Skocz do zawartości

Odnalro Cigam i Thgiwd Drawoh 2011/12


PH#1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Myślę, że nikt tu spraw jak Cavs z Boozerem kiedyś, "na gębę" nie załatwiał. Nawet jak pisemnie nie można tego było ogarnąć to wierzę, że mimo wszystko jednak DH nie zrobiłby z gęby cholewy. Tak jak pisałem, takie sprawy to się jednak pisemnie załatwia i to nie na papierze toaletowym, że można sobie tym później wiadomo co uczynić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak czy siak może powiedzieć "pierdolę, nie chcę tu grać, wymieńcie mnie" i nie będzie miał wyjścia Otis ;)

tak ale okradasz wtedy swój nowy klub z jakiegoś talentu bo przy wymianie musisz trochę krwi upuścić i oddać minimum talentu a że salary skoczyło znowu o 2 banieczki to poza zapychaczami lub TPE będzie tego sporo....

w sumie wydymasz samego siebie bo przychodzisz do "pustego" klubu

a jak masz groźbę od gracza z wymuszeniem żebyś za darmo musiał oddać DH biorąc tylko puste kontrakty to i tak czy siak tracąc z przyjemnością posadziłbym go na ławie prowokując do niesportowego zachowania i karania go przez ligę np.

oczywiście słabo wtedy część graczy / agentów patrzy na dany klub ale paru twardzieli co doceniają konsekwencję by się znalazło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to zmierzam do tego, że jakoś nie bardzo widzę to, jak DH zostaje na Florydzie..

nie bardzo też widzę jak Magic mogliby w jednym offseasonie wzmocnić tak żeby poważnie liczyć się w walce o misia i tym samym zaspokoić "jakieś" ambicje Howarda. Piszę "jakieś" ponieważ, wiemy, że te główne to flesze, blask, czerwony dywan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to zmierzam do tego, że jakoś nie bardzo widzę to, jak DH zostaje na Florydzie..

nie bardzo też widzę jak Magic mogliby w jednym offseasonie wzmocnić tak żeby poważnie liczyć się w walce o misia i tym samym zaspokoić "jakieś" ambicje Howarda. Piszę "jakieś" ponieważ, wiemy, że te główne to flesze, blask, czerwony dywan ;)

mam podobnie tylko inne wnioski

 

DH strzelił sobie babola.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.