Skocz do zawartości

Trade Time - marzec 2012


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Może źle się wyraziłem. Jackson obecnie zdecydowanie jest graczem bardziej szkodzącym niż pomagającym drużynie z wyżej wymienionych przyczyn. Nie przeczę, że to gracz niemałego kalibru, jeżeli chodzi o całokształt, aczkolwiek obecnie sami wiemy jak jest.

Analogiczna sytuacja - VC, choć w Dallas nie gra aż tak tragicznie jak w PHX.

 

Choć fakt, z tym "bustem" to przesadziłem.

cancer

 

 

Maciek, lubic a uwazac za zajebistego sg to dwie inne sprawy. Monta nie nadaje sie do ealczacej o cos druzyny jako pierwsza opcja na sg. Lepiej wygladalby jako 6th man na 1-2. i takie samo zdanie mam o Mayo, nikt (tym bardziej ja) nie robi z niego na sile superstara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howardowi moze w koncu ktos przemowil do rozumu, ze nie warto naciskac na trade do Netsow teraz. W tym sezonie jest wysoko z Magic, nie warto odchodzic do Nets i walczyc o PO zeby dodatkowo zjebac sobie pick z ktorym moga wziac Barnesa czy Gilchrista. Zespol nie straci Brooksa i raczej Lopeza, Dwight przyjdzie do gotowej s5, pozostanie tylko skusic weteranow (KG?) i moze wybrac kogos za pick Rockets jak sie trafi (jesli awansuja jakims cudem do PO). Core Deron-Brooks-Barnes-Lopez-Dwight wyglada niezle, dodac Stevensona i innych tego typu dosci i cacy. Zawsze tez mozna oddac Lopeza za dwoch niezlych zadaniowcow, opcji bedzie sporo warto dograc te dwa miesiace w Magic

I właśnie dlatego w tych ostatnich godzinach Magic powinni starać się go przechandlować, nawet za paczkę chipsów. Howard jest dzieciakiem, ale nie głupkiem i nie ma co się łudzić, że zostanie dłużej w Orlando anieżeli do czerwca. Już jego ostatnia wypowiedź ('I want to stay and finish the season') to sugeruje. Uciekł im Ellis, uciekł im S-Jax - w tym okienku nikogo wartościowszego do pomocy mu nie pozyskają. Jednocześnie chyba wie, że nie ma sensu dalej forsować trejdu z Nets, bo to oznacza mniej więcej tyle, że za pół roku z jego winy sam będzie musiał grać z scrubami. Dlatego IMO obstawiam, że zrobi ostatni run z Magic właściwie na półgwizdka, a w czerwcu po prostu wybierze się na Brooklyn (chociaż ja uważam, że Mark Cuban pokaże nam prawdziwe czary).

 

Magic go stracą, to pewne, więc niech trejdują tam gdzie go jeszcze chcą, choć tutaj pewnie już jest problem. Warriors wypadają z gry, Nets nie są aż tak głupi jak Knicks, nie popełnią tego samego błędu i po prostu poczekają. W związku z tym pozostają chyba Bulls i Lakers. Teraz pytanie czy taka gra jest warta świeczki i obie drużyny są skłonne coś poświecić, aby pozyskać D12 prawdopodobnie tylko na ten sezon i z miejsca stać się kontenerem zaraz obok Thunder i Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to noż się kieszeni otwiera.

zawsze bronilem gasola, nie rozumiem dlaczego uwaza się że nie zasluguje na swoj kontrakt, ze jest za drogi.

Pau gasol to +210cm pf/c, tylem do kosza ciekzko znalezc lepszego od niego, ma range na poziomie 6 metrow, trafia 45% w sytuacjach spot-up, w post-up morderca, zagra pnr, jest dlugi jak nie jeden srodkowy, a co najwaznejsze dla pfow broni. Pau gasol ma cały czas rapm dodatnie, wg synergy jest w top 40 obroncow w lidze, a w sytuacjach post-up i pnr jest w top20.

Gasol to prawdopodbnie najlepszy naturalny pf w tej chwili, nie chodzi mi o to że napierdala trójkami czy wsadza nad cała obroną, chodzi mi o to że jako jeden z nielicznych w ostatnim czasie jest KOMPLETNY na swojej pozycji? 20mln/sezon za kogoś takiego? sure, nawet więcej bez zastanowienia. Jeśli uda się go ściągnąć za boozera i kogoś jeszcze bez straty kogokolwiek z s5 to ja nie mam pytan.

