnika... Podczas gdy pewne zespoły z dużo gorszym bilansem i grą mają po 2 a u niektórych 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak chyba zasługa Thibsa i Popa , którzy praktycznie jako jedyni potrafili poskładać ławki 11-12 osobowe, które robiły prawdziwą różnice.Większa liczba graczy na parkiecie mniejsza liczba minut i co za tym idzie mniejsze staty.Dwa kolektywy, nie gwiazdozbiory.Plus kontuzje i wiek(oszczędzanie liderów) Rose,Deng,Hamilton,Manu,Duncan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP: LeBron James

COTY: Pop

ROTY: Irving

MIP: Monroe/Jarrett Jack/Gortat

DPOTY: Howard

6thMOTY: Harden

 

All-nba

1st: CP3/Bryant/Durant/LBJ/Howard

2nd: Westbrook/Wade/Josh Smith/Love/Bynum

3rd:Nash/Parker/Pierce/Griffin/Gasol lub Chandler

 

All-defensive

1st: Lowry/Tony Allen/Deng/LBJ/Howard

2nd: CP3/Sefolosha/Igoudala/Josh Smith/Chandler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP: James - a niech ma zwłaszcza jak utrzyma się tradycja kto zdobywa tytuł kiedy on ma MVP za regular :)

COTY: Pop - Spurs znowu najlepsi na zachodzie po regular ? tego bym się nie spodziewał

ROTY: Kyrie - nie bardzo widzę innego kandydata

MIP: chyba Gortat, byłby Pekovic albo Lin, ale za mało pograli jak dla mnie, Bynum mi też nie pasuje bo to głównie to, że w końcu był zdrowy, a nie jakiś wielki postęp

DPOTY: Tyson - tak na przerwanie dominacji Howarda, który dodatkowo się posypał na koniec

6thMOTY: Harden - nie ma co uzasadniać inni rezerwowi nawet nie są blisko

 

All-nba

 

1st:CP3/Bryant/James/Durant/Howard

2nd:Parker/Westbrook/Love/Melo/Bynum

3rd:Nash/Wade/Griffin/Nowitzki/Chandler

 

All-def

 

1st: Allen/Sefalosha/Deng/KG/Tyson

2nd:Shumpert/Cp3/Marion/Ibaka/Howard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1st team nie wiem jak to jest z pozycjami czy PG,SG,SF,PF,C jak to sie ustawia ale ja daje tak: G-G-F-F-C : Paul-Parker-Durant-James-Howard

 

Heh, ALL-NBA Teams mamy od ponad 50 lat a niektórzy ludzie co roku zastanawiają się czy musi być podział na PG i SG albo SF i PF. To mi przypomina tych mózgów, którzy co roku dziwią się, że Wigilia albo Sylwester to nie są dni świąteczne. ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto dostanie ale wiem kto zasłużył

 

MVP - Lebron

6th - Harden

DPotY - KG

Rookie - Irving

MIP najgłupsza nagroda dla drugiej najgłupszej historii tego sezonu - Jeremy Lin

CotY - Popovich

 

1st all nba

Paul Parker Durant James Bynum

 

2nd nba

Wade Kobe Love KG Dwight

 

3rt nba

Nash Westbrook JSmith Pierce Chandler

 

1st def

T.Allen Iggy Deng KG Howard

 

2nd def

Shumpert Sefolosha Marion Ibaka Chandler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP - Lebron James (bez wiekszych wątpliwości)

COTY - Frank Vogel

DPotY - Tyson Chandler

MIP - Nie nie, żaden Lin. Za mało zagrał, żebym mógł z czystym sumieniem mógł go tej nagrody nominować. Przeczytałem większość tematu i chyba nie widziałem tego typu, dla mnie jest dość mocny i ja na niego stawiam: Ersan Ilyasova (z przeciętnego, zawodzącego raczej oczekiwania grajka przeistoczył się nagle, nie wiadomo dlaczego w w chodzące Mocne Double-Double, zdolne do zameldowania się z meczem 20-20, a jakieś 19-15 czy 16-16 notował co chwilę po swojej eksplozji. Z niecałych 30 procent zza łuku stał się nagle jednym z najskuteczniejszych snajperów, jakoś ponad 45%. Zawdzięcza to mądrej grze i selekcji rzutów, daje dobry wysiłek w obronie i walczy jak lew o piłki na atakowanej tablicy)

ROTY - głupia kategoria w tym roku, bo Rubio się połamał, Irving się połamał. Najchętniej dałbym Fariedowi, ale z uczciwości jednak nowa gwiazda Cavaliers.

6th man - Harden (no-brainer)

 

All NBA 1st

Paul - Parker - James - Durant - Bynum

Wade - Bryant - Love - Garnett - Howard

Nash - Westbrook - Smith - Melo - M. Gasol

 

All Defensive 1st

Allen - Iguodala - James - Garnett - Chandler

 

2nd

Paul - Schumpert - Smith - Ibaka - Howard

 

 

Rookies:

 

Irving - Thomas - Klay Thompson - Leonard - Faried (centra brak)

Edytowane przez regkehoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP: LeBron James

Coach of the Year: Greg Popovich

Most Improved Player: DeMarcus Cousins

Defensive Player of the Year: Tyson Chandler

Rookie of the Year: Kyrie Irving

GM of the Year: Neil Olshey

 

1st Team: Paul - Westbrook - Durant - James - Bynum

2nd Team: Parker - Bryant - Love - Aldridge - Chandler

3rd Team: Nash - Wade - Anthony - Nowitzki - Howard

 

1st Defense: Rondo - Wade - Deng - James - Chandler

2nd Defense: Paul - Bradley - Igoudala - Garnett - Howard

 

1st Rookie: Rubio - Irving - Brooks - Faried - Biyombo

2nd Rookie: Thomas - Walker - Leonard - Parsons - Williams

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze typy gdzie Rose'a nie ma nawet w 3ciej piatce a jednoczesnie widze Westbrooka, KB i Wade'a to mnie krew zalewa...

rose obecnie jest koszykarzem zdecydowanie lepszym od wymienionej trójki, jednak to są nominacje za rozegrany sezon, a rose blisko połowę meczów opuścił, więc to pewnie dlatego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.