Skocz do zawartości

TNT Charity Basketball Game


Key

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz za sprawa wczesniejszych info na wszystkich portalach koszykarskich, zwlaszcza tych zagranicznych, wiadomo odbedzie sie dobroczynny mecz gwiazd na rzecz ofiar huraganu Katrina, ktory spustoszyl nie dawno Nowy Orlean. Pomyslodawca tego przedsiewziecia jest Kenny Smith byly dwukrotny mistrz NBA z Rockets. Mecz odbedzie sie w hali Houston Rockets Toyota Center w niedziele. Swoj udzial w tym spotkaniu zapewniliy nastepujace postacie:

 

LeBron James, Cleveland Cavaliers

Kobe Bryant, Los Angeles Lakers

Kevin Garnett, Minnesota Timberwolves

Jermaine O’Neal, Indiana Pacers

Stephon Marbury, New York Knicks

Dwyane Wade, Miami Heat

Amare Stoudemire, Phoenix Suns

Paul Pierce, Boston Celtics

Alonzo Mourning, Miami Heat

Antonio McDyess, Detroit Pistons

Steve Francis, Orlando Magic

Sam Cassell, Los Angeles Clippers

Ron Artest, Indiana Pacers

Chauncey Billups, Detroit Pistons

J.R. Smith, New Orleans Hornets

Dahntay Jones, Memphis Grizzlies

Mike James, Houston Rockets

Lindsey Hunter, Detroit Pistons

Derek Anderson, Houston Rockets

Carlos Boozer, Utah Jazz

 

Lista graczy moze ulec zmianie i tak tez nalezy sie spodziewac jakichs nowych nazwisk do konac tygodnia.

Jedna z druzyn poprowadzi obecny szkoleniowiec Mavs Avery Johnson.

Nazwisko szkoleniowca drugiej druzyny na razie nie jest znane, jednak powinnismy zostac poinformowani o tym do konac tygodnia.

 

Pomijajac ten caly informacyjny wydzwiek tematu chcialbym dowiedziec sie cos wiecej, tzn czy jakas stacja TV (nie koniecznie C+) bedzie transmitowal lub retransmitowal spotkanie, bo na razie nic na ten temat nie wiadomo. Pewnie jeszcze torrent wchodzi w gre.

Kolejna rzecza interesujaca mnie jest forma spotkania tj czy to bedzie tradycyjny ALL STAR tzn WEST vs EAST czy jakos inaczej bedzie to rozwiazane. Ja sadze, ze raczej sklady druzyn nie beda podzielone w tradycyjny sposob. Ale skoro nie, to jak?

Jestem ciekaw w jakiej formie beda zawodnicy? Do sezonu jeszcze troche czasu zostalo, wiec chyba nie nalezy spodziewac sie super formy. Jednak milo bedzie zobaczyc jakis meczyk ciutke wczesniej niz zazwyczaj ma to miejsce w danym sezonie.

 

Licze, ze wszystkie sprawy dotyczace teog spotkania bedziemy omawiac wlasnie tutaj, wlacznie z komentarzami juz po meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zamiast Dahntay Jonesa (???) wolałbym np. Allena Iversona

Wiesz moze gosc w cale nie ma cynicznych powodow, dla ktorych wystepuje w tym meczu, ale jak by na to nie patrzec to wystep w takim meczu to darmowa promocja. A wiec przyjemne z pozytecznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od tego ze bardzo fajnie ze taki mecz sie odbedzie bo jest to okazja do upamietnienia dwóch jakze waznych wydarzen w historii USA. Cieszy to ze kasa z meczy pojdzie na ofiary huraganu. Jestem bardzo ze chociaz kilka gwiazd zdecydowało sie w tym meczu wystapic. W sumie nie wiem co stoi im na przeszkodzie bo sezon sie jeszcze nie zaczał, jakies przygotowania trwaja wiec jeszcze trzy razy zdązał dojsc do pełnej sprawnosci na RS. Mam nadzieje ze skłąd jeszcze minimalnie ulegnie zmianie, ze dojda jeszce SO, Iveron, Carter, Duncan. od pcozatku raczej wiadome byłoz e skałd nie bedzie idelany i tak wspaniały jak podczas lutowego meczu ASG, ale chciałbym chociaz w pierwszych piatkach ujzec tych najwybitniejszych z wybitnych. Mam nadzieje ze chociaz przez kwarte gwiazdy sie zmobilizuja i zagrają na najwyzszych obrotach, pełna obrona, zero luzu. jak to sie stanie to pewnie w ostaniej kwarcie. W pierwszje połowie to mogą robic wszystko co chca, efektywnosci jak najmilej widziana. Oczywiscie w moim scenariuszu nie moze tez zabrkanac emocji, czyli jeden rzut który przesądza wszystko :P Mam nadzieje, ze C+ zrobi nam niespodzianke i pokaze to wydarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zamiast Dahntay Jonesa (???) wolałbym np. Allena Iversona

Wiesz moze gosc w cale nie ma cynicznych powodow, dla ktorych wystepuje w tym meczu, ale jak by na to nie patrzec to wystep w takim meczu to darmowa promocja. A wiec przyjemne z pozytecznym.

