Skocz do zawartości

Deron w Nets, Harris i Favors w Jazz


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię, Granger jest więcej wart, a Bird jest bardzo dobrym GM.

No gdyby był taki dobrym to by O'briana już dawno wywalił, ale to tak nawiasem mówiąc co do Grangera to moze to nie byc wzięte z kosmosu bo przecież plotki że Indy nie jest tak zabardzo zadowolona z jego kontraktu/gry sa juz znane od 2 miechów, plus George teraz naprawdę pokazuje kwała solidnej koszykówki, a sam Granger nie jest ostatnio w zbyt dobrej komitywie ze sztabem Pacers. Bird chce Sapa/Ala to tez jest wiadome od dawna w sumie odkad okazało sie ze Hilbbert to zbyt mało pod koszem.

 

Ogólenir ciezka sprawa Granger to chyba idealna opcja na nasze problemy ze zdobywanie ptk z dystansu, nie wiem czy w lidze znajdzie sie teraz lepsza opcje jeśli o to chodzi, oczywiście możliwą do wyciągnięcia, tylko co do ceny cięzka sprawa Sap to jednak ulubieniec luda a Al w ostatnich tygodniach gra rewelacyjnie, plus jak jeszcze Sapa oddać to skład się jakoś trybi ale bez Ala to na centa zostaje tylko nieogarnięty Fess.

bo tylko już dwie oferty z Denver i Jazz, dotarły do Finału :wink:

Co tylko potwierdza spekulacje że koC nie zasypuje gruszek w popiele jesli chodzi o Derona, niby wypaliło to z nikąd ale bez żartów ze zupełnie niespodziewanie, no i musze przyznac że dobra decyzja Jazz Nets>Knicks Tutaj nawet jeśli by dali Feltona/Chandlera/Fieldsa czy Gallo, to dalej Harris chyba łatwiej sie sprawdzi w cięzszej sytuacji kiedy dodatkowo potrzebny jest ktoś potrafiący grać jako taka markowana 2. A Favors to absolutny "rodzynek" z jednej strony cały czas bardzo "zielony" ale ma 20 lat cały czas rośnie a już teraz ma warunki prawie na miarę Howarda, w defie jest bardzo dobry w ataku "drewniany" ogólnie wychodzi na to ze te porównania do Dwighta mogą nie być bez zasadne, wiadomo ze to przy bardzo pomyślnych wiatrach, ale chłopak głupi nie jest ma potencjał więc też nei wyglada to tak że takie prognozy sa wzięte z księzyca. Co zresztą było by mega śmieszne teraz sporo luda chwali Prohorova, ale jak on bedzie polował za rok na Howarda to wcale nie jest wykluczone że my już go mieć będziemy :) Tym bardziej chłopak bym nie trejdował odrazu, znacznie lepiej widzę szanse że wypali a przy dobrym rozwoju to już za rok będzie sporo więcej warty niż teraz co za niego oferują.

WOW!

Śmiej sie śmiej ale Jimmer będzie z marszu dobrym grajkiem w NBA, i w Utah ma juz super status więc przy tym niezbyt mocnym drafcie który głównie obfituje w pospekty na pf, akurat taki fredette w okolicach 10 picu będzie całkiem klawy.

@karl malone

 

Moim zdaniem nie był to jeszcze ostateczny czas na rozwiązanie kwestii Derona. Spójrzmy na to z innej strony: załóżmy, że nie uda się Wam spakować tych masywnych kontraktów przed tegorocznym deadline. Macie ciągle w miarę średnią drużynę, która może stać się Indianą Zachodu - próbuje dostać się o PO przez ostatnie kilka lat ale nie wchodzi do nich. Przez to, że nie tankują nie mogą dostać wysokich picków w drafcie i ten cały proces rebuildingu trwa na prawdę długo.Tutaj na serio nie widzę kolejki chętnych na Wasze 'grube ryby'. Poziom Zachodu sukcesywnie spada i może się okazać, że Wasz skład (nawet bez Derona) może wystarczyć na walkę o wejście do PO. Nie twierdzę, że z Deronem graliście o coś więcej niż WCF ale na pewno można było użyć jego kontraktu i spakować wraz z nim Okura czy Ala. Nawet dla samych oszczędności - w następnym roku macie prawie 52 bańki zagwarantowane w 8 kontraktach (team option jedynie dla CJ Milesa). Jeśli KOC jednak jakimś cudem spakuję Okura/Ala z AK47 to nie powinno być źle - jeden wysoki odpada z rotacji i automatycznie więcej minut idzie dla Favorsa.

