Skocz do zawartości

Startujemy z tym ASW


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

wariat słyszałeś kiedyś duet Sobczyński-Łabędź? Na kosz dupek jeszcze się nadają, ale z NBA zabraliby całe piękno, Parodia by to była. Sobczyński to w ogóle największy koszykarski laik, jaki kiedykolwiek komentował basket. Używa jakiś łopatologicznych terminologii, żeby zwykły, niedzielny widz skumał ocb, ale naprawdę to sam nie kuma nic..

 

A Jabłoński? Jeżeli mówimy o tym samym, to nie wiem kto tego faceta wysłał do sportowej tv. Gościu nie ma kompletnie pojęcia o sporcie. Oczywiście przygotuje się trochę na każdą relację czy studio, które prowadzi, ale czuć z kilometra, że on tego po prostu nie czuje.. Pamiętam jak prowadził studio skrótów LM. Gościem był Rafał Stec i coś tam nawijał o lidze hiszpańskiej i mówi coś w stylu "Nie wiem kiedy ostatnio drużyna xy zdobyła mistrzostwo i nie wygrała żadnego meczu w lidze mistrzów. Ja sobie nie przypominam, a ty?" A Jabłoński siedzi zielony, widać, że nie wie o czym go niego pije Stec, bo skąd ma niby wiedzieć jak przygotował się tylko z bieżącego materiału, a tu gość ma czelność pytać go czy pamięta coś sprzed kilkudziesięciu lat i odpowiada "Nie,j a też nie pamiętam".

 

Ahh jak chciałem wtedy znaleźć się w tym studio i spytać go czy pamięta np. kto wygrał LM rok wcześniej.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wariat słyszałeś kiedyś duet Sobczyński-Łabędź? Na kosz dupek jeszcze się nadają, ale z NBA zabraliby całe piękno, Parodia by to była.

oglądałem mecze PLK z ich komentarzem i było ok. szczególnie Łabędź jako ten drugi bardzo dobrze wywiązuje się ze swojej roli. chociaż pamiętam też jeden mecz NYK-CHI z sezonu '97, gdy Łabędź sam go komentował i wstydu sobie nie narobił ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt z tvpowskich dziadów na pewno :D

ale ja powiedziałem, że mi np. Koniecki pasuje :)

 

sprawa jest prosta - to musi być jakiś pasjonat, bo żeby śledzić tą ligę, zarywać nocki żeby obejrzeć mecze, to trzeba być pasjonatem.. Na pewno takim nie jest np. Sobczyński, który prócz kosza komentuje łyżwiarstwo figurowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj Pan spokój z Konieckim! Przecież jak się tak nieszczęśliwie złoży, że komentuje razem z Durdą to aż zęby bolą. Durda to jest w ogóle fenomen, kapitalny głos i najnudniejszy "styl" na świecie. Duet Durda - Telman też mógłby zrobić sporą karierę w dziedzinie anestezjologii.

Wg mnie najmniejszym złem jest jednak duet Michałowicz - Radke (tak się go pisze?). Ten gość na ASW też dawał radę z Wojtkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez pisałem, że Radke daje radę. A Koniecki jako ekspert jest właśnie bardzo dobry, to komentator wprowadzający powinien tam szaleć trochę..

Zresztą cudów nie oczekujmy, to nie komentatorzy z ameryki. Nie ta znajomość ligi, nie ta osobista znajomość samego światka koszykarskiego, nie to poczucie humoru i nie ta godzina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj Pan spokój z Konieckim! Przecież jak się tak nieszczęśliwie złoży, że komentuje razem z Durdą to aż zęby bolą. Durda to jest w ogóle fenomen, kapitalny głos i najnudniejszy "styl" na świecie. Duet Durda - Telman też mógłby zrobić sporą karierę w dziedzinie anestezjologii.

Wg mnie najmniejszym złem jest jednak duet Michałowicz - Radke (tak się go pisze?). Ten gość na ASW też dawał radę z Wojtkiem.

:) fakt mogli by usypiać już na żeńskim baskecie ........... ło Panie to jest najsilniejszy środek nasenny na świecie, ale trzeba uważać bo jak ktoś ma depresję to może go to pchnąć dokładnie na krawędź załamania :grey:

 

Słowem za kolegami powtarzam że Sobczyński i Noculak dają radę, Łąbądek też nawet, ogólnie duet wojetek i Noculak był ok bo łapali swoje fazy jakoś się uzupełniali, Radke jest w miarę ok ale on też mocarnie zamula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noculak daje radę, bo ma pojęcie o tym sporcie. Taki adrom, czyli adam romański też je ma, ale czasami jest wkurwiający w swoim komentarzu. specyficzny jest jednak sobczyński, bo on nie ma pojęcia o tym sporcie i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.

