Skocz do zawartości

Hakeem the Dream Olajuwon


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że Hakeem nie urodził się rok pozniej i nie poszedl z 1 do NYK. Zawsze się zastanawialem co by osiągnąl z supportem Ewinga i Rileyem na ławce. Pierwszy three-peat Bulls byłby imo mocno zagrożony.

szkoda ze Sampson sie polamal, nie byloby w ogole 3peatow, ani Bad Boys, ani pewnie b2b Showtime ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Hakeem nie urodził się rok pozniej i nie poszedl z 1 do NYK. Zawsze się zastanawialem co by osiągnąl z supportem Ewinga i Rileyem na ławce. Pierwszy three-peat Bulls byłby imo mocno zagrożony.

szkoda ze Sampson sie polamal, nie byloby w ogole 3peatow, ani Bad Boys, ani pewnie b2b Showtime ;]

Szkoda, że MJ i Durant nie poszli do Blazers, mieliby pewne microfracture w cv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze Krauze był tak fatalnym gmem, szkoda ze oddał oakleya i woolridge

faktycznie nie było by treepeatow, tylko jedna seria 12 mistrzostw

nie byliby tez tych niesamowitych serii Olajuwona zakończonych mistrzostwem, a jedynie przegranymi z bulls finalami.

top that

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze Krauze był tak fatalnym gmem, szkoda ze oddał oakleya i woolridge

faktycznie nie było by treepeatow, tylko jedna seria 12 mistrzostw

nie byliby tez tych niesamowitych serii Olajuwona zakończonych mistrzostwem, a jedynie przegranymi z bulls finalami.

top that

ten znowu swoje

 

 

temat jest taki:

 

organizuje sklady na ustawke pt ' czy krazue byl dobrym gmem czy zlym i czy bez krauzego bulls zdobyli by 12 mistrzostw czy moze 2'

 

po jednej stronie ja i ewentualni chetni, po drugiej xamel i jego ziomki

 

ogolnie slabo ostatnio stoje z czasem w zwiazku z czym potrzebny mi szpec od zaawansowanych statystyk i takich tam bzdur, wiadomo ze kazdy znajdzie statsy dobre dla siebie no ale wiadomo, troche cyferek w poscie to zawsze powazniej wyglada

 

ktos sie chce dolaczyc ? lorak ? bastillon ? ronnie artestics ? ai3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rw co ty masz taka napinke?

przecież to zwykle fanowskie bzdurki, naprawdę jest sie o co spinac?

jak chcesz możemy sobie podyskutiwac , e to chyba nikogo nie obchodzi, taki temat na e baskecie miał 0 odpowiedzi.

panie cale to forum to sa zwykle fanowskie bzdurki ; )

 

nie mam napinki, to ty sie napinasz na krausego, 6 tytulow ci malo + pierdolisz od rzeczy ze czego by to z oakiem nie zrobili - LoL krotko mowiac

 

ale ze nie mam za bardzo czasu to staram sie w to ludzi wciagnac, mysle ze nawet mycek & ronnie artestics jakby z 2godzinny resercz zrobili na necie to by Cie rozlozyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk23 był najzajebistszy

w sumie to się jeszcze załapałem na 'te' czasy

Luk vs Dainius to były klasyki

 

kombatanci cholera jasna.

to nie byłem ja tylko inny xamel, ja tylko zhakowałem konto. przecież ja w ogóle nic nie wiem o koszu.

Pamiętam chyba naszą jedyną dyskusję na e-b. Lakers 2001 vs Rockets 1995. Tak mi się wydaje, że to było z tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.