Skocz do zawartości

acta.


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

dałem wyżej :)

 

kilka ostatnich faktow z naszego podworka

-jakis koleszka zaklada przesmiewcza strone antykomor , wpadaja kominiarze w pelnym rynsztunku i wyprowadzaja typa w kajdanach , oczywiscie wszystkie media to pokazuja - ku przestrosze - smiac sie z rzadu nie mozna , kto sie smieje - kajdany

-11 listopada za wiedza wladz warszawy wpadaja jakies lewackie scierwa z niemiec i robia burde w centrum stolycy, pretekst do obostrzenia ustawy o zgromadzeniach.

- tv trwam - nie dostaje koncesji , opozycja tak sie przestraszyla ze rudy zamknie wszystkim usta ,ze doszlo do paradoksu i sld (partia anty rydzykowa ) zaczyna bronic praw tv trwam do nadawania lol

-teraz acta

 

acta nie uderzy w takich szarakow jak my , co najwyzej bedzie co pol roku jakis pokazowy proces - wynajda jakiegos biedaka , znajada kilka filmow czy innego pobranego nielicencjowanego scierwa i pokaza w tv ku przestrodze - acta dziala. moze teraz niektore hostingi nie bedea dzialac , ruskie hakiery cos wymysla i niedlugo bedzie po staremu.

media sa stronnicze , internet to jedyny obszar w miare niekontrolowany chociaz glowne portale inf powielaja wszystko za prasa i tv, ale jesli komus zalezy i poswieci czas dotrze do interesujacych go informacji

co najbardziej przeraza wszystkie rzady - to czego nie moga kontrolowac , skoro prasa i tv sa kontrolowane pora wziac sie za internet

opozycja ma przejebane......

ale dostęp do informacji będzie nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a ja myślałem, że jakiś 200:calm: Chyba, ze mylisz demokrację jaką była z ochlokracja jaka jest...

 

 

 

To realne demokracja, to ta w której głosowało w porywach do 5% (słownie: pięciu procent) obywateli płci niewątpliwie męskiej?:friendly_wink: A może anglosaska (amerykańska), z piękną tradycją zepsutych okręgów i rasowo/religijnymi odchyłami?

 

Przy wszystkich wadach obecnego systemu, trzeba stwierdzić że najwięcej ludzi w Europie (czy na świecie?) może się cieszyć choć ułamkiem praw obywatelskich (oraz dostępem do informacji). W liczbach względnych czy też bezwzględnych.

 

Zawsze można wrócić do pięknych idei rewolucji francuskiej. I stwierdzić, że jej zakłamanie, zbrodnie i wpływ na świat niekoniecznie odbiegają od mechanizmów rządzących rewolucją komunistyczną.

 

Jak już wpadłem w polemiczny szał...

 

Mistrz Beatka

- żarty na tej stronie sprowadzały się do tezy, ze "Komorowski to ch...." (co nie znaczy, że powinni wchodzić z kominiarami na chatę, ale paragraf jest i jakoś nigdy nie przeszkadza aktualnie rządzącym)

- to dokładnie ci sami lewacy od 10-20 lat wrzeszczą, że korporacje są złe i zapewniam że i dziś stoją w awangardzie w sprawie acta. Patriotyczna część narodu, gdzieniegdzie obraźliwie zwana kibolami, tłukła się nie widząc lewaka na odległość mniejszą niż kilkaset metrów. Notabene, należało Niemców zatrzymać na granicy, to by chryi nie było, z paragrafu... no właśnie jakiego? Jesteś niewinny dopóki nie udowodnią, ci ...

- czy Rydzyk wypełnił wszystkie dokumenty, które wypełniły inne stacje na tym multipleksie?

Edytowane przez Iwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To realne demokracja, to ta w której głosowało w porywach do 5% (słownie: pięciu procent) obywateli płci niewątpliwie męskiej?:friendly_wink: A może anglosaska (amerykańska), z piękną tradycją zepsutych okręgów i rasowo/religijnymi odchyłami?

 

.

To realna demokracja,która jeszcze stosunkowo niedawno pozwoliła wybrać na prezydenta JFK-a,a liderami narodu uczyniła Luthera Kinga i Malcolma X.Niestety ówczesna demokracja i poczucie równości oraz wolności obywateli USA było zbyt dużym zagrożeniem.Właśnie ostatnie 20 lat to upadek demokracji i zrobienie z większości ludzi bateryjek systemowych,a nie obywateli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu Beatka -

 

1. za wiedzą władz miasta prawackich ścierw było z 10 x więcej i nie pluli tylko demolę czynili:bull_head:

2. TV Trwam nie spełnia warunków finansowych, odwołując się jednocześnie do nielegalnych zbiórek. Jeden wyrok zapadł 10 jeszcze czeka, a pieniądze na Stocznię sprzed 15 lat przepadły. Nie ma kasy - nie ma MUXA, proste!

