Skocz do zawartości

Trade Time - marzec 2012


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

o jezu ty chyba nie chcesz powiedzieć że AB nie wpłynął na to że gasol gra dalej od kosza i musi mu oddawać część piłek które w innej drużynie by kończył. Gasol jest świetny w post mam na to cyferki a ty je ignorujesz czy co? Aldridge? aldridge jest niepowtarzalnie świetną-przede wszystkim PIERWSZĄ opcją offensywną blazers.

k**** czemu ty tak przeżywasz, ja pi****le. Marzec mamy, easy man. Statystyki statystykami, ale wystarczy zobaczyć jeden mecz Lakers, żeby stwierdzić, że ten Gasol to już nie ten Gasol, który dominował kiedyś w pomalowanym. Naprawdę wbrew pozorom ci Lakersi nie są tak tragiczni do oglądania, myślę, że twoje ego nie ucierpi.

Weź pod uwagę, że w twoich ukochanych Byczkach nie ma Bynuma, a Noah i przy nim Pau na pewno musiałby grać znacznie więcej postup.

Koniec końców powiem do czego zmierzam w tym wszystkim: Gasol dziś nie jest kimś, kto w serii przeciwko playoffowej obronie Heat zrobi różnicę i absolutnie SAM sobie nic nie wykreuje na poście, co do tego jestem przekonany. Jako, że kibicuję Bulls na wschodzie, tak wierz mi, że chcę dla nich jak najlepiej, a Gasol nierówna się "jak najlepiej". Byłby upgradem sporym w stosunku do Boozera, ale na pewno nie kosztem Denga!

 

Już dochodzi do precedensów i ci kibice Lakers "krytykują" Gasola, a ty dalej swoje, chociaż oglądasz tylko Chicago..

 

W ogóle widzę pewną poprawę, ale jeszcze brak konsekwencji! (gasol, potem Gasol. Aldridge, zaraz aldridge)

 

 

 

 

coś czuję, że rano wstaniemy i będzie jakieś pierdolnięcie w stylu CP3 w Lakers sprzed 3 miesięcy..

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** czemu ty tak przeżywasz, ja pi****le

strzał w kolano?

 

zauważ- kolego- że rozmowy na linni lakers-bulls upadły jakieś 12godzin temu, o czym napisałem kilka stron wcześniej, ja nie bronie gasola bo mógł trafić do bulls, ja go bronie bo dla mnie to jest jeden z nielicznych kompletnych pfów w tej lidze. Doczepiłeś się do postup ja ci przedstawiam niepodważalne dane a ty dalej "ogladnij sobie lakers i zobaczysz ze juz nie rzadzi w post". Dobrze, tylko że nie rządzi bo jest bynum ale pau dalej jest świetny w tym elemencie, ścisłe top, bynuma nie przesuniesz na dystans to też pau traci miejsce pod koszem na rzecz mid -range.

Ty piszesz ze pau nie zrobi różnicy,jak już zliczysz ilość małych i dużuch Iiterek(uważaj tutaj jest z mojej strony podpucha) w moim poście, napisz dlaczego? skad twe przekonanie że nic nie zdziałałby z playofową obroną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociażby k**** po tym co nam zaserwował w poprzednich playoffach.

Gasol mało gra na postup, ale uporczywie twierdzisz, że jest w tym elemencie dalej świetny. Paradoks - robisz coś super, więc robisz tego mało.

Weź już spuść się z tymi statystykami synergy, bo huja ci one mówią. Skąd k**** wiesz na kim głównie nabił swoje te cyferki? Może na jakiś pseudocentrach w jakimś Oakland czy Charlotte.. Obejrzyj kilka meczów przeciwko play-offs teams i powiedzą ci 100razy więcej.

 

Ja nie twierdzę, że nie jest on jednym z kompletniejszych pfów w lidze, ale cóż z tego? Tak samo kompletni są/byli KG i TD, ale dziś już nikt z tej trójki nie zrobi różnicy na najwyższym poziomie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30% posiadań w sumie ja bym go częściej ustawiał na post, ale zaraz zaraz, z kim gra pau? chyba z AB nie? gościem który bazuje TYLKO na post-up i off rbs. Jak to sobie wyobrażasz? że bynum schodzi na mid-range i robi miejsce bynumowi? nie, jest odwrotnie, niby koncepcja dobra bo gasol ma rzut ale pau przez to traci w oczach np takich ludzi jak ty. To samo było w PO, nagle został postawiony w sytuacji gdzie był tym drugim pod koszem, gdzie musiał się dzielić, bo rola andrew wzrosła.

 

dlaczego kg nie zrobi różnicy ?bo ma 35 lat, gasol 31, ile lat miał kg kiedy zdobywał mistrzostwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze myślałem że tempo ma wpływ na ilość fastbrekow itd, ale pewnie sie myle.

wiec slucham jaki wplyw na obrnie ma tempo? bo tak podchodzac do tego loicznie- OCZYWISCIE z tego co napisales to im temo mniesze tym obrona lepsza (sixers, bulls) tak? nie tak? sam nie wiem, oswiec mnie

Stwierdzenie, że czym wolniejsze tempo tym lepsza defensywa jest oczywistym nadużyciem (chociaż wpływa to w jakiś sposób na cyferki).

