Skocz do zawartości

[05/06] FBL #2


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień 3 (12.XI-18.XI.2005)

 

1. DaBronx - 26 - 2453 - 94,35

2. MJ-Team - 19 - 1596,5 - 84,03

3. PeaceForAllBallerz - 24 - 2011 - 83,79

4. Pulpety - 24 - 1962 - 81,75

5. TWisM - 27 - 2159 - 79,96

6. Fafkulce - 25 - 1949 - 77,96

7. PeterTeam - 29 - 2194 - 75,66

8. Kangaroos - 26 - 1875 - 72,12

9. Slackware - 26 - 1695 - 65,19

10. Utah Jazz - 24 - 1445,5 - 60,23

 

(*) - kolejnosc: ilosc meczow, ilosc fp, srednia fp

 

Graczem tygodnia w FBL#2 został: Flash

 

 

Klasyfikacja ogolna (calosc rozgrywek)

 

1. DaBronx - 70 - 5858,5 - 83,69

2. Pulpety - 66 - 5449,5 - 82,57

3. MJ-Team - 62 - 4866 - 78,48

4. TWisM - 66 - 5172,5 - 78,37

5. PeterTeam - 71 - 5479 - 77,17

6. Fafkulce - 70 - 5308 - 75,83

7. Slackware - 67 - 4930,5 - 73,59

8. PeaceForAllBallerz - 77 - 5561,5 - 72,23

9. Kangaroos - 67 - 4501,5 - 67,19

10. Utah Jazz - 63 - 3820,5 - 60,64

 

(*) - kolejnosc: jw

 

 

Srednia fp na mecz dla calej ligi = 75,03

Srednia ilosc rozegranych meczow na druzyne = 67,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zwyciezca to chyba wypadaloby os napisac :roll: .

Jest to moje pierwsze zwyciestwo w klasyfikacji na najlepszego gracza tygodnia w mojej juz trzyletniej karierze zabawy w FBL i niezmiernie sie z niego ciesze i mam nadzieje ze teraz rozpocznie sia jakas dluzsza passa i ze jeszcze nieraz bede odskakwal od reszty stawki na az 10pkt :) .

Zwyciestwo to zawdzieczam glownie niesamowitym wystepom, najlepszego obecnie centra w NBA-Marcusa Cambyego, ktory kazdej nocy notuje niesamowite wystepy i bardzo zadko schodzi pomizej 120 punktow w spotkaniu, a dzisiejszej nocy na przyklad mial ich az 161 :D . Oprocz niego bardzo dobrze prezentuja sie i Marion i Pierce.Pierwszy zdobywa oprocz punktow zawsze duzo zbiorek i przechwytow,a takze czest dorzuci jakies bloki a drugi ma na kncie zawsze duzo i pkt i zb i as.

Ogolnie cala druzyna gra na razie bardzo dobrze i niektorzy zawodnicy nawet mnie troche zaskakuja ale to bardzo dobrze i mam nadzieje ze tak juz zostanie :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno wziąłem sobie Battiera bo widziałem że ładnie gra i dziś zagrał mi na 100FP i tym chyba sobie znalazł miejsce w moim składzie, a licze na stały dobry przypływ FP z jego strony :D tylko jeszcze aby T-Mac wrócił i będe już zadowolony. Jeszcze tylko Brevina zastąpić kimś i już będe walczył o FBL#2. kiedy mam już 1/10 meczy za sobą stwierdzam że będe walczył o awans njaprawdopodobniej z Szakiem, Mazikiem oraz z Air-MJem. Tym razem nie zrobie głupiej wymiany przez którą moge przegrać tą walke :twisted: (wszyscy z zeszłego sezonu w FBL#3 chyba wiedzą o co chodzi)

 

A i Flashowi gratulujemy steala miesiąca (oby tylko miesiąca :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 4 (19.XI-25.XI.2005)

 

1. DaBronx - 25 - 2175,5 - 87,02

2. Fafkulce - 25 - 2160,5 - 86,42

3. MJ-Team - 22 - 1882,5 - 85,57

4. TWisM - 24 - 2037,5 - 84,90

5. Kangaroos - 22 - 1791 - 81,41

6. Pulpety - 26 - 2080,5 - 80,02

7. PeterTeam - 24 - 1892 - 78,83

8. PeaceForAllBallerz - 25 - 1818,5 - 72,74

9. Slackware - 25 - 1748,5 - 69,94

10. Utah Jazz - 22 - 1290 - 58,64

 