Ale podobno rozmowy upadly, bo lekers nie sa zainteresowani pakietem bulls.

nie traktujcie prosze gasola jak role-player/starego niepotrzebnego grzyba.

gdzie ja stwierdziłem, że jest rolsem? I jeżeli piszesz mycek, że "Gasol to morderca w post-up" to niestety, ale masz obraz Pau sprzed 2-3 lat. Obecnie to może co najwyżej drobny rzezimieszek w post-up.. Myślę, że moja słowa potwierdzą lakersfani. Ja nie deprecjonują całej wartości Gasola, bo mimo iż nie przepadam za nim, to wiem, że to naprawdę dobry pf. Kompletny, ale to już nie ten poziom co jeszcze 2-3 lata temu. Prosisz, żeby nie traktować go jak starego niepotrzebnego grzyba, więc sam może okaż mu trochę szacunku i pisz nazwisko z wielkiej litery. I jeżeli twierdzisz, że Pau nadal jest wart 20 mln/rok to ja nie mam pytań. To ile jest warty taki Rose?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym pozostają chyba Bulls i Lakers. Teraz pytanie czy taka gra jest warta świeczki i obie drużyny są skłonne coś poświecić, aby pozyskać D12 prawdopodobnie tylko na ten sezon i z miejsca stać się kontenerem zaraz obok Thunder i Heat.

co k****?

co?

bulls nie są na tej półce co thunder w tej chwili?

Druzyna która nie broni nie liczy się, OKC nie broni, ma zajebistych obrońców ale nie broni, ich contenderyzm polega na tym że mają że mają banalną drabinkę i są pewniakiami do finału. Jeszcze miszczu mogłeś dopisać "zaraz po thunder i miami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to może co najwyżej drobny rzezimieszek w post-up.. Myślę, że moja słowa potwierdzą lakersfani

aha, dobry argument.

 

za synergy:

pau gasol w post-up jest w ranku na 13 pozycji 0.99PPP 49%

możliwe że ktoś kto liczył zalał sobie laptopa kolą, wpisał 9 zamiast 1 czy źle popatrzył bo się na tym nie znał ale ja wole wierzyć w tym przypadku statystykom.

Ile się zmieniło? pau gasol musi grać na dystansie bo jest AB, przez co ma mniej posiadan które lubi, mniej gry inside mniej FT, tyle?

 

Prosisz, żeby nie traktować go jak starego niepotrzebnego grzyba, więc sam może okaż mu trochę szacunku i pisz nazwisko z wielkiej litery.

naprawde to napisałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co k****?

co?

bulls nie są na tej półce co thunder w tej chwili?

Druzyna która nie broni nie liczy się, OKC nie broni, ma zajebistych obrońców ale nie broni, ich contenderyzm polega na tym że mają że mają banalną drabinkę i są pewniakiami do finału. Jeszcze miszczu mogłeś dopisać "zaraz po thunder i miami"

My bad. Źle to napisałem. Bulls także są kontenerem, ale ich szanse na finał a może przede wszystkim na wygranie serii vs Heat znaczącoby wzrosły mając w składzie DH12 oddając dajmy na to paczkę typu Boozer-Asik-Butler-pick, nieprawdaż?

 

... to, że nie chcesz, żeby Byki rozpieprzyły aktualny roster to już inna sprawa.

 

Co do Thunder - radziłbym Ci uważać ze słowami nt. ich obrony. Bo możesz nieźle się przejechać, statystycznie i 'w rzeczywistości'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My bad. Źle to napisałem. Bulls także są kontenerem, ale ich szanse na finał a może przede wszystkim na wygranie serii vs Heat znaczącoby wzrosły mając w składzie DH12 oddając dajmy na to paczkę typu Boozer-Asik-Butler-pick, nieprawdaż?

 

... to, że nie chcesz, żeby Byki rozpieprzyły aktualny roster to już inna sprawa.

 

Co do Thunder - radziłbym Ci uważać ze słowami nt. ich obrony. Bo możesz nieźle się przejechać, statystycznie i 'w rzeczywistości'.

thunder mają w swoim składzie perkinsa, ibake, stwora duranta który z swoimi ramionami powinien być megaobronca, westbrooka, sefo, collisona, nezi, i harden też potrafi bronić choć w tym sezonie daje dupy w tym elemencie i mają 13 obrone w lidze co dla mnie jest niezrozumiałe.

