Skocz do zawartości

Lockout i wszystko o


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

jak to jest ?

zawodnicy zeszli do 53%, zaproponowali dobre warunki, wlasciciele byli gotow je poważnie rozważyć (suma sumarum po kolejnych mniejszych ustepstwach - zaakceptować) , ale jakiś server z gilbertem który jeden podpisał childresa za 6, warricka za 4, i frya za 6, drugi laduje sie w kontrakt antwana jamisona, w deadline trade traduje po 25 mln dla ripa za tpe, w którym 50% jego składu to pg, z których jeden rezerwowy zgarnie 30 mln (baron)----- mówią nie ??

kim sa clevland i phoenix pytam kim?

zażenowanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tak na początek wszystkich.

Zgadzam się Mycek z Tobą, szkoda... to już się spodziewałem, że tacy Bux lub Wolves prędzej będą walczyć o hard cap. Gilbert może chce po raz kolejny dokonać zemsty na LBJ'u aby sezon odwołać i odebrać mu kolejną szansę na pierścień ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Gilbertem to wcale nie taki żart, w końcu skład ma młody czyli jak każdemu właścicielowi w takiej sytuacji powinno zależeć na cieciach, a przy okazji Jamesowi się dostanie bo Heat są już teraz na lata zakontraktowani, plus nie meiszał bym Cavs i Suns, jednak ci pierwsi imo w zeszłym sezonie dobre roszady porobili dzięki Davisowi maja w końcu Irvinga, a Suns moze pomni swoich błędów chcą teraz hard cap :) Tak czy inaczej niema nikt prawa gada tak jak @Mycek w sensie że obie te ekipy to sobie mogą, powinny zamknąć pysk i iść za większością, są pełnoprawnymi członkami NBA to mogą właśnie przedstawiać swoje warunki, ja też bym wolał żeby się w końcu dogadano żeby nie było, ale nie ma co robić równych i równiejszych

 

ps. witam nowego forumowicza, dodatkowo z moim ulubionym słowem w nicku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwarta-kwarta.com

 

nie trzeba chodzić po sieci i szukać wystarczy tam wejść, codziennie jest jakiś wpis nt. lockoutu.

niektórzy pomyślą "polskie czyli hujowe" ale chłopaki naprawdę robią kawał dobrej roboty na tym blogu.

 

Z tym Gilbertem to wcale nie taki żart, w końcu skład ma młody czyli jak każdemu właścicielowi w takiej sytuacji powinno zależeć na cieciach, a przy okazji Jamesowi się dostanie bo Heat są już teraz na lata zakontraktowani, plus nie meiszał bym Cavs i Suns, jednak ci pierwsi imo w zeszłym sezonie dobre roszady porobili dzięki Davisowi maja w końcu Irvinga, a Suns moze pomni swoich błędów chcą teraz hard cap :) Tak czy inaczej niema nikt prawa gada tak jak @Mycek w sensie że obie te ekipy to sobie mogą, powinny zamknąć pysk i iść za większością, są pełnoprawnymi członkami NBA to mogą właśnie przedstawiać swoje warunki, ja też bym wolał żeby się w końcu dogadano żeby nie było, ale nie ma co robić równych i równiejszych

 

młody, i co może jeszcze zdolny?

nie wiem co oczekujesz od tristana thompsona ale ja wiem że miał jeden dobry workout w clevland, i jest undersize pf, z potencjałem kogo( pomóż kosi) ... tyrusa ? do tego alonzo gee, omri casspi czy jakiś sandro samuelson. Session czy varejao to świetne uzupełnienie liczącej się drużyny, do tego kontrakty i talenty davisa czy jamisona. Jedyny + to to że mają irvinga i będą mieć wysokie numerki przez dłuuugi czas. To samo suns, odejdzie nash i kto tam zostanie? brooks? pewnie i on odejdzie. Clevland i suns za 100 lat nie będą się liczyć, dlaczego nie wyjebać tych 5 drużyn co które i tak nie robią zysków, to chyba przez nich jest problem. Bo bogaci właściciele z tego co wiem sa optymistycznie nastawieni na porozumienie, a biedaki walczą.

Ja wiem że wyrównanie szans jest fajne, ale na jakiej zasadzie to ma się odbyć? howard - wybiera orlando czy minesote ? paul zostaje w hornets czy idzie do clevland ? gwiazdy nie będą popadały ze skrajności w skrajność, jeśli będą mogły odejść tylko do takich klubów typu minesota czy clevland to jasne że będą zostawać na starych śmieciach, a jeśli pojawi się szansa na podpisanie z contenderem to nie będzie ani chwili namysłu.

równi i równiejsi, chcesz czy nie zawsze będą równi i równiejsi.

