Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, andy13 napisał:

Przecież o jest biznes. To nie ma być fajne i ładne, fani mają to kupić.

Sprzedażowo pewnie musi się swooshowi zgadzać. Odwieczny dylemat w sprzedaży: spamowanie różnorodnymi produktami "bo każdy coś dla siebie znajdzie" (teraz) vs ograniczenie wyboru do towarów mniej różnorodnych, za to potencjalnie bardziej pożądanych (kiedyś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, andy13 napisał:

Przecież o jest biznes. To nie ma być fajne i ładne, fani mają to kupić.

Niby tak ale te zielone Jazz to jest koszmarek , Najgorsze zielone ale tak naprawdę poza Raptors to wszystkie są fatalne.. O ile City często gęsto są fantastyczne o tyle Earned to już jest mocno na siłę  i częśto przekombinowane

I potem jest taki krzaczek jak w meczu bodajże Thunder-Hawks gdzie obie ekipy biegały w identycznych kolorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, josephnba napisał:

Tęsknię za czasami kiedy kolulek było 4 sztuki

No i wciąż nie mogę się przyzwyczaić do wyjazdowych jerseyów w domu.

Tak k**** wiem, że jestem stary i krzyczę na chmury

 

 

hehe mam dokładnie to samo, nie mogę się cholera przestawić jak widzę ciemne koszulki w domowych meczach, czy jedni i drudzy grają w ciemnych koszulkach albo ostatnio chyba Hawks z Thunder jedni czerwone drudzy pomarańcz aż liga w przerwie kazała im je zmienić :)

Brakuje mi ciemnych koszulek Lakers na wyjazdach, zakładają je naprawdę od wielkiego dzwona i też u siebie, a na wyjazdach te, które były domowymi przez lata i nazywane złotymi. 

Ciemne w domu, jasne na wyjeździe do przyzwyczajenia w NFL czy NHL tak to działa, ale to ciągle miksowanie jakos mnie nie przekonuje, wiele to jakieś dziwne wynalazki, ale cóż też już stary jestem i widać nie rozumiem logiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zupełnie nie przeszkadza że grają wyjazdowymi jerseyami u siebie, ogólnie zazwyczaj podobają mi się bardziej away niż białe home ale ta ilość koszulek to jakiś dramat.W większości dziadowe, byle więcej :) Nike poszedł w dziwną stronę.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem fanem tego "przesytu" związanego z jerseys.. Większość z nich to coś co nigdy nie powinno powstać a jedynie niektóre zachowują przesłanie które pierwotnie miały nieść czyli po prostu powrót do korzeni i wzbudzać w potencjalnych kupcach i fanach sentyment. Niestety w większości przypadków to się po prostu nie dzieje...

Odnosząc to do powyżej zamieszczonych koszulek - czy naprawdę kibice i fani "rzucą się" na wręcz obrzydliwe koszulki Heat? I don't think so...

Nike... Błagam was... Nie idźcie w tą stronę, bo jak mówi stare, dobre przysłowie "co za dużo to nie zdrowo". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2021 o 19:56, andy13 napisał:

Przecież o jest biznes. To nie ma być fajne i ładne, fani mają to kupić.

Wiem o tym, ale jak będzie tandetne to mało kto kupi i tak.

W sprzedaży pojawiły się ciuchy związane z ASG i o ile wszystko jest totalnie generyczne z wiadomych względów to jednak nie wiedzieć czemu puszczono do sprzedaży Shirseye, które są z kolekcji przeznaczonej na ASG w Indianie (które zostało przeniesione na 2024):

lebron_durant_image_2048x.jpg?v=16146284

 

Koszulek meczowych oraz swingmanów za to w tym roku nie będzie w sprzedaży. Na razie nie wiadomo czy to oznacza, że:

a) podobnie jak w przypadku Shirsey'ów zawodnicy zagrają w strojach przygotowanych na Indianę

b) zagrają w jakiś a'la katalogowych wzorach

c) wrócą na ten jeden mecz do grania w klubowych strojach tak jak w latach 1997-2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na instagramie sklepu "The Throwback Store" pojawił się post z takimi zdjęciami:

155822306_730039491212311_6238171516653485754_n.jpg?tp=1&_nc_ht=scontent-waw1-1.cdninstagram.com&_nc_cat=107&_nc_ohc=0MJXCgBMBQEAX-o6iAC&oh=b074d1f62889a8cc3f748d1bc9f6c7e5&oe=606B3FF6156592921_3783172875096172_2695246807108897017_n.jpg?tp=1&_nc_ht=scontent-waw1-1.cdninstagram.com&_nc_cat=104&_nc_ohc=xrRr9LHyqr8AX9j5cTv&oh=a4b0ab6287a25579fc5987633d289cff&oe=606833B4

Czyli możliwe, że opcja a jest prawdopodobna jednakże to co pisałem poprzednio, koszulek tych ma nie być w sprzedaży (info podane przez oficjalne konto Suns na twitterze). Ciekawie, ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem właśnie po seansie pierwszego meczu na parkiecie Cleveland (cle-gsw) i oh boy oh boy, trzymajcie się w tym Clevelandzie.

Wiedziałem że logo jest złe, spodziewałem się też zwyczajowo najgorszych komentatorów w lidze, ale ten parkiet... Ten parkiet! Te cudaczne wlepy. Ta ilość różnych reklam we wszystkich możliwych miejscach i w każdym kolorze tęczy. Ten kąt kamery. Wow. Jest naprawdę koszmarnie - klimat jak na dworcu na przełomie wieków, brakowało tylko meneli. 

Całe szczęście pewnie za szybko tam nie "wrócę" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ely3 napisał:

Thunder mają chyba obecnie najgorsze albo jedne z najgorszych koszulek. Ten pomarańcz bije po oczach. Nieoglądalne. To chyba są Statement ... Okropne

True.

I wiem, że się powtarzam ale albo niech ich partner Loves zmieni logo albo niech oni zmienią partnera bo się patrzyć na to nie da. Z nieukrywaną zazdrością patrzę na Bucks, Lakers czy Cavaliers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.