 

Granie up-tempo ma to do siebie, że zawsze (mniej lub bardziej) będzie kulał transition-defense. Prędkie wyjście do ofensywy, szybkie rzuty (nawet z dobrych pozycji) nigdy nie służą dobremu powrotowi do obrony. Przeciwnicy zawsze będą starali się to wykorzystać. Dlatego drużyny grające wolno zwykle w meczach przeciwko takim Denver czy OKC grają nieco szybciej nie przez to, że same się zagalopowywują, ale przez to, że widzą szansę na proste punkty. Sam team defense drużyny up-tempo może być całkiem niezły, ale jeśli dają dupy już na połowie przeciwnika to później taka statystyka jak Points allowed per 100 possessions cierpi. Spójrz na inne:

 

OTS%:

Bulls - 2. miejsce

Heat - 10. miejsce

76ers - 1. miejsce

OKC - 5. miejsce

 

O3P%:

Bulls - 8. miejsce

Heat - 23. miejsce (!)

76ers - 2. miejsce

OKC - 7. miejsce

 

BLKR:

Bulls - 4. miejsce

Heat - 15. miejsce

76ers - 19. miejsce

OKC - 1. miejsce

 

DEF (Steals + Blocks + Charges):

Bulls - 21. miejsce

Heat - 4. miejsce

76ers - 16. miejsce

OKC - 2. miejsce

 

BLK:

Bulls - 4. miejsce

Heat - 14. miejsce

76ers - 21. miejsce

OKC - 1. miejsce

 

Badać statystycznie defensywę możesz przy kilku statach. Ten najpopularniejszy nie powie Ci zawsze wszystkiego. Ba, w ogóle do czytania statystyk trzeba mieć podejście (widzisz jak poszczególne czynniki def 'falują' u Bulls czy Heat). Dlatego mówię: zobacz sobie Thunder w crunch-time, jak bronią poszczególne egzekucje i jacy szybcy są w zmianie krycia. I jak tracą punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko sie tu wpisuje i juz pomijam Gasoli Howardow ale wracajac do MIL- GSW.

 

Jak ktokolwiek moze sadzic ze golden state dobrze na tym wyszlo? :)

 

Ani Curry ani Bogut NIGDY nie zagraja pelnego sezonu, ba jak razem we dwoch zagraja pol to bedzie fajnie. +Jax ktoremu nie chce sie grac. Spoko... gdyby nie to ze oddali TOP10 strzelcow ligi.

 

Jennings i Ellis wyglada w sumie niepokojaca tez dla Buck bo jakby nie patrzec dwoch niskich lubi miec pilke i sobie rzucic, ale za Boguta i Jacksona? Nigga please!!

 

Gooden daje rade na C, Ilyasova sie wyrabia, jesli Jennings z Ellisem sie dogadaja to na Wschod bedzie to wystarczajaca mieszanka.

 

Bogut i Jackson za Ellisa i Udoha. hahhaha, od rana mi siedzi w glowie czy nie poszukac maila do Warriors i nie przeslac im angielskiej wersji "Sabotażu" Panny Honey from Poland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@devilevercry

 

crawford to niewypal. po 1 dowodzi buntem w szatni razem z feltonem. nie wiem czy widziales co ostatnio graja ptb ale to jakis dramat (effort). wiec chca sie go pozbyc, maja kim grac na sg. po 2. 10 baniek na 2 lata. po.3 chca blake'a bo z miejsca moze zastapic niezadowolonego i zawodzacego feltona. dobrze wspolpracowalo mu sie z mcmillanem i blazers byliby bardzo zadowoleni gdyby go wzieli. w offseason znajda nowego podstawowego pg. a noz widelec wytransferuja jeszcze do jutra i feltona.

 

wiem, ze mcmillan ma b.mocna pozycje w klubie i chca uniknac sytuacji z knicks, gdzie dzis przez melo zrezygnowal d'antoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem mecz z c's w bostonie, gdzie celtics w pewnym momencie prowadzili chyba 41

chlopaki z oregonu wyrzucali pilki w trybuny i wygladalo to tak, jakby wsyzscy poza aldridge'm probowali na sile spieprzyc cokolwiek

 

ogladam knicks-blazers

crawforda nie ma na lawce, c os jest na rzxeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg schumanna blazers mogli wrzucic do rosteru jamala ale nie chcieli ryzykowac, bo rozmowy wciaz trwaja

 

blake gra, sessions tez

lazenby pisze o tym, ze lakers nie wykonaja tego ruchu dopoki nie beda mieli ugadanego pg, prawdopodobnie chodzi wlasnie o sessionsa.

czyli czekamy do jutra

chyba, ze dogadaja sie w trakcie meczu, po meczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Los Angeles Lakers are also in discussions with Houston and Cleveland about a three-team deal that would send Ramon Sessions to the Lakers, Jonny Flynn to Cleveland and a Lakers first-round draft pick to Houston. Cleveland, however, is unwilling to do the deal unless it gets a first-round pick for Sessions.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.