Skocz do zawartości

[EAST] Runda 2: Chicago Bulls vs Atlanta Hawks


Nemo

Rekomendowane odpowiedzi

wyrazy sympatii i wspolczucia Xamel

 

k**** jak Bulls przegrali prawie 4 mecze z Pacers, z tymi PAcers co zrobili <.500 , z grangerem na czole, z polamanym Collisonem i niedorobionym Hibbertem to w sumie czego sie dziwic -

Bulls jak zwykle padli ofiara wielkich oczekiwan , miejmy nadzieje ze do ECF sie doczlapia , chociaz Teague- Jamal daja Atlancie pierwiastek ogladalnosci

 

do Joe Johnson - kto by k**** pomyslal - jak wejda do ECF to mozna powiedziec ze zarobil na polowe swojego kontraktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie-k****-mówiłem

 

Bulls nie grają nic w ofensywie - tak było do samych końcówek w 1rundzie kiedy mecz przejmował Derrick Rose i wszyscy byli 'och ach' mimo tego, że wcześniej sam te mecze prawie poprzegrywał...

 

dzisiaj widzieliśmy vintage Rose 11-27 - 3 zagrania do top10 highlights i kilkanaście głupich decyzji

 

zresztą z drugiej strony - gdzie jest defensywa Thibodo? Bardziej ograniczonych zespołów ofensywnie w tych PO spotkać się nie dało, a Bulls mają solidne problemy z obroną picków, trójek i chyba za bardzo skupiają się na zagęszczaniu środka, bo obwód jest fatalny.

 

 

reedem JJ i Zach - amerykanie lubią takie historie, polacy chyba też, co? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma robić?

nie napisze nic odkrywczego ale w chicago niema opcji offensywnych, mówię tu o PEWNYCH opcjach, a nie kif bogans w rogu boiska trafiający co trzecią trójkę.

frustracja.

Każda odpalona trójka, gdzie nie ma klasycznego open shota (nie to, że jest szybko skaczącym murzynem więc nawet jak obrońca jest 0,5m od niego to ja zdąży rzucić widząc obręcz) to powinna być próba wjazdu, bezwzględnie. Tacy zawodnicy jak Rose zawsze znajdują luki i nawet jak nie wciśnie się do rzutu to już wywoła pewien ruch na boisku i będzie mógł kickować na zewnątrz. Whatever man, ale Twój tok myślenia mnie przeraża. Mycuś, byłbyś genialnym trenerem w Heat. W najgorszym wypadku niewiele gorszym od Spo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmijcie klapki z oczu

 

kiedy Kobe odpala swoje Kobe shots to jest źle i przez niego przegrywają mecze

kiedy Wade odpala trójki to jest anty-Wade06

kiedy James wali głową w mur to nie ma żadnego go-to-move

kiedy Durant dostaje wpierdol od Artesta to dostaje wpierdol od Artesta

 

tylko Rose jest święty i jak podejmuje beznadziejne decyzje, ballhoguje i odpala śmieszne trójki = 11-27 fg jak dzisiaj

to nadal jest przekozakiem i przec***em

śmiejecie się z Westbrooka a Rose jest taki sam tylko nie ma Duranta który by mu ratował skórę

 

insider best of:

Derrick Rose trafia b2b trójkę w g5 z Pacers - tłum szaleje, impreza na trybunach, Vogel bierze czas - wszyscy się cieszą, Derrick jest królem a szkoda że nikt nie pamięta że 4 mecze wcześniej miał jakieś 3-4000 zza łuku, co lepsze nie pamięta o tym sam Derrick, bo robi gest zwycięstwa schodzi z boiska jak Juliusz Cezar i brakuje żeby wybudował sobie pomnik.

 

Dzisiaj Bulls przegrali, pojutrze znowu będzie jakieś kosmiczne coast2coast - może Bulls wygrają i Derrick znowu będzie królem i MVP

 

 

a co do supportu to szału nie ma ale biedy też nie - o takiego Denga to LeBron w Cavs dałby się pokroić, a Boozer może nie jest grającym 100mln, ale gdy grał z Deronem to ten potrafił wykorzystać jego pick n roll game i to UWAGA w playoffs...acha jest jeszcze Korver (najlepszy spot up shooter w lidze?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le, DH12, to Ty otwórz oczy. Różnica jest taka że oprócz Wade'a (który się popsuł i dokładnie w tym samym kierunku idzie Derrick) każdy z przez Ciebie wymienionych ma consistent triple, procenty są zaniżone przez to, że na nich jest największa presją defensywy i często, jak Kobe, rzucają z nieprzygotowanych pozycji. Ale każdy z nich ma w swoim arsenale porządne trzy, ROSE TEGO NIE MA. Przychodził do ligi jako słaby strzelec z dystansu i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Duncan też był liderem swojego zespoł, to znaczy że miał odpalać głupie trójki ? Kidd w prime ? Głupie trójki mogą odpalać Ci którzy mają reputację (nie bez przyczyny) rewelacyjnych shooterów, Rose nim nie jest i nigdy nie był dlatego nie rozumiem skąd takie występy jak 0-9 , 1-7, 2-7, przecież to jest dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zgodzę się z panów powyższymi wypowiedziami.

 

Tylko... Ile w tym winy samego Rose'a a ile trenera?

Cały sezon trąbiłem, że w ataku jest syf, że nie ma współpracy Noah-Booz, Rose-Booz, że nie ma pic'n'rollów, pick'n'popów...

Teraz nie dość, że jest gówno w ataku, to jeszcze jest gówno w obronie. W RS Byki potrafiły w jednej kwarcie(najczęściej trzeciej) zamknąć tak rywala, że było po meczu, a teraz co? Wiadro...

Dziwi mnie to tym bardziej, że wcześniej sobie z Atlantą chłopaki radzili.

Na domiar złego wczoraj Rose sobie znów tą kostkę podkręcił. Ma ktoś jakieś info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie się czytało te zatroskane o losy Hawks, komenty @Jo i @mycka, lepiej się martwcie o Bulls oni mają sporo więcej do stracenia w tej serii. No i proszę to jest dopiero rok, może w ogóle finał Hawks Grizz, to by mi się absolutnie mazyło zadalo by kłam w te plany sternowe, jeszcze jakby finał był świetny i ogladalnośc dobra to może by pokazało temu kretynowi ze promuje sie sport nie graczy :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.