 

Co do Durdy z C+, to on na siłę chyba został po prostu wepchnięty do komentowania NBA i widać, że nie czuje się swobodnie w tym temacie. I nie można się dziwić, bo to dosyć prosta sprawa, że ludzie którzy wstają w nocy oglądać mecz, to w 90% prawdziwi pasjonaci i nie chcą słuchać jakiś laickich dyrdymałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noculak daje radę, bo ma pojęcie o tym sporcie. Taki adrom, czyli adam romański też je ma, ale czasami jest wkurwiający w swoim komentarzu. specyficzny jest jednak sobczyński, bo on nie ma pojęcia o tym sporcie i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.

 

Co do Durdy z C+, to on na siłę chyba został po prostu wepchnięty do komentowania NBA i widać, że nie czuje się swobodnie w tym temacie. I nie można się dziwić, bo to dosyć prosta sprawa, że ludzie którzy wstają w nocy oglądać mecz, to w 90% prawdziwi pasjonaci i nie chcą słuchać jakiś laickich dyrdymałów.

Nie no bez przesady ale Sobczyński w tematyce kosz to jest tak długo że mimowolnie musi być trochę obeznany i jakoś ja osobiście nie zwróciłem uwagi żeby on był tak niekompetentny jak piszesz, ba wydaje mi się że właśnie kosza lubi i całkiem zna się na nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Durdy z C+, to on na siłę chyba został po prostu wepchnięty do komentowania NBA i widać, że nie czuje się swobodnie w tym temacie. I nie można się dziwić, bo to dosyć prosta sprawa, że ludzie którzy wstają w nocy oglądać mecz, to w 90% prawdziwi pasjonaci i nie chcą słuchać jakiś laickich dyrdymałów.

Durda był zajebisty odnośnie Bundesligi. ale jak ta liga skończyła się w C+ to go upychają.

z komentatorów polskich najlepszy jest noculak z michałowiczem mimo wszystkich innych braków. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czego ty oczekujesz? że będzie darł ryja jak południowi komentatorzy, gdy gola strzeli jakaś szwabska drużyna, z którą nic go nie łączy, a mówiąc wprost na którą ma wyjebane? Chciałbym usłyszeć niektórych z forum jak komentują mecz Czarodziejów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie oczekuję darcia ryja przez żadnego komentatora. Oczekuję, że komentator będzie potrafił zainteresować mnie tym, co mówi i jak mówi. I nie chodzi mi o kopaną, bo średnio mnie akurat to interesuje ale jak Durda komentuje NBA to możemy jedynie się dowiedzieć np. jaką przewagę ma jedna z drużyn, jakim wynikiem się skończyła poprzednia kwarta, z kim dana drużyna rozegra następne mecze itd. itp. Tego zdecydowanie nie oczekuję.

Michałowicz na przykład niby stylem nie powala ale wiedzę ma sporą i przez to jego komentarz jest zjadliwy, a słynne "uaaa" nigdy się nie nudzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo oczywiście z naszego forum wiele osób by się nadawało, jeśli tylko "w normie" : wyglądają, wysławiają się, potrafią przekazać ustnie to co pisemnie na forum. Z wiadomych przyczyn jednak nikt z forum nie zostanie zaproszony :D

 

W Newsweek'u jest artykuł o transmisjach kopanej przez C+. W ramach anegdoty podana jest informacja jak jeden z Panów dostał się do TV...... Usiadł przy piwie z kolegami i narzekał na komentatorów, że nic nie potrafią, przynudzają itd. "Pech" chciał, że w pubie na piwie był Basałaj (jakiś dyrektor C+ i wielki fan piłki nożnej), który wszystko słyszał. Zdobył nr telefonu do tego niezadowolonego Pana i zatelefonował, że jak mu się nie podoba, to niech sam przyjdzie i komentuje....... nie muszę dodawać, że przyszedł i relacjonuje po dziś dzień ;)

Zatem koledzy....... nie krytykować na forum, a przy piwku w barze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.