Skocz do zawartości

Lockout i wszystko o


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy był tu poruszany temat, którą stronę trzymamy w tym całym konflikcie - ja osobiście trzymałem naszą stronę - kibiców - lecz niestety wygląda na to, że zarówno plejaz, jak i ołnaz nie za bardzo zdają sobie sprawę, że my wogóle istniejemy, a jeśli już o tym wiedzą to pięknie się na nas wypięli - nie ma co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że zawodnicy blefują, a jeśli tak jest, to blef obróci się przeciwko nim, bo część właścicieli bardzo chętnie przesiedzi cały sezon, a za rok zawodnicy dostaną 40% BRI, hard cap i tym podobne.

 

Jeśli to nie blef to i tak za rok dostaną 40% i hard cap.

 

BTW. Bojkot to nie w stanach.

W stanach dużo gorszy. W Polsce kibice "nie będą prowadzili zorganizowanego dopingu" i tyle, a w stanach nie odnowią season tickets i nie kupią league passa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck you Billy Hunter, fuck this players union...

 

 

Przez ostatnie 2,5 roku negocjowali, unia dostawała wszystkie informacje, jakie zyski przynosi nba, jakie straty, jakie podatki płacą, wszystko. Jak unia patrząc na to może dojść do wniosku, że ta umowa jest nie fair? Jak oni sobie to wyobrażali, że w czasach kryzysu finansowego na świecie dostaną tak korzystną umowę jak poprzednią? A teraz co, myślą że sąd przyzna im rację? No nie wydaje mi się. Zresztą nawet, sezon jest już prawie na pewno anulowany, ilość pieniędzy jaką stracą przez to gracze będzie nie do odzyskania, nawet jeśli dostaną za rok lepszą umowę to i tak stracą na przestrzeni 10 lat. Generalnie to wszystko nie ma żadnego sensu, nie wspomnę już o tym ilu fanów odejdzie od nba, sponsorów, nie rozumiem o co tu chodzi. Najważniejsi w tym wszystkim są kibice, nie ma kibiców, nie ma pieniędzy, nie ma NBA i chyba któraś ze strony zapomniała o tym i martwi się tylko o własną dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ownersi niczego nie muszą się bać

sąd chyba nie jest w ogóle właściwy w sprawie negocjacji

przecież nikogo do ugody zmusić się nie da

 

mogą zwinąć interes i czekać, sezon lub dwa - dla nich to działalność dobroczynna, hobby, kaprys, nic nie muszą , mogę inwestować w to ci im się podoba i nie musi to być klub

jeżeli stwierdzą że nie pójdą na ugodę to nie pójdą

kto ma kasę ten rządzi

rynek rządzi

zawodnicy są w dupie, najlepszymi nikt z tzw średniaków nie będzie zarabiał dobrze a tym bardziej nie będzie budzi zainteresowania gdzie indziej może poza lokalną społecznością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owners also told the courts in thier lawsuit months ago that the NBPA will do exactly what they just did today to gain an unfair advantage in the negotiation and have no intent to negotiate in good faith.

 

If they geniunly wanted to do it, they'd pull the trigger months ago, not right now.

 

 

 

to jest dobre:

Keyon Dooling- THE VICE PRESIDENT UNDER FISHER, just said "I have no idea what to expect from this, and I don't think you do, either."

gracze są tak głupi w tych negocjacjach, że to przechodzi ludzkie pojęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebane czarnuchy! to juz dzisiaj bylem pelen nadziei po tym liscie Sterna i doniesieniach ze cale Orlando jest za. liczylem ze jest wiecej takiego towarzystwa. k**** lepiej nie bylo i nie bedzie. jeszcze ten Durant mnie wkurwia. zeby to byl Kobe czy LBJ, ktorzy koszą dobra kase z reklam. on jest dopiero na dorobku

 

na szczescie nie jest to podobno decertyfikacja tylko zaprzestanie rozmow ze strony graczy. dobrze i nie dobrze

 

 

 

z drugiej strony ostatni lockout skonczyl sie duzo pozniej niz jestesmy w tej chwili :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze rozumiem, kluby od jutra albo od środy mogą zatrudniać zawodników na zasadach wolnego rynku. Nie wiem czy do tego potrzeba anulowania starych kontraktów. Ciekawe czy ownaz by na to poszli i ilu zawodników by się złamało.

ja sie nie znam, ale kontrakty chyba byly by zerwane przy decertyfikacji ? a przy tym, co teraz nastapilo - jakkolwiek to nazwac :) - to ........ [tu miejsce na czyjas madra odpowiedz]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i all in i all out bo i tak każdy z odrobiną oleju w głowie we jak to się zakończy :) czyli przysłowiowo sprawa się rypła, serio nei sądziłem ze to taki obrót przyjmie, wychodzi zatem że ten cały nbpa nikogo nie reprezentuje i nikogo niema za sobą skoro tak to się końcyz, ja się zastanawiam czemu ten caly hunter w takim razie kosi 2 mln$ rocznie :?

 

Był poruszony temat bojkotu podczas najbardziej sławnego lockoutu w stanach czyli tego w MLB talkie coś było i było bardzo porzyteczne, zmienił się komisarz n super gościa który naprawił sytuację, następne cbai jeszcze następne z buta podpisywali, ogólnie maży mi się zeby odpowiedzialni za to goście dostali mocno po dupie bo to totalne kurew**** i brak szacunku dla tych dzięki którym ta liga istnieje czyli dla fanów, ogólnie kij im w ryj i idę zapisać się na forum nhl ;)

 

O ile dobrze rozumiem, kluby od jutra albo od środy mogą zatrudniać zawodników na zasadach wolnego rynku. Nie wiem czy do tego potrzeba anulowania starych kontraktów. Ciekawe czy ownaz by na to poszli i ilu zawodników by się złamało.

dlamnie to by było mazenie tak jak było mówione kto chce niech gra kto niechce niech wypoierdala grać za połowe tego w europie czy chinach, chciałbym zobaczyć gęby tyc wszystkich gwiazdeczek kiedy by si e okazało że liga rusza i 3/4 zawodników to akceptuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.