(*) - kolejnosc: ilosc meczow, ilosc fp, srednia fp

 

Graczem tygodnia w FBL#2 został: Flash

 

 

Klasyfikacja ogolna (calosc rozgrywek)

 

1. DaBronx - 95 - 8034 - 84,57

2. Pulpety - 92 - 7530 - 81,85

3. MJ-Team - 84 - 6748,5 - 80,34

4. TWisM - 90 - 7210 - 80,11

5. Fafkulce - 95 - 7468,5 - 78,62

6. PeterTeam - 95 - 7371 - 77,59

7. Slackware - 92 - 6679 - 72,60

8. PeaceForAllBallerz - 102 - 7380 - 72,35

9. Kangaroos - 89 - 6292,5 - 70,70

10. Utah Jazz - 85 - 5110,5 - 60,12

 

(*) - kolejnosc: jw

 

nio trzeba umiec nabijać z kulturą. Ja chciałem oznajmić , iż jutro omówie wyniki podane przez Szaka. :D

No wiesz, przyzwyczailem ludzi do pewnego poziomu profesjonalizmu i jesli z jakiegos powodu poziom ten w pewnych okolicznosciach ma byc obnizony, to ludziom nalezy sie wczesniejsze uprzedzenie 8) :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOlejny dobry tydzień za mną. Wszystko mi się udaje i nawet moje oczko w głowie :wink: drużyna Utah Jazz w lidze FBL#2 sprawia mi dużo pociechy. Tak nie każdy ma tyle szczęścia co ja tego jestem pewien..... Prawdziwy steal NIck Collison pamiętam jak już bodaj dwa lata temu stawiałęm na niego pod wpływm opowieści Keya jakim to jest dobrym zawodnikiem. No i wtem patrze a gośc zagrał dobre mecze dwa z rzędu. Pojawił się więc u mnie. W nagrodę zaliczył mi -8 punktów. Zaza .. nie wiem jak to wyglądało naprawdę. MOże byłby tylko zmiennikiem Colliera. TYmczasem gra dużo bo musi. I grał wyśmienice. Do czsu wczoraj zaliczył mi (nio przedwczoraj) aż 1 punkt.

Mój podstawowy , jeden z najwiekszych i najepszych cetrów NBA - Ilgauskas gra średnio na poziomie jakiś 40 fp. Mimo że gra sporo to jakoś nie efektywnie.

Moja wyjątkowa drużyna być może zdobędzie w tym roku najmniejsza ilość punktów z wszystkich 4 lig. Jaka szkoda zę Fart juz w to nie gra :twisted: Z tego miejsca chciałem zwrócic uwagę jak wazne jest doswiadczenie w grze tego typu. -- jest uja warte:D Niemniej jednan ciesze się bo Diaw gra jako jedyny powyzej pierwotnych załozeń. Kirilenko niedługo wraca. I mam przeczucie , że lada momęt rzuce sie w szaleńczej gonitwie do walki z Flashem:D

 

ps

NIo i gratulacje. Po słabym okresie Szaku nagle pognałes w górę to pewnie po tym jak siłą mi Derona zabrałeś. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy steal NIck Collison pamiętam jak już bodaj dwa lata temu stawiałęm na niego pod wpływm opowieści Keya jakim to jest dobrym zawodnikiem.

Sluchaj Key'a to daleko zajdziesz... a dokladnie to do FBL#3 :P

Ja rok temu dalem sie nabrac na Ronalda Murray'a, ale w przyplywie racjonalnosci nie wpuscilem dziada do grajacego skladu :wink:

 

Moja wyjątkowa drużyna być może zdobędzie w tym roku najmniejsza ilość punktów z wszystkich 4 lig.

Chyba lekcewaz kolegow skupionych w nizszych ligach :)

Twoja druzyna wybitnie zawodzi, choc jak sie patrzy na nazwiska i to, co bylo rok temu, to jest dziwne. Taki Ilgauskas, Thomas czy Alston to byly dosc pewne punkty skladu. Ale z czasem moze cos drgnie.

