Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

no :D Ty jestes dla mnie wielka zagadka, nie masz nikogo szczegolnego w skladzie a mimo to trzymasz sie gory bez problemu :P z tym Andersonem to strzal w 10 byl. Jesli juz mowie ogolnie o skladach to zastanawiam sie, jakim cudem Cubebrick zebral tak mocna ekipe, pewniak chyba do wygrania puki co. Mam nadzieje ze sie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz - miałem autopick bo byłem wtedy off-line przez tydzień. No i jest jak jest:) Potem miałem średnio udany trejd: Gordon za Kobe (no ale cieżko było przewidzieć kontuzję Gordona), choć moze jak wreszcie Eric wróci do gry to da mi dużo punktów i przechwyty:) Także faktycznie, nie mam za bardzo gwiazd w zespole. Ale udało mi się pare perełek ściągnąć z FA i jakoś idzie:) Pewnie gdyby Kobe został to mógłbym być nawet pierwszy teraz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm mozesz poszla oferta :)

 

Teague daje sporo wiecej asyst i przechwytow (i bloki) oraz lepsza skutecznosc za 3, myslalem ze latwiej sie zgodzisz na trade za dajacego mniej korzysci Holidaya, twoja decyzja masz dwie opcje do wyboru :)

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie:( Zestawienie sumaryczne w każdej kategorii (poza TO, nie chciało mi się szukać a w "podglądzie" graczy nie widać tej staty):

[TABLE=width: 504]

[TR]

[TD]3PM[/TD]

[TD]REB[/TD]

[TD]AST[/TD]

[TD]STL[/TD]

[TD]BLK[/TD]

[TD]TO[/TD]

[TD]PTS[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]-0,1[/TD]

[TD]-1,3[/TD]

[TD]-5,1[/TD]

[TD]-1,4[/TD]

[TD]-0,6[/TD]

[TD]0[/TD]

[TD]0,2[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

tam gdzie minusy są - mhm traci. Czyli traci w każdej kategorii, nie zyskuje praktycznie w żadnej. Panowie, ja vetuję (jak normalny gracz a nie jako komisarz) - stwórzcie sensowniejszy trejd, proszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kidda i tak wywalam, robcie co chcecie do kazdego mojego trade'u cos macie...od Kobe po Blatche...

 

croolick wez tez pod uwage ze to sa gracze z innych pozycji.

 

niczyjego transferu nie komentowalem, twojego z kobe tez

 

przyklepalem Westa za Gordona bez gadki a wy macie pretensje, jak przy kazdej mojej wymianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek - nie do każdego. Ja miałem wcześiej tylko do jednego ale i tak nie vetowałem nawet - a o ile się nie mylę kiedyś nawet broniłem Twojego trejdu. A tutaj ostrzegałem, że będe szczególnie uważnie liczył staty w każdej kategorii. Zresztą sam spójrz- co mecz zyskujesz średnio 5 asyst i 1,5 przechwytu nic nie tracąc - gdzie tu interes dla mhm? Nie czepiałbym się gdyby chodziło o małe róznice - ale 5 asyst i 1,5stl to wg mnie dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie tez zestawianie nie jest do konca w porzadku, czasem chodzi glownie o jednego zawodnika a reszta i tak wyladuje na lawce. Zastanawialem sie czy to puscic i bylem sklonny sie zgodzic, no ale skoro nie tylko dla mnie wyglada to podejrzanie to juz sam nie wiem. Wlasciwie od matka tylko butler jest jakims sensownym graczem a co do blaira i hilla to w FA znajdziemy pewnie lepszych obecnie. Natomiast blacz, holiday i kidd to gracze ktorych sam chcialbym u siebie miec, sam jrue jest chyba wiecej wart od blaira hilla i butlera razem wzietych, no ale to juz naciagane. Ktos jeszcze sie tu wypowiada czy tylko ja, croolick i matek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w cyfrach prezentowala sie twoja propozycja cousinsa za barnesa?

Nie proponowałem Ci Cousinsa za Barnesa... OK, kilka razy dałem głupie propozycję- ale to w odpowiedzi na głupie propozycję innych chcąc pokazać moją irytację:) Ale kiedy dawałem poważniejsze oferty to zwracałem uwagę na cyferki i starałem się bilansować punkty w poszczególnych ROTO-kategoriach. Za Cousinsa proponowałem ci m.in. Ala - nie przyjąłeś tego.

 

I oczywiście, że takie zestawienia nie są do końca w porzadku - ale jakoś porównać trzeba. Matek mówi, że Kidda i tak wyrzuca- ale pewnie i mhm nie wszystkich wrzuci do punktującej 10-tki. Dlatego mogłem porównać tylko w ten sposób.

Zgadzam się z gogalq - takich graczy jak Blair czy Hill znajdziesz na FA. A Holiday i Blatche'ów już niekoniecznie...

Tak jak mówiłem - nie vetuje trejdu jako komisarz (czyli autorytarnie) ale dałem zwykły vote, pierwszy raz zresztą w tej grze o ile się nie mylę. I tak jak obiecałem monitoruję dokładnie trejdy mhm - tak jak obiecałem. Moim zdaniem Matek - świadomie bądź nie- trochę wykorzystujesz fakt, ze "nowi" jeszcze nie do końca się łapią w ROTO i łatwiej namówić ich na niezbyt korzystny trejd. Tu mamy taką sytuację - nie tracisz absolutnie w ŻADNEJ kategorii, zyskujesz wyraźnie w DWÓCH. Ciekaw jestem co ty byś o takiej wymianie powiedział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariza wraca dziś a Jefferson gra coraz słabiej. Wiem - ryzykuję ale nie mam wyjścia.

 

 

Nie mam gwiazd, które by was skusiły do trejdów więc kombinuję z FA.

 

EDIT: zresztąryzyko nie jest znów takie duże. Ariza daje mi przechwyty, więcej zbiórek i IMHO stabilną formę. A Jefferson - takie mam przeczucie bo nie oglądam SAS - będzie teraz w dołku. Zresztą tracę tylko w 3PM których nie potrzebuję, szczególnie jak już wróci Gordon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.