Skocz do zawartości

Startujemy z tym ASW


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Paru Jazzmanów dobrali to i ja sie podjarałem :) MYMAN JEvans

super że dostał szanse troche szkoda że kosztem Shumpa bo to rewelka slasher no ale cóż niech Budinger broni honoru białasów :)

 

To rising star bardzo klawy pomysł, rukasy sophmore to nie było to co trzeba, teraz powinien być naprawdę show jak dobrze dzieciaki się wczują to moze pocisna fajniejszy meczyk niż niedzielny stuff, przednia zabawa ogladnaie tego draftu http://www.nba.com/video/channels/allstar/2012/02/16/20120216_rising_stars_draft_strategy.nba/ większość stawia na Team Shaqa ja totalnie obstawiam na ekipę Chucka, kompletnie nie dlatego że znalexli sie w niej Fav i Hay, chociaz oczywiście bardzo mnie to cieszy bo w sumie sir Charles to przyjaciel Jazznation, ale ze wzgledu na to jaki kto ma duet pg podkoszowi, ok Grif jest u Shaqa ale kto zatrzyma duet Cusinsa/Williamsa któremu będzie podawać duo Kyrie/Wall ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kogoś emocjonuje Slam Dunk Contest, właściwie powinienem zapytać czy kogoś interesuje bo odpowiedź na to pierwsze jest raczej oczywista. Zawodnicy NBA wyczerpali swój repertuar, wsady z tej listy jaką sporządzili Team Flight Brothers są poza ich zasięgiem. Nie spodziewam się żadnego powiewu świeżości, zanosi się na spore rozczarowanie choć wymagania i tak już są niskie. Właściwie to powinni zlikwidować SDC tak jak to zrobili w latach 90. Chociaż mimo wszystko brakowało by mi, mam do tego jakiś sentyment, budzi się we mnie dzieciak, przyzwyczaiłem się że co roku to organizują i po cichu, gdzieś w środku łudzę się że wykonają coś spektakularnego, w minimalnym stopniu innowacyjnego choć rozum podpowiada co innego. W 2011 byłem miło zaskoczony, ocena była by zdecydowanie wyższa gdyby nie te naciągane zwycięstwo Griffina, oddanie głosowania kibicom, te różne historyjki ( vide zagubione dziecko, chociaż maskota w siatce może być), chór i konferansjerzy/ trenerzy którzy irytowali tym swoim reklamowaniem, no i oczywiście chór. Zrezygnowali by z tego to konkurs byłby wręcz historyczny.

W tym roku spodziewam się wsadów które były milion razy, nawet takich typowo meczowych, będzie pewnie sporo powtórek dunków, dalej ta amerykańska, irytująca szopka/show, przypuszczam że będzie wsad z plecakiem :P Poważnie. Lebron mógłby nas wreszcie zaszczycić, póki jeszcze ma ten wysoki atletyzm, czasu nie zostało jakoś dużo. Już wole żeby on robił znowu te windmille od tablicy, przełożenie pod nogą etc. niż mniej znani zawodnicy ale pewnie boi sobie popsuć i tak już nadwyrężony PR i fali krytyki. Zastanawiam się tylko po co, co kilka lat deklaruje że będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans :(

 

ale po roznych wpisach widze ze nie tylko mi sie podobal jej wystep rok temu :D

 

po ASW oczekuje tylko ciekawego Skillsa z dobrymi wynikami i mam nadzieje ze George da jakies fajne paczki. W koncu jest jedna runda i wszystko co najlepsze bedzie pokazane, a nie zostawiane na final do ktorego czesc sie nie dostaje

 

reszta co roku to samo

 

dobrze ze nie dali Lina za Johnsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans :(

 

ale po roznych wpisach widze ze nie tylko mi sie podobal jej wystep rok temu :D

 

po ASW oczekuje tylko ciekawego Skillsa z dobrymi wynikami i mam nadzieje ze George da jakies fajne paczki. W koncu jest jedna runda i wszystko co najlepsze bedzie pokazane, a nie zostawiane na final do ktorego czesc sie nie dostaje

 

reszta co roku to samo

 

dobrze ze nie dali Lina za Johnsona

Po ile będą robić dunków? Pewnie po 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku to samo biadolenie :D

Yup. Mnie się nie podoba, to zazwyczaj nie oglądam, chociaż w tym roku akurat mam zamiar obczaić. Ale i tak wolałbym żeby liga toczyła się normalnym torem niż mieć taką dziurę.

 

Jakoś rok temu chyba na sport.pl pisali, że to "najwazniejszy mecz sezonu", hehe.

 

CZEMU PEKOVIC NIE GRA W RISING STARS DO c***A???!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.