Skocz do zawartości

Hakeem the Dream Olajuwon


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co pytasz. Jesli chodzi Ci o chodzenie na mecz to w stalówce była ekstraklasa :D ...przez jeden sezon. No i oczywiście chodziłem.

 

A jeśli pytasz o sekcję w stalówce to nie za bardzo lubiłem się z gośćmi, którzy tam chodzili plus do tego byłem po prostu za słaby. Więc z koszem zostało granie casual raczej ;] jakoś nigdy nie mogłem znaleźc w sobie motywacji do trenowania na powaznie.

 

EDIT: Nie doczytałem, że piszesz o OSSM. Czyli tylko druga częśc wypowiedzi jest na temat. Tak jak pisałem - z konkurencyjnej szkoły byli ludzie przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co pytasz. Jesli chodzi Ci o chodzenie na mecz to w stalówce była ekstraklasa :D ...przez jeden sezon. No i oczywiście chodziłem.

 

A jeśli pytasz o sekcję w stalówce to nie za bardzo lubiłem się z gośćmi, którzy tam chodzili plus do tego byłem po prostu za słaby. Więc z koszem zostało granie casual raczej ;] jakoś nigdy nie mogłem znaleźc w sobie motywacji do trenowania na powaznie.

No chodziło mi o to, czy znasz lub oglądałeś mecze 2 ligowe - (OSSM też jeden sezon grał, w 2 lidze). I czy znasz odpowiedź na pytanie - co Prawica widział w Osiakowskim (ode mnie z Kielc), skoro ten co mecz robił po 5 strat i rzucał 2-11, what's the fucking deal ? Grochowskiemu się pofarciło, nie jest tak dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak na jakiś zlot będzie czas i ktoś mnie tam w ogóle będzie chciał to się pojawię. Postawię kilka zasłon moim atletycznym ciałem 187/75 :mrgreen:

 

@ Findek

 

Czasem oglądałem. Tylko, ze Prawica ich nie trenował z tego co wiem - cośtam się zajmował, ale bossem był Szambelan - furiat, nigdy go nie lubiłem no i własnie lubił trzymać gości, którzy powinni grac tylko na Orliku pod szkołą.

 

A Grochowskiego ja z kolei lubię, wg mnie jest dobry skurczybyk. Nawet w ekstraklasie ze trzy razy zagrał garbage time :D

 

EDIT: Prawica szkoli bardzo małe dzieciaczki. Swoją drogą żałuję, że nie miałem takich możliwości jak oni :(

 

EDIT2: Pojebało mi się, bleh. Szambelan później grał z tymi goścmi a Prawica rzeczywiście trenował ten OSSM(potem przenieśli się do sekcji juniorskiej stalówki chyba).

 

To tego zespołu powiem szczerze nie widziałem w całości. No ale np. Osiakowskiego, Grochowskiego, Lewandowskiego kojarzę. Wszscy zresztą do Samorzadowego SLO chodzili/chodzą i w tym roku przejebali z naszą szkołą xd (gdzie nikt nie trenuje tak na powaznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tego zespołu powiem szczerze nie widziałem w całości. No ale np. Osiakowskiego, Grochowskiego, Lewandowskiego kojarzę. Wszscy zresztą do Samorzadowego SLO chodzili/chodzą i w tym roku przejebali z naszą szkołą xd (gdzie nikt nie trenuje tak na powaznie).

Lewy już w Kielcach spowrotem, od początku sezonu. Ziomek dobry, jakby ktoś go porządnie żelazną ręką poprowadził to ofensywnego potwora można by z niego zrobić, bo nie chce mu się bronić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk23 był najzajebistszy

w sumie to się jeszcze załapałem na 'te' czasy

Luk vs Dainius to były klasyki

 

kombatanci cholera jasna.

to nie byłem ja tylko inny xamel, ja tylko zhakowałem konto. przecież ja w ogóle nic nie wiem o koszu.

Pamiętam chyba naszą jedyną dyskusję na e-b. Lakers 2001 vs Rockets 1995. Tak mi się wydaje, że to było z tobą

to całkiem możliwe, dokładnie nie pamietam bo mam Alzheimera.

teraz zpecem od rocks jest bast, mi pozostało hejtowanie krauzego i dickrajderowanie Arenasa.

nawet od Jordana i pippena (znowu bast) są już lepsi specjaliści.

stary sie robie i mam za mało czasu by byc ehm na czasie

nawet jesli na czasie jest retro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.