3. art. 135 par. 2 k.k. Kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczpospolitej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Proste? Proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1 Prawackie ścierwo to sam możesz być a rodzin z dziećmi które szły w marszu tak nie nazywaj.

ad 2 KRRiT to jest jedna z największych mafii w Polsce, dzielą i rządzą całym rynkiem a na początku transformacji ujebali niezależne telewizje, żeby te ścierwa Wejcherty, Waltery, Solorze, RMFFMy nie miały konkurencji. Pieniądze na Stocznię to chyba nie mają wielkiego znaczenia przy wydawaniu koncesji.

ad 3 Debilne? Debilne! Powoduje to, że nie możesz zwyzywać prezydenta od idioty bo Ci tego prawo zabrania chociaż jest idiotą, powszechnie znane są jego gafy i durne wypowiedzi co w subiektywnym odczuciu powoduje, że ma w sobie coś z opóźnionego umysłowo. Sama ochrona dóbr osobistych to też jest ciekawa sprawa, jak coś tak głupiego może istnieć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsiatka, za słowne znieważanie kogokolwiek to relikt poprzedniego systemu ...

Ale tak zazwyczaj jest, Ci którzy system obalają i dochodzą do władzy, potem biora resztę społeczeńtwa jeszcze bardziej za morde, tylko w bardziej wyrafinowany sposób.

 

Nie będzie mozna napisać, że Melo to cipa, bo wjazd na chate murowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To realna demokracja,która jeszcze stosunkowo niedawno pozwoliła wybrać na prezydenta JFK-a,a liderami narodu uczyniła Luthera Kinga i Malcolma X.Niestety ówczesna demokracja i poczucie równości oraz wolności obywateli USA było zbyt dużym zagrożeniem.Właśnie ostatnie 20 lat to upadek demokracji i zrobienie z większości ludzi bateryjek systemowych,a nie obywateli.

Kennedy to nadal jedyny katolicki prezydent, czy coś się zmieniło? Kennedy pochodził z bogatej, choć katolickiej rodziny (co powtarzam, miało wówczas jeszcze większe znaczenie niż dziś), bardzo mocnej na Wschodnim Wybrzeżu. To nie był człowiek znikąd. Zresztą jego prezydentura sama w sobie jest oceniana bardzo różnie, i gdyby nie zamach nie byłaby raczej chwalona.

 

Jest jeszcze kilka innych ciekawych okoliczności jego wyboru. Argument Nixona "ci co słuchali radia, uznali ze wygrałem w tej cholernej debacie!" pewnie znasz. No to mamy pierwszą kwestię - nawet zwolennicy JFK przyznają, ze to był pierwszy prezydent wybrany przy tak wielkim udziale mediów i samego Kennedy'ego z chłopięcą buźką. Jeśli ktoś dziś uważa, ze wybory sprowadzają się do wyboru kandydata w lepszym krawacie i lepszego w świetle kamer, i uważa ze to nie tak powinna działać polityka, to chyba powinien widzieć kto był prekursorem?

 

Są inne jeszcze pytania. Kennedy ruchał wszystko co się ruszało i o tym wiedzieli wszyscy. Równocześnie na użytek publiczny pokazywał żonę z dziećmi. To do dziś nierozwiązane pytanie, czy wyborcy mają kupować publiczny wizerunek polityka, a to co robi w łóżku to jego osobista sprawa? Czy może jednak nie? Z publicznym wizerunkiem JFK kontrastował ponoć także jego stan zdrowia i tak naprawdę ponoć łykał tabletki tonami. I znowu, czy wyborca powinien o tym wiedzieć, czy to kwestia nieistotna? Czy może to właśnie ta informacja z ważnych?

 

I King i Malcolm skądś się wzięli, no nie? Czy wolno przypominać gawiedzi, że formalnie segregację rasową w kolebce demokracji zniesiono dopiero za Johnsona, 40 lat temu, czyli dwa pokolenia temu? I czy ma to jakiś wpływ na to, że te wszystkie czarnuchy w lidze są takie głupie?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udajesz,że tego nie rozumiesz czy naprawdę nie masz pojęcia czym jest ACTA?W obu przypadkach dalsza dyskusja nie ma sensu,bo nie lubię tracić czasu na spieranie się z ignorantami.Po drugie nie zadawaj pytań skoro sam nie potrafisz odpowiedzieć na wcześniej postawione.

