Skocz do zawartości

Chauncey, Carmelo i Nuggets miesiąc później


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

akurat Lee niszczy Nene, jak i innych wymienionych przez Ciebie Chytruz swoją alecznoscią, wola zwyciężania, zacietością

Nene właśnie tego brakuje zeby stać sie kims wiecej niz jest teraz- jemu sie chyba średnio chce, a przynajmniej po jego sposobie gry nie widać ze ma chęć zerwac parkiet zebami

tego brakuje tez niestety Boozerowi

a Westa do ASG wzięli przez pomyłke albo dlatego ze Stern juz wtedy wiedział, ze NOH bedą jego klubem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może powiedz czego Nene nie robi dobrze? Man D, help D, zbiórka, jumper, gra 1 na 1, finishing, podania. Na czym polega wyższość takich ludzi jak Boozer, Brand, David Lee albo David West, tych co to grali w ASG?

Brand sprzed kontuzji to zawodnik najwyzszej polki na swojej pozycji polki ktorej Nene nigdy nie osiagnie.

Boozer patrzac na pozyc na ktorej gra to jasne ze obronca lichy ale jesli chodzi o ofensywe to obecnie moze tylko Dirk ma wiekszy repertuar zagran w ataku - slaby w obronie ale obecnie wybitny w ataku nawet tam Nene nigdy nie bedzie.

West ciezko mi cos o nim powiedziec bo wogole Hornets nie ogladam jednak z tego co sie orientuje gral druga opcje w overperforming Szerszeniach.

Lee zagral w ASG bo nikt inny by nie pchal sie do Minessoty w srodku burzy snieznej.

 

ilu mamy dobrych Centrow obecnie w lidze?

- Howard, Bogut eee....eee...??

 

Silni skrzydlowi (ktorych wzialbym do skladu przed Nene):

Amare, Boozer, Gasol, Nowitzki, Duncan, Love, Aldrige, Griffin, Randolph, Jefferson, Bosh, Garnett, West, Scola + jeszcze paru by sie znalazlo.

 

 

Jesli patrzysz na Nene jako centra to serio latwiej mu dzis blysnac ale jesli patrzysz na niego jako na pefa to juz torche silniejsza ta konkurencja ciekawe, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NYK

-Chandler,Felton,Galinari, Mozgov

 

-Billups ,Carmelo

 

Balkaman nie ma w rotacji.

 

D'Antoni gra wąskim składem ,7 zawodnikami ,ta wymiana dlatego tak nie skutkuje pozytywnie ,w dodatku kontuzje miał Billups.

Ameryki nikt nie odkrył.

 

odnośnie Nene ,biorę go w ciemno zamiast Bosha i Miami są nie do jebnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli patrzysz na Nene jako centra to serio latwiej mu dzis blysnac ale jesli patrzysz na niego jako na pefa to juz torche silniejsza ta konkurencja ciekawe, prawda?

Ja patrze na niego jak na wysokiego.

 

Spoko, że Boozer jest wybitny w ataku, rzucając per 36 minut całe 2ppg więcej niż Nene, potrzebując do tego o połowę więcej rzutów, niestety na zawodnikach z pozycji PF i C spoczywa znacznie większa odpowiedzialność za obronę, niż na innych. Spoko, że przed Nene bierzesz tych wymienionych kolesi, z przejebanymi dziurami w obronie i lifetime looserami włącznie, ja ci rzecz jasna nie zabronię. Ale gdyby z tego wymienionego koszyka trufli wyjąć tych kilka kawałków gówna, które tam umieściłeś to pozostała zawartość również idzie do tworzonej drużyny przed Carmelo, nieprawdaż?

 

D'Antoni gra wąskim składem ,7 zawodnikami ,ta wymiana dlatego tak nie skutkuje pozytywnie

Ja tam się koncentruję raczej na Denver.

 

odnośnie Nene ,biorę go w ciemno zamiast Bosha i Miami są nie do jebnięcia.

