Skocz do zawartości

[WEST] Runda 2 LAKERS vs. MAVS


Mameluk

zwycięzca serii  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zwycięzca serii



Rekomendowane odpowiedzi

Sweep będzie policzkiem strasznym, samo odpadnięcie z playoffs również, ale pisanie, że kończy się era Kobego jest wg mnie trochę przesadzona. To wciąz będzie najlepszy roster w przyszłym sezonie(no może jak Heat zrobią jakies fajne ruchy to oni będą mieć lepszy), mający 3x all star pod koszem i jeszcze być może grającego ostatni sezon na wysokim poziomie Bryanta.

co z tego, jeżeli jak na dłoni widać że ta drużyna w tym składzie jest wypalona. niby im się nie chciało w RS, niby z HOH, niby w pierwszym meczu z DAL bo to nie ich cel, tylko że im się chyba już na tyle nie chce, że im się w ogóle nie zachce, nie ma pasji na boisku, nie ma gryzienia parkietu, nie ma co gorsza chyba nawet atmosfery. zachowanie tego składu na przyszły rok (nawet jakby jakimś cudem wygrali z DAL albo i dalej) jest bezsensownym przedłużeniem nijakości...

I jak Fisher mówi o zmianach w składzie to takie pewnie będą. I nie, nie łudźcie się, że to osłabi Lakers bo każdy pamięta jak było w sezonie 07/08.

mam nadzieję że mówi o sobie :roll:

k****, niby z gasolem dupa zerwała, a najlepszy kumpel zrobił z niego wała cytujac klasyk, ale jak ktoś napisał na forum teraz powinien grać jeszcze lepiej na odreagowanie, jesli to prawda to ciekawe z kim sie pokłócił, jak z bryantem to gasol out latem, tego jestem pewny

k****, są ludzie którzy w to uwierzyli :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****, poznaj znaczenie słowa "niby" tez w to mi sie wierzyc nie chce, ale zawsze jest taka możliwosc

k****, poznaj znaczenie slowa "zawodowy sportowiec", nawet jak jest taka mozliwosc to za ta kase powinien zapierdalac po parkiecie jak mala lokomotywa, taki ma wlasnie dziwny zawod ze sorry ale nie ma w nim miejsca na off floor issues i jesli jest to prawda to wlasnie teraz powinien pokazac jaja a nie chowac sie w kat i plakac.

 

P.s. Oczywiscie nie wierze w sprawe Gasola - temat zastepczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem przeciez to samo - jak ktoś napisał na forum teraz powinien grać jeszcze lepiej na odreagowanie.

 

lepiej zobaczcie co mówili na konferencji

 

Kobe:

Jestem zdenerwowany, ale na pewno nie zniechęcony. Być może jestem chory na głowę albo zwariowałem, ale nadal uważam, że wygramy tę serię. W hokeju dokonują tego cały czas.

 

Pau:

Wyzwanie jest ogromne, ale ja nadal wierzę.

 

 

mogli miec takie podejscie cały czas :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jedno

Memphis i Tundra przybili sobie zbiorowa piatke

obaj zeszli finalisci zachodni - Suns i Nuggets o ironio graja w Knicks i pocalowali klamke

a MArC Cuban sie tak paluje ze chlopcy z mopami nie nadazaja wycierac bialych plam

 

ri-di-cu-lous

 

co niewatpliwie cieszy to kolejny wielki marudzacy fan base wlasnie zszedl

Utah - down

Lakers - comin soon

 

szkoda ze Phil odchodzi - chyba najwieksza strata i minus tego sezonu, ostatni sezon wielkiego trenera wielkiego czlowieka i motywatora

bede tesknil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Gasolem? Jeszcze rok temu nie wymiękał przy Celtics gdy stawka była najwyższa z możliwych i można było zapomnieć o dawnym Gasofcie, a teraz jest niby obsrany przy gościach z Nowego Orleanu i Dallas? Parę dni temu ktoś pisał o tym, że Gasol wygląda na mocno zajechanego sezonem i ja bym się do tego przychylał. Poza tym w serii z Mavs Dirk wyjątkowo mu nie leży. Tu trzeba dobrze bronić na pickach, do tego Dirk ładuje mu wszystko sprzed nosa,kumple z drużyny razem z trenerem znęcają się nad nim psychicznie przed milionami na całym świecie. Zbierając wszystko do kupy mamy zmęczonego i zaszczutego jak psa Gasola.

 

Lakers całkiem dobrze wyglądali do tej 43 minuty. Wydawało się, że już tego nie stracą i wszyscy zobaczymy znowu obraz miękkich Mavs. Z resztą Mavericks też nie zagrali genialnego meczu. Dzięki podwojeniom Dirka mieli od groma dobrych pozycji których nie wykorzystywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe Bryant po game 3: "I might be sick in the head …because I still think we’re going to win the series ... I might be nuts.”

Ciekwe czy ugraja chociaz jeden mecz bo jak narazie wszystko wskazuje na sweep. Swoja drogą jak Hollinger przed sezonem pisal ze Thunder zagraja w finale to wszyscy pukali sie w czolo a teraz prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam...są jeszcze jacyś fani LAL, którzy zaprzeczają temu, że Gasol jest soft?!

Maciek jestem z Ciebie dumny

Wystarczyło poczekac 4 sezony zeby Twoja teza okazała sie "prawdziwa"

Niektorzy beda mogli sobie w koncu pouzywac jak odpadniemy. Cieszcie sie i radujcie czekaliscie na to od finalow z c's

 

ja licze jeszcze ze kore pojawi sie w tym temacie i cos napisze

nie pojawi sie conajmniej do do offseason. Po co użerac się z tymi ktorzy wyczekiwali na takie świeto od lat, w czasie ktorych ich druzyny dostawaly regularnie po piździe...

 

Jaki Gasol jest to jest nikt go nie zmieni. Zeby gral na swoim poziomie to te PO wygladalyby calkiem inaczej. Nie trzeba szukac wymiany na sile, ale jesli nadarzy sie dobra okazja to powinni go pchnac, bo widac juz zmieczenie materialu. Nawet za Kenyona (s'n't) i Feltona... i Chandlerem nie wzgardze :wink: w DH czy CP za niego nie wierze bo to sf. Ale dajcie do Magic Gasola za Howarda to bylby team :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.