Skocz do zawartości

Trade Time - marzec 2012


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie można już na tym forum stwierdzić jakiegoś faktu, dajmy na to: "najlepsi zawodnicy Warriors są skrajnie łamliwi, to niedobrze" żeby nie paść ofiarą kreatywnych interpretacji i nie zostać posądzonym o bycie zwolennikiem tkwienia w przeciętności?

Ok, po prostu "świetlana przyszłość przed Warriors" wieje ironią i można to odebrać jako "Warriors są po tym tradzie głęboko w ciemnej dupie Nate'a Robinsona".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, po prostu "świetlana przyszłość przed Warriors" wieje ironią i można to odebrać jako "Warriors są po tym tradzie głęboko w ciemnej dupie Nate'a Robinsona".

Jak wchodził Lacob to miała być zmiana frontu, mówili, że będą ściągać assety i tak dalej i może coś się tam w końcu ruszy. Bogut jest kozak, ale aktualnie Warriors opierają przyszłość na gościu, który nie potrafi wytrzymać roku bez poważnej kontuzji (i kilku mniej poważnych) i drugim, który ze swoją kostką zmierza w kierunku nieco podobnym do Brandona Roya. Ja w jakimś tam niewielkim stopniu sympatyzuję z Warriors i uważam, że na NBA 2K13 z wyłączonymi kontuzjami mają bardzo fajny skład, ale kostki Curry'ego i wszelkie kości Boguta to kurewsko kruche podstawy - już nie poruszajac tematu head kołcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i sie mowi, ze wisi w powietrzu cos takiego:

 

cj miles i tinsley do timberwolves

 

josh howard do spurs

 

danny green i w.ellington do jazz

 

plus jakies picki.

 

 

jako fan jazz jestem jak najbardziej na tak.

jako fan spurs także na tak!

wypromowano Greena z nikąd i po sprawdzeniu że Howard w sumie "zdrowy" ( forma oczywiście nie best shape) ryzyko sie zmniejsza

staty podobne ale graczem lepszym jest Howard choć Green lepiej pasował do spurs

ale Howard poprawi trójeczkę ( przepaść w %) albo bardziej zbilansuje za dużo rzucajacych za 3 spurs

 

oj poproszę nawet uwzgledniając salary niekorzystne dla spurs, oby tylko pick się ostał z 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howardowi moze w koncu ktos przemowil do rozumu, ze nie warto naciskac na trade do Netsow teraz. W tym sezonie jest wysoko z Magic, nie warto odchodzic do Nets i walczyc o PO zeby dodatkowo zjebac sobie pick z ktorym moga wziac Barnesa czy Gilchrista. Zespol nie straci Brooksa i raczej Lopeza, Dwight przyjdzie do gotowej s5, pozostanie tylko skusic weteranow (KG?) i moze wybrac kogos za pick Rockets jak sie trafi (jesli awansuja jakims cudem do PO). Core Deron-Brooks-Barnes-Lopez-Dwight wyglada niezle, dodac Stevensona i innych tego typu dosci i cacy. Zawsze tez mozna oddac Lopeza za dwoch niezlych zadaniowcow, opcji bedzie sporo warto dograc te dwa miesiace w Magic

 

 

A melo chce podobno odejsc z Knicks :D ciekawe gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mil-gsw

bardzo fajna wymiana dla obydwu stron. Udoh to defensywne monstrum i pod Skilesem jego wartość powinna być już w pełni widoczna. backcourt Monta-Jennings jest oczywiście do niczego, ale tego drugiego i tak pewnie oddadzą po sezonie. warriors z kolei najprawdopodobniej powalczą o dobry pick i lada dzień ogłoszą, że Curry kończy sezon. dłuższy odpoczynek na pewno mu nie zaszkodzi, a za rok ten zespół będzie czarnym koniem na zachodzie. do tego Biedrins dostanie teraz dużo minut, co powinno zwiększyć jego wartość i być może uda się go dobrze sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'srodowisko' gasola mowi że pau ostro naciska lakers na trade do bulls.

oczywiscie lakers nie przyjmą boozera ale jeśli bulls znajdą trzecią drużyne to czemu nie.

