Skocz do zawartości

wakacyjne blabla [no Nash detected]


dh12

Rekomendowane odpowiedzi

na desce to dominowal w 96, w 98 bylo b.dobrze ale bez rewelacji (choc jeszcze na plus to pamietam ze wygral jeden mecz w finalach, dominujac w crunch), w 97 przecietnie (8.5 rpg w PO)

twoje "przeciętnie" to pułap nieosiągalny dla granta i cartwrigta.

"b.dobrze ale bez rewelacji" dałoby rodmanowi 4 miejsce w regular przed Mutombo i malonem.

 

co do pary grant i cartwright to broniles ich w kontekście "dominujący podkoszowy".

ja napisałem ze dominujący podkoszowy musi mieć zbiórkę defensywna przynajmniej dobra.

nie przeciętna jak para grant/carwrigth

u nich w zespole sg/SF mieli porównywalne %Drb.

a teraz dokładnie zanalizuj ostatnie zdanie. SG i SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieksza czesc czasu i czesto cale drugie polowy rodman kryl kempa , to ze kolki z bulls zaczynaly poczatek meczy na shawnie bylo tylko taktyczna zagrywka phila poniewaz rodman sobie z nim nie radzil i wpadlby zbyt szybko w foul trouble denis rebounder byl bykom bardzo potrzebny , rodman sobie z kempem nie radzil fizycznie i szybkosciowo podobnie zreszta jak chicagowscy c , czy denis byl dobrym obronca ??? imo jako pf nie dawal rady gdyz byl lekko undersized 2,03 i ok 105kg , natomiast dobry byl w team d , 1 on 1 nie byl juz takim dobry zwlaszcza ze na pf size w obronie jest strasznie wazny , a czesto jego jedyna forma obrony przeciwko kempowi bylo flopowanie , wlasciwie mozna powiedziec ze szukal flopow caly czas , manu przy rodmanie w tej materii to naprawde slaby zawodnik :D

specjalnie przejrzałem te mecze. Kemp świetnie biegał do kontry i tak naprawdę Luc i Dennis rotowali w kryciu Kempa. Dennis zawsze szybciej wracał do obrony więc przejmował Luca po niecelnym rzucie byków ale ogólnie Kemp był przepisany Longleyowi.. zresztą bulls bronili match-up,półstrefą. ciężko jest określić kto kogo krył dłużej. może Rodman więcej bronił Luca bo ten grał średnio 28 minut a Dennis 37, Kemp 40,Kukoc 29. a jak wspomniałem jak był na boisku Kukoc to Kempa zawsze krył Dennis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na desce to dominowal w 96, w 98 bylo b.dobrze ale bez rewelacji (choc jeszcze na plus to pamietam ze wygral jeden mecz w finalach, dominujac w crunch), w 97 przecietnie (8.5 rpg w PO)

twoje "przeciętnie" to pułap nieosiągalny dla granta i cartwrigta.

"b.dobrze ale bez rewelacji" dałoby rodmanowi 4 miejsce w regular przed Mutombo i malonem.

 

co do pary grant i cartwright to broniles ich w kontekście "dominujący podkoszowy".

ja napisałem ze dominujący podkoszowy musi mieć zbiórkę defensywna przynajmniej dobra.

nie przeciętna jak para grant/carwrigth

u nich w zespole sg/SF mieli porównywalne %Drb.

a teraz dokładnie zanalizuj ostatnie zdanie. SG i SF.

mozemy tak zdanie po zdaniu? bo plywasz pan strasznie

 

wiec powtorze:

 

napisz mi prosze dokladnie gdzie napisalem, ze Rodman slabo zbieral, najlepiej podajac cytat

 

napisz mi tez prosze gdzie napisalem ze Grant i Cartwright swietnie zbierali

 

i rowniez nie przypominam sobie, bym pisal gdziekolwiek o Cartwrighcie czy Grancie jako o dominujacych, o dominujacych to ty cos pisales, nie ja, wiec moze tez zacytuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa rw pierwszy cyctat z poprzedniego posta to jest cytat z Ciebie. ile razy mam wklejac ten sam cytat?

