Skocz do zawartości

[EAST] Runda 2: Miami Heat Vs Boston Celtics


tommason

Co mowi Neostradamus?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co mowi Neostradamus?

    • ai3 sayin: "MIA w 5" czyli BOS w 4
    • ai3 sayin: "MIA w 7" czyli BOS w 5
    • ai3 sayin: "MIA w 6" czyli BOS w 6
    • ai3 sayin: "MIA w 4" czyli BOS w 7
    • ai3 sayin: "BOS w 7" czyli MIA w 7
    • ai3 sayin: "BOS w 4" czyli MIA w 6
    • ai3 sayin: "BOS w 5" czyli MIA w 5
    • ai3 sayin: "BOS w 6" czyli MIA w 4


Rekomendowane odpowiedzi

Btw, myślicie, że Bosh nie ma poczucia humoru i dystansu do siebie? Na pytanie jaki jest jego ulubiony serial powiedział. "Two and the half man" 8)

:D Bosh to wporzo ziomek złe warunki mu sie trafiły gdyby nie James to ja wierzę że z Wadeem by fajny duet tworzyli, wiadomo może nie na miare mistrza ale ogólnie mocny, ecf może.

 

Co do dzisiejszego meczu to moje przeczucia totalnie oparte na niczym mówią że właśnie Pierce pocisnie( na Allena i Garneta rewelacyjne występy to można czekac jak na śnieg w maju, chociaż akurat w tym roku to nienajlepiej obrazujacy intencje mojego przykładu :) ) i C's wygrają, w 6 dostaną pewnie po dupie żeby nie psuć równowagi w przyrodzie ;)

czapki z głów przed Rondo - ma chłopak charakter

szkoda ze skilsów zabardzo nie ma no ale wiadomo wszystkiego mieć nie mozna ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję że jak Lebron zagra wielkie spotkanie to pojawią się głosy, że dlatego że było 3-1 i to się łatwo gra i nie ma presji.

To sie grubo mylisz chłopaku bo to będzie Zielona noc :D

 

Fuck, no są pod ścianą i wygląda to z dupy, ale sorry, nie po to tyle czasu ich wspierałem i wierzyłem że sie uda (znów) żeby teraz zwątpić.

Wierzę w charakter tej drużyny.

 

Oczywiscie nie jestem mega swirem i wiem ze moze byc +30 dla MIA ale... no nie chce mi sie w to wierzyć.

 

Tyle sie mówi o tym że sie jakies ery kończa bo spurs w pipe z 1st seed, ze Lakers 4:0 z blowoutem na koncu. Boston to ostatnia (pomijam Mavs bo im sie jeszcze nic nie udalo) z tych druzyn no mozna rzec "ze starej szkoly" choc w sumie ten skład nie grał ze soba niewiadomo ile lat.

 

BIG GAME sie szykuje.

BIG NIGHT sie szykuje bo OKC MEM ... no zresztą sami wiecie.

 

Playy offs baby. Najlepsze (mimo wszystko) od lat!! I cieszcie sie tym k**** ludzie zamiast pisac pierdoly io miekkosci Gasola czy KB vs LBJ. 2k11 przejdzie do historii przez duze H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

BIG GAME sie szykuje.

BIG NIGHT sie szykuje bo OKC MEM ... no zresztą sami wiecie.

 

Niektórzy chodzą do szkoły... :evil:

Dla tych szykuje się big popołudnie i nadrabianie z wczuwaniem się, że to niby na żywo. :D

Niektórzy zdają mature. :(

Niektórzy zapieprzają w robocie :(

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Heat!!!!!!!!!!!!!

 

Chyba ostatecznie zamknęli okienko Celtics w tym składzie.

 

James byl w końcówce fantastyczny, ważna trójka (jedyna) JJa. Było widać nerwówkę, Wade partolił osobiste, Celtics zaliczali stratę za stratą. Dopiero w 4qw, zacząłem brać pod uwagę, że możemy to jeszcze spartolić. Świetna seria w wykonaniu Delonte. Końcówka meczu mega nerwowa. Jednak odnosiłem wrażenie, że Celtics grali w tym meczu, bo trza było dograć serię do końca. Na dokładniejsze przeanalizowanie przyjdzie czas, jak sie wyśpię. Najważniejsze, że wreszcie Heat pokonali swoja zmore i najgroźniejszego przeciwnika.

 

Acha

Z graczy Celtics Ray po meczu pokazał klasę i pogratulował i jeszcze Westa widziałem. Reszta ruszyła w stronę szatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się szybciej niż zaczęło. 4-1, w sumie bez historii (znaczy się sam wynik, bo okoliczności są z pewnością historyczne - ostatnie mecze Shaqa? koniec Big3 Bostonu?)

 

ai3, dh12 popierdolili troche przed serią, ale jak przyszło co do czego to się okazało, że to Chris Bosh ma już większe jajca od nich.

 

Z drugiej strony, kasy żadnej nie stracili, więc w sumie...

 

Co do trejdu to nie wiem czy Kendrick Perkins by coś zmienił w tej serii. Pewnie nie. Ale przynajmniej wiadomo, że transfer, o którym tak dyskutowano nie przyniósł rezultatu.. Był zły, niepotrzebny i przez przynajmniej następny rok inaczej go nie będzie można określić.

 

Spurs, Lakers i teraz Celtowie za burtą, fajnie nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha

Z graczy Celtics Ray po meczu pokazał klasę i pogratulował i jeszcze Westa widziałem. Reszta ruszyła w stronę szatni.

Nie jestem pewny, ale Garnett pogratulował Miami jeszcze na parkiecie w ostatniej akcji Heat. Przynajmniej tak to wyglądało po reakcji Bosha na słowa Garnetta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.