 

boozer-asik-pick?

za dh?

to chyba kończy dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit:

aha dobrze że zedytowałeś.

nie wiem kto jest przed, pewnie jakiś mustafa shakur, który wykonał jedną taką akcje i trafił. Wpisz sobie kogokolwiek kto jest dobry w post-up z reputacji i zobaczysz że gasol jest wyżej.

o lebron jest wyżej. nie bede sprawdzał kazdego w lidze, wystarczy mi to ze pau jest przed w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boozer-asik-pick?

za dh?

to chyba kończy dyskusje.

A myślisz, że w tej sytuacji Orlando coś więcej ugrają? Serio?

 

Sprawa jest prosta, tak jak napisałem wyżej - biorą albo paczkę czipsów, albo DH12 idzie za darmo latem. I zdaję sobie sprawę kim jest Boozer i jak bardzo w Orlando przy przebudowie jest potrzebny, ale dwa słowa.

 

Otis Smith.

 

EDIT:@Thunder

Widziałeś Thunder w tym sezonie? Zwłaszcza w jakimś meczu z crunch-time?

 

Spójrz na tempo Thunder. 5. w lidze. Bulls 21., Heat 12., Philly 24. Myślisz, że to nie ma wpływu na tą statystykę? Tylko z pozoru.

 

Staty brałem z poniedziałku, bo akurat miałem pod ręką, ale dwa dni wielkiej różnicy nie zrobiły.

Edytowane przez Lukic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit:

aha dobrze że zedytowałeś.

nie wiem kto jest przed, pewnie jakiś mustafa shakur, który wykonał jedną taką akcje i trafił. Wpisz sobie kogokolwiek kto jest dobry w post-up z reputacji i zobaczysz że gasol jest wyżej.

o lebron jest wyżej. nie bede sprawdzał kazdego w lidze, wystarczy mi to ze pau jest przed w/w.

a obejrzyj dzisiaj mecz z Hornets i policz ile razy Gasol będzie mordował ich na postup. Nie obchodzi mnie czy to kwestia Bynuma czy nie, ale na pewno nie można już nazywać Pau "mordercą na post-up", bo w takim razie kim jest np. Aldridge, który jest jeszcze skuteczniejszy przy znacznie większej ilości prób.. belzebubem post-up?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol jest ok ale zobaczcie co przeciwko niemu zagrali ostatnio Bass i Spreigths, szalu ni ma. Napewno wplyw na to maja te plotki i obecnosc Bynuma, moze ma wyjebane majac malo rzutow ale takich tuzow powinien jakos ograniczac.

 

ale w Bulls by sie przydal, bylby jedyna opcja ofensywna pod koszem. niech kombinuja cos trojstronnego bo watson nie jest taki zajebisty zeby brac ze wzgledu na niego kontrakt Boozera

 

przy tak grajacym i zabierajacym pilke Bynumie Gasol jest zbedny, szczegolnie za taka kase. lepiej sprawdzilby sie jakis defensywny grajek. fajny bylby ktos w stylu zdrowego Okafora majacy jakis solidny poldystans, taki jak Haslem jakis czas temu

 

 

http://basketball.realgm.com/wiretap/219734/Beasley_To_Lakers_Crawford_To_Minnesota_In_Three_Way_Talks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jezu ty chyba nie chcesz powiedzieć że AB nie wpłynął na to że gasol gra dalej od kosza i musi mu oddawać część piłek które w innej drużynie by kończył. Gasol jest świetny w post mam na to cyferki a ty je ignorujesz czy co? Aldridge? aldridge jest niepowtarzalnie świetną-przede wszystkim PIERWSZĄ opcją offensywną blazers.

 

Spójrz na tempo Thunder. 5. w lidze. Bulls 21., Heat 12., Philly 24. Myślisz, że to nie ma wpływu na tą statystykę? Tylko z pozoru.

zawsze myślałem że tempo ma wpływ na ilość fastbrekow itd, ale pewnie sie myle.

wiec slucham jaki wplyw na obrnie ma tempo? bo tak podchodzac do tego loicznie- OCZYWISCIE z tego co napisales to im temo mniesze tym obrona lepsza (sixers, bulls) tak? nie tak? sam nie wiem, oswiec mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie Hawks. :D

 

 

Co do wymiany Sessionsa za pick LAL to ponoć Rockets mają się dołączyć. No i wtedy pick do Rox, Flynn do Cavs, a Sessions do LAL. Pytanie: PO CO? Skoro Cavs bardziej pasuje pick niż Flynn, nie można normalnej wymiany i wszyscy są szczęśliwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.