 

co do gr/cr

chronologia zdarzeń:

ktos pisze ze ostatnio bez dominującego wysokiego mistrzostwo zdobyli bulls

ja napisałem ze pierwszy treepeet bo grant cartwright nie byli dominujący

na co ty zaczales ich bronić

to qwa jak mam interpretować?

albo któryś z nas niedokładnie czyta, albo obaj tluczemy pianę bez sensu od tygodnia.

ja już wtedy napisałem ze w kontekście dominacji.

to po tygodniu mówisz ze ty nie w kontekście dominacji.

no to sprawa skończona - 1 szy treepeeet nie miał dominującego podkoszowego

drugi miał podkoszowego dominujacego na desce

możemy skończyć temat i poklocic sie o cos innego? bo ja wiem? o Amige czy cus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec napisalem ze zbieral przecietnie, a nie ze slabo, tak ?

 

czy 'slabo' to to samo co 'przecietnie' ? a moze ktos trzeci sie wypowie, bo my z xamelem pewnie jestesmy nieobiektywni ?

 

 

pomijajac powyzsze - pozostaja Ci jeszcze dwie moje wypowiedzi do zacytowania

 

no bo sorry ale nie da sie prowadzic dyskusji gdy ktos zarzuca drugiemu, ze powiedzial cos czego nie powiedzial

 

 

p.s. co do reszty Twojej wypowiedzi, chronologii itp wypowiem sie pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec napisalem ze zbieral przecietnie, a nie ze slabo, tak ?

 

czy 'slabo' to to samo co 'przecietnie' ? a moze ktos trzeci sie wypowie, bo my z xamelem pewnie jestesmy nieobiektywni ?

 

to napisałeś ze przeciętnie.

gra?

w takim razie jak określić to co robili grant z cartwrightem ?

może byc - zbierali słabo w defensywie?

pomijajac powyzsze - pozostaja Ci jeszcze dwie moje wypowiedzi do zacytowania

 

?????? ocb?

no bo sorry ale nie da sie prowadzic dyskusji gdy ktos zarzuca drugiemu, ze powiedzial cos czego nie powiedzial

 

no dobrze postaram sie domyślić co autor miał na myśli.

chodzi Ci o to gdzie napisałeś ze dobrze zbierali.

hmm

nigdzie?

ALE! napisałeś ze dobrze bronili (tak napisales? czy nie?)

to teraz tak:

co sie składa na obronę?

obrona 1-1

obrona zespołowa

zbiórka defensywna

steale i bloki

może byc takie uproszczenie?

steale i bloki maja słabe. grant nadrabia stealami ale to jest ponizej dobrze.

od wysokich MUSIMY oczekiwać dobrej zbiórki defensywnej, żeby mozna ich określić jako dobrych obrońców. (ew. mozna dyskutować o boxoutowaniu,ale dwóch wysokich boxoutujacych to disaster, a i tak nie pociagnales tego wątku)

zbiórka defensywna tych panów po porównaniu do tego co piszesz o rodmanie jest ponizej przeciętnej.

czyli mamy dwóch wysokich którzy słabo zbierają, blokiem nie straszą, do tego cartwright jest stary i nieruchawy, (a grant jesli sie nie mylę nabrał masy dopiero w Orlando)

to gdzie nam zostało miejsce żeby nadrobić to co napisałem i dociagnac ich do "dobrze bronili"?

 

p.s. co do reszty Twojej wypowiedzi, chronologii itp wypowiem sie pozniej

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyttujac z mojego poprzedniego watku:

 

 

 

napisz mi tez prosze gdzie napisalem ze Grant i Cartwright swietnie zbierali

 

 

i rowniez nie przypominam sobie, bym pisal gdziekolwiek o Cartwrighcie czy Grancie jako o dominujacych, o dominujacych to ty cos pisales, nie ja, wiec moze tez zacytuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyttujac z mojego poprzedniego watku:

 

 

 

napisz mi tez prosze gdzie napisalem ze Grant i Cartwright swietnie zbierali

 

 

i rowniez nie przypominam sobie, bym pisal gdziekolwiek o Cartwrighcie czy Grancie jako o dominujacych, o dominujacych to ty cos pisales, nie ja, wiec moze tez zacytuj

 

to napisałeś ze przeciętnie.

gra?

