Skocz do zawartości

when I say PLAY, you say OFFS - jazda jazda PO 2011


buła

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za popierdolone zasady? Smith złapał za siatke podczas rzutu Howarda i zamiast kosza jest wolny i jump ball? WTF!!

widac chyba postawiles over na Howarda ... Smith technicala dostal chyba za krzyki a nie za to ze zlapal sie siatki ( nie wiem dokladnie bo ogladam po Hiszpansku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za popierdolone zasady? Smith złapał za siatke podczas rzutu Howarda i zamiast kosza jest wolny i jump ball? WTF!!

widac chyba postawiles over na Howarda ... Smith technicala dostal chyba za krzyki a nie za to ze zlapal sie siatki ( nie wiem dokladnie bo ogladam po Hiszpansku )

Co to znaczy "postawić over"? Nie wiem za co był techniczny, ale fakty są takie, że z tej akcji mieliśmy jedynie FT Redicka i jump ball.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą Carter nie lepszy...

Naprawdę uważasz, że Carter został sprowadzony w celu zrobienia czegoś dobrego w zespole? Naprawdę uważasz, że sprowadzali go ze względu na jego grę?

Raczej nie. Chociaż po wcześniejszym zatrudnieniu Turka to kij wie. Myślę, że w jakimś stopniu liczyli, że może jednak zacznie mu się chcieć. Jeśli masz ochotę dalej podyskutować to myślę, że lepiej będzie na pw/w innym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami Spurs haterzy ;)

Z drugiej strony Memphis gra twardo w obronie i prostą koszykówkę w ataku, ale cholernie skuteczną.

ja ogladałem ostatni mecz przed play off vs Jazz, to byłem solidnie zaskoczony ich grą, szczególnie tym jak Conley nakręcał tepo

Spurs grają mega gówno. Śmieje się i płaczę jednocześnie. Wyglądają staro, nieatletycznie i grają debilny basket.

teraz bedzie można zarzucić temat na wakacje Mailman vs TD :wink:

 

słowem zastanawiałem się po naszym Jazzowym sezonie, czy lepiej udupić w rs i nie wejść do play off czy wejść jako właśnie faworyt i udupić w 1 rd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs grają mega gówno. Śmieje się i płaczę jednocześnie. Wyglądają staro, nieatletycznie i grają debilny basket.

teraz bedzie można zarzucić temat na wakacje Mailman vs TD :wink:

 

słowem zastanawiałem się po naszym Jazzowym sezonie, czy lepiej udupić w rs i nie wejść do play off czy wejść jako właśnie faworyt i udupić w 1 rd

I jedynym argumentem za Malonem będzie, że w wieku 35 nie został przeszkolony przez Zacha Randolpha i jego bandę.

 

A to drugie pytanie to temat do srogich rozważań.

 

Fakt faktem, ale Memphis zabiło całą grę Spurs z tego sezonu. Nie ma penetracji, nie ma trójek, nie ma transition offens. Duncan zgubił te kilka kilo, kolana są całe, ale grubawy Gasol to dla niego ściana. Tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.