O.

 

PS. Zapomniałem o Wilq - pisałem głównie o pomyślności Nuggets i niepomyślności defensywy Knicks, a te punkty jak dla mnie tyczyły się w większości "ogólnej" niepomyślności Knicks, whatever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silni skrzydlowi (ktorych wzialbym do skladu przed Nene):

Amare, Boozer, Gasol, Nowitzki, Duncan, Love, Aldrige, Griffin, Randolph, Jefferson, Bosh, Garnett, West, Scola + jeszcze paru by sie znalazlo.

 

 

Jesli patrzysz na Nene jako centra to serio latwiej mu dzis blysnac ale jesli patrzysz na niego jako na pefa to juz torche silniejsza ta konkurencja ciekawe, prawda?

Please. Gasol, Blake, Dirk, Aldridge, KG, nawet Scola - ok, rozumiem, Tim jesli nie patrzymy na wiek tez.

 

Amare ? mozna sie sprzeczac, jakby Nene grał z Nashem to robilby 25/10 lekkim c***em, dodajac do tego milion razy lepszy difens. Amare moze byc niby frontmanem, pytanie tylko czy mistrzowskeigo zespolu ? IMO - NIE i wole miec w skladzie Nene, jako 2-3 opcje za 10-12 baniek, niz Amare jako pierwszą za 20.

 

Love ? fajnie ze robi 20/20 co mecz, ale dopóki Wolves przynajmniej nie beda sie szlajac w okolicach 10 seedu to nie mamy o czym gadac. Randolph ? gimme a break - na 1 opcje jest za cienki, na 2 za bardzo pożera piłkę i ogólnie gorzej broni. Al Jefferson ? buahaha - what? Dejvo West ? nawet mi sie nie chce komentowac. Nene przy CP3 bylby potworem.

 

Bosh ? jego postawilbym na podobnej polce. w dobrze ulozonym zespole, gdzie dostaje pilke na low post - OK, ale Chris nie nadaje sie na 1 opcje, a w takiej konfiguracji jak w Heat traci polowe swoich atutow. Nene ma w dupie czy dostanie pilke raz w kwarcie czy 10. I tak bedzie jej szukal pod koszem a nie na high post jak CB.

 

Ogolnie mysle ze Nene to taki gracz w stylu Pau Gasola - tak dlugo jak byl w Grizz nie dalo sie go obudowac, ale jesli dostalby sie do zespolu, ktory jest prawdziwym contenderem, z coachem z prawdziwego zdarzenia, ktory broni, i grał z superstarem jak Kobe, czy nawet Durant to siałby rozpierdol pod tablicami.

 

Przede wszystkim on praktycznie nie ma slabych stron, wrzucisz go z miejsca do kazdego teamu w lidze i będzie perfect fit. Nie wiem, moze ma jakies problemy kondycyjne, stad gra po ledwie 30mpg, ale k****... 15/8/2/1/1 na 62% z gry - bez zasysania piłki, bez strat, bez dziur w obronie i do tego moze swobodnie grac na PF i C . kazdy ułożony zespol majac dobra 1 opcje marzy o takim zawodniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chytruz

nie napisałem, że Nene jest gorszy od Boozera Westa i spółki - bo nie jest - tylko że nie jest aż tak zajebisty jak go malujesz. Sto razy bardziej wole Joasię Noah, bo jest w jakimś elemencie absolutną czołówką w lidze

a

Nene robi dużo rzeczy dobrze, nie jest dziurą po żadnej stronie, pasowałby jako idealny element do wielu zespołów, w paru zrobiłby dużo dobrego jak np. w Suns swego czasu albo teraz Sixers ale na pewnym etapie wyżej dupy nie podskoczysz i w starciach z największymi pewnie nie wypadłby tak świetnie.