 

NIo i gratulacje. Po słabym okresie Szaku nagle pognałes w górę to pewnie po tym jak siłą mi Derona zabrałeś. :wink:

Dzieki, choc to dopiero pierwszy tydzien, co osiagnalem srednia 80fp. A Deron ostatnio niezle, ale to nie znaczy rowno i pewnie. Simmons mnie wkurzyl, to dalem Jazzmanowi mu szanse i na razie raz lepiej, raz gorzej. A tak w ogole to czekam na Boozera. Flash i jego druzyna na razie wymiata, ale podstawy tego sukcesu sa kruche jak kosci Cambymana :wink: Ale powaznie, to gosc wymiata niesamowicie. Moja obecna pozycja tez jest po czesci skutkiem kontuzji, ale Shaqa. Jak Diesel wroci, to lepiej, zeby Boozer tez wrocil, bo bede mial "dziurke" w skladzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze humorki dopisuja. A tak na powaznie to gimmienie nazekaj tak na swoich zawodnikow bo inni nie maja wcale lepiej. np u mnie nikt oprucz R.Lewisa nikt nie gra tak jak tego oczekiwalem zwlaszcza Nowitzki , MIller i Marbury czyli pierwsze 3 picki.

Do tego jeszcze menda Szak zabral mi z przed nosa Zoo,spoznilem sie o jakas minute.W zeszlym sezonie trzymalem go prawie calutki sezon i nawet pare razy zagral u mnie i dupa z tego byla ,dopiero w tym sezonie ma wiecej czaeu i gra rewelacyjnie wiec raczej o powrot O Nela bym sie nie martwil .Dziwne jest to ,ze w zeszlym sezonie bylo wiecej zawodnikow w skladzie i jakos mozna bylo cos znalezc na rynku FA a teraz normalnie tragedia. Mam nadzieje ,ze w koncu cos sie zmieni i nagle eksploduja jakies talenta na fa ,bo bedzie trzeba sie przyzwyczajac do FBL3 a to raczej marna perspektywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze menda Szak zabral mi z przed nosa Zoo,spoznilem sie o jakas minute.

Shit happens, ale ja nie mialem zadnego centra w skladzie, wiec Zo spadl mi jak z nieba. No i jako kibic Miami mialem prawo pierwokupu :wink: A tak powaznie, to Gimmie jakis czas temu w podobny sposob zarabal mi Pachulie. Wchodze na strone, patrze ze kolo sobie lezy na FA, klikam w Add, a tu info, ze gosc jest w innej druzynie :?

 

Dziwne jest to ,ze w zeszlym sezonie bylo wiecej zawodnikow w skladzie i jakos mozna bylo cos znalezc na rynku FA a teraz normalnie tragedia. Mam nadzieje ,ze w koncu cos sie zmieni i nagle eksploduja jakies talenta na fa

Z czasem bedzie tak, jak zwykle, IMHO. A wylawiac talenty, to trzeba punktowo, a ty walisz z karabinu :) Masz najwiecej ruchow sposrod wszystkich GM-ow, a np. dalo sie wylowic Mourninga, Mike James gdzies tam byl, Gimmie "poderwal" do skladu Diawa, Battier tez cos pokazal, ja po cichu troche licze na Derona Williamsa. Spoko, ktos tam z przeblyskiem sie bedzie pojawial co jakis czas. Problemem jest tylko a) wylowic zanim inni wylowia i B) zaryzykowac i umiescic w punktujacym skladzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem bedzie tak, jak zwykle, IMHO. A wylawiac talenty, to trzeba punktowo, a ty walisz z karabinu Smile Masz najwiecej ruchow sposrod wszystkich GM-ow, a np. dalo sie wylowic Mourninga, Mike James gdzies tam byl, Gimmie "poderwal" do skladu Diawa, Battier tez cos pokazal, ja po cichu troche licze na Derona Williamsa. Spoko, ktos tam z przeblyskiem sie bedzie pojawial co jakis czas. Problemem jest tylko a) wylowic zanim inni wylowia i B) zaryzykowac i umiescic w punktujacym skladzie.

 

na szczęście byłem wtedy pierwszy 8) i teraz to stały punkt mojego zespołu, ale troche się denerwuje na T-Maca, bo kilka dni temu pisało że ma status day-to-day a on ciągle nie wraca.

Od dwóch meczy moi zawodnicy grają coś dziwnie równo czyli 70-80FP, a dziś Gasol około 170 :D i średnia zapowiada się 90FP z 9 graczy, tak więc jeszcze was będe gonił i powalcze o awans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że w poprzednich 3 sezonach wszystko wygrywałem to i tym razem nie spuszczę z tonu i tę kategorię spróbuję wygrać.

