Skocz do zawartości

when I say PLAY, you say OFFS - jazda jazda PO 2011


buła

Rekomendowane odpowiedzi

I jedynym argumentem za Malonem będzie, że w wieku 35 nie został przeszkolony przez Zacha Randolpha i jego bandę.

to będzie argument dodatkowy :)

A to drugie pytanie to temat do srogich rozważań.

chociaż żeby zamknąc go szybko można przyjąć że i jedno i drugie jest marne, no moze z tą różnicą ze jak jesteś poza play off to draft lepszy, ale to takie średnie pocieszenie

 

PTB utopi zaraz swój meczyk, w cuda Roya można było wierzyć chyba tylko jednorazowo, ciekawe czy dziś sie przyczepi do Mcmilana że go za krótko trzymał :)

 

ja też zazwyczaj za underdogiem jestem ale na zachodzie siakoś zdziebko inaczej, grizz neizbyt lubię PTB to samo z racji ich polityki transferowej ;) z Blazers to wogóle nie moge im zyczyć zbyt dobrze bo gdyby Mathews pociągna ich grę jeszcze leipej niż w rs to by mnie chyba szlak trafił :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James po raz kolejny sporo uwag kieruje do Chalmersa, znalazł ofiarę :wink:

to jego padwan czy coś w tym stylu :) teraz powiem coś ale serio zupełnie bez złej krwi, ba nawet nie doszukujcie się w tym jakiegokolwiek rasizmu, ale czy na tej focie na nba com reklamującej Heat na antenie TNT James nie wygląda jak skrzyżowanie szympansa z jokerem :D :wink: ( no i jeszcze raz nadmienię nie pisałem tego będąc tak jak zazwyczaj nieprzychylnie nastawianym do niego, ani też nie będąc nawet tak jak zwykle rasistą ;) to się cholera człowiek natłumaczyć musi za swoje haterowsko/rasistowskie skłonności :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz powiem coś ale serio zupełnie bez złej krwi, ba nawet nie doszukujcie się w tym jakiegokolwiek rasizmu, ale czy na tej focie na nba com reklamującej Heat na antenie TNT James nie wygląda jak skrzyżowanie szympansa z jokerem :D :wink:

LOL

 

FAktycznie jest cos z Jokera, pewnie przez ten ochraniacz za gorna warga. natomiast szympansa tam nie widze... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.