 

a propos jeszcze Davida Westa to jak Hornets byli w PO to grał całkiem solidnie i absolutnie nie zmiękł. To zdecydowanie lepszy zawodnik niż to jak go sie przedstawia jako mięczaka i leszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto razy bardziej wole Joasię Noah, bo jest w jakimś elemencie absolutną czołówką w lidze

 

No a ja nie wolę sto razy bardziej.

 

1:1

 

"Maluję go" jako wysokiego z drugiej półki i superproduktywnego zawodnika, którym jest również według rozlicznych statystyk, acz nie przytaczałem ich tu w większości, żeby nie było płaczu. Boozery, Davidy Lee, Scole (ee?), Westy (what?), Randolph (what!?), Al Jefferson (WHAT!?) i tym podobne pomijam milczeniem.

 

Nie wiem, moze ma jakies problemy kondycyjne, stad gra po ledwie 30mpg

Może George Karl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

...

 

Ja patrze na niego jak na wysokiego.

 

Spoko, że Boozer jest wybitny w ataku, rzucając per 36 minut całe 2ppg więcej niż Nene, potrzebując do tego o połowę więcej rzutów, niestety na zawodnikach z pozycji PF i C spoczywa znacznie większa odpowiedzialność za obronę, niż na innych. Spoko, że przed Nene bierzesz tych wymienionych kolesi, z przejebanymi dziurami w obronie i lifetime looserami włącznie, ja ci rzecz jasna nie zabronię. Ale gdyby z tego wymienionego koszyka trufli wyjąć tych kilka kawałków gówna, które tam umieściłeś to pozostała zawartość również idzie do tworzonej drużyny przed Carmelo, nieprawdaż?

 

Zapytam sie wprost gdzie byl Nene jako pierwsza, pierwsza-druga opcja druzyny hmm te lifetime looser kawalki gowna byly wyzej i fakt ze w koncu przegraly ale tam byly. Nene nie byl, czy bedzie zobaczymy ja nie daje nic na kredyt.

 

 

Panowie jeszcze raz od poczatku - gleboki wdech - nie robcie z Nene kogos kim nie jest. Podtrzymuje swoje zdanie ze kazdego z w/w zawodnikow wolabym miec w swoim zespole jako lidera niz Nene.

Nikt nie mowi ze Hilario nie jest zajebista 3(moze od bolu 2) opcja ale czy ultra mega zajebisty roles to jest ktos kto bedzie gral w meczu gwiazd (czasy B.J Armostronga minely i sie nie wroca) ?

 

Podsumowujac Nene nic nie osiagnal jako wiadaca postac swoich druzyn.

 

Proponuje wrocic do rozmowy jak chociaz cos przegra zeby go porownac do Boozera czy Westa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu mamy dobrych Centrow obecnie w lidze?

- Howard, Bogut eee....eee...??

 

Silni skrzydlowi (ktorych wzialbym do skladu przed Nene):

Amare, Boozer, Gasol, Nowitzki, Duncan, Love, Aldrige, Griffin, Randolph, Jefferson, Bosh, Garnett, West, Scola + jeszcze paru by sie znalazlo.

Amare, Boozer, Love, Randolph, West, Scola i Al freaking Jefferson lepsi od Nene? Chyba w FBX.

Jak już wymieniłeś kandydatów do miejsca nr 1# w historii na PF takich jak West czy Al, to bądź konsekwentny i wymień wśród Marca Gasola, Chandlera, Noaha oraz Kwame i Milicica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo %TRB 12,4->9,5

Galli %TRb 7,8->10

 

Niby mała próbka, ale jednak zastanawiająca. Gracz przechodzi z teamu beznadziejnie zbierającego(im gorzej team zbiera, tym więcej masz szans zebrać, to jasne, że jak damy Love i Howarda w jednej drużynie, to nie będą zbierali razem 50% trb) do lepszego i mimo to mu się poprawia o ~2 % poprawia zbiórka, jednocześnie drugiemu odwrotnie.

 

ps. Nene :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.