Skocz do zawartości

[EAST] Runda 2: Chicago Bulls vs Atlanta Hawks


Nemo

Rekomendowane odpowiedzi

Rose nigdy nie był znany z rzutu za trzy. Nawet w hs i przed wejściem do ligi mówiło się o nim, że musi poprawić rzut z dystansu i jako PG to jego największa wada. Co to znaczy, że on nie może znaleźć rytmu w tych PO, jaki to ma związek z nadmiarem oddanych trójek ? Co on od wczoraj gra w koszykówkę, żeby nie wiedzieć że ma słabiutką trójkę ?

Co to za argumentacja że nigdy nie był znany? Jak w kolejnym meczu trafi 4/6 to też nie będzie znany? Nie pochwalam tego że czasem cegli ale do cholery dopóki zespół wygrywa to chyba nie ma tragedii panie znawco?

Największa jego wada to selekcja a nie brak rzutu...

Aha, czyli po jednym meczu 4/6 można go uznać za dobrego strzelca za trzy ? Argumentacja jest zacna, a Ty po prostu czepiasz się słówek Panie sarkastyczny. Nie był znany to tylko takie sformułowanie, a sęk w tym, że Rose po prostu jest słabym strzelcem za trzy i kilka meczów czy nawet jeden sezon tego nie zmienią. Może zrobić progres ale póki jest w tym elemencie słaby a oddaje w tych PO chyba ponad 5 trójek na mecz ! Nie wiem czy Ray tyle oddaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Rose był znany ze slabej trojki, efektem czego w dwoch pierwszych sezonach ich nie zucal nawet jak mial 2m wolnego miejsca. Poogladaj sobie mecze Bulls z poprzednich rs to zobaczysz, ze czasami az sie czlowiek mial ochote wydrzec do ekranu "RZUCAJ CZARNUCHU"

 

I wciąc to jest jego slabsza broń, ale postęp jest ogromny. Pewnośc siebie juz jest, rzut technicznie wyglada bardzo dobrze, selekcji brakuje to prawda, czasem tez brakuje partnera zeby mu podac, powtarzam- czasami

 

Jesli w tym tempie sie bedzie rozwijal jako strzelec to gwarantuje Ci ze zadlawisz sie swoimi slowami jeszcze przed Euro i chwile po odpadnieciu Polski w fazie grupowej bedziesz odplal filmiki na youtube zeby sobie Derricka rzucajacego na skut ok 35-40% poogladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Rose był znany ze slabej trojki, efektem czego w dwoch pierwszych sezonach ich nie zucal nawet jak mial 2m wolnego miejsca. Poogladaj sobie mecze Bulls z poprzednich rs to zobaczysz, ze czasami az sie czlowiek mial ochote wydrzec do ekranu "RZUCAJ CZARNUCHU"

 

I wciąc to jest jego slabsza broń, ale postęp jest ogromny. Pewnośc siebie juz jest, rzut technicznie wyglada bardzo dobrze, selekcji brakuje to prawda, czasem tez brakuje partnera zeby mu podac, powtarzam- czasami

 

Jesli w tym tempie sie bedzie rozwijal jako strzelec to gwarantuje Ci ze zadlawisz sie swoimi slowami jeszcze przed Euro i chwile po odpadnieciu Polski w fazie grupowej bedziesz odplal filmiki na youtube zeby sobie Derricka rzucajacego na skut ok 35-40% poogladac

Ja nie mam nic przeciwko temu i cieszyłbym się, gdyby było tak jak mówisz, ale PO to nie jest dobry moment żeby zdobyć pewność siebie w elemencie, który jest jego najsłabszą stroną. That's the problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoko skacze bo mało ma otwartych czystych pozycji wiec wiekszośc pod jakimś tam kryciem rzuca.

Joseph napisał wcześniej najwazniejszą rzecz...KTO TAM MA RZUCAĆ ? Ma gałe to rzuca, wkurwia jak mogł by podać ale nie wkurwia mnei to co napisałeś Findek że ileś tam jego rzutów powinno się kończyć wjazdami...To jest również zmęczenie więc trójka może w jego mniemaniu to również gospodarowanie siłami. Nie raz nie dwa i nie trzy jak jeszcze grałem powiedzmy bardziej niż amatorsko była ochota wjechać a jednak człowiek rzucił bo np nastąpiła tzw podpałka ale to jest właśnie selekcja i głowa a nie umiejętności czysto techniczne jakimi można nazwać POSIADANie RZUTU BĄDZ JEGO BRAK;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec 3 kwarty, gdy to Hawks wyszli na prowadzenie, powodowało u mnie nudności, a dalej już tylko dominacja. Super zagrał Gibson na obu końcach boiska i piękna gra w obronie Asika, Brewera i Denga, ławka w 2 połowie spisała się wyśmienicie, byle tak zagrać w czwartek i na Miami czas, które przy takiej formie nie będzie miało łatwej przeprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta funduje najnudniejsze serie jakie widziałem. Nie potrafię tego oglądać. W typerze obstawiłem Bulls w 7, ale niech lepiej kończą to czym prędzej.

No bo ogladasz nie te meczyki co trzeba, ten poprzedni był naprawdę bardzo fajny i efektowny, a wy pierdzielicie o Rosie i jego cegleniu byście się uczepili smitha i tego co on robi, cholera jak on się składa do jumperka to kibice w Atlancie z marszu buczą, trener w wywiadach mówi że karze mu nie rzucać, każdy prawie jego drive pod kosz kończy się ptk ale on tam wie swoje, jak sobie za cel ustanowił że w ataku nie będzie taki jedno wymiarowy to nic go nie przekona :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ostatni piłki dotknął Craford, więc wszystko w porządku. Jeżeli Watson nie zdążył wylądować, to minimalny błąd sędziów. Dosyć szybko to się działo, więc nie ma co się czepiać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose ma przede wszystkim bardzo nieprzygotowany rzut i zdaje mi się, że za wysoko skacze kiedy go oddaje

nie powiedziałbym, ze technicznie jest wszystko w porządku

Jep, mi tez się wydaje, że samo shooting motion jest nie w porządku. Ewentualnie balans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awans w najnudniejszej serii jaką mi przyszło ogladac od wielu lat.

nie cierpie Hawks, dobrze że nie musiałem się mordowac z siedzeniem po nocach i szkoda że trwał aż 6 spotkań.

Oprócz Gibsona i Teague mecze bez historii i rozpamiętywania.

Dawać już tych Heat'owców :twisted:

 

Ps. Trzeba pochwalić Boozera.

Jeden dobry ofenywny mecz na 11 spotkań playoffs.

Brawo Carlos szikagowska inwestycjo.

mam cichą nadzieję że to wszystko to kamuflaż przed meczami z Miami i tam na przeciw super napierdalacza Bosha czy tam Anthonego Carlos pokaże w końcu swoje męskie oblicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tym meczem chicago dało do myślenia wszystkim tym którzy twierdzili że miami się przejedzie po chicago szybko milo i przyjemnie. Wielu fanów miami twierdzi że obrona miami to mistrzostwo świata i ja twierdzę że bronią bardzo dobrze indywidualnie bo mają świetnych grajków za to chicago broni o wiele lepiej zespołowo ( rotacja jest tam niesamowita bo często noah biegnie trojkę blokować ), więc moim zdaniem będzie ciężka walka w każdym meczu i mogą zadecydować pojedyncze akcje bądź rzuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.