Nie mówie, ze cyniczne ma powody, ale to trochę śmieszne i dziwne ze w meczu obok takich gwazs startuje ktoś, kto zdobywa 4 punkty w meczu i malo kto o nim słyszał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym zagranicznym forum Lakers znalazłem takie informacje odnośnie tego meczu:

-ponad 40 graczy wyraziło chęć wzięcia udziału

-mecz ma mieć 4 kwarty po 10minut i format East vs West

-jak wiadomo było wcześniej jednym trenerem ma być pochądzący z Luizjany Avery Johnson a drugim prawdopodobnie trener Hornets Byron Scott

- nazwa tego wydarzenia to "Players Giving Back hosted by Kenny Smith"

-poza tym Kenny Smith na konferencji prasowej mówił, że właściciele Toyota Center wynajęli mu halę za darmo

-TNT zajmuje się oprawą nie będzie także reklam

-będą przyjmowali datki w czasie tego wydarzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wcześniej czytałem o inincjatywie Kennego, teraz jeszcze przeczytałem o geście Stephona. Widać że liga się mobilizuje, żeby pomóc, a poza tym jak ktoś napisał jest to darmowa promocja. Licze że gwiazdy nie wymienione wyżej takie jak właśnie AI, Duncan, Carter, T-Mac, Shaq, Big Ben czy K-Mart, pojawią się podczas meczu. I nie oczekuje tu zaciętej walki a raczej świetnego show, który na celu ma zebranie dużej sumy i przekazanie jej potrzebującym.

Jak widać szefowie Toyota Center, są super kolesiami, oferta złożona NOH, teraz to. Szacunek dla nich. I licze że C+ szarpnie się i pokaże to spotkanie, w końcu będzie to też okazja do sprawdzenia formy naszych rodzimych komentatorów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dahntay Jonesa, co do tego Pana to o nic go nie oskarzam. Poprostu mowie, ze takie cyniczne powodki jak darmowa promocja wchodzi w rachube. Oczywiscie z gory nie mozna o to oskarzac gosci, ktorzy sa mniej znani, a chca pomoc.

 

Na razie nic nie slychac o tym, by mecz byl gdziekolwiek transmitowany do Europy. Stad tez co raz bardziej zaczynam sie sklaniac ku torrentowi, na ktorym powinno to sie znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zamiast Dahntay Jonesa (???) wolałbym np. Allena Iversona

Wiesz moze gosc w cale nie ma cynicznych powodow, dla ktorych wystepuje w tym meczu, ale jak by na to nie patrzec to wystep w takim meczu to darmowa promocja. A wiec przyjemne z pozytecznym.

Nie mówie, ze cyniczne ma powody, ale to trochę śmieszne i dziwne ze w meczu obok takich gwazs startuje ktoś, kto zdobywa 4 punkty w meczu i malo kto o nim słyszał 8)

Ten koles ma switny wyskok i robi zaje***te dunki i wydaje mi sie ze wlasnie dlatego tam wystapi...

Ciekawe czy to ze sa tam sami czarnoskorzy zawodnicy to przypadek??

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koles ma switny wyskok i robi zaje***te dunki i wydaje mi sie ze wlasnie dlatego tam wystapi...

Skoro tak to wszystko gra. Taki mecz bazuje na widowiskowosci, a wiec gosc tego typu jest jak najbardziej mile widziany. Jak sie dobrze zaprezentuje to moze SDC 2006 :)

Ciekawe czy to ze sa tam sami czarnoskorzy zawodnicy to przypadek??