To cale wprowadzenie hard cap i zastosowanie amnesti będzie polegało na tym że bogaty team x z dużym SC zwolni przepłaconą gwiazdkę a druzyna bieda druzyna y ponownie go przepłaci i przez chwilę będzie " jupi mamy gwiazdę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje Suns i chciałbym jeszcze ich pooglądać w tej lidze :]. Jak dla mnie mogą zniknąć Bobcats, Grizzlies, Raptors i Clippers czyli zespoły bez historii. Ci ostatni to pewnie nie znikną z mapy NBA o czym kiedyś gadał nawet Stern w wywiadzie dla espn. Sarver mógł powiedzieć Basbby'emu aby lepiej wykorzystał kasę niż przepłacając gości typu Warrick i Frye, a teraz płakać. No cóż musimy czekać, a dziś ponoć ma odbyć się kolejne spotkanie władz ligi i unii zawodników.

 

p.s cieszę się elwariato, że podoba Ci się mój nick :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Gilbertem na pewno nieco był żart z mojej strony przynajmniej, ale tak naprawdę skąd mamy wiedzieć co we łbie siedzi. Koleś nie mógł znieść odejścia Jamesa co pokazał listem, akcją "Cavs for Mavs" i nawet czytałem choć nie wiem ile w tym prawdy, że wzywał jakiegoś kolesia typu "szaman", aby rzucił klątwę na LBJ'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amnestia.

ciekawa sprawa. wg ostatnich doniesien wlasciciele chca ja wprowadzic. podobno polowa zespolow będzie chciala ja wykorzystac. co ciekawsze, nie bedzie to na zasadzie ze druzyna x pozbywa sie kontraktu zawodnika y a nastepnie ponownie go podpisuje za nizsza stawke. zawodnik zwolniony z danego klubu nie moze do niego wrocic do konca kariery ! ciekawe. Więcej, dana druzyna bedzie mogla podpisac wiecej niz jednego gracza wobec ktorego zstosowano amnestie, czyli moze to doprowadzic do tego ze contenderzy wzmocnia sie okrutnie. Oczywiscie ciezko spodziewac sie ze atlanta zwolni johnsona albo chicago boozera zeby tak sie stalo wlasciciele musieli by miec jaja. Ale nie zmienia to faktu ze jesli amnestia wejdzie w zycie np. brandon roy bedzie fa. poza tym. marvin williams, moze corey magette, haywood, rip/gordon/charlie v, biedrins, mo williams, outlaw, arenas czy lewis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po długich miesiącach doszlismy do punktu kulminacyjnego.

po "przełomowym" piątku przyszła decydująca sobota po czym po poniedziałkowych "przygotowaniach gruntu" dzisiejsze już może ostatnie może nie-decydujące spotkanie, jak się dziś nie dogadają to sezon będzie skrócony. Ile razy to szłyszeliście? Myślę że media poprostu to nakręcają by było duże zainteresowanie a "góra" już dawno wie że nie ma szans na uratowanie całego sezonu, ale nie, espn pierdoli że już done-deal że jeszcze dzień-dwa. Gówno prawda.

Dam sobie rękę uciąć że po dzisiejszym spotkaniu nic nie ruszy, następnie zostaną przełożone mecze i nastanie znów czarna era negocjacji (coś jak w wakacje), po czym znów pod koniec grudnia będzie wielkie hola żeby się jak najszybciej dogadać. Wiem że "przeczekanie przeciwnika" to taktyka negocjacji ale to przypomina mi coś takiego jak jest w polskich szkołach, nauczyciel zapowiada sprawdzian dwa tygodnie przed, a uczen i tak przygotowuje się na niego dzień przed. Pytam skoro teraz za huja nie mogą się dogadać to dlaczego mieliby się dogadać w grudniu/styczniu? Przez chwilę czuło się (dzięki kochanym mediom) że jest już jakiś "spirit" ale przyjeżdża mistrz świata i okolic wade i zaczyna się drzeć na sterna. k**** dać tam inteligentnych murzynów a nie jakiś debili z własnym popiersiem koło łóżka. Generalnie to w wakacje się przejmowałem, ostatnio przestałem, ja mam nastawienie takie że jeśli wytrzymałem te 3 miesiące to i wytrzymam kolejny rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.