Nie dam sobie wyrwać tytułu tym razem. Zaczne eksperymentować. Zatrudnie jakis mistrzów (czarnej magii = bo tez jak oni mogli się dostać do NBA.) NBA . jak Slava Mendelevenko or sg.l.t. :wink:

 

Nie masz szans Gimmie 8)

:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: Co za cholerny patalach z tego Stojakovica, jeszcze e tym sezonie nie zagral zadnego meczu na przyzwoitym poziomie i tak tez bylo tej nocy. Zanotowal maiczne 6,5pkt i dzieki niemu mialem srednia z tej nocy 102pkt a tak mialbym 123 :evil: .

Na szczescie jak zwykle na wysokosci zdania staneli Camby i reszta zawodnikow z osemki grajaca dzis swoje mecze.Marcus zanotowal kolejny juz wspanialy wystep ze 152 pkt na koncie, Marion dolozyl 118 a Pierce 120pkt.I nieoczekiwanie bardzo duzo punktow dolozyl Miller, ktory mial az 135pkt :shock: .Teraz Stojak na lawke i szybko z tamtad sie nie ruszy, a do pierwszej osemki wskoczy albo Dalembert albo Frye i mam nadzieje ze ich forma bedzie wzrastac i po kolejnym tygodniu rozgrywek znowu bede na pierwszym miejscu w tabeli :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja grzeje teraz 6 miejsce (średnie) i coraz bardziej przestaje myśleć o awansie :? ale może jak T-Mac zacznie grać, może Nocioni będzie grał coraz lepiej, Gasol się ustabilizuje na +100FP :roll: jeszcze licze na awans ale to raczej musiałbybyć spowodowane raczej słabszą grą innej drużyny, ponieważ moja drużyna gra prawie że cały czas równo ale rzadko zdażają się przebłyski, a jak się zdarzy to ktoś inny zawali i średnia +80 jest dla mnie prawie nie osiągalna a tego bym potrzebował, mam nadzieje że się uda :roll:

 

Zanotowal maiczne 6,5pkt i dzieki niemu mialem srednia z tej nocy 102pkt a tak mialbym 123 :evil:

i ten tu będzie nam biadolił na dodatek że ma średnią tylko +100 kiedy ja się męcze żeby mieć +80.ale widać że dobrze rozegrał draft więc mimo wszystko należy się szacunek, ale wiesz jak to wnerwia kiedy ty masz średnią +100 i biadolisz kiedy człowiek się męczy, kombinuje z FA, a to daje marne wyniki. Ja bym skakał z radości jakbym miał średnią +100 z jakiegoś dnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listopad (od poczatku do 30.XI.2005)

 

1. DaBronx - 111 - 9374,5 - 84,45

2. TWisM - 110 - 8958,5 - 81,44

3. MJ-Team - 104 - 8372,5 - 80,50

4. Pulpety - 115 - 9187,5 - 79,89

5. Fafkulce - 112 - 8863,5 - 79,14

6. PeterTeam - 113 - 8820,5 - 78,06

7. PeaceForAllBallerz - 118 - 8520 - 72,20

8. Kangaroos - 102 - 7340,5 - 71,97

9. Slackware - 113 - 8044,5 - 71,19

10. Utah Jazz - 101 - 6316,5 - 62,54

 

(*) - kolejnosc: ilosc meczow, ilosc fp, srednia fp

 

Graczem listopada w FBL#2 zostal Flash.

Niestety ten mizerny wynik nie pozwala na sklasyfikowanie w All-Time Leaders :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no pieknie, widze ze braklo mi cale 0,5 pkt zeby sie tam znalezc, ale coz idzie listopad to i o wpis do FBL All-Time Leaders sie postaramy :wink: . A zgadnijcie przez kogo sie nie dostalem na ta liste :x . Podczas draftu, ktory przeprowadzalem na kompie kuzyna, bo mnie w domu nie bylo zawiesil mi sie sprzet i to tak ze od razu cham musial mi wybrac dwoch graczy:Stojaka i Ginobiliego :? , a bylo jeszcze wtedy do wziecia jeszcze wiele ciekawszych nazwisk. Predrag mial byc liderem Kings - :lol: , ten gosc nie potrafi ani zbierac ani asystowac, juz o przechwytywaniu czy blokowaniu nie mowiac, a w tym sezonie jeszcze na dodatek zapomnial jak sie trafia do kosza :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.