Ciekaw jestem po prostu jak konkretnie wpłynie to na twoje działania w internecie. Pewnie nawet nie wiesz tylko powtarzasz utarte slogany...

 

A co do twojego pytania to niby jak mam na nie odpowiedzieć skoro zawiera tezę, z która się nie zgadzam?

 

 

skoro prasa i tv sa kontrolowane pora wziac sie za internet

A gdzie jest to kontrolowanie, nie licząc TVP (która właściwie z definicji jest polityczna)? TVN niby wspiera PO ale to sprawa właściciela, że zatrudnia dziennikarzy o takich a nie innych poglądach. W Polsacie po odejściu Lisa polityki praktycznie nie ma. Poza tym mam dwie skrajne telewizje - TV Trwam i Superstację.

 

Co do gazet to przecież masz gazety lewicowe (Przegląd, Nie, Fakty i mity, Krytyka polityczna), wspierające PO (Wprost, GW), wspierające PiS (Rzepa, Uważam że, Nasz dziennik, Gazeta Polska), nawet Korwin-Mikke ma własną gazetę (Najwyższy czas). Masz też dwa brukowce, które właściwie dowalają wszystkim. ;]

 

Patologia jest tylko w TVP ale to jest taki moloch, relikt PRLu, tak samo jak Poczta Polska, PKP, PZPN albo korporacje prawnicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1 Prawackie ścierwo to sam możesz być a rodzin z dziećmi które szły w marszu tak nie nazywaj

A dlaczego nie? Nie ja zacząłem zresztą więc prześledź wątek kto tu ścierwem pierwszy rzucił. Więc - vice versa - ścierwem to możesz Ty być, ale nie obrażaj tych kobiet, mężczyzn i dzieci, które szły przeciw - wielbionemu przez Ciebie - faszyzmowi. Zgadza się? Jak nie to Twoja chata z kraja, najlepiej nad modrym Dunajem...

 

KRRiT to jest jedna z największych mafii w Polsce, dzielą i rządzą całym rynkiem a na początku transformacji ujebali niezależne telewizje, żeby te ścierwa Wejcherty, Waltery, Solorze, RMFFMy nie miały konkurencji. Pieniądze na Stocznię to chyba nie mają wielkiego znaczenia przy wydawaniu koncesji

Jakie to niezależne TV? Przecież przewodniczącym KRRiTv był wówczas gdy dawał koncesję Polsatowi poseł PIS Marek Markiewicz. Więc co? Kogo ujebał, że tak cudownie cię zacytuję? Przecież Polsat to było zaplecze pampersów - Walendziak, Semka, Pawłowicz, Rymanowski, Gasper, Sellin, Łęski, Lichocka - oni wszyscy tam zaczynali albo w nim lądowali.

A co do pieniędzy na Stocznie. Oczywiście, że mają bo zbiórka była nielegalna i środków nie ma, a więc zbierający podlega odpowiedzialności karnej, ale jego wielbiciele, jak Ty, jakoś pomijają to milczeniem. Do tego dochodzi kwestia nadajników Radia M. i TVTrwam wokół Petersburga, współfinansowanych przez fundację Schillera, czyli przybudówkę służb postsowieckich, które dziwnie łaskawe sa dla Ojca Dyrektora...

 

ad 3 Debilne? Debilne! Powoduje to, że nie możesz zwyzywać prezydenta od idioty bo Ci tego prawo zabrania chociaż jest idiotą, powszechnie znane są jego gafy i durne wypowiedzi co w subiektywnym odczuciu powoduje, że ma w sobie coś z opóźnionego umysłowo. Sama ochrona dóbr osobistych to też jest ciekawa sprawa, jak coś tak głupiego może istnieć. :)

No właśnie, pierwsze słowa określają poziom Twojej wypowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem faszystą i generalnie jestem przeciwny wszelkim lewicowym ideologiom więc i faszyzmowi, który propagowały środowiska idące w manifestacji anty do marszu niepodległości, generalnie na tym mógł bym zakończyć dyskusję bo po co mam z Tobą dyskutować jak rzucasz mi tu faszyzmem a nie wiesz co to znaczy?

Napiszę tylko, że nie obchodzi mnie kto podlega odpowiedzialności karnej bo nie o tym mówię więc nie będą odchodził od tematu jak to próbujesz robić, chodzi mi o to, że koncesję dostały takie media jak Polsat czy RMFFM a inne wcześniejsze projekty lądowały w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem faszystą i generalnie jestem przeciwny wszelkim lewicowym ideologiom więc i faszyzmowi, który propagowały środowiska idące w manifestacji anty do marszu niepodległości, generalnie na tym mógł bym zakończyć dyskusję bo po co mam z Tobą dyskutować jak rzucasz mi tu faszyzmem a nie wiesz co to znaczy?

Napiszę tylko, że nie obchodzi mnie kto podlega odpowiedzialności karnej bo nie o tym mówię więc nie będą odchodził od tematu jak to próbujesz robić, chodzi mi o to, że koncesję dostały takie media jak Polsat czy RMFFM a inne wcześniejsze projekty lądowały w koszu.

Nie wywijaj się z tematu. Napisałes co napisałeś i nie wycofuj się takim rakiem... Też nie muszę z Tobą dyskutować, jak wyjechałeś mi ścierwem lewackim - jeszcze raz zobacz kto zaczął - ale ten wysiłek jednak podejmuję. OK - z tym faszyzmem przegiąłem i przepraszam. W każdym razie

kwestia koncesji jest kwestią taką jak wszystkie, mniej czy bardziej dyskusyjną, ale tworzenie wokół tego jakiś teorii jest dość ryzykowne...

A co odpowiedzialności karnej za obrazę to też jest to rzecz do dyskusji, ale istota nie było nazywanie prezydenta idiotą, ale zamieszczenie strzelanki coby sobie w Komoruskiego postrzelać - to już brzydko pachnie...

 

Rozumiesz w ogóle co czytasz czy tylko standardowo robisz sobie z czyichś postów odskocznie do podzielenia się z resztą swoimi przypadkowymi przemyśleniami niekoniecznie związanymi z tematem?

To pisz jaśniej i nie używaj porównań, których dwuznacznej wymowy sam nie pojmujesz... A od tego co piszę i jak to akurat Tobie, w świetle powyższego, wara!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? Nie ja zacząłem zresztą więc prześledź wątek kto tu ścierwem pierwszy rzucił. Więc - vice versa - ścierwem to możesz Ty być, ale nie obrażaj tych kobiet, mężczyzn i dzieci, które szły przeciw - wielbionemu przez Ciebie - faszyzmowi. Zgadza się? Jak nie to Twoja chata z kraja, najlepiej nad modrym Dunajem...

daleko mi do Młodzieży Wszechpolskiej czy ONRu.

ale sam byłem na tym Marszu i ciężko mi przyjąć do wiadomości ,że jestem faszystą. to co zrobiła GW i TVN (inne stacje po części także) to propaganda grubymi nićmi szyta. będąc na tym Marszu a później czytając relacji w internecie byłem zszokowany. myślałem ,że byłem gdzie indziej.

lewicowe ,neobolszewickie lobby jest tak silne ,że praktycznie jeśli człowiek nie weźmie niszowej gazety lub nie poszpera w Internecie to ma często wypaczony pogląd na pewne sprawy.

w tym tygodniu Wyborcza dokonała kolejne zajebistego ruchu propagandowego.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11010828,Manifestacja_poparcia_dla_Orbana___Nie_chcemy_byc.html?lokale=gdansk

 

100tys vs 100tys. wystarczy spojrzeć na zdjęcia i relacje na youtube z tego marszu i gołym okiem widać ile było Węgrów popierających Orbana. oczywiście zwolennicy mówią o 1mln co jest przesadą ale na oko było dużo więcej niż te 100 tys Wyborczej.

jeśli Orbana można nazwać faszystą ponieważ wpisał wartości chrześcijańskie do konstytucji ( odnośnie małżeństw i aborcji) oraz opodatkowała koncerny międzynarodowe dostając kraj zrujnowany przez lewicę to nie mam żadnych pytań tylko żal mi jest ,że jest grono ludzi nawet inteligentnych jak mi się wydawało w to wierzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loraku, gdzie? W ktorym miejscu?

 

Koelner - uuu, nazbierało się wątków. Powiem na razie tak: Ty piszesz "neobolszewickie lobby", inni o "lewackim ścierwie". To dlaczego tak bronicie się przed określeniem neofaszystowski? Skoro uzywasz takich porównań to wiedz, że z mojej strony zawsze dostaniesz taką kontrę. Nie można kogoś nazywać "neobolszewikiem" czy "lewackim ścierwem" a potem się dziwić, że się jest nazywanym neofaszystą, co eufemistycznie nazywa się nacjonalizmem, a nawet, patriotyzmem...

 

Chyba, że uważasz, iż BOLSZEWIZM to jednak coś gorszego niż faszyzm...

Edytowane przez Maxec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.