Skocz do zawartości

Trade Time - marzec 2012


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie dosc ciezko przebic to co sie działo prawie rok temu.

ja myśle ze portland cos zrobia, minesota zapoluje na jakas 2, lakers sciagna sesiona i mike, houston jak zwykle beda aktywni ale pewnie nic z tego bo chca bardzo duzo za swoich graczy, chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za zp1:

Philadelphia 76ers pozyskali Sama Younga z Memphis Grizzlies w zamian za pick w drafcie (via Philadelphia Daily News)

 

 

w sumie oddali im kogoś za Speightsa czyli wyszło an zero :P

hmmm, przecież tam jest ciasno na pozycje 2/3. Lou, Turner, Iggy, Tadek Young, teraz jeszcze Sam.. Czyżby ktoś z niskich leciał za jakiegoś wysokiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets mogli by nie robić jaj z ceną i oddać Lee i tak tam kiszą i Lee i tego T.WIliamsa.

no wiesz ale jak chcieli za lee w tatym sezonie albo gibsona (!!!) albo asika to ja nie mam pytań.

lee jest fajny ale nie problem jest sobie "wychować" takiego gościa, gorzej z wysokimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee wartosc spadła od ostatnich rozmów strasznie a Rockets wciąz Gibson lub Asik... :/

Może Lucasa im opchnąć, wygrywa facet sam jeden jedniuteńki z Heat, znaczy papiery ma, to wartość której liczby w kontrakcie nie wyrażają

 

 

poza tym ja bym sie nie napinał na tego Lee, skoro po boisku zapiernicza No.21, który przy dobrych minutach zdaje sie moze dac tyle samo za rok jak nie wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, przecież tam jest ciasno na pozycje 2/3. Lou, Turner, Iggy, Tadek Young, teraz jeszcze Sam.. Czyżby ktoś z niskich leciał za jakiegoś wysokiego?

 

może szykują jakąś większą paczkę na koniec sezonu?

 

dla mnie LBJ(The Decision "rządzi") >>>Dwight (który nie wie czego chce) >>> Melo (od razu mówił że tylko NY)>>> CP3 (nie jego wina, że Stern zablokował)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym ja bym sie nie napinał na tego Lee, skoro po boisku zapiernicza No.21, który przy dobrych minutach zdaje sie moze dac tyle samo za rok jak nie wiecej

dokładnie.

w dodatku lee jest przeceniany w obronie, jasne dobrze broni ale nie aż tak dobrze jak się wydaje, za to w ataku poza spot-up zagra też picka, trafi po off-screan i zaatakuje obręcz. Jeśli już to ja bym szukał tradu z udziałem kevina martina ale jest chyba kontuzjowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o czymś w rodzaju pick -lee.

Gibson, Asik mają być w rosterze na playoffs i niszczyć deskę.

Boozera niech sobie wezmą +plus spray na łeb.

 

Butler jest milutki fajniutki ale to nie strzelec zza łuku.

Qrcze i tak mnie Thibs zaskoczył bo sądziłem że jak wróci Deng to Jimmy znów zabetonuje się na ławce . a tu prosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.