 

i tak kilka statów bo jak widze takie cos:

 

a inna sprawa, że właśnie Gasol nie ma już tak dużo w baku jak się niektórym wydaje, co nawet ostatnio stwierdzili fani Lakers

to noż się kieszeni otwiera.

zawsze bronilem gasola, nie rozumiem dlaczego uwaza się że nie zasluguje na swoj kontrakt, ze jest za drogi.

Pau gasol to +210cm pf/c, tylem do kosza ciekzko znalezc lepszego od niego, ma range na poziomie 6 metrow, trafia 45% w sytuacjach spot-up, w post-up morderca, zagra pnr, jest dlugi jak nie jeden srodkowy, a co najwaznejsze dla pfow broni. Pau gasol ma cały czas rapm dodatnie, wg synergy jest w top 40 obroncow w lidze, a w sytuacjach post-up i pnr jest w top20.

Gasol to prawdopodbnie najlepszy naturalny pf w tej chwili, nie chodzi mi o to że napierdala trójkami czy wsadza nad cała obroną, chodzi mi o to że jako jeden z nielicznych w ostatnim czasie jest KOMPLETNY na swojej pozycji? 20mln/sezon za kogoś takiego? sure, nawet więcej bez zastanowienia. Jeśli uda się go ściągnąć za boozera i kogoś jeszcze bez straty kogokolwiek z s5 to ja nie mam pytan.

Ale podobno rozmowy upadly, bo lekers nie sa zainteresowani pakietem bulls.

nie traktujcie prosze gasola jak role-player/starego niepotrzebnego grzyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah na po prostu trade epic fail w wykonaniu GSW za Ellisa mogli wyciągnąć trochę więcej ,a tak to nie widze w tej wymianie żadnych korzyści dla nich.No ale Bucks świetnie na tym wyszli jak sie Jennings z Ellisem dogadają to stworzą naprawdę ciekawą ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck me, naprawdę nie wiem jak można nie dostrzegać tego, że to Warriors się wzmocnili i być może są w odległości top5 picka od bycia kimś na zachodzie.

 

Curry nie jest łamliwy. Gość non stop kontuzjuje sobie tę kostkę, którą widocznie kiedyś nie zaleczył/źle zaleczył. Kierwa mać, to jest nba, w offseason mu to naprawią i będzie śmigał jak nowy(zwłaszcza, że nie ma wielkiej masy i na pewno nie to przeciąża mu tą kostkę). Bogut z kolei jest łamliwy, to Ci fakt niepodważalny. ALE... zawsze jest możliwość, że będzie w kolejnych sezonach wiodło mu się lepiej i zagra te ok. 70 meczy na sezon jak dotychczas(tylko w 08/09 i teraz opuści większą część sezonu). A takie dwa klocki w układance zwanej drużyną to już coś naprawdę fajnego. Dodatkowo szampan powinien być otworzony chociażby z powodu samego faktu wytrejdowania niebroniącego, nieefektywnego ale efektownego cancera za całkiem fajny pakiecik. Lorak, nie wiem gdzie Ty widziałeś defensywne monstrum w Udohu, ale on mi bardziej przypominał busta. Jeśli w statach to takim samym monstrum rzekomo jest(nie twierdzę, że nie jest) Luc Mbah a Moute, który jakoś nie może przebić się przez Ilyasovę w rotacji i ogólnie nie gra większych minut(20? czy coś takiego). Więc nie widzę tutaj żadnego wzmocnienia.

