Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

goglaq... jak to widzisz?... proponuję bo widzę że ten Iman Shumpert... to trochę słabe uzupełnienie a trzy tygodnie zwłoki,

to jednak sporo! ja sobie w tym momencie mogę pozwlić na zwłokę i dlatego myślę że uczciwie. W sczególności Chalmers,

zdrowo wygląda w tej wyminie myślę że daje ci wszystko czego potrzebujesz i ma sporo potencjału na rozpęd... ale daję dowolność.

 

Daj znaka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wiecej meczy niz wszyscy z czolowki wiec moge sobie pozwolic na zwloke :) shumpert daje mi przechwyty i puki co jestem z niego umiarkowanie zadowolony. Jacksona oczywiscie nie chce, raz zagral dobry mecz i tyle, wrocil na dno ;) chalmers tez niepewny gracz, raz gra dobrze, raz przecietnie. Szukam samych solidnych grajkow a do tego chalmers gra w mocnym miami gdzie nie jest nawet 3 opcja. Nie po to czailem sie na manu zeby go oddac za kartofle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary,ja sobie nijak nie pomogam oddając conley'a i pau, stary!... najlepiej przechwytujący w lidze- opdecnie w top 5 rankingu, 16 ptk,8 as... i pau budzący się w końcu do formy jakiej od niego oczekuje od miesiąca...Może i jest to uczciwa w jakimś sensie wymiana ale ja oddawałbym podstwę swojego składu, za dodatek na który mogę sobie pozwolić mając nadmiar podkoszowych... Pau narazie zostaje jak chcesz możemy kombinować z Noah i Hibbertem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do trójek ostatni nakupiłem siekaczy(pierce, durant, holiday) i jak bede potrzebował ich więcej to siągnę po specjalistów,

W tym tradzie najbardziej mnie kusiła możliwość podminay Johnsonem jednego z PG... przez co nie straciłbym dominacji asyst,

i zyskał na TO... ale jak mówie to jest tylko dodatek za który musiałbym zapłacić, najlepszym PF i podstawowym PG!... nie w tą stronę droga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym muszę poczekać... Jeśli Noah po odpoczynku zacznie punktować, powiedzmy do 14... to jest taka możliwość, ale jak Pau zacznie walić 20,10,3 plus 1,5 blk... to nie ma ;) więc z dobrego serca radzę żebyś się mimo wszystko rozglądał nad innymi propozycjami, bo moja wymagała będzie nieco czasu i tak naprawdę trudno określić na czym stoi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warrier... Co chesz za kure?... powiedz mi jakich pozycji szukasz a zmontuję,

dobrą ofertę. Myślę że mam grajków na każdą pozycjię, którzy by wnieśli sporo dobrego do twojego squadu.

Tym bardziej że jestem w stanie zapłacić 2 do 1 a to niezły deal w stosunku do jego kontuzjogenności!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Edytowane przez CubeBrick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuj coś Mooney - może będzie łatwiej:) Tylko proszę Cię, rozsądnie...

 

Może Griffin+ Wall vs Jennings + Brand? Jennings>Wall, Griffin >Brand. Griffin wbrew pozorom nie jest taki super bo mi zabiera dużo w FT% no ale avatar zobowiązuje:) Brand daje Ci bloki i przechwyty.

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.