Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2011/12


matek

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos mi powie dlaczego Lakers nie wymienili w tym sezonie Gasola ?? przecież przy takim rozwoju gry Bynuma, nie ma juz miejsca dla Hiszpana pod koszem, a jako ze wykreca nadal bardzo dobre cyferki, to spokojnie mogliby wyciągnąć za niego kogos, kto by im bardziej pasował (z Nets D-Willa np., opcji jest bardzo dużo). przecież ten zespól jest totalnie niezbilansowany, ich gra obwodowa nie istnieje (w ogóle ich system gry w ataku poza post upami dla Bynuma nie istnieje, co było szczególnie widać w starciu z tak poukładanym zespołem jakim są Spurs). szkoda tego straconego sezonu, bo Kobe nie zostało już dużo czasu na kolejne sukcesy w roli pierwszoplanowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg myślisz, że gdyby Nets chcieli za Hiszpana dać Lakers Williamsa to Lakers, którzy od rozpoczęcia sezonu chcieli wzmocnić się na rozegraniu i handlowali Gasolem powiedzieliby nie ?

 

Tak w ogóle to nie zgadzam się, że dla Pau nie ma miejsca tzn nie ze sportowego punktu widzenia najwyżej z finansowego, Lakers ze Spurs zagrali faktycznie kompletnie statycznie i bez pomysłu w ataku, ale to nie znaczy, że tak to zazwyczaj wygląda. Mecz ze Spurs ewidentnie zawalili, ale jak już pisałem wcześniej niewiele w tej lidze jest w tej chwili o ile w ogóle takie są duetów PF -C lepiej współpracujących ze sobą niż właśnie Pau z Drew. Hiszpan dostaje ok 1/3 swoich minut jako prawdziwy center pod koszem kiedy Bynum odpoczywa, a resztę gra jako PF co przy jego inteligencji i dobrym rzucie nie stanowi żadnego problemu.

 

Nie wiem dlaczego piszesz o straconym sezonie co najmniej jakby go Lakers mieli skończyć już w przyszłym tygodniu, nie rozumiem także tego dlaczego piszesz, że ich gra obwodowa nie istnieje niejaki Kobe Bryant tam ciągle na obwodzie jest chociaż wczoraj w pierwszym meczu po kontuzji czasami trudno było go zauważyć. Ile meczów Lakers widziałeś od kiedy w pierwszej piątce jest na rozegraniu Sessions ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mi powie dlaczego Lakers nie wymienili w tym sezonie Gasola ?? przecież przy takim rozwoju gry Bynuma, nie ma juz miejsca dla Hiszpana pod koszem, a jako ze wykreca nadal bardzo dobre cyferki, to spokojnie mogliby wyciągnąć za niego kogos, kto by im bardziej pasował (z Nets D-Willa np., opcji jest bardzo dużo).

Lakers nie byli w stanie wyciągnąć Kyle'a Lowry'ego, a gdzie tam Deron.

 

przecież ten zespól jest totalnie niezbilansowany, ich gra obwodowa nie istnieje (w ogóle ich system gry w ataku poza post upami dla Bynuma nie istnieje, co było szczególnie widać w starciu z tak poukładanym zespołem jakim są Spurs). szkoda tego straconego sezonu, bo Kobe nie zostało już dużo czasu na kolejne sukcesy w roli pierwszoplanowej

Mam wrażenie, że wyciągasz wnioski na podstawie jednego meczu, akurat atak Lakers w ostatnim czasie nie jest problemem. Od przyjścia Sessionsa mają ortg niemal 111 (a więc na poziomie najlepszej ofensywy w lidze - Spurs), nie potrafią jeszcze utrzymywać wysokiego poziomu egzekucji przez pełne 48 minut i generalnie jest jeszcze sporo do poprawy, ale to zrozumiałe, biorąc pod uwagę, na jakim są etapie.

 

Tak czy inaczej, w ataku Lakers dzieje się znacznie więcej niż mówisz i widać to było nawet w tym nieudanym meczu z San Antonio, przynajmniej dopóki Spurs nie zrobili tego decydującego runu. Brown akurat w dużym stopniu wzoruje się na Ostrogach, Lakers próbują stosować strong corner offense, sporo setów 1-4, sporo zasłon w celu uruchomienia Bryanta, picki 1-2, które od początku sezonu kreują wiele dobrych pozycji, więcej picków od kiedy przyszedł Sessions, zwłaszcza z Gasolem, czasem poszczególne rozwiązania z triangle.

 

Szwankuje za to obrona, nadal nie umiemy bronić picków, Bynum jest zbyt nierówny pod względem zaangażowania w defensywie, zresztą od kiedy zespół znów się poczuł pewnie w ataku, effort po drugiej stronie parkietu mocno siadł, w play-off musi pojawić się poprawa, bo inaczej czeka nas dość szybki wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zdecydowanie celowo go pierdolnął, to w ogóle był prawdopodobnie zaplanowany i przemyślany z góry zamach by osłabić OKC na PO, macie chłopaki rację, nie wiem jak mogłem być tak ślepy dzięki, że otworzyliście mi oczy

Jesliby to byl ktos inny niz Artest to moze mozna by bylo probowac go bronic... LP jest za darmo prosze przewin sobie i oglanij dokladnie, najlepiej klatka po klatce.

Pierdolnal go nie dla tego zeby oslabic przeciwnika ale dlatego ze jest idiota co wielokrotnie udowadnial.

Ciekawe czy Harden moze mu sprawe cywilna z tego zrobic o celowe wyrzadzenie uszczerbku na zdrowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupie strasznie i pechowe zagranie MWP, ale na pewno nie celowe

 

a Breena po tym słuchać się nie po prostu nie da co za gość...

Specjalnie założyłem konto, żeby Ci napisać, że jesteś zje***ym hipokrytą. Tym postem w swojej pustocie dorównałeś artestowi:hororr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.