 

Po prostu uważam, że robiąc rebuilding trzeba maksymalnie upychać duże, niepotrzebne kontrakty - tak jak to zrobili Wizards z Jamisonem i Butlerem. Na pewno była taka szansa przy trejdzie Derona i jeśli Pacers są zainteresowani Big Alem to powinniście to wykorzystać.

Ale ty to xle odbierasz, jesli juz brac przykład Jazz to my mamy ciągły rebulding od odejścia Stoca/Mailmana patrząc przez pryzmat ostatnich wymian/odejsć tym samym jednak zespół jakoś sobie radzi było wcf są awanse do play off gdzie z racji braku do niedawna siły pod koszem łupnia nam sprawiali notorycznie Lakers, to plus Jax ma Sloana rozgryzionego totalnie, mi się nie wydaje żeby tu było słuszne porównanie do Wizz bo dzięki ruchom KoCa będziemy zapenw mieli 2 razy z rzędu teraz pick loterię w drafcie no i ostatnio Haywarda dostaliśmy, to jest przemyślana budowa zespołu a nie jakieś pierniczenie o tankowaniu itd. ja jestem przekonany że celami Jazz dalej jest awans do play off i mamy nadzieje że jesli Ty z Hornym to wszystko ogarna to nawet to ok. 6 miejsce będzie w zasięgu.

 

Masz rację co do Memo ale pamiętajmy że jeszcze się okienko nie skonczyło trza zobaczyć czy O'Connor nie ma w zanadrzu jakichś dalszych przemyślnych dezyzji i jakiegoś planu, Ala nie mieszaj w pakowanie zbednego "balastu" bo ostatni miesiąc to on trzyma ta druzynę na powierzchni, nie jakiś tam Williams :) 22/9 średnia z lutego na cholerę było by go oddawać już nei mówię jakim bezsensem za coś co tylko najwyżej spadnie po sezonie z płac, gdzie na rynku ustrzelisz teraz w lato podobnie wartościowego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW!

Śmiej sie śmiej ale Jimmer będzie z marszu dobrym grajkiem w NBA, i w Utah ma juz super status więc przy tym niezbyt mocnym drafcie który głównie obfituje w pospekty na pf, akurat taki fredette w okolicach 10 picu będzie całkiem klawy.

No super, tylko poinformowałeś mnie o tych draftowych planach Jazz tak, że prawie popuściłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jak zobaczyłem że obok johnsona stoi mitchel to seryjnie pomyslałem że zbyt srogo Derona ukaraliśmy, a tak słowem to jeszcze takiego szoku nie miałem widząc gracza w innej niż Jazzowa koszulka, patrzysz ten sam koleś te same ruchy całkiem inna sytuacja, seryjnie dziwnie się ten mecz ogląda.

 

A w Jazz rewelka nastroje wszyscy uśmiechniete gęby, Harris wporzo debiut widać ze mu zalezy no i Favors to jest seryjnie wartościowy koleś i świetna przyszłosć przed nim, mecz dbrze mu wyszedł ale ja to mówię po tym jak koleś walczy w obronie albo o zbiórkę, te jego faule nie przytrafiają mu sie z powodu głupoty ale dlatego że on walczy o właściwie każdą piłkę, plus jeden jumper bardzo fajny tak więc Howard już się może schować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tymczasem Nets po cichu robią serie 4 zwycięstw. Całkiem nieźle biorąc pod uwagę fakt, że Deron nie grał w dwóch ostatnich meczach, a naszymi starterami byli niebroniący Morrow i Vujacic. Może wreszcie zarząd przejrzy na oczy i podpisze te extension z Humpem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie, że gdzieś wszyscy przegapiliśmy moment w którym Kris z wyrobnika z Toronto stał się ultra mega wyrobnikiem.

Najbardziej to coś przeoczył O'Connor wybierając go oczko wyżej od Smitha w drafcie :roll: edit: sorka to Snydera wybraliśmy tak :D :evil: Jefferson poszedł po Humpie, ogólnie draft prawdziwych przechwytów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda el, ale ja -zresztą na stronce to napisałem - w Krisie widzę "prawo Karmy" dla Jazz po 20 latach czyli "curious case of Ike Austin" :| Znowu żeśmy coś przeoczyli... :roll:

Spoko jak Favors będzie tak grał jak się zapowiada to i tak nikt o tym pamiętać nie będzie :) Chociaż to 2 przykłady, Hump i KK, że Jazz olali graczy totalnie w ich stylu, znaczy białych z sercem do gry ( Hump taki białawy powiedzmy :) ), to odrazu wiadomo że to strzał w kolano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.