 

oczywiscie, ze gra, bo dla mnie slabo to nie to samo co przecietnie, czyli, innymi slowy, wreszcie nie przeinaczyles moich slow

 

moze ty lubisz, gdy dyskkutant przeinacza twoje wypowiedzi, ja jakos nie za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyttujac z mojego poprzedniego watku:

 

 

 

napisz mi tez prosze gdzie napisalem ze Grant i Cartwright swietnie zbierali

 

 

i rowniez nie przypominam sobie, bym pisal gdziekolwiek o Cartwrighcie czy Grancie jako o dominujacych, o dominujacych to ty cos pisales, nie ja, wiec moze tez zacytuj

już przestań. napisałem ze z kontekstu wynikala ta dominacja. skoro tak nie uważasz to prawdziwe jest zdanie:

bulls zdobyli pierwszy threepeat bez dominującego wysokiego.

 

co do zbiórek:

rw30: carwrigt i grant dobrze bronili

xamel: żeby byc dobrym obrońca trzeba mieć dobra zbiórkę defensywna jesli sie jest podkoszowym.

ponieważ nie dyskutowales z tym zdaniem to ja pokazalem ze zbierali słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie misie pluszowe... obaj zacznijcie czytać swoje posty ze zrozumieniem... bo na razie to wygląda jakbyście chcieli się przekrzyczeć bezgłosowo ;) Jeden zarzuca drugiemu, że ten nic takiego nie napisał i proszę go cytować potem drugi... Jak już tak bardzo chcecie prowadzić gorącą dyskusję to rzeczowo, konkretnie i słuchając argumentów innych i się do nich ustosunkowując a nie ku*** jak popaprani poli - w dupę j*** - tycy....

Na chwilę obecną waszymi najmocniejszymi argumentami są "a pokaż mi gdzie ja tak napisałem" ;)

A zamiast czepiać się słówek pogadalibyście normalnie bo na razie to takie przekupki z targowiska z was są ;)

 

@ Rodman miał jedną rzecz której inni obrońcy mogli mu pozazdrościć... szaleństwo ;) Był/jest totalnym wariatem, nieprzewidywalny, wzbudzał niepewność u swoich przeciwników... Czy to Malone czy inny grał przeciwko niemu ciągle obracał się, patrzył gdzie jest Rodman bo z tym świrem nie wiadomo co będzie i czy mu nie odbije. On nie musiał mieć bloków itd. wystarczy, że ograniczał w znacznym stopniu przeciwnika "siedząc na nim" (ah! ten Bad Boys Style :)). No i był zajebiście uniwersalny poprzez swoją szybkość mogąc pokryć większość pozycji (od SG do C).

Zresztą to był zadaniowiec... miał przede wszystkim zbierać (i na własnej desce jak i po drugiej stronie - i tu dominował jak diabli), walczyć fizycznie, wkurzać itd... zamiast się kłócić wystarczy posłuchać wypowiedzi innych zawodników co musieli grać przeciw niemu. Help D też nie można nic zarzucić Rodmanowi ;) Największym jego problemem był brak tych cm, obrońcą był dobrym i na pewno niekonwencjonalnym ;)

 

Czy ja dobrze przeczytałem/zrozumiałem bo nie chcę mi się za bardzo czytać tych waszych postów gdzie strzelacie po 3 słowa w każdej linijce ale też nie chcę fermentu robić: czy wg kogoś tu Rodman zbierał przeciętnie? W takim razie to ja już chyba nie będę czytać więcej i poczekam na zmianę tematu :)

 

Grant & Cartwright to zupełnie inny duet niż Luc i Dennis... G&C byli dużo bardziej uniwersalni, dużo bardziej produktywni w ofensywie. L&R to chyba najgorsze ofensywne duo C-PF w historii mistrzowskich drużyn. Natomiast defensywnie byli lepsi ale nie na tyle, żeby zniwelować różnicę w ofensywie, którą mieli na poziomie 0 ;)

 

Swoją drogą panowie wywołacie odwieczny spór niedługo, który zespół Bulls z 90' lat był najlepszy ;) a zdania są bardzo podzielone i już wyobrażam sobie kolejne 10 stron odpowiedzi bez czytania wypowiedzi drugiego osobnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy taky Joel Anthony jest dobrym obrońcą? To jak beznadziejnie zbiera jest historią samą w sobie :wink:

a jest? w sensie ze chciałbyś mieć takich dwóch kolesiow startujących na pozycjach c i PF ?

biorąc jeszcze pod uwagę ze nie każdy zespół ma na SF/sg kogoś zbierajacego jak LeBron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.