Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2011/12


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat jako bezpośrednio zainteresowany nie powinienem zabierać głosu (mam pick Mara), ale uważam, że albo sam podejmij decyzję, a jeśli sam nie chcesz to weź wersję korzystniejszą dla Obiego. Niech każdy ma możliwość decydowania o własnej drużynie, jak widać Obiemu wielkiej korzyści to nie przyniosło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie skłaniam, by już 8 jego picku nie ruszać, ale równocześnie dopilnuję, żeby ci zawodnicy wywaleni na waiver nie zostali wzieci z niego ponownie. Liga musi być ciągła.

 

Szoszon - poki co podałem tylko kolejnosc draftu, bez zwrócenia uwagi, kto ma kogo pick. Wedle moich danych dysponujesz jeszcze pickiem Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie wiem jeszcze z jakiej opcji skorzystam" :] powtarzam, nie można zmieniać zasad w trakcie sezonu. Ja robię tak, to ty tak. Ja inaczej to ty inaczej, przecież to bez sensu...

 

ktoś kiedyś napisał, że posiadając w składzie zawodników kalibru wade i lma to nie ma szans na dobry pick nawet przy droppowaniu przed deadlinem, no i tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obi, nie oskarżaj mnie o zmianę zasad. Kieruję się regulaminem:

 

IV.3.a. Dozwolone jest wywalanie graczy by poprawić swój pick pod warunkiem, że komisarz nie uzna tego ruchu za manipulacje niezgodna z idea samego draftu.

Jak widzisz, jest pewna furtka, ale z niej nie skorzystam, masz ten 8 nr i proponuję nie ciągnąc tematu.

 

Za to od przyszłego sezonu powinna obowiązywać zasada, iż w takiej sytuacji do kolejności draftu wlicza się zawodnika, który był przez pół sezonu w składzie danego GM-a - ktoś o tym kiedys wspomniał. No i zasada waiverow obowiązująca rownież w offseason - wspomniałem o niej już dawno, a to uważam za priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle mam odmienne zdanie nt. "tankowania" w fbx. Skoro w jakimś stopniu upodobnieni jesteśmy do prawdziwej NBA, to jeżeli nie widać ewidentnej manipulacji (jak ze dwa sezony temu zrobił poprzedni GM Suns - wywalił na fa Howarda, a miał 1 waiver :)), to powinno się zostawić to tak jak jest i trochęwolnej ręki dla GM. Nie uważam, by wyrzucenie Carona i Korka było czymś nienormalnym, nawet jeżeli obi zrobiłby to na minutę przed zamknięciem rynku fa.

 

Ten punkt regulaminu jest dobrze skonstruowany, bo daj komiszowi pole do interwencji w przypadku znacznego przegięcia, o którym napisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko, czy Obi ma prawo wziąsć ich z waivera na początku next season, gdyby miał taką ochotę.

nie powinien moc ich wziac. normalnie gdyby to zrobil w trakcie sezonu i chcial ich z waivera sciagnac, to yahoo by na to nie pozwolilo. wiec idac dalej tymi samymi regulami, jesli ktos zwalnia kogos pod koniec RS i ten ktos jest waiverem az do rozpoczecia nowego sezonu, to naturalnym jest, ze nie powinien moc go podpisac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to od przyszłego sezonu powinna obowiązywać zasada, iż w takiej sytuacji do kolejności draftu wlicza się zawodnika, który był przez pół sezonu w składzie danego GM-a - ktoś o tym kiedys wspomniał.

W obie strony? Czyli jak wyrzucę tydzień przed deadline 15-kę i wezmę z fa gościa o średniej 30 fp, to będzie liczył się ten pierwszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było tylko luźne przemyślenie, bo nie chciałbym doprowadzać do sytuacji, zawodnika z jaką srednią user może spokojnie wywalać bez ryzyka, że bedzie się liczył w drafcie, a z jaką nie...

 

Na ten moment nic wiążącego.

 

GeDDo - i ja mam takie samo zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno mam pytanko, żebym zrozumiał sens tego punktu regulaminu, który został przytoczony. Czy jeśli w przyszłości będę wywalał zawodników przed deadlinem, to będę musiał to skonsultowac z comishem, który wyda opinię czy to będzie miało wpływ na cokolwiek czy nie? Czy kogoś zdropuje, a po jakimś czasie się dowiem, że jednak jest lypa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No dobra, koniec tego dobrego. Jeśli Siner i Dirty Thirty wkrótce się nie wpiszą, trzeba będzie relegować ich z ligi. Zbliża się połowa czerwca, grono uczestników musi być znane. Daję czas im do 15, potem nie ma zmiłuj. Oczywiście również spróbuje znaleźć z nimi jakiś kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak przemyślając sprawę... w FBX#1 Roger juz też zrezygnował z Seattle. Myślę, iż juz po 4 latach istnienia OKC Thunder zamiast tego, Buła jest proszony zmienić drużynę. Thunder juz zamówił sobie Maciek.

Roger z niczego nie zrezygnował, gdyż to nie Roger prowadzi ekipę z Seattle tylko ja. nie udało się przenieść ekipy do Indianapolis, po której obecna moja nazwa nie byłaby już dostepna. dlatego też nazwa wróciła do poprzedniej. a że dużo bardziej mi się ona podoba oraz fakt, że wybierałem ją jeszcze jak istniał taki team w NBA, to nie śpieszy mi się z niej rezygnować. to tak na marginesie, jeśli chodzi o fbx#1. tutaj w fbx#2 możecie oczywiście robić inaczej. jednak lekko nie na miejscu jest, że poprzedni właściciel nie ma pierwszeństwa do nazwy Thunder. tym bardziej nie na miejscu, że ktoś inny chce narzucić i wymusić na nim zmianę nazwy drużyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.