 

Trejd jak najbardziej na korzyść GSW, nawet nie chcę wiedzieć jak teraz będą wygladali Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah na po prostu trade epic fail w wykonaniu GSW za Ellisa mogli wyciągnąć trochę więcej ,a tak to nie widze w tej wymianie żadnych korzyści dla nich.No ale Bucks świetnie na tym wyszli jak sie Jennings z Ellisem dogadają to stworzą naprawdę ciekawą ekipę.

tak smo sie dogadają jak Ellis z Currym, a nawet gorzej, bo Jennings to półmózg, S.Curry jest inteligentniejszy i nie dał rady dogadac sie z Montą to czemu niby zidiociały Jennings ma byc dobrym fitem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry nie jest łamliwy. Gość non stop kontuzjuje sobie tę kostkę, którą widocznie kiedyś nie zaleczył/źle zaleczył. Kierwa mać, to jest nba, w offseason mu to naprawią i będzie śmigał jak nowy

On sobie tą kostkę skręcił parę razy w zeszłym roku, po czym w offseason mu naprawili. Jako że był lokaut miał z 7 miesięcy odpoczynku, następnie wrócił i w pierwsze 2 miesiące skręcił ją z 3 czy 4 razy. Jak teraz mu naprawią to będzie jak nowy (chociaż X lekarzy i klub nie wie w czym leży problem)? Rozwalając sobie kostkę co 2-3 tygodnie nie da się funkcjonować w lidze, sprawa na ten moment wygląda na maxa c***owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czytam ten temat i oczom nie wierzę...

 

Bucks dostali młodego, 25ppg, SG (a w lidze to nadmiaru dobrych SG raczej nie ma), młode, dobrze rokujące mięcho pod kosz i przydatny spadający kontrakt, oddając kompletnie przepłaconego, z przejebanym kontraktem, starego, sprawiającego problemy gościa oraz centra, który nie potrafi rozegrać całego sezonu bez kontuzji.

 

Ludzie, obudźcie się! Jeżeli dodać łamliwego Currego, to mamy w Golden State franchise, który NIE MA SZANS na zdobycie czegokolwiek przez najbliższe lata.

 

W ogóle, skoro Bogut jest taki zajebisty, to dlaczego Blazzers nie handlują Odenem, a nie, sorry, on ma ich za rok poprowadzić do mistrzostwa...

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla bux niezly deal o ile zakreca sie z tym dalej. pozbyli sie 2 zawalajcych sallary kontraktow, dostali prospecta, do tego solidnego Browna ze spadajacym kontraktem, no i montę, ktory nie ma jakiegos przejebanego kontraktu i na pewno latem bedzie na niego sporo chętnych, jezeli zdecyduja sie zostawic Jenningsa (bo razem no-fuckin-way)

 

Warriors weszli all-in. jesli bogut bylby zdrowy to super - wygralali, ale musialby byc zdrowy jeszcze Steph, a wiadomo jak z nim jest... wieksze ryzyko, wiecej do stracenia GSW, dodajac do Ellisa Biedrinsa, albo Lee mogli przynajmniej wyczyscic troche sallary, a tak widac,ze rebuild czeka ich dopero za 3 lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze opinie sa mocno podzielone. Sam mam takie zdanie jak Luki, Bucks zjebali na maksa. Kim jest ten Monta? Wiem ze ma fajne dziary, ale tylko to mi sie w nim podoba. Naparzal punkty w GS wszyscy sie ciesza, czasami cos fajnie mu weszlo i podoba sie niektorym 15 latkom ktorzy stawiaja go nad Bogutem... ale Panowie, to jest undersized sg ktory nawet jedynek dobrze nie pokryje. Srednio widze go u Skilesa, ale zobaczymy. Teraz maja ekstra duo z Jenningsem, musza handlowac dalej Brandonem. Byc moze cos juz jest prawie dogadane

 

 

@micro jak mozna pisac o takim gosciu jak S-Jax bust? w zyciu nie przyszloby mi do glowy takie slowo obok gracza takiego jak on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem. Jackson obecnie zdecydowanie jest graczem bardziej szkodzącym niż pomagającym drużynie z wyżej wymienionych przyczyn. Nie przeczę, że to gracz niemałego kalibru, jeżeli chodzi o całokształt, aczkolwiek obecnie sami wiemy jak jest.

Analogiczna sytuacja - VC, choć w Dallas nie gra aż tak tragicznie jak w PHX.

 

Choć fakt, z tym "bustem" to przesadziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.