Skocz do zawartości

[WEST] Runda 2 LAKERS vs. MAVS


Mameluk

zwycięzca serii  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zwycięzca serii



Rekomendowane odpowiedzi

ale w jaki sposób chcesz ich się pozbyć? i za kogo?

 

myślmy realnie.

 

żeby pozyskać coś wartościowego, trzeba coś wartościowego oddać

No , patrząc po salary to core jest tutaj ustabilizowany na długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to co było cały czas największą bolączką Lakers w defensywie czyli obrona pick and rolla, odpowiednie rotacje i krycie strzelców na obwodzie zostało bezwzględnie wykorzystane przez Mavs. Nie sądziłem, że można serię wygrać będąc ekipą jumpshooterów, a jednak okazuje się, że można. Wyglądało to jakby jedynie Kobe, Bynum i Fisher postanowili się dzisiaj stawić w pierwszej połowie (nie żeby oni błyszczeli, ale reszty po prostu nie ma)

 

Phil odchodzi i mimo tego ile zrobił dla tej drużyny to co mi przychodzi do głowy to najwyższy czas, jego metody przestały się sprawdzać, w dzisiejszej lidze takie podejście do defensywy zwłaszcza pewnych aspektów po prostu się nie sprawdza, po raz trzeci również drużyna prowadzona przez niego odpada po prostu poddaje się w meczu eliminacyjnym rozgrywanym na wyjezdzie i zalicza blowout. Jak na trenera, którego mocną stroną nie jest to co robi w trakcie samego meczu, jakie adjustments, ale to całe psychiczne przygotowanie graczy to spora skaza na życiorysie.

 

No nic szkoda, że w takim stylu, ale jak mieli przegrać to może lepiej, nikt nie pomyśli, że było blisko i można dać tej samej grupie jeszcze jedną szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajniej za Artesta mogą dostać cos dobrego. Moze nie all stara, ale im all star nie potrzebny, potrzebny im ktos pokroju...no conajmniej Tony'ego Allena, zeby nie powiedziec Battiera.

I co 33-letni Battier miałby tu zmienić?

 

Zespół potrzebuje sporych zmian, przede wszystkim odmłodzenia, atletyzmu, szybkości. Wymiana Artesta na innego rolesa to mieszanie w zupie, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół potrzebuje sporych zmian, przede wszystkim odmłodzenia, atletyzmu, szybkości. Wymiana Artesta na innego rolesa to mieszanie w zupie, nic więcej.

Spurs to przerobili w tym roku. Wspaniały RS, ale potem zabrakło dobrej gry od core playerów.

 

Nie mieliście Gasola w tej serii, a ten gracz jest najważniejszy dla Lakers. Gasol w formie = champs, Gasol bez formy = 0-4 z Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol to jedna z przyczyn, ale to nie tylko jego wina, że nasza obrona wygląda jak sito przez całą serię. Zwłaszcza w crunch time.

 

Spurs za długo trzymali się swojej trójki, za późno zaczęli odmładzać skład i nie zareagowali odpowiednio na starzenie się Duncana. Mam nadzieję, że Lakers nie powielą tych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut do konca Dallas +28 no najwyzszy czas zeby Lakersi wlaczyli ten PO przelacznik...

 

Przepraszam nie moglem sie powstrzymac :wink:

 

Szkoda ze pewna epoka bo ostatnie 3 lata byly swojego rodzaju dominacja LaL konczy sie w ten zenujacy sposob co obrazuja najlepiej: wykluczenie Artesta i teraz wywalenie Bynuma za faule na tu uwaga JJ Barei - to lepsze niz mis...

 

Jax odchodzi, nastepca mial byc Scott pewnie w razie mistrzostwa tak by sie stalo po 4:0 z Mavs juz niekoniecznie. Mysle ze wlasciciel LAL nastawia sie na 2012 bo wie ze to bedzie naprawde silna grupa FA, moim zdaniem w LAL kazdy moze pojsc pod mlotek nie zdziwilbym sie widzac Kobego na Florydzie dogrywajacego do emerytury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam ta żenadę od samego początku i myślałem, że chłopaki to co powiedzieli na konferencji po G3 stanie sie faktem. Naprawdę zaczną grać. A tu niestety się myliłem. Lakers to nie ta sama drużyna w PO co rok wcześniej. Kończy się pewna era, a szkoda, bo jeszcze niedawno smutno było jak sam Kobe, dwoił się i troił, żeby coś ugrać. Brawo Mavs, perfekcyjnie rozegrana seria.

Nie chce mi się już oglądać, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe nie wyjedzie stad, jest ikoną LA i tak pozostanie.Moim zdaniem to jest kwestia dopasowania odpowiedniego rolersu, bo Gasol jak i Bynum to świetni podkoszowi, a Kobe zawsze przecież swoje ugra. Brak motywacji i inne pierdy spowodowały taki, a nie iny wynik meczu.

 

Jestem ciekaw LA po odejściu Phila

 

Jest mi szkoda, że odpada w takim stylu, żenada nie dość, że sweep, to jeszcze gigantyczny blowout 40 pkt. i jescze wykluczenia graczy, pożegnanie ma jak c***. To jest jak kopać leżącego.

Wszyscy walczą w tych PO nawet Atlanta coś tam próbuje zwojować

to po prostu u mnie w bani się nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobe ma full no trade clause z tego co wiem :) ALe w tej sytuacji nie wiem czy to dobrze dla niego i dla Lakers.

Tak zdaje sobie sprawe z tego ze Bryant ma veto jednak widze wlasciela ktory teraz pod nosem w jednym zdaniu uzywa slow Bryant i Pluton 8)

Takie male SF lockout w przyszlym roku pozniej jakis s'n't za np.: Howarda i buyout kontraktu Bryanta w Orlando... to by bylo upokorzenie :shock:

 

Anyway GRATZ DALLAS, Nowik, Cuban i cala reszta.

Strasznie kibicuje Kiddowi bo mu sie to mistrzostwo nalezy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym się nie spodziewał, LAL zesweepowani przez Mavs, to jeszcze większy suprise niż Suns sweepujący Spurs przed rokiem. Szkoda Phila, bo kariere trenerską miał jak marzenie, a kończy się tak beznadziejnie. Dallas idą na mistrza z taką grą, Terry 9/10 3PT Peja 6/6 wtf :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.