Moze po tym jak pojawily sie spekulacje, ze opieszalosc w akcjach ratunkowych itp wynikala z rasistowskich powodek, teraz goscie z NBA w duzej mierze pochodzacy rowniez z biednych dzielnic czarnoskorych chca pokazac, ze nie potrzebuja pomocy bialasow. Ciezko wyciagnac jakis konkretny wniosek, bo rzekomo wladze oficjalnie zaprzeczaja temu jako by rasizm mial tutaj cos do rzeczy. Ael czy nawet jesli by tak bylo by sie przyznali? Nie sadze. A po za tym cos w tym jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.de/files/5004575/KatrinaCharity.wmv.html

Highlights z meczu, jak pojawi się link do całego spotkania albo wiecej mixów tego typu to wrzucę.

http://sports.yahoo.com/nba/news?slug=a ... &type=lgns

 

Tu jest mały opis, niestety nie wiadomo kto ile rzucił... Najlepszy fragment kopiuje: 8)

 

Allen Iverson arrived about 10 minutes before the game, causing quite a stir. He didn't play but got perhaps the biggest ovation of the day when introduced. He posed for pictures, signed autographs and encouraged the East team from their bench.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi strzelcy w obu zespołach:

Dołączona grafika

Trochę dziwnie podzielili składy. Artest w West, Amare w East?

 

EDIT: Ściągnąłem i obejrzałem tego torrenta. Jest to cała transmisja TNT oczywiście z normalnym angielskim komentarzem. Całość trwa ponad godzinę. Co do jakości, to jest zupełnie znośnam, więc tylko ściągać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bt.davka.info/torrents/05.09.12-NBA_Hurricane_Relief_Game.torrent

 

Sam jeszcze nie sciagalem ale zapewne dzisiaj sie za to zabiore... jak ktos szybciej sciagnie to niech napisze jaki komentarz i jaki jezyk i czy to jest pelny mecz

Weszlem wlasnie na davke i patrze, ze juz jest ten mecz. Ale gadalem z takim gostkiem co u nas na glownej komentarze do newsow wali i on go ma stamtad sciagnietego i mowil ze jakosc mocno srednia tzn na full ekranie jest problem z rozpoznaniem graczy, ale mecz jest caly tylko wyciety jest kawalek 2 kw, bo jest tam jakas wstawka o Katrinie.

Z reszta nie bylo sie co spodziewac w koncu plik ma nie spelna 300 MB. Zaczalem juz zasysac, ale i tak czekam na jakis wiekszy wypas jesli chodzi o wersje.

 

BTW:

Z highlightu, ktory zescie tutaj zapodali dowiedzialem sie, ze gral tez Lewis, co mnie cieszy. Dowodzi to temu, iz ta niby oficjalna lista graczy bioracych udzial w meczu wypuszczona na pare dni przed tym meczem byl chyba jeszcze kilkakrotnie update'owana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko, cel jak najbardziej szczytny, tu nie ma o czym dyskutowac, swietnie ze bogaci ludzie chca cos zrobic "dla braci". Problem to poziom sportowy, wytrwalem niecala I kwarte i wylaczylem, tego syfu nie da sie ogladac, poziom 100 razy gorszy niz All Star Game, fatalnie gracze sa przygotowani poki co, widac ze forma wybitnie wakacyjna, dziekuje postoje, poczekam sobie jeszcze 2 miesiace do listopada na prawdziwy sezon. Moze potem sie cos zmienilo, ale na poczatku ilosc strat, niecelnych i nieprzemyslanych podan, fatalnych decyzji, odpalonych rzutow w stylu Walkera bylo jak dla mnie za duzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, wiesz, moim zdaniem źle na to patrzysz. Dobrze, że w ogóle zauważyłeś, dlaczego taki mecz się odbył, ale chyba trochę nie na miejscu jest teraz zastanawianie się, czy ktoś musi pracować nad shoot selection, a ktoś nad ball handlingiem. Masz rację - jest gorsze niż All Star Game, bo to nie jest All Star Game, to jest spotkanie charytatywne, oni tam przyszli pomóc tym, co potrafia najlepiej - ale w formie przyjaznego spotkania, tu nie liczyła się sama gra, tylko parę paczek, właśnie ekwilibrystyczne rzuty i generalnie nie była to raczej koszykówka dla koneserów, ale dlatego ogólnego fana, a może nawet nie, inaczej, dla typowego odbiorcę, który zobaczy jak ktoś rzuca z połowy to się zaciekawi, który zobaczy windmilla to przyklaśnie. Myślę, że na to można patrzeć tylko z tej strony i nie mam potrzeby roztrząsać, czy McGrady powinien popracować nad first stepem, a Bryant nad podawaniem - prędzej bym zaczął roztrząsać dlaczego niektórzy wielcy tej ligi na takowym meczu się nie pojawili, nie chodzi o jakieś wyrzuty - ale trochę wyobraźni. W końcu im bardziej jesteś rozpoznawalnym, tym lepszą reklamę zrobisz takiemu przedsięwzięciu i "kilku" fanów przyjdzie tam, chociażby z Twojego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.