Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż - chciałeś Barnesa to Ci go chciałem dać :D. A Jefferson to mimo wszystko niezły pick dla kogoś kto szuka 3PM i wierzy w jego formę - wyrzuciłem go bo potrzebuję innych statsów. Poza tym nudzi mi się jak nic się nie dzieje w składzie:)

 

A na Gordona czekam z utęsknieniem, miał mi dawać 25pkt na mecz na dużej skuteczności o 1,5-2 STL - a tu taka dupa:( W zeszłym sezonie miał co prawda kontuzję ale ręki. A tu taki klops z kolanem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw LA muszą się dostać do PO:)

A tak serio: moje marzenie: LAC-LAL w PO ;) Jeśli do tego dojdzie to się mogę założyć o jakąś butelczynę whisky kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji :) Biorąc pod uwagę, że jesteś - zdaje się- hejterem LAC (tak chyba pisałeś na forum gdzieś) to pewnie przyjmiesz zakład:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bedzie takie spotkanie w PO - wchodze :) jakies warunki? ze zdrowiem kluczowych graczy?

 

i jestem haterem tylko z powodu goscia z twojego avatara :) do ostatniego sezonu clipps byli mi obojetni a nawet czulem do nich jakas sympatie jako ze tez byli z LA. niech oddadza go za Howarda i moja sympatia wroci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty do niego masz?:) Naprawdę w tej lidze są gracze którzy są bardziej irytujący. Ja np, uwielbiam celtów- ale KG nie trawię, to chyba mój "ulubieniec". Do tego stopnia, że w zeszłym tygodniu wolałem, żeby mi kolega kupił w TD Garden koszulkę Allena niż KG. Choć pewnie nigdy jej nie założę na kosza bo gram na środku i nijak do mnie "Allen" nie pasuje z tak ułożoym rzutem:)

 

Co do zakładu- proponuję poczekać do PO - bo do tego czasu w LAL może być Howard a CP3 może być kontuzjowany - a wtedy zakład nie ma sensu. No chyba, że Bledsoe nagle wskoczy na poziom AS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trawie poprostu :) jeszcze ostatnio akcja z Morrisem...

 

 

KG to jedyny w c's ktorego lubie (od zawsze). kiedys byl u mnie na rowni z Kobe, liczylem ze zagra w LA. a bylo blisko kiedys :) dlugodystansowo jednak Gasol to lepsza inwestycja. ale po sezonie konczy sie kontrakt Garnetta wiec... :D nie licze ze po przygodzie w c's przejdzie do Lakers dokonczyc kariere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której akcji z Morrisem mówisz? I o ktorym Morrisie mówisz, tym z LAL? BTW- będą z niego ludzie moim zdaniem. Zwróciłem na niego uwagę w Pre-season i nawet się zastanawiałem czy nie wygryzie Fishera z rotacji - a tu debiut dopiero po kontuzji Blake'a. W każdym razie podoba mi się jego bezczelność w podejmowaniu decyzji - no ale ma mistrza bezczelności na każdym treningu:)

 

EDIT: KG nie lubię za te jego babskie "bijatyki". Zaczepia a potem się chowa albo macha śmiesznie tymi wielgachnymi łapami. No i strasznie przypomina mi jednego gościa przeciwko któremu gram w kosza - ta sama pyszałkowatość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz skrot z meczu lal-lac... po gwizdku za faul paula morris wszedl na kosz i zrobil paczke a ten rudy osiol celowo narazil go na kontuzje

 

s5? za wczesnie. musi moim zdaniem jeszcze troche pokazac chociaz do konca sezonu jest troche czasu i moze moze... fisher ma czasem niezle mecze. kilka doobrych asyst lub kilkanascie punktow czasem rzuci (nawet niezle wyglada w fantasy tak na marginesie jak wlaczy sie FA pg). morris dostal szanse przed kontuzje blake'a, tylko od niego zalezy jak ja wykorzysta. podoba mi sie jak gra, przydaloby sie zeby nie byl na boisku za czesto z kobe

 

lbj hatuje od kiedy pamietam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cofniecie tego trejda płakać nie będę jak zostawicie to też nie. Dostając tą drużynę jrue nawet nie był w składzie punktującym :) Kidda i 2 innych rozgrywajków tak czy siak oddam bo mam ich uwaga 6!, blatcha z czasem pewnie też. Głównie chodziło mi o butlera bo chłop się rozkręca i liczę, że zacznie sypać 20 ppg przy CP3 (okrutnie potrzebuje pkt). Ogólnie dostałem mega dziwną drużynę która wymaga w moim mniemaniu mega zmian.

 

Rozumiem, że decyzja należy do was. Jeżeli ta wymiana wam nie pasuję Matek możemy zrobić tak, żeby im pasowało i się wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, prawdopodobnie trejd przejdzie, póki co tylko dwie osoby vetowały, potrzebne są bodajże 4 głosy na nie - a jeszcze tylko dwie nie głosowały.

Fakt, że Butler to perspektywiczny pick. Ale tracisz Holidaya i Bletche, wysoka cena, za wysoka moim zdaniem. Ale innym to nie przeszkadza, tobie też nie- róbcie co chcecie. A Matek znów wygrywa na trejdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale czasami chodzi też o dobrą zabawe, nie ? Blatcha nie lubię i tyle dla mnie jest zje***ym gościem. Fakt, że jrue jest ciut wyżej niż teaque ale nie planuje żeby któryś z nich został u mnie w teamie. Mając westbrooka, lawsona i agustina na pg.

 

Tak mówicie, że ten blatche taki tutaj nierówny w trejdzie to dlaczego gość jest 12 w "most dropped players" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem to. Bez przesady, lekko go pchnął tylko i zdaje się, że od razu żałował bo Morris jeszcze nie upadł a on juz gestem przepraszał. Oglądam go od roku i pierwszy raz takie coś widzę w jego wykonaniu- także bez przesady, każdemu może się zdarzyć głupie zagranie. Bynum dużo bardziej się zasłużył w kategorii "bijemy małego w dwutakcie:) Nie mówiąc już o tym, że praktycznie codziennie można zobaczyć dużo bardziej chamskie zagrania.

 

NIe mówię o s5, myślałem o Blake w s5 i młodym z ławki. Fakt, z Kobem na boisku średnio to wygląda...

 

Idę w kimę, może wstanę na rudego osła na 4.30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Matek i mhm,

 

Zaakceptujcie proszę fakt, że ludzie interesują się trejdami z udziałem kogoś kto jest nowy w lidze i w dodatku bez udokumentowanej historii na forum! Szczególnie, że trejdy Matka kilka razy były już kontrowersyjne i niektórym może to przeszkadzać, że ktoś oddaje lepszego gracza kosztem gorszego bo np. go nie lubi. Taki transfer bowiem wpływa także pośrednio na całą ligą a nie tylko na samą sytuację trejderów. Niektórzy poświęcają zabawie dużo czasu nie po to, żeby rywalizować z kimś kto przechwycił np. LBJ, Kobiego i powiedzmy CP3 bo ktoś tam ich nie lubił albo ktoś jest po prostu megasłaby w ROTO i nie umie oczacować czy trejd jest opłacalny.

 

Vetowanie to część reguł, które akceptowałeś, Matek, więc nie siej teraz fermentu. Szczególnie, że o ile się nie mylę tylko raz Twój trejd był zavetowany i to nawet nie przez innych a ty sam go ostatecznie odrzuciłeś.

Koniec kropka.

Zdenerwowałem się przez was i teraz nie usnę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.... Tylko nie jrue!!!! Nie powiem ale mnie właśnie krew zalała, bo walczyłem

O niego z havlickiem bity miesiąc i ten nic tylko blokował, ze niby chce poczekać z wymianami,

Do końca plaoffow na forum...ehhh chyba się nie doczekałem a dawalem góry w tych tradach;/

 

Edit; wg. Mnie trade jest wporzadku, widać czarno na białym cele drużyn i wlasciceli,

I nawet blatche który w zeszłym sezonie był dzikiem w roto, w tym już nie robi takiej różnicy.

Edytowane przez CubeBrick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.