Skocz do zawartości

Wade, tak po prostu.


KeyCeltics

Rekomendowane odpowiedzi

że Chalmers, czy Miller trafiają, z czym ostatnio niestety sa problemy.

Chalmers nie wiem jak z OKC, chyba nic nie trafił bo staty za 3 były fatalne, ale w ostatnich meczach z Memphis i kims tam jeszcze 2-3 tróje rzuca. Miller jednak odwrotnie nic mu nie wpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar, Howard opowiadał, że jest najbardziej wierzący na świecie a pare tygodni później wyszło na jaw że zrobił bachora cheerleadrce ;] Gasol - jak najbardziej, w dodatku prawie wykształcony lekarz ;] Timmy, Nowik aka ofiara k****, to są rolemodels.Delonte West... :D

 

Alonzo, ja tam Dwayna nie hejtuje. Lubię typa nawet. Ale pamiętam jak było :D Nie mówię, że to zasługa sędziów, tylko że troszkę pomogli. Shooting guard musi mieć 3 point range man ;] Musi. Prawda jest taka, że bez tej sprawności co kiedyś Wade jest po prostu mało uniwersalny i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od czasu połączenia ABA/NBA najgorszym MVP jaki dostał tą statuetkę jest Iverson, 5 miejsce w historii w pp. NAJGORSZYM.

Ty to chyba koszykówki nie kochasz.

 

mozesz rozwinac ?

 

ps2. "Wade is a devout Christian and chose the number 3 because it represents the Holy Trinity".

Ot taka ciekawostka. Która jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym że to jest miły niepozorny facet, a przez to też jakoś pomijany.

 

a czy to w biblii napisano 'zaprawde, powiadam ci, idz i zarazaj swoja stara choroba weneryczna, by tym bardziej wasz zwiazek zcementowac' ??? czy moze nie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson jest najsłabszym/najgorszym koszykarzem jaki dostał tą nagrodę od czasu poączenia lig. I jeśli to, że uważam za gracza słabszego od Duncana/Lebrona/Malone oznacza, że nie kocham koszykówki to wręcz można powiedzieć, że jej nienawidzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę o tym w temacie ''mvp'', też coś tam pisałem. Cholernie drażnią mnie te wszystkie przywary względem Iversona. Jak padają terminy cancer, ballhog, ceglarz, to przykładem oczywiście musi być Iverson. Co się tak na niego wszyscy uwzięli? Ludzie nawet go nie oglądali w prime, a teraz powtarzają przetarte opinie. AI był w 2001 mvp pełną gębą. Nikt nie miał takiego wpływu na grę swojego zespołu jak on. Był jednoosobową ofensywą wśród bandy prawdziwych murarzy, ceglarzy itd. Obejrzyjcie sobie kuźwa PO'01 w wykonaniu Phily... Pozdro.

Poza tym śmiem twierdzić, że Nash'06 na pewno nie miał większego wpływu na swój zespół, niż Iverson'01.

To jak się potoczyła jego kariera później, to zupełnie inna sprawa. W 2001 był mvp. Później wciąż indywidualnie był w czołówce, drużynę miał jaką miał.

 

p.s. W tym sezonie głównym faworytem jest Derric Rose. Nie wiem czemu, ale jakoś nie wzbudza to tylu kontrowersji, co temat Iversona. Dlaczego? Niech mi ktoś to wytłumaczy, jeżeli porówna sobie styl gry tych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.