Skocz do zawartości

?FBX#4? don't give a shit...


Benon

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Zwlekam z załorzeniem takiego tematu już jakiś czas, bo wiem jakie kontrowersje może on wywołać u co poniektórych. Niemniej jednak jakoś się przełamałem i oto jest, stworzony przeze mnie, temat nowego keepera...

 

Mamy lockout w pełni i generalnie jest jak w polskim filmie: nic się nie dzieje... Sezon może, a nawet nie tylko może, ale bardzo prawdopodobnie rozpocznie się z jakimś opóźnieniem, o ile w ogóle się rozpocznie. Wygląda więc na to, że mamy mnóstwo czasu, aby uzbierać managerów do FBX#4. Jeśli się nie uda i chętnych wystarczająco dużo nie będzie, to no problem - spróbujemy za rok, a jak nie za rok, to za dwa. Jedno co wiem na pewno, to ja jestem chętny i z tego co się orientuję to kilka innych osób zainteresowanych tematem również by się znalazło.

 

Jeśli uda nam się zebrać minimum, którym jest dla mnie 16, to proszę nie narzucajcie nam swojej woli i nie róbcie z tego wielkiego problemu. Ja naprawdę nie chcę szerzyć anarchii i robię to tylko dlatego, że uważam tę formę gier typu fantasy za najbardziej interesującą, więc jeśli jesteś chętny/chętna (patrzcie jaki jestem cywilizowany) to śmiało zadeklaruj swoją chęć uczestnictwa w rozgrywkach.

 

Coby nie przeginać w drugą stronę wszystkim potencjalnym kandydatom posiadającym już więcej niż jedną drużynę keepera na forum e-nba serdecznie dziękujemy - dla nich miejsca nie będzie...

 

Myślę, że znacznie większa liczba osób zainteresuje się FBXem, wiedząc, że mogą stworzyć coś od podstaw, zamiast przejmować gotowy team, lub wybierać spośród ograniczonej liczby graczy, jak mamy w przypadku expansion draft.

 

Ludziska, deklarować się, zabawa jest przednia i polecam wszystkim, którzy jeszcze nie spróbowali. Mam nadzieję, że szybko zapełnimy poniższą listę.

 

Lista chętnych:

 

1. Benon

2. mac

3. Z33

4. Vic

5. Muslii

6. Maciek9020

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co trzy istniejące jakoś jeszcze ciągną, więc to nie jest chyba jakiś problem, a tak jak wspomniałem całkiem nowa liga może skłonić do gry znacznie bardziej, niż już istniejąca.

Zobaczmy, jak popularny będzie temat, ile chętnych znajdziemy i wtedy będziemy oceniać, czy jest sens, czy sensu nie ma...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat nieco zdechł, więc podbijam...

Jakby ktoś się udzielał na jakimś innym forum, gdziekolwiek, to niech zareklamuje, jakieś info wrzuci... Jak ktoś ma jakiegoś kumpla zajawionego, to niech go tu przydybie, nauczy, przeszkoli, itp.

Ja próbowałem tyle o ile ale niestety bez jakiś wymiernych efektów...

 

I na koniec jeszcze prośba do przeciętnego czytacza, który sobie myśli, że może jak chłopaki uzbierają trochę ludu, to może też się zgłoszę - zgłoś się teraz, bo może kilku tak myśli, a jeśli tak jest, to nie ma czasu czekać, bo tylko jak będzię jakiś ruch w temacie, to jakieś postronne osoby również się zainteresują...

 

Panowie, panie, zapraszam... Czego więcej do koorfy nędzy chcieć??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.