Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Matek a oglądałeś kiedyś jakieś mecze w jego wykonaniu - wiesz, tak, zebyś skupił się na tym co on robi. Dla mnie to jeden z bardziej niedocenianych SG w tej lidze... Nawet widziałem takie zestawienie po sezonie na bodajże ESPN gdzie oceniano graczy na każdej pozycji i na SG Gordona wymieniano jako najbardziej niedocenianego albo najbardziej obiecującego, nie pamietam już. Także to nie tylko moje zdanie skromnego kibica LAC:) O, znalazłem: http://espn.go.com/nba/story/_/page/5-on-5-110726/shooting-guard-ratings

Poza tym, że jest świetnym strzelcem to jeszcze naprawdę dobrze broni. Ty lubisz wariatów a ja lubię takich na pierwszy rzut niepozornych "silent killers". Szkoda, że mi nie pomoże w tym roku bo bym powalczył o podium z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, nie ma podstaw chyba do veta w tym wypadku, ale nie wiem c zy jestem do konca obiektywny. JJ drugi na swojej pozycji w calej lidze tylko za Kobe a Gay to nieco gorsza wersja lebrona. Nie wiem juz sam, moze Ci co glosowali na "nie" niech sie wypowiedza ;) bo po p rostu nie rozumiem powodu veta. Mimo